PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MB
9km
M
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SEDLAK Michał 583GIERASZOWICEM21M 101:09:0501:57:4302:25:04.7502:25:06.25 6:109.7
2PODSIADŁO Mikołaj 563GRIVEL SCARPA JULBO TEAMBIELSKO-BIAŁAM11M 201:11:5302:02:2302:32:23.9502:32:25.15+00:07:186:299.3
3GRZELAK Adrian 462DO UZUPEŁNIANIAM12M 301:25:1302:24:3002:58:08.5002:58:13.10+00:33:067:347.9
4SCHRAMM Rafał 582MARCINŚWIERCTEAM / SPRINTEM DO ULTRAKRAKÓWM13M 401:27:3702:25:4202:59:09.8002:59:11.70+00:34:057:377.9
5BUKOWSKI Maciej 427UKA WARSZAWAWARSZAWAM14M 501:27:2102:27:4503:01:17.9003:01:37.00+00:36:307:427.8
6KANIA Mateusz 477BIELSKO-BIAŁAM15M 601:21:5402:30:0103:07:28.7003:07:31.60+00:42:257:587.5
7BEKAS Marcin 409KRAKÓWM22M 701:28:0702:32:5203:10:09.3003:10:12.20+00:45:058:057.4
8RAMOS Bartosz 571SOSNOWIECM16M 801:23:4202:35:5103:14:10.3503:14:15.70+00:49:098:157.3
9GRAMS Krzysztof 457ŁÓDŹM23M 901:31:3402:40:1703:19:15.7503:19:20.70+00:54:148:287.1
10STRAŚ Jarek 605KATOWICEM17M 1001:28:1502:35:2003:20:29.0503:20:42.35+00:55:368:317
11NOWICKI Tomasz 545PORSCHE RYBNIKJASTRZĘBIE ZDRÓJM18M 1101:28:4802:40:2103:21:12.3003:21:16.90+00:56:108:337
12BUDA Wojciech 424BIELSKO-BIAŁAM24M 1201:30:0002:35:3703:21:34.9003:21:38.25+00:56:328:347
13BAROSZ Natalia 406MARCINŚWIERCTEAM/SPRINTEM DO ULTRAKRAKÓWK11K 101:32:1202:41:5603:22:04.4503:22:06.75+00:57:008:357
14MAGNUCKI Adam 522MYSŁOWICEM19M 1301:28:5202:40:2103:23:34.0503:23:36.45+00:58:308:396.9
15MIECH Szymon 534HUSARIA RACE TEAMUSTROŃM25M 1401:30:3002:41:2003:24:17.3503:24:20.45+00:59:148:416.9
16KUBERA Dawid 503ALWAYSINMOTION.PLTYCHYM110M 1501:32:4302:45:2803:24:50.8003:24:54.60+00:59:488:436.9
17JĘDRZEJAK Piotr 471JASTRZĘBIE-ZDRÓJM26M 1601:31:1702:44:2003:25:00.6003:25:14.65+01:00:088:436.9
18KONIK Jaroslaw 488KRAKÓWM111M 1701:31:5002:42:3203:26:22.1503:26:28.85+01:01:228:466.8
19ZAWADZKI Piotr 639KRZEPICEM27M 1801:34:4402:47:5003:26:19.0003:26:34.30+01:01:288:466.8
20ŁĄCZ Małgorzata 516RUN FOR FUNMIELECK21K 201:36:3702:45:4903:27:57.0503:28:17.10+01:03:108:506.8
21MISIARZ Bartłomiej 536ŻORYM112M 1901:30:0402:45:0503:29:52.6003:29:56.55+01:04:508:556.7
22GRUSZKA Dariusz 460NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOLOMICEM28M 2001:35:0402:50:0003:30:50.6503:31:01.05+01:05:548:586.7
23SZAREK Marcin 610BAŁUCKIE TYGRYSYŁÓDŹM29M 2101:30:0802:46:0803:33:13.7003:33:23.00+01:08:169:046.6
24RZEPKA Remigiusz 581MIKOŁÓWM210M 2201:36:4602:51:0803:34:04.7503:34:06.85+01:09:009:066.6
25MAGOCSY Adam 524DO UZUPEŁNIENIAM113M 2301:38:4402:55:0403:34:12.7503:34:22.60+01:09:169:066.6
26WALITZA Andrzej 626KRAKÓWM114M 2401:36:3802:53:2203:35:21.3503:35:35.30+01:10:299:096.5
27KUPIEC Urszula 510BESKIDNIKKRAKÓWK22K 301:34:5502:51:5703:36:05.3003:36:06.85+01:11:009:116.5
28DRESZER Damian 443ORZESZEM115M 2501:35:3702:53:1103:36:20.6503:36:22.45+01:11:169:126.5
29DANIELAK Roman 435ZIELONKIM31M 2601:39:5402:54:5103:38:47.2503:38:56.75+01:13:509:186.4
30WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 633KONINM211M 2701:39:2102:57:3303:39:47.5503:40:05.60+01:14:599:216.4
31SOBSTEL Przemek 596ACTIVE JURASIEMIANOWICE SLASKIEM212M 2801:35:2502:55:5203:39:57.2003:40:05.95+01:14:599:216.4
32OLIWA Edward 547ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM32M 2901:36:2702:54:0903:40:39.8003:40:48.95+01:15:429:236.4
33CZECZOT Krzysztof 433DRUŻYNA GRUBEGO MISIAKRAKÓWM213M 3001:36:3102:53:0703:41:18.3503:41:18.35+01:16:129:256.4
34ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika 621OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKAK23K 401:41:3902:58:4403:41:16.8003:41:34.95+01:16:289:246.4
35STANKOWIAK Maciej 651STS BIEGATONMIKOŁÓWM214M 3101:42:1503:00:3203:41:46.5503:41:51.85+01:16:459:266.4
36MACIEJOWSKI Michał 518ŚWIĘTOCHŁOWICEM116M 3201:32:5202:53:1903:42:35.1503:42:35.15+01:17:289:286.3
37LEMANSKI Arkadiusz 512TYCHYM215M 3301:39:2003:00:0603:43:06.6503:43:11.35+01:18:059:296.3
38WIECZOREK Łukasz 629OSP GĄSAWAGĄSAWAM216M 3401:36:4002:54:5603:43:15.5503:43:35.80+01:18:299:306.3
39SKWARNECKI Damian 590RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM217M 3501:42:0703:00:0203:43:43.3003:43:44.85+01:18:389:316.3
40GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 452GLIWICEK24K 501:41:5502:59:5803:44:09.9503:44:18.20+01:19:119:326.3
41ZGLICZYNSKI Piotr 642KRAKOWM33M 3601:36:4202:58:0703:44:57.2003:45:18.60+01:20:129:346.3
42SIWAK Ryszard 587TEAM RYŚ SKIDZIEKANOWICEM218M 3701:35:1802:58:5603:48:23.8003:48:33.10+01:23:269:436.2
43SŁONINA Artur 591RUNNING.KRAKOW.PLKRAKÓWM219M 3801:46:4803:05:4003:48:24.4503:48:39.40+01:23:339:436.2
44WIDŁAK Krzysztof 628WARSZAWAM117M 3901:40:0302:58:5003:48:22.1503:48:41.10+01:23:349:436.2
45IDASZEK Romaric 649CHAINGYM220M 4001:38:5002:52:2203:49:45.7003:49:58.65+01:24:529:466.1
46MAGDA Katarzyna 521RUN FOR FUNRZESZÓWK25K 601:47:3803:04:0003:51:13.1003:51:29.10+01:26:229:506.1
47NALEPKA Ewa 540BIEGIEM PRZEZ GÓRY'MATKA POLKA'SOSNOWIECK26K 701:33:1503:13:3803:52:37.1003:52:39.50+01:27:339:536.1
48SZUBARTOWSKI Paweł 614BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEM118M 4101:43:5403:09:4003:53:00.7503:53:16.15+01:28:099:546.1
49KULAWIK Bartek 506KRAKÓWM221M 4201:40:0403:02:3103:53:20.1003:53:24.50+01:28:189:556
50IWANECKI Łukasz 464SIEMIANOWICE ŚL.M119M 4301:42:1103:06:4603:53:27.0503:53:31.05+01:28:249:566
51GRUSZKA Kamila 459NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK27K 801:41:2703:05:2803:53:21.3503:53:31.40+01:28:259:556
52KELLER-MISIARZ Natalia 482ŻORYK12K 901:43:2503:07:2103:53:33.4503:53:36.80+01:28:309:566
53JAKUBIEC Ewa 468PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMGŁUCHOŁAZYK13K 1001:42:5903:08:0503:53:30.4003:53:37.85+01:28:319:566
54WOŹNIAK Przemysław 635JASTRZĘBIE ZDRÓJM222M 4401:43:5303:08:3603:53:30.3503:53:45.00+01:28:389:566
55ŁUCZYK Janusz 648BÓBR TŁUSZCZWARSZAWAM223M 4501:46:4503:09:5803:53:49.9503:54:03.15+01:28:569:576
56PIOTROWICZ Sławomir 560RACIĄŻM120M 4601:40:1003:05:5403:54:01.0503:54:16.10+01:29:099:576
57KOZERA Bartłomiej 494ZABIERZÓWM121M 4701:45:5503:07:3203:55:14.0003:55:14.00+01:30:0710:006
58SZYMURA Przemysław 617PAWŁOWICEM122M 4801:36:5903:02:3303:55:15.7003:55:22.55+01:30:1610:006
59STARZYK Ewa 599TARNÓWK28K 1101:43:5603:08:3803:55:24.1003:55:32.80+01:30:2610:016
60JAGIELSKI Piotr 467RUDA ŚLĄSKAM224M 4901:43:4203:07:1203:56:48.9503:57:05.80+01:31:5910:046
61KUBIK Marek 505ŁÓDŹM34M 5001:31:2102:59:2603:57:25.4503:57:29.10+01:32:2210:065.9
62KROKOSZ Paweł 500KENYANRUNNERSGORZÓW WIELKOPOLSKIM123M 5101:39:5303:12:1603:58:10.6503:58:10.65+01:33:0410:085.9
63KOZIOŁ Artur 495KRAKÓWM225M 5201:45:0803:09:2503:57:50.8003:58:18.30+01:33:1210:075.9
64ZYCH Andrzej 646BRZESKOM226M 5301:42:0803:10:0503:58:35.9503:58:46.85+01:33:4010:095.9
65SIKLUCKI Grzegorz 585ONE WAY TICKETKRAKÓWM35M 5401:44:2403:09:5003:58:51.6503:59:00.00+01:33:5310:095.9
66ŚLESICKI Konstanty 619KONINM124M 5501:39:3103:05:2803:58:45.6503:59:00.70+01:33:5410:095.9
67BARAŃSKA Monika 405KRAKÓWK31K 1201:43:5103:10:1603:59:09.8003:59:13.90+01:34:0710:105.9
68RUMIANCEVAITE Viktorija 576VILNIUSK14K 1301:40:0903:06:0003:59:12.1003:59:18.00+01:34:1110:105.9
69JABŁOŃSKA Dorota 465BIAŁYSTOKK15K 1401:53:0703:15:1703:59:15.2003:59:32.15+01:34:2510:105.9
70MERTAS Dominik 532BABICEM227M 5601:45:1203:07:5603:59:30.5503:59:37.85+01:34:3110:115.9
71BĘBENEK Marcin 411JAWORZNOM125M 5701:55:5803:19:4303:59:46.0503:59:49.20+01:34:4210:125.9
72MOCZURAD Małgorzata 538KRAKÓWK32K 1501:49:4003:14:1703:59:27.5003:59:50.10+01:34:4310:115.9
73MOCZURAD Piotr 537UCREATE RUNNERSKRAKÓWM126M 5801:49:5403:14:0903:59:27.0503:59:50.30+01:34:4410:115.9
74GĄTKIEWICZ Paweł 453ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM228M 5901:45:3503:11:3004:00:15.1504:00:21.05+01:35:1410:135.9
75CZYKIEL Kamilla 434PULSBIKE TEAMBRZEG DOLNYK29K 1601:48:1103:15:5404:00:31.4504:00:41.05+01:35:3410:145.9
76SUCHENIA Daniel 608GANG RÓŻOWYCH MISIÓWWAŁBRZYCHM229M 6001:55:1603:18:2204:01:10.2504:01:22.45+01:36:1610:155.8
77PALUCH Andrzej 551RUN FOR FUNMIELECM230M 6101:44:0403:12:4604:01:30.0504:01:37.35+01:36:3110:165.8
78DANIEL Maria 650WARSZAWAK16K 1701:50:2503:15:5104:01:38.6004:01:45.90+01:36:3910:165.8
79KORZENIOWSKA Małgorzata 490WARSZAWAK210K 1801:50:3203:14:5904:02:12.3004:02:15.35+01:37:0910:185.8
80SZYSZKA Ryszard 618POZNAŃM231M 6201:48:0703:13:2704:02:20.8504:02:38.40+01:37:3210:185.8
81BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 414JÓZEFÓWM36M 6301:52:0903:19:1204:02:48.6004:03:12.75+01:38:0610:195.8
82KUBIAK Karolina 504EXCALIBURWEJHEROWOK211K 1901:50:5103:17:2104:03:22.0504:03:41.35+01:38:3510:215.8
83SKRZYPIEC Katarzyna 589OPOLEK212K 2001:41:4903:10:1404:03:42.8004:03:46.20+01:38:3910:225.8
84TOPOLSKI Marcin 625CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM232M 6401:17:3202:17:2004:04:34.0004:04:36.40+01:39:3010:245.8
85CHEŁMIŃSKI Piotr 430CHEŁMNOM37M 6501:45:3703:15:3704:04:44.0504:04:49.60+01:39:4310:245.8
86ADRIAN Maciej 401PIORUNKRAKÓWM127M 6601:50:3803:18:1904:04:57.8504:05:05.45+01:39:5910:255.8
87JĘDRZEJCZYK Agnieszka 473WARSZAWAK213K 2101:53:0903:21:0304:05:25.0004:05:35.20+01:40:2810:265.7
88KULIGA Michał 509EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM233M 6701:52:1203:20:5804:06:01.7004:06:19.60+01:41:1310:285.7
89RYSKALOK Piotr 579JAWORZNOM128M 6801:48:1003:17:4204:06:47.8504:06:50.95+01:41:4410:305.7
90RYBKOWSKI Hubert 577ŻYCHLINM234M 6901:48:0903:17:5904:06:59.8004:07:17.20+01:42:1010:305.7
91GENDVILAITE Sonata 454#UNBREAKABLEVILNIUSK214K 2201:55:1903:24:1104:07:12.2504:07:18.00+01:42:1110:315.7
92GAPSKA Anna 451GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKK17K 2301:55:3103:24:0904:08:36.5504:08:41.55+01:43:3510:345.7
93JĘDRZEJCZAK Bartosz 472LEONARDO TEAMBIELSKO BIAŁAM235M 7001:48:1003:17:3504:09:03.3004:09:03.30+01:43:5710:355.7
94ZIĘBA Anna 645KRAKÓWK215K 2401:55:2503:22:5204:08:47.3004:09:11.55+01:44:0510:355.7
95AUGUŚCIK Mariusz 402WARSZAWAM38M 7101:42:5903:16:2504:09:28.8004:09:40.40+01:44:3410:365.7
96MAJDAK Bartłomiej 526PORĄBAŁKOWARSZAWAM236M 7201:57:5503:25:0104:10:12.7504:10:22.20+01:45:1510:385.6
97SKROBAŁA Miłosz 588JAROSŁAWM129M 7301:47:5203:17:4004:10:43.5004:10:53.25+01:45:4710:405.6
98KOSMALSKI Tomasz 492GRODZISK MAZOWIECKIM130M 7401:44:1003:14:0904:10:51.1504:10:55.30+01:45:4910:405.6
99KAWIK Anna 481KRAKÓWK18K 2501:49:5503:19:5904:11:16.0004:11:36.90+01:46:3010:415.6
100BERNACKI Kamil 410OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM237M 7501:50:2403:19:3504:12:02.3504:12:19.75+01:47:1310:435.6
101DREWNIAK Andrzej 444RACIBÓRZM39M 7601:45:0203:20:2004:13:42.3004:13:53.95+01:48:4710:475.6
102LESIŃSKI Marcin 513ML CONSULTINGBIELSKO BIAŁAM238M 7701:43:5903:20:5204:14:58.9504:15:02.35+01:49:5610:515.5
103PARSZEWSKI Krzysiek 553BIEGNĘ PO MEDALSOSNOWIECM131M 7801:50:2803:23:2404:16:18.8504:16:18.85+01:51:1210:545.5
104WILK Magdalena 631TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK216K 2601:47:0503:26:1604:16:21.5504:16:32.95+01:51:2610:545.5
105KŁAKUS Wojciech 485KOBIÓRM132M 7901:56:5703:24:5204:16:43.4004:16:51.40+01:51:4510:555.5
106CEBULA Paweł 429CREADISKRAKÓWM133M 8001:45:5903:19:1504:16:51.2504:16:55.80+01:51:4910:555.5
107STRĄCZEK Ula 606SUCHA BESKIDZKAK19K 2701:58:4603:28:5504:17:13.4504:17:20.30+01:52:1410:565.5
108PALASZ Kamil 550KOBIÓRM134M 8101:38:4003:20:5604:17:14.0004:17:20.40+01:52:1410:565.5
109BOHM Jacek 418BIEGATONMIKOŁÓWM310M 8201:45:0803:24:1204:18:01.4504:18:10.00+01:53:0310:585.5
110FRANCZAK Katarzyna 652KRAKOWK217K 2801:52:2003:28:2904:20:01.1004:20:05.70+01:54:5911:035.4
111PIĘTA Bogdan 559RUN FOR FUNMIELECM311M 8301:53:1603:28:5704:20:31.8504:20:50.35+01:55:4411:055.4
112WIESIOŁEK Paweł 630BAGNOKATOWICEM239M 8401:47:0103:25:0604:25:01.1504:25:13.05+02:00:0611:165.3
113KAŁŁAUR Krzysztof 475WARSZAWAM135M 8501:55:2903:35:2104:26:23.7004:26:28.65+02:01:2211:205.3
114PIĄTEK Tomasz 557WILD BUCHAYSPISARZOWICEM240M 8601:58:4903:35:5804:26:15.7004:26:37.10+02:01:3011:195.3
115LORANC Paweł 514WILD BUCHAYSKOZYM241M 8701:56:4703:35:5404:26:15.5504:26:37.25+02:01:3111:195.3
116KRUSZEK Małgorzata 501PRZEKOTYKATOWICEK110K 2902:01:5203:40:3804:26:32.1504:26:38.15+02:01:3111:205.3
117TARASIUK Łukasz 623MROZYM242M 8801:59:2503:34:5304:27:23.8504:27:34.55+02:02:2811:225.3
118KORZENIOWSKA Anna 491ŁÓDŹK111K 3002:02:1203:35:1604:28:02.1004:28:04.40+02:02:5811:245.3
119MARCINIAK Agata 529RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK218K 3101:59:3803:37:5104:28:34.2004:28:43.95+02:03:3711:255.3
120KOCERKA Jacek 486WARSZAWAM243M 8902:07:1503:39:5304:30:30.9004:30:50.65+02:05:4411:305.2
121DWORNIK Małgorzata 446KRAKÓWK112K 3202:02:5603:41:3204:32:19.0504:32:26.65+02:07:2011:355.2
122BAZYDŁO Marcelina 408ZAKOPANEK219K 3302:14:3503:46:5704:32:28.2504:32:40.35+02:07:3411:355.2
123JANUŚ Maria 469TARNÓWK220K 3402:05:2203:41:1604:32:27.7504:32:46.15+02:07:3911:355.2
124REGULSKA Monika 572WARSZAWAK113K 3501:59:5203:39:3604:33:16.8504:33:16.85+02:08:1011:375.2
125SNARSKI Bogdan 595ALBATROSYWARSZAWAM244M 9002:35:2603:46:3504:33:15.2504:33:17.05+02:08:1011:375.2
126KARCZEWSKI Jacek 478GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAM245M 9102:03:2103:42:4504:33:13.2004:33:29.30+02:08:2311:375.2
127MROWIEC Paweł 539HEINEKEN KRAKOW RUNNING CLUBBIBICEM246M 9201:32:4302:47:0604:33:16.1504:33:29.30+02:08:2311:375.2
128WYSOCKA Marta 637DRUZYNA GRUBEGO MISIAKRAKÓWK221K 3602:05:2203:41:5304:33:39.6004:33:46.00+02:08:3911:385.2
129KOŃCZEWSKI Daniel 489KRAKÓWM247M 9302:04:2303:42:2304:33:47.4004:34:09.70+02:09:0311:395.2
130NAWROCKA Paulina 541LWÓWEKK114K 3702:09:5603:44:0604:34:37.1004:34:48.50+02:09:4211:415.1
131SOKÓLSKA Katarzyna 597OUTDOOR TRAININGPOGORZAŁKIK115K 3802:05:2803:42:4204:35:38.0504:35:55.00+02:10:4811:435.1
132OKRÓJ Dawid 546WARSZAWAM248M 9402:09:0803:45:2904:36:24.3004:36:36.65+02:11:3011:455.1
133BALCER Marcin 403BARUNKISUCHA BESKIDZKAM249M 9501:57:2903:42:4604:37:29.2004:37:47.55+02:12:4111:485.1
134ŁATKA Dorota 515ŻORYK222K 3902:09:1703:48:3104:40:03.6004:40:22.85+02:15:1611:555
135KOZIOŁ Paweł 496KRAKÓWM250M 9602:02:4403:40:2704:41:04.9504:41:29.40+02:16:2311:575
136KASKA Krzysztof 479LEGIONOWOM312M 9702:01:1103:42:5104:42:23.7004:42:40.30+02:17:3412:015
137KINDLER Bartłomiej 483#BARUNKIWIELICZKAM251M 9802:09:1403:50:4904:43:22.6504:43:22.65+02:18:1612:035
138STEFANIAK Bożena 603ROSZADA ŻORYŻORYK223K 4002:08:1603:49:0404:43:38.2504:43:57.80+02:18:5112:045
139GROCHOWSKI Marcin 458ŻYRARDÓWM252M 9902:03:5603:48:4404:44:28.5504:44:37.55+02:19:3112:065
140WERYHO Krzysztof 627MYSŁOWICEM253M 10002:17:0503:53:1204:45:09.1004:45:21.60+02:20:1512:084.9
141DĄBROWSKI Michał 437NASUCZAJKOBYŁKAM136M 10102:13:4003:54:3104:47:11.6504:47:17.75+02:22:1112:134.9
142BOCIĄGA Andrzej 416CZĘSTOCHOWAM137M 10202:09:4603:51:5704:47:22.3004:47:29.60+02:22:2312:134.9
143SZYMELFENIG Gabriela 616AKADEMIABIEGACZA.PL S.L SALOS-WODNA ŁÓDŹŁÓDŹK116K 4102:12:1903:53:4004:47:36.9504:47:39.35+02:22:3312:144.9
144KULIGA Ewa 507EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZK224K 4202:11:2303:54:5204:47:27.0504:47:39.45+02:22:3312:134.9
145SZAFRON Marcin 609KOBIÓRM138M 10301:31:2703:48:3304:48:14.6004:48:23.00+02:23:1612:154.9
146BIAŁAS Bartosz 412RACIBÓRZM254M 10402:00:5503:48:5804:49:25.6004:49:38.20+02:24:3112:184.9
147KOIM Robert 487RUDA ŚLĄSKAM255M 10502:00:3603:51:4104:52:16.5504:52:23.05+02:27:1612:264.8
148PRZYBYŁKA Agnieszka 566MYSŁOWICEK117K 4302:16:4403:59:4204:52:38.5504:52:53.65+02:27:4712:274.8
149STASZEWSKA Sylwia 602POTASZEK225K 4402:11:0203:52:0804:53:39.9004:53:50.40+02:28:4412:294.8
150ROSZKOWSKA Sylwia 575ŁÓDŹK226K 4502:12:1003:57:2704:55:19.9004:55:23.10+02:30:1612:344.8
151WÓJCIK Zbyszek 636BRZEZINKAM139M 10602:10:1203:58:4004:55:52.9504:55:59.95+02:30:5312:354.8
152OTRĘBSKI Tomasz 548ZABORZEM256M 10702:05:3103:58:4404:55:54.3004:55:59.95+02:30:5312:354.8
153PAWLAK Ewa 554RADOMK227K 4602:18:0004:00:2804:57:21.9504:57:37.20+02:32:3012:394.7
154KRAKOWSKI Paweł 498OPOLEM140M 10801:55:2404:04:2904:59:38.3004:59:46.25+02:34:4012:454.7
155GRYGNY Sławomir 461ANDRYCHÓWM257M 10902:08:0804:00:3805:01:32.4505:01:46.85+02:36:4012:494.7
156MAGOCSY Justyna 525KRAKÓWK118K 4702:22:5104:10:5905:02:11.9505:02:21.80+02:37:1512:514.7
157SZYMAŃSKA Zuzanna 615KĘDZIERZYN-KOŹLEK119K 4802:10:0704:01:2305:02:38.3505:02:44.95+02:37:3812:524.7
158MAMOŃ Katarzyna 528KRAKÓWK228K 4902:16:1804:11:0405:02:55.0505:03:08.35+02:38:0212:534.7
159BUINEVICIUTE Asta 426#UNBREAKABLEVILNIUSK229K 5002:20:2504:11:1705:03:26.3505:03:46.60+02:38:4012:544.6
160SZCZERBOWSKI Karol 612TYCHYM258M 11002:17:0904:05:4505:06:34.7505:06:45.95+02:41:3913:024.6
161ŚMIECHOWICZ Daniel 620PORĄBAŁKOTOMASZÓW MAZOWIECKIM259M 11102:14:5404:10:5805:07:32.8005:07:49.35+02:42:4313:054.6
162SOLA Aneta 598BEŁŻYCE I OKLOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEK230K 5102:21:4204:12:1005:08:54.3005:09:12.20+02:44:0513:084.6
163KAWCZYŃSKI Bartosz 480MILANÓWEKM141M 11202:14:4704:00:4305:10:31.5505:10:35.05+02:45:2813:124.5
164NIELIPIŃSKI Mateusz 315MUFLON PRZYSUCHAPRZYSUCHAM260M 11302:04:5204:05:0105:10:28.4005:10:50.85+02:45:4413:124.5
165BORYSOWSKA Monika 420KORONA SZCZECINSZCZECINK231K 5202:10:3104:12:1905:11:24.8505:11:37.75+02:46:3113:154.5
166DOROŻAŁA Lechosław 441ŁÓDŹM261M 11402:15:0604:14:5905:12:26.4005:12:38.00+02:47:3113:174.5
167DOROŻAŁA Natalia 440ŁÓDŹK120K 5302:15:0304:15:0105:12:26.8505:12:38.15+02:47:3113:174.5
168KAMENECKAS Justinas 476#UNBREAKABLEVILNIUSM262M 11502:11:2704:11:2105:12:33.3005:12:54.45+02:47:4813:184.5
169WOJCIECHOWSKI Marek 632ŁÓDŹM263M 11602:15:4104:07:2205:13:23.8005:13:38.35+02:48:3213:204.5
170BOCHNAK Janek 415KRAKÓWM264M 11702:19:2704:13:0705:14:38.2505:15:00.70+02:49:5413:234.5
171ZELENÁK Kamil 640AUTOSERVIS ERIKAKOŠICEM265M 11802:14:3204:12:3105:16:08.3505:16:20.65+02:51:1413:274.5
172ZEMŁA Krzysztof 641MALINOWICEM313M 11902:18:4004:11:5205:17:11.1005:17:25.15+02:52:1813:294.4
173SŁOWIK Justyna 593SŁOWIKI BIEGAJĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK121K 5402:32:2304:27:4805:17:36.7505:17:56.60+02:52:5013:304.4
174RZEPECKA Justyna 580BULBASY BIEGAJĄWARSZAWAK122K 5502:22:5404:16:3105:21:15.9505:21:15.95+02:56:0913:404.4
175CABAJ Rafał 428BIEGUSIEM.PLMROZYM266M 12002:20:3804:20:3905:22:29.2505:22:40.35+02:57:3413:434.4
176PRZYBYŁA Patrycja 647ŻORYK123K 5602:08:5404:12:1205:23:03.9005:23:09.70+02:58:0313:444.4
177BARTKOWIAK Slawek 407POZNAŃM267M 12102:08:5504:12:1305:23:02.6505:23:10.45+02:58:0413:444.4
178BORZYMOWSKA Judyta 421MOGILNOK124K 5702:10:3304:11:3305:24:26.1005:24:46.55+02:59:4013:484.3
179PIĄTEK Ewa 556DZIK Z DUSZA SARENKISOSNOWIECK125K 5802:20:3704:28:4305:25:14.3505:25:30.35+03:00:2413:504.3
180PIECZABA Patryk 558SOSNOWIECM142M 12202:20:4104:28:3805:25:15.1505:25:30.60+03:00:2413:504.3
181STASIUTE Aurelija 601#UNBREAKABLEVILNIUSK126K 5902:32:1704:31:2705:30:06.7005:30:27.85+03:05:2114:024.3
182MACIUSZKO Wiesia 519BIAŁYSTOKK232K 6002:24:5404:26:0105:30:19.2005:30:36.80+03:05:3014:034.3
183RADWAŃSKI Maciej 570WARSZAWAM143M 12302:23:0904:22:2705:31:17.0505:31:35.70+03:06:2914:054.3
184BUHL Paulina 425DO UZUPEŁNIENIAK127K 6102:31:5004:35:5005:35:03.9005:35:25.30+03:10:1914:154.2
185PALUCH Marzena 552VAN BERDEMIELECK233K 6202:23:1404:25:5105:36:15.1505:36:34.40+03:11:2814:184.2
186FURMAN Agnieszka 449KRAKÓWK128K 6302:29:2404:35:1505:44:10.0505:44:26.90+03:19:2014:384.1
187FURMAN Michał 450OCHAJORUN&FRIENDSKRAKÓWM144M 12402:29:1304:35:0905:44:08.1505:44:27.25+03:19:2114:384.1
188KULIGA Marek 508RACIBÓRZM145M 12502:21:3504:42:4105:47:11.0005:47:26.05+03:22:1914:464.1
189KRZEŚNIAK Sylwia 502RACIBÓRZK129K 6402:21:4104:42:4805:47:13.0005:47:27.50+03:22:2114:464.1
190GRAD Lukasz 456WARSZAWAM268M 12602:32:0904:42:2305:50:22.2005:50:35.35+03:25:2914:544
191KAIM Antoni 474MYŚLENICEM314M 12702:40:1804:52:5605:56:11.8005:56:29.10+03:31:2215:094
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
192STRZYZ Ryszard 607CHORZÓWM269M 12802:26:5004:42:3906:03:37.1006:03:37.10+03:38:3015:283.9
193ZIEMKIEWICZ Justyna 643EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZK234K 6502:26:5305:28:4106:27:48.8006:27:48.80+04:02:4216:303.6
194ZIEMKIEWICZ Paweł 644EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM270M 12902:11:4905:28:1806:27:35.1006:27:49.20+04:02:4216:293.6
195STASIAK Mateusz 600ITFF BLOCKCHAIN RUNNING TEAMŁÓDŹM146M 13003:01:3905:32:2806:55:56.5006:55:56.50+04:30:5017:413.4
196ŁOŚ Ania 517TURLAM SIĘ TEAM/ ALBATROSYWARSZAWAK235K 6603:04:4505:52:5007:40:56.3007:41:21.20+05:16:1419:363.1
DQSTOPA Michał 604TYCHYM101:19:49 DQ02:17:15 DQ02:51:40.50 DQ DQ--
DQOWCZAREK Dariusz 318WROCŁAWM1 DQ00:43:10 DQ02:56:24.25 DQ DQ--
DQKOŻUCH Michał 497REDLINETEAMBRZEZNAM101:21:17 DQ02:21:58 DQ03:02:29.60 DQ DQ--
DQMEJKA Małgorzata 531SPARTANWARSZAWAK101:22:39 DQ02:28:19 DQ03:06:04.05 DQ DQ--
DQMAZIARZ Artur 530RUN FOR FUNMIELECM101:23:19 DQ02:29:59 DQ03:07:22.60 DQ DQ--
KOŚCIELNIAK Kacper 493SALCO GARMIN TEAMRABKA ZDRÓJM101:13:36 DNF02:01:47 DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 346ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM1 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 203 wynik(ów)