PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3_Babia
9km
   
1SEDLAK Michał 583GIERASZOWICEM200:00:0101:09:05
2PODSIADŁO Mikołaj 563Grivel Scarpa Julbo TeamBIELSKO-BIAŁAM100:00:0101:11:53
KOŚCIELNIAK Kacper 493Salco Garmin TeamRABKA ZDRÓJM1DNF01:13:36 DNF
4TOPOLSKI Marcin 625Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM200:00:0201:17:32
DQSTOPA Michał 604TYCHYM1DQ01:19:49 DQ
DQKOŻUCH Michał 497RedLineTeamBRZEZNAM1DQ01:21:17 DQ
7KANIA Mateusz 477BIELSKO-BIAŁAM100:00:0201:21:54
DQMEJKA Małgorzata 531SpartanWARSZAWAK1DQ01:22:39 DQ
DQMAZIARZ Artur 530Run For FunMIELECM1DQ01:23:19 DQ
10RAMOS Bartosz 571SOSNOWIECM100:00:0501:23:42
11GRZELAK Adrian 462DO UZUPEŁNIANIAM100:00:0401:25:13
12BUKOWSKI Maciej 427UKA WarszawaWARSZAWAM100:00:1901:27:21
13SCHRAMM Rafał 582MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do UltraKRAKÓWM100:00:0101:27:37
14BEKAS Marcin 409KRAKÓWM200:00:0201:28:07
15STRAŚ Jarek 605KATOWICEM100:00:1301:28:15
16NOWICKI Tomasz 545PORSCHE RYBNIKJASTRZĘBIE ZDRÓJM100:00:0401:28:48
17MAGNUCKI Adam 522MYSŁOWICEM100:00:0201:28:52
18BUDA Wojciech 424BIELSKO-BIAŁAM200:00:0301:30:00
19MISIARZ Bartłomiej 536ŻORYM100:00:0301:30:04
20SZAREK Marcin 610BAŁUCKIE TYGRYSYŁÓDŹM200:00:0901:30:08
21MIECH Szymon 534Husaria Race TeamUSTROŃM200:00:0301:30:30
22JĘDRZEJAK Piotr 471JASTRZĘBIE-ZDRÓJM200:00:1401:31:17
23KUBIK Marek 505ŁÓDŹM300:00:0301:31:21
24SZAFRON Marcin 609KOBIÓRM100:00:0801:31:27
25GRAMS Krzysztof 457ŁÓDŹM200:00:0401:31:34
26KONIK Jaroslaw 488KRAKÓWM100:00:0601:31:50
27BAROSZ Natalia 406MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do UltraKRAKÓWK100:00:0201:32:12
28KUBERA Dawid 503alwaysinmotion.plTYCHYM100:00:0301:32:43
29MROWIEC Paweł 539Heineken Krakow Running ClubBIBICEM200:00:1301:32:43
30MACIEJOWSKI Michał 518ŚWIĘTOCHŁOWICEM100:00:0001:32:52
31NALEPKA Ewa 540BIegiem Przez Góry'Matka Polka'SOSNOWIECK200:00:0201:33:15
32ZAWADZKI Piotr 639KRZEPICEM200:00:1501:34:44
33KUPIEC Urszula 510BeskidnikKRAKÓWK200:00:0101:34:55
34GRUSZKA Dariusz 460Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEM200:00:1001:35:04
35SIWAK Ryszard 587Team Ryś SkiDZIEKANOWICEM200:00:0901:35:18
36SOBSTEL Przemek 596Active JuraSIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:0801:35:25
37DRESZER Damian 443ORZESZEM100:00:0101:35:37
38OLIWA Edward 547ITMBW KrakówKRAKÓWM300:00:0901:36:27
39CZECZOT Krzysztof 433Drużyna Grubego MisiaKRAKÓWM200:00:0001:36:31
40ŁĄCZ Małgorzata 516RUN FOR FUNMIELECK200:00:2001:36:37
41WALITZA Andrzej 626KRAKÓWM100:00:1301:36:38
42WIECZOREK Łukasz 629OSP GąsawaGĄSAWAM200:00:2001:36:40
43ZGLICZYNSKI Piotr 642KRAKOWM300:00:2101:36:42
44RZEPKA Remigiusz 581MIKOŁÓWM200:00:0201:36:46
45SZYMURA Przemysław 617PAWŁOWICEM100:00:0601:36:59
46PALASZ Kamil 550KOBIÓRM100:00:0601:38:40
47MAGOCSY Adam 524DO UZUPEŁNIENIAM100:00:0901:38:44
48IDASZEK Romaric 649CHAINGYM200:00:1201:38:50
49LEMANSKI Arkadiusz 512TYCHYM200:00:0401:39:20
50WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 633KONINM200:00:1801:39:21
51ŚLESICKI Konstanty 619KONINM100:00:1501:39:31
52KROKOSZ Paweł 500KenyanrunnersGORZÓW WIELKOPOLSKIM100:00:0001:39:53
53DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0901:39:54
54WIDŁAK Krzysztof 628WARSZAWAM100:00:1801:40:03
55KULAWIK Bartek 506KRAKÓWM200:00:0401:40:04
56RUMIANCEVAITE Viktorija 576VILNIUSK100:00:0501:40:09
57PIOTROWICZ Sławomir 560RACIĄŻM100:00:1501:40:10
58GRUSZKA Kamila 459Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK200:00:1001:41:27
59ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika 621OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKAK200:00:1801:41:39
60SKRZYPIEC Katarzyna 589OPOLEK200:00:0301:41:49
61GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 452GLIWICEK200:00:0801:41:55
62SKWARNECKI Damian 590RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM200:00:0101:42:07
63ZYCH Andrzej 646BRZESKOM200:00:1001:42:08
64IWANECKI Łukasz 464SIEMIANOWICE ŚL.M100:00:0401:42:11
65STANKOWIAK Maciej 651STS BiegatonMIKOŁÓWM200:00:0501:42:15
66JAKUBIEC Ewa 468Przedwojewski Mountain TeamGŁUCHOŁAZYK100:00:0701:42:59
67AUGUŚCIK Mariusz 402WARSZAWAM300:00:1101:42:59
68KELLER-MISIARZ Natalia 482ŻORYK100:00:0301:43:25
69JAGIELSKI Piotr 467RUDA ŚLĄSKAM200:00:1601:43:42
70BARAŃSKA Monika 405KRAKÓWK300:00:0401:43:51
71WOŹNIAK Przemysław 635JASTRZĘBIE ZDRÓJM200:00:1401:43:53
72SZUBARTOWSKI Paweł 614Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM100:00:1501:43:54
73STARZYK Ewa 599TARNÓWK200:00:0801:43:56
74LESIŃSKI Marcin 513ML ConsultingBIELSKO BIAŁAM200:00:0301:43:59
75PALUCH Andrzej 551Run For FunMIELECM200:00:0701:44:04
76KOSMALSKI Tomasz 492GRODZISK MAZOWIECKIM100:00:0401:44:10
77SIKLUCKI Grzegorz 585One Way TicketKRAKÓWM300:00:0801:44:24
78DREWNIAK Andrzej 444RACIBÓRZM300:00:1101:45:02
79BOHM Jacek 418BIEGATONMIKOŁÓWM300:00:0801:45:08
80KOZIOŁ Artur 495KRAKÓWM200:00:2701:45:08
81MERTAS Dominik 532BABICEM200:00:0701:45:12
82GĄTKIEWICZ Paweł 453Eskadra KrakówKRAKÓWM200:00:0501:45:35
83CHEŁMIŃSKI Piotr 430CHEŁMNOM300:00:0501:45:37
84KOZERA Bartłomiej 494ZABIERZÓWM100:00:0001:45:55
85CEBULA Paweł 429CREADISKRAKÓWM100:00:0401:45:59
86ŁUCZYK Janusz 648Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:1301:46:45
87SŁONINA Artur 591running.krakow.plKRAKÓWM200:00:1401:46:48
88WIESIOŁEK Paweł 630BAGNOKATOWICEM200:00:1101:47:01
89WILK Magdalena 631Team ZabieganeDniWARSZAWAK200:00:1101:47:05
90MAGDA Katarzyna 521Run for FunRZESZÓWK200:00:1601:47:38
91SKROBAŁA Miłosz 588JAROSŁAWM100:00:0901:47:52
92SZYSZKA Ryszard 618POZNAŃM200:00:1701:48:07
93RYBKOWSKI Hubert 577ŻYCHLINM200:00:1701:48:09
94JĘDRZEJCZAK Bartosz 472Leonardo TeamBIELSKO BIAŁAM200:00:0001:48:10
95RYSKALOK Piotr 579JAWORZNOM100:00:0301:48:10
96CZYKIEL Kamilla 434PulsBike TeamBRZEG DOLNYK200:00:0901:48:11
97MOCZURAD Małgorzata 538KRAKÓWK300:00:2201:49:40
98MOCZURAD Piotr 537ucreate runnersKRAKÓWM100:00:2301:49:54
99KAWIK Anna 481KRAKÓWK100:00:2001:49:55
100BERNACKI Kamil 410OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:1701:50:24
101DANIEL Maria 650WARSZAWAK100:00:0701:50:25
102PARSZEWSKI Krzysiek 553Biegnę po MedalSOSNOWIECM100:00:0001:50:28
103KORZENIOWSKA Małgorzata 490WARSZAWAK200:00:0301:50:32
104ADRIAN Maciej 401PiorunKRAKÓWM100:00:0701:50:38
105KUBIAK Karolina 504excaliburWEJHEROWOK200:00:1901:50:51
106BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 414JÓZEFÓWM300:00:2401:52:09
107KULIGA Michał 509EasyRun RacibórzRACIBÓRZM200:00:1701:52:12
108FRANCZAK Katarzyna 652KRAKOWK200:00:0401:52:20
109JABŁOŃSKA Dorota 465BIAŁYSTOKK100:00:1601:53:07
110JĘDRZEJCZYK Agnieszka 473WARSZAWAK200:00:1001:53:09
111PIĘTA Bogdan 559Run For FunMIELECM300:00:1801:53:16
112SUCHENIA Daniel 608Gang Różowych MisiówWAŁBRZYCHM200:00:1201:55:16
113GENDVILAITE Sonata 454#UnbreakableVILNIUSK200:00:0501:55:19
114KRAKOWSKI Paweł 498OPOLEM100:00:0701:55:24
115ZIĘBA Anna 645KRAKÓWK200:00:2401:55:25
116KAŁŁAUR Krzysztof 475WARSZAWAM100:00:0401:55:29
117GAPSKA Anna 451Grupa Biegowa 65GDAŃSKK100:00:0501:55:31
118BĘBENEK Marcin 411JAWORZNOM100:00:0301:55:58
119LORANC Paweł 514WILD BUCHAYSKOZYM200:00:2101:56:47
120KŁAKUS Wojciech 485KOBIÓRM100:00:0801:56:57
121BALCER Marcin 403BaRUNkiSUCHA BESKIDZKAM200:00:1801:57:29
122MAJDAK Bartłomiej 526PorąbałkoWARSZAWAM200:00:0901:57:55
123STRĄCZEK Ula 606SUCHA BESKIDZKAK100:00:0601:58:46
124PIĄTEK Tomasz 557WILD BUCHAYSPISARZOWICEM200:00:2101:58:49
125TARASIUK Łukasz 623MROZYM200:00:1001:59:25
126MARCINIAK Agata 529RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK200:00:0901:59:38
127REGULSKA Monika 572WARSZAWAK100:00:0001:59:52
128KOIM Robert 487RUDA ŚLĄSKAM200:00:0602:00:36
129BIAŁAS Bartosz 412RACIBÓRZM200:00:1202:00:55
130KASKA Krzysztof 479LEGIONOWOM300:00:1602:01:11
131KRUSZEK Małgorzata 501PrzekotyKATOWICEK100:00:0602:01:52
132KORZENIOWSKA Anna 491ŁÓDŹK100:00:0202:02:12
133KOZIOŁ Paweł 496KRAKÓWM200:00:2402:02:44
134DWORNIK Małgorzata 446KRAKÓWK100:00:0702:02:56
135KARCZEWSKI Jacek 478Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM200:00:1602:03:21
136GROCHOWSKI Marcin 458ŻYRARDÓWM200:00:0902:03:56
137KOŃCZEWSKI Daniel 489KRAKÓWM200:00:2202:04:23
138NIELIPIŃSKI Mateusz 315MUFLON PRZYSUCHAPRZYSUCHAM200:00:2202:04:52
139WYSOCKA Marta 637Druzyna Grubego MisiaKRAKÓWK200:00:0602:05:22
140JANUŚ Maria 469TARNÓWK200:00:1802:05:22
141SOKÓLSKA Katarzyna 597Outdoor TrainingPOGORZAŁKIK100:00:1602:05:28
142OTRĘBSKI Tomasz 548ZABORZEM200:00:0502:05:31
143KOCERKA Jacek 486WARSZAWAM200:00:1902:07:15
144GRYGNY Sławomir 461ANDRYCHÓWM200:00:1402:08:08
145STEFANIAK Bożena 603Roszada ŻoryŻORYK200:00:1902:08:16
146PRZYBYŁA Patrycja 647ŻORYK100:00:0502:08:54
147BARTKOWIAK Slawek 407POZNAŃM200:00:0702:08:55
148OKRÓJ Dawid 546WARSZAWAM200:00:1202:09:08
149KINDLER Bartłomiej 483#BaRUNkiWIELICZKAM200:00:0002:09:14
150ŁATKA Dorota 515ŻORYK200:00:1902:09:17
151BOCIĄGA Andrzej 416CZĘSTOCHOWAM100:00:0702:09:46
152NAWROCKA Paulina 541LWÓWEKK100:00:1102:09:56
153SZYMAŃSKA Zuzanna 615KĘDZIERZYN-KOŹLEK100:00:0602:10:07
154WÓJCIK Zbyszek 636BRZEZINKAM100:00:0702:10:12
155BORYSOWSKA Monika 420Korona SzczecinSZCZECINK200:00:1202:10:31
156BORZYMOWSKA Judyta 421MOGILNOK100:00:2002:10:33
157STASZEWSKA Sylwia 602POTASZEK200:00:1002:11:02
158KULIGA Ewa 507EasyRun RacibórzRACIBÓRZK200:00:1202:11:23
159KAMENECKAS Justinas 476#UnbreakableVILNIUSM200:00:2102:11:27
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
160ZIEMKIEWICZ Paweł 644EasyRun RacibórzRACIBÓRZM200:00:1402:11:49
161ROSZKOWSKA Sylwia 575ŁÓDŹK200:00:0302:12:10
162SZYMELFENIG Gabriela 616AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹK100:00:0202:12:19
163DĄBROWSKI Michał 437NasuczajKOBYŁKAM100:00:0602:13:40
164ZELENÁK Kamil 640Autoservis ERIKAKOŠICEM200:00:1202:14:32
165BAZYDŁO Marcelina 408ZAKOPANEK200:00:1202:14:35
166KAWCZYŃSKI Bartosz 480MILANÓWEKM100:00:0302:14:47
167ŚMIECHOWICZ Daniel 620PorąbałkoTOMASZÓW MAZOWIECKIM200:00:1602:14:54
168DOROŻAŁA Natalia 440ŁÓDŹK100:00:1102:15:03
169DOROŻAŁA Lechosław 441ŁÓDŹM200:00:1102:15:06
170WOJCIECHOWSKI Marek 632ŁÓDŹM200:00:1402:15:41
171MAMOŃ Katarzyna 528KRAKÓWK200:00:1302:16:18
172PRZYBYŁKA Agnieszka 566MYSŁOWICEK100:00:1502:16:44
173WERYHO Krzysztof 627MYSŁOWICEM200:00:1202:17:05
174SZCZERBOWSKI Karol 612TYCHYM200:00:1102:17:09
175PAWLAK Ewa 554RADOMK200:00:1502:18:00
176ZEMŁA Krzysztof 641MALINOWICEM300:00:1402:18:40
177BOCHNAK Janek 415KRAKÓWM200:00:2202:19:27
178BUINEVICIUTE Asta 426#UnbreakableVILNIUSK200:00:2002:20:25
179PIĄTEK Ewa 556Dzik z dusza sarenkiSOSNOWIECK100:00:1602:20:37
180CABAJ Rafał 428Biegusiem.plMROZYM200:00:1102:20:38
181PIECZABA Patryk 558SOSNOWIECM100:00:1502:20:41
182KULIGA Marek 508RACIBÓRZM100:00:1502:21:35
183KRZEŚNIAK Sylwia 502RACIBÓRZK100:00:1402:21:41
184SOLA Aneta 598Bełżyce i oklolice biegająBEŁŻYCEK200:00:1702:21:42
185MAGOCSY Justyna 525KRAKÓWK100:00:0902:22:51
186RZEPECKA Justyna 580Bulbasy BiegająWARSZAWAK100:00:0002:22:54
187RADWAŃSKI Maciej 570WARSZAWAM100:00:1802:23:09
188PALUCH Marzena 552VAN BERDEMIELECK200:00:1902:23:14
189MACIUSZKO Wiesia 519BIAŁYSTOKK200:00:1702:24:54
190STRZYZ Ryszard 607CHORZÓWM200:00:0002:26:50
191ZIEMKIEWICZ Justyna 643EasyRun RacibórzRACIBÓRZK200:00:0002:26:53
192FURMAN Michał 450OchajoRun&FriendsKRAKÓWM100:00:1902:29:13
193FURMAN Agnieszka 449KRAKÓWK100:00:1602:29:24
194BUHL Paulina 425DO UZUPEŁNIENIAK100:00:2102:31:50
195GRAD Lukasz 456WARSZAWAM200:00:1302:32:09
196STASIUTE Aurelija 601#unbreakableVILNIUSK100:00:2102:32:17
197SŁOWIK Justyna 593Słowiki BiegająOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK100:00:1902:32:23
198SNARSKI Bogdan 595AlbatrosyWARSZAWAM200:00:0102:35:26
199KAIM Antoni 474MYŚLENICEM300:00:1702:40:18
200STASIAK Mateusz 600ITFF Blockchain Running TeamŁÓDŹM100:00:0003:01:39
201ŁOŚ Ania 517Turlam się Team/ AlbatrosyWARSZAWAK200:00:2403:04:45
SZARF Paweł 346ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF DNF
DQOWCZAREK Dariusz 318WROCŁAWM1DQ DQ
Znaleziono 203 wynik(ów)