PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
    
1CZECZOT Krzysztof 433Drużyna Grubego MisiaKRAKÓWM200:00:0001:36:3102:53:07
2RZEPECKA Justyna 580Bulbasy BiegająWARSZAWAK100:00:0002:22:5404:16:31
3PARSZEWSKI Krzysiek 553Biegnę po MedalSOSNOWIECM100:00:0001:50:2803:23:24
4KOZERA Bartłomiej 494ZABIERZÓWM100:00:0001:45:5503:07:32
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
5STASIAK Mateusz 600ITFF Blockchain Running TeamŁÓDŹM100:00:0003:01:3905:32:28
6ZIEMKIEWICZ Justyna 643EasyRun RacibórzRACIBÓRZK200:00:0002:26:5305:28:41
7KROKOSZ Paweł 500KenyanrunnersGORZÓW WIELKOPOLSKIM100:00:0001:39:5303:12:16
8STRZYZ Ryszard 607CHORZÓWM200:00:0002:26:5004:42:39
9JĘDRZEJCZAK Bartosz 472Leonardo TeamBIELSKO BIAŁAM200:00:0001:48:1003:17:35
10MACIEJOWSKI Michał 518ŚWIĘTOCHŁOWICEM100:00:0001:32:5202:53:19
11KINDLER Bartłomiej 483#BaRUNkiWIELICZKAM200:00:0002:09:1403:50:49
12REGULSKA Monika 572WARSZAWAK100:00:0001:59:5203:39:36
13SKWARNECKI Damian 590RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM200:00:0101:42:0703:00:02
14DRESZER Damian 443ORZESZEM100:00:0101:35:3702:53:11
15SEDLAK Michał 583GIERASZOWICEM200:00:0101:09:0501:57:43
16KUPIEC Urszula 510BeskidnikKRAKÓWK200:00:0101:34:5502:51:57
17SNARSKI Bogdan 595AlbatrosyWARSZAWAM200:00:0102:35:2603:46:35
18SCHRAMM Rafał 582MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do UltraKRAKÓWM100:00:0101:27:3702:25:42
19PODSIADŁO Mikołaj 563Grivel Scarpa Julbo TeamBIELSKO-BIAŁAM100:00:0101:11:5302:02:23
20RZEPKA Remigiusz 581MIKOŁÓWM200:00:0201:36:4602:51:08
21TOPOLSKI Marcin 625Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM200:00:0201:17:3202:17:20
22BEKAS Marcin 409KRAKÓWM200:00:0201:28:0702:32:52
23MAGNUCKI Adam 522MYSŁOWICEM100:00:0201:28:5202:40:21
24KORZENIOWSKA Anna 491ŁÓDŹK100:00:0202:02:1203:35:16
25SZYMELFENIG Gabriela 616AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹK100:00:0202:12:1903:53:40
26BAROSZ Natalia 406MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do UltraKRAKÓWK100:00:0201:32:1202:41:56
27NALEPKA Ewa 540BIegiem Przez Góry'Matka Polka'SOSNOWIECK200:00:0201:33:1503:13:38
28KANIA Mateusz 477BIELSKO-BIAŁAM100:00:0201:21:5402:30:01
29KUBERA Dawid 503alwaysinmotion.plTYCHYM100:00:0301:32:4302:45:28
30KELLER-MISIARZ Natalia 482ŻORYK100:00:0301:43:2503:07:21
31RYSKALOK Piotr 579JAWORZNOM100:00:0301:48:1003:17:42
32MIECH Szymon 534Husaria Race TeamUSTROŃM200:00:0301:30:3002:41:20
33KORZENIOWSKA Małgorzata 490WARSZAWAK200:00:0301:50:3203:14:59
34SKRZYPIEC Katarzyna 589OPOLEK200:00:0301:41:4903:10:14
35BĘBENEK Marcin 411JAWORZNOM100:00:0301:55:5803:19:43
36ROSZKOWSKA Sylwia 575ŁÓDŹK200:00:0302:12:1003:57:27
37MISIARZ Bartłomiej 536ŻORYM100:00:0301:30:0402:45:05
38KAWCZYŃSKI Bartosz 480MILANÓWEKM100:00:0302:14:4704:00:43
39KUBIK Marek 505ŁÓDŹM300:00:0301:31:2102:59:26
40BUDA Wojciech 424BIELSKO-BIAŁAM200:00:0301:30:0002:35:37
41LESIŃSKI Marcin 513ML ConsultingBIELSKO BIAŁAM200:00:0301:43:5903:20:52
42KULAWIK Bartek 506KRAKÓWM200:00:0401:40:0403:02:31
43LEMANSKI Arkadiusz 512TYCHYM200:00:0401:39:2003:00:06
44BARAŃSKA Monika 405KRAKÓWK300:00:0401:43:5103:10:16
45KAŁŁAUR Krzysztof 475WARSZAWAM100:00:0401:55:2903:35:21
46KOSMALSKI Tomasz 492GRODZISK MAZOWIECKIM100:00:0401:44:1003:14:09
47CEBULA Paweł 429CREADISKRAKÓWM100:00:0401:45:5903:19:15
48IWANECKI Łukasz 464SIEMIANOWICE ŚL.M100:00:0401:42:1103:06:46
49FRANCZAK Katarzyna 652KRAKOWK200:00:0401:52:2003:28:29
50GRAMS Krzysztof 457ŁÓDŹM200:00:0401:31:3402:40:17
51NOWICKI Tomasz 545PORSCHE RYBNIKJASTRZĘBIE ZDRÓJM100:00:0401:28:4802:40:21
52GRZELAK Adrian 462DO UZUPEŁNIANIAM100:00:0401:25:1302:24:30
53GĄTKIEWICZ Paweł 453Eskadra KrakówKRAKÓWM200:00:0501:45:3503:11:30
54GENDVILAITE Sonata 454#UnbreakableVILNIUSK200:00:0501:55:1903:24:11
55RUMIANCEVAITE Viktorija 576VILNIUSK100:00:0501:40:0903:06:00
56RAMOS Bartosz 571SOSNOWIECM100:00:0501:23:4202:35:51
57PRZYBYŁA Patrycja 647ŻORYK100:00:0502:08:5404:12:12
58OTRĘBSKI Tomasz 548ZABORZEM200:00:0502:05:3103:58:44
59CHEŁMIŃSKI Piotr 430CHEŁMNOM300:00:0501:45:3703:15:37
60STANKOWIAK Maciej 651STS BiegatonMIKOŁÓWM200:00:0501:42:1503:00:32
61GAPSKA Anna 451Grupa Biegowa 65GDAŃSKK100:00:0501:55:3103:24:09
62STRĄCZEK Ula 606SUCHA BESKIDZKAK100:00:0601:58:4603:28:55
63WYSOCKA Marta 637Druzyna Grubego MisiaKRAKÓWK200:00:0602:05:2203:41:53
64KONIK Jaroslaw 488KRAKÓWM100:00:0601:31:5002:42:32
65DĄBROWSKI Michał 437NasuczajKOBYŁKAM100:00:0602:13:4003:54:31
66SZYMAŃSKA Zuzanna 615KĘDZIERZYN-KOŹLEK100:00:0602:10:0704:01:23
67KRUSZEK Małgorzata 501PrzekotyKATOWICEK100:00:0602:01:5203:40:38
68SZYMURA Przemysław 617PAWŁOWICEM100:00:0601:36:5903:02:33
69PALASZ Kamil 550KOBIÓRM100:00:0601:38:4003:20:56
70KOIM Robert 487RUDA ŚLĄSKAM200:00:0602:00:3603:51:41
71PALUCH Andrzej 551Run For FunMIELECM200:00:0701:44:0403:12:46
72ADRIAN Maciej 401PiorunKRAKÓWM100:00:0701:50:3803:18:19
73MERTAS Dominik 532BABICEM200:00:0701:45:1203:07:56
74DWORNIK Małgorzata 446KRAKÓWK100:00:0702:02:5603:41:32
75BOCIĄGA Andrzej 416CZĘSTOCHOWAM100:00:0702:09:4603:51:57
76WÓJCIK Zbyszek 636BRZEZINKAM100:00:0702:10:1203:58:40
77KRAKOWSKI Paweł 498OPOLEM100:00:0701:55:2404:04:29
78BARTKOWIAK Slawek 407POZNAŃM200:00:0702:08:5504:12:13
79DANIEL Maria 650WARSZAWAK100:00:0701:50:2503:15:51
80JAKUBIEC Ewa 468Przedwojewski Mountain TeamGŁUCHOŁAZYK100:00:0701:42:5903:08:05
81BOHM Jacek 418BIEGATONMIKOŁÓWM300:00:0801:45:0803:24:12
82STARZYK Ewa 599TARNÓWK200:00:0801:43:5603:08:38
83SOBSTEL Przemek 596Active JuraSIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:0801:35:2502:55:52
84GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 452GLIWICEK200:00:0801:41:5502:59:58
85SIKLUCKI Grzegorz 585One Way TicketKRAKÓWM300:00:0801:44:2403:09:50
86SZAFRON Marcin 609KOBIÓRM100:00:0801:31:2703:48:33
87KŁAKUS Wojciech 485KOBIÓRM100:00:0801:56:5703:24:52
88GROCHOWSKI Marcin 458ŻYRARDÓWM200:00:0902:03:5603:48:44
89MAGOCSY Adam 524DO UZUPEŁNIENIAM100:00:0901:38:4402:55:04
90MAGOCSY Justyna 525KRAKÓWK100:00:0902:22:5104:10:59
91DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0901:39:5402:54:51
92MARCINIAK Agata 529RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK200:00:0901:59:3803:37:51
93OLIWA Edward 547ITMBW KrakówKRAKÓWM300:00:0901:36:2702:54:09
94SKROBAŁA Miłosz 588JAROSŁAWM100:00:0901:47:5203:17:40
95CZYKIEL Kamilla 434PulsBike TeamBRZEG DOLNYK200:00:0901:48:1103:15:54
96SIWAK Ryszard 587Team Ryś SkiDZIEKANOWICEM200:00:0901:35:1802:58:56
97SZAREK Marcin 610BAŁUCKIE TYGRYSYŁÓDŹM200:00:0901:30:0802:46:08
98MAJDAK Bartłomiej 526PorąbałkoWARSZAWAM200:00:0901:57:5503:25:01
99ZYCH Andrzej 646BRZESKOM200:00:1001:42:0803:10:05
100TARASIUK Łukasz 623MROZYM200:00:1001:59:2503:34:53
101STASZEWSKA Sylwia 602POTASZEK200:00:1002:11:0203:52:08
102GRUSZKA Kamila 459Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK200:00:1001:41:2703:05:28
103GRUSZKA Dariusz 460Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEM200:00:1001:35:0402:50:00
104JĘDRZEJCZYK Agnieszka 473WARSZAWAK200:00:1001:53:0903:21:03
105SZCZERBOWSKI Karol 612TYCHYM200:00:1102:17:0904:05:45
106NAWROCKA Paulina 541LWÓWEKK100:00:1102:09:5603:44:06
107DOROŻAŁA Natalia 440ŁÓDŹK100:00:1102:15:0304:15:01
108DOROŻAŁA Lechosław 441ŁÓDŹM200:00:1102:15:0604:14:59
109DREWNIAK Andrzej 444RACIBÓRZM300:00:1101:45:0203:20:20
110CABAJ Rafał 428Biegusiem.plMROZYM200:00:1102:20:3804:20:39
111WIESIOŁEK Paweł 630BAGNOKATOWICEM200:00:1101:47:0103:25:06
112WILK Magdalena 631Team ZabieganeDniWARSZAWAK200:00:1101:47:0503:26:16
113AUGUŚCIK Mariusz 402WARSZAWAM300:00:1101:42:5903:16:25
114WERYHO Krzysztof 627MYSŁOWICEM200:00:1202:17:0503:53:12
115OKRÓJ Dawid 546WARSZAWAM200:00:1202:09:0803:45:29
116BORYSOWSKA Monika 420Korona SzczecinSZCZECINK200:00:1202:10:3104:12:19
117KULIGA Ewa 507EasyRun RacibórzRACIBÓRZK200:00:1202:11:2303:54:52
118BIAŁAS Bartosz 412RACIBÓRZM200:00:1202:00:5503:48:58
119SUCHENIA Daniel 608Gang Różowych MisiówWAŁBRZYCHM200:00:1201:55:1603:18:22
120BAZYDŁO Marcelina 408ZAKOPANEK200:00:1202:14:3503:46:57
121IDASZEK Romaric 649CHAINGYM200:00:1201:38:5002:52:22
122ZELENÁK Kamil 640Autoservis ERIKAKOŠICEM200:00:1202:14:3204:12:31
123GRAD Lukasz 456WARSZAWAM200:00:1302:32:0904:42:23
124MROWIEC Paweł 539Heineken Krakow Running ClubBIBICEM200:00:1301:32:4302:47:06
125MAMOŃ Katarzyna 528KRAKÓWK200:00:1302:16:1804:11:04
126STRAŚ Jarek 605KATOWICEM100:00:1301:28:1502:35:20
127WALITZA Andrzej 626KRAKÓWM100:00:1301:36:3802:53:22
128ŁUCZYK Janusz 648Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:1301:46:4503:09:58
129ZEMŁA Krzysztof 641MALINOWICEM300:00:1402:18:4004:11:52
130SŁONINA Artur 591running.krakow.plKRAKÓWM200:00:1401:46:4803:05:40
131JĘDRZEJAK Piotr 471JASTRZĘBIE-ZDRÓJM200:00:1401:31:1702:44:20
132WOJCIECHOWSKI Marek 632ŁÓDŹM200:00:1402:15:4104:07:22
133GRYGNY Sławomir 461ANDRYCHÓWM200:00:1402:08:0804:00:38
134KRZEŚNIAK Sylwia 502RACIBÓRZK100:00:1402:21:4104:42:48
135ZIEMKIEWICZ Paweł 644EasyRun RacibórzRACIBÓRZM200:00:1402:11:4905:28:18
136WOŹNIAK Przemysław 635JASTRZĘBIE ZDRÓJM200:00:1401:43:5303:08:36
137SZUBARTOWSKI Paweł 614Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM100:00:1501:43:5403:09:40
138PIOTROWICZ Sławomir 560RACIĄŻM100:00:1501:40:1003:05:54
139KULIGA Marek 508RACIBÓRZM100:00:1502:21:3504:42:41
140PIECZABA Patryk 558SOSNOWIECM100:00:1502:20:4104:28:38
141ŚLESICKI Konstanty 619KONINM100:00:1501:39:3103:05:28
142PRZYBYŁKA Agnieszka 566MYSŁOWICEK100:00:1502:16:4403:59:42
143ZAWADZKI Piotr 639KRZEPICEM200:00:1501:34:4402:47:50
144PAWLAK Ewa 554RADOMK200:00:1502:18:0004:00:28
145FURMAN Agnieszka 449KRAKÓWK100:00:1602:29:2404:35:15
146MAGDA Katarzyna 521Run for FunRZESZÓWK200:00:1601:47:3803:04:00
147JAGIELSKI Piotr 467RUDA ŚLĄSKAM200:00:1601:43:4203:07:12
148SOKÓLSKA Katarzyna 597Outdoor TrainingPOGORZAŁKIK100:00:1602:05:2803:42:42
149KARCZEWSKI Jacek 478Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM200:00:1602:03:2103:42:45
150PIĄTEK Ewa 556Dzik z dusza sarenkiSOSNOWIECK100:00:1602:20:3704:28:43
151ŚMIECHOWICZ Daniel 620PorąbałkoTOMASZÓW MAZOWIECKIM200:00:1602:14:5404:10:58
152JABŁOŃSKA Dorota 465BIAŁYSTOKK100:00:1601:53:0703:15:17
153KASKA Krzysztof 479LEGIONOWOM300:00:1602:01:1103:42:51
154SOLA Aneta 598Bełżyce i oklolice biegająBEŁŻYCEK200:00:1702:21:4204:12:10
155MACIUSZKO Wiesia 519BIAŁYSTOKK200:00:1702:24:5404:26:01
156KULIGA Michał 509EasyRun RacibórzRACIBÓRZM200:00:1701:52:1203:20:58
157KAIM Antoni 474MYŚLENICEM300:00:1702:40:1804:52:56
158RYBKOWSKI Hubert 577ŻYCHLINM200:00:1701:48:0903:17:59
159SZYSZKA Ryszard 618POZNAŃM200:00:1701:48:0703:13:27
160BERNACKI Kamil 410OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:1701:50:2403:19:35
161PIĘTA Bogdan 559Run For FunMIELECM300:00:1801:53:1603:28:57
162JANUŚ Maria 469TARNÓWK200:00:1802:05:2203:41:16
163RADWAŃSKI Maciej 570WARSZAWAM100:00:1802:23:0904:22:27
164WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 633KONINM200:00:1801:39:2102:57:33
165ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika 621OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKAK200:00:1801:41:3902:58:44
166BALCER Marcin 403BaRUNkiSUCHA BESKIDZKAM200:00:1801:57:2903:42:46
167WIDŁAK Krzysztof 628WARSZAWAM100:00:1801:40:0302:58:50
168PALUCH Marzena 552VAN BERDEMIELECK200:00:1902:23:1404:25:51
169FURMAN Michał 450OchajoRun&FriendsKRAKÓWM100:00:1902:29:1304:35:09
170ŁATKA Dorota 515ŻORYK200:00:1902:09:1703:48:31
171STEFANIAK Bożena 603Roszada ŻoryŻORYK200:00:1902:08:1603:49:04
172KUBIAK Karolina 504excaliburWEJHEROWOK200:00:1901:50:5103:17:21
173BUKOWSKI Maciej 427UKA WarszawaWARSZAWAM100:00:1901:27:2102:27:45
174KOCERKA Jacek 486WARSZAWAM200:00:1902:07:1503:39:53
175SŁOWIK Justyna 593Słowiki BiegająOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK100:00:1902:32:2304:27:48
176WIECZOREK Łukasz 629OSP GąsawaGĄSAWAM200:00:2001:36:4002:54:56
177ŁĄCZ Małgorzata 516RUN FOR FUNMIELECK200:00:2001:36:3702:45:49
178KAWIK Anna 481KRAKÓWK100:00:2001:49:5503:19:59
179BUINEVICIUTE Asta 426#UnbreakableVILNIUSK200:00:2002:20:2504:11:17
180BORZYMOWSKA Judyta 421MOGILNOK100:00:2002:10:3304:11:33
181BUHL Paulina 425DO UZUPEŁNIENIAK100:00:2102:31:5004:35:50
182STASIUTE Aurelija 601#unbreakableVILNIUSK100:00:2102:32:1704:31:27
183LORANC Paweł 514WILD BUCHAYSKOZYM200:00:2101:56:4703:35:54
184ZGLICZYNSKI Piotr 642KRAKOWM300:00:2101:36:4202:58:07
185KAMENECKAS Justinas 476#UnbreakableVILNIUSM200:00:2102:11:2704:11:21
186PIĄTEK Tomasz 557WILD BUCHAYSPISARZOWICEM200:00:2101:58:4903:35:58
187BOCHNAK Janek 415KRAKÓWM200:00:2202:19:2704:13:07
188KOŃCZEWSKI Daniel 489KRAKÓWM200:00:2202:04:2303:42:23
189MOCZURAD Małgorzata 538KRAKÓWK300:00:2201:49:4003:14:17
190NIELIPIŃSKI Mateusz 315MUFLON PRZYSUCHAPRZYSUCHAM200:00:2202:04:5204:05:01
191MOCZURAD Piotr 537ucreate runnersKRAKÓWM100:00:2301:49:5403:14:09
192ŁOŚ Ania 517Turlam się Team/ AlbatrosyWARSZAWAK200:00:2403:04:4505:52:50
193ZIĘBA Anna 645KRAKÓWK200:00:2401:55:2503:22:52
194KOZIOŁ Paweł 496KRAKÓWM200:00:2402:02:4403:40:27
195BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 414JÓZEFÓWM300:00:2401:52:0903:19:12
196KOZIOŁ Artur 495KRAKÓWM200:00:2701:45:0803:09:25
KOŚCIELNIAK Kacper 493Salco Garmin TeamRABKA ZDRÓJM1DNF01:13:36 DNF02:01:47 DNF
SZARF Paweł 346ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF DNF DNF
DQMEJKA Małgorzata 531SpartanWARSZAWAK1DQ01:22:39 DQ02:28:19 DQ
DQKOŻUCH Michał 497RedLineTeamBRZEZNAM1DQ01:21:17 DQ02:21:58 DQ
DQSTOPA Michał 604TYCHYM1DQ01:19:49 DQ02:17:15 DQ
DQOWCZAREK Dariusz 318WROCŁAWM1DQ DQ00:43:10 DQ
DQMAZIARZ Artur 530Run For FunMIELECM1DQ01:23:19 DQ02:29:59 DQ
Znaleziono 203 wynik(ów)