PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 17.6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
    
DQOWCZAREK Dariusz 318WROCŁAWM1DQ DQ00:43:10 DQ
2SEDLAK Michał 583GIERASZOWICEM200:00:0101:09:0501:57:43
KOŚCIELNIAK Kacper 493Salco Garmin TeamRABKA ZDRÓJM1DNF01:13:36 DNF02:01:47 DNF
4PODSIADŁO Mikołaj 563Grivel Scarpa Julbo TeamBIELSKO-BIAŁAM100:00:0101:11:5302:02:23
DQSTOPA Michał 604TYCHYM1DQ01:19:49 DQ02:17:15 DQ
6TOPOLSKI Marcin 625Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM200:00:0201:17:3202:17:20
DQKOŻUCH Michał 497RedLineTeamBRZEZNAM1DQ01:21:17 DQ02:21:58 DQ
8GRZELAK Adrian 462DO UZUPEŁNIANIAM100:00:0401:25:1302:24:30
9SCHRAMM Rafał 582MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do UltraKRAKÓWM100:00:0101:27:3702:25:42
10BUKOWSKI Maciej 427UKA WarszawaWARSZAWAM100:00:1901:27:2102:27:45
DQMEJKA Małgorzata 531SpartanWARSZAWAK1DQ01:22:39 DQ02:28:19 DQ
DQMAZIARZ Artur 530Run For FunMIELECM1DQ01:23:19 DQ02:29:59 DQ
13KANIA Mateusz 477BIELSKO-BIAŁAM100:00:0201:21:5402:30:01
14BEKAS Marcin 409KRAKÓWM200:00:0201:28:0702:32:52
15STRAŚ Jarek 605KATOWICEM100:00:1301:28:1502:35:20
16BUDA Wojciech 424BIELSKO-BIAŁAM200:00:0301:30:0002:35:37
17RAMOS Bartosz 571SOSNOWIECM100:00:0501:23:4202:35:51
18GRAMS Krzysztof 457ŁÓDŹM200:00:0401:31:3402:40:17
19MAGNUCKI Adam 522MYSŁOWICEM100:00:0201:28:5202:40:21
20NOWICKI Tomasz 545PORSCHE RYBNIKJASTRZĘBIE ZDRÓJM100:00:0401:28:4802:40:21
21MIECH Szymon 534Husaria Race TeamUSTROŃM200:00:0301:30:3002:41:20
22BAROSZ Natalia 406MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do UltraKRAKÓWK100:00:0201:32:1202:41:56
23KONIK Jaroslaw 488KRAKÓWM100:00:0601:31:5002:42:32
24JĘDRZEJAK Piotr 471JASTRZĘBIE-ZDRÓJM200:00:1401:31:1702:44:20
25MISIARZ Bartłomiej 536ŻORYM100:00:0301:30:0402:45:05
26KUBERA Dawid 503alwaysinmotion.plTYCHYM100:00:0301:32:4302:45:28
27ŁĄCZ Małgorzata 516RUN FOR FUNMIELECK200:00:2001:36:3702:45:49
28SZAREK Marcin 610BAŁUCKIE TYGRYSYŁÓDŹM200:00:0901:30:0802:46:08
29MROWIEC Paweł 539Heineken Krakow Running ClubBIBICEM200:00:1301:32:4302:47:06
30ZAWADZKI Piotr 639KRZEPICEM200:00:1501:34:4402:47:50
31GRUSZKA Dariusz 460Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEM200:00:1001:35:0402:50:00
32RZEPKA Remigiusz 581MIKOŁÓWM200:00:0201:36:4602:51:08
33KUPIEC Urszula 510BeskidnikKRAKÓWK200:00:0101:34:5502:51:57
34IDASZEK Romaric 649CHAINGYM200:00:1201:38:5002:52:22
35CZECZOT Krzysztof 433Drużyna Grubego MisiaKRAKÓWM200:00:0001:36:3102:53:07
36DRESZER Damian 443ORZESZEM100:00:0101:35:3702:53:11
37MACIEJOWSKI Michał 518ŚWIĘTOCHŁOWICEM100:00:0001:32:5202:53:19
38WALITZA Andrzej 626KRAKÓWM100:00:1301:36:3802:53:22
39OLIWA Edward 547ITMBW KrakówKRAKÓWM300:00:0901:36:2702:54:09
40DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0901:39:5402:54:51
41WIECZOREK Łukasz 629OSP GąsawaGĄSAWAM200:00:2001:36:4002:54:56
42MAGOCSY Adam 524DO UZUPEŁNIENIAM100:00:0901:38:4402:55:04
43SOBSTEL Przemek 596Active JuraSIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:0801:35:2502:55:52
44WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 633KONINM200:00:1801:39:2102:57:33
45ZGLICZYNSKI Piotr 642KRAKOWM300:00:2101:36:4202:58:07
46ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika 621OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKAK200:00:1801:41:3902:58:44
47WIDŁAK Krzysztof 628WARSZAWAM100:00:1801:40:0302:58:50
48SIWAK Ryszard 587Team Ryś SkiDZIEKANOWICEM200:00:0901:35:1802:58:56
49KUBIK Marek 505ŁÓDŹM300:00:0301:31:2102:59:26
50GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 452GLIWICEK200:00:0801:41:5502:59:58
51SKWARNECKI Damian 590RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM200:00:0101:42:0703:00:02
52LEMANSKI Arkadiusz 512TYCHYM200:00:0401:39:2003:00:06
53STANKOWIAK Maciej 651STS BiegatonMIKOŁÓWM200:00:0501:42:1503:00:32
54KULAWIK Bartek 506KRAKÓWM200:00:0401:40:0403:02:31
55SZYMURA Przemysław 617PAWŁOWICEM100:00:0601:36:5903:02:33
56MAGDA Katarzyna 521Run for FunRZESZÓWK200:00:1601:47:3803:04:00
57GRUSZKA Kamila 459Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEK200:00:1001:41:2703:05:28
58ŚLESICKI Konstanty 619KONINM100:00:1501:39:3103:05:28
59SŁONINA Artur 591running.krakow.plKRAKÓWM200:00:1401:46:4803:05:40
60PIOTROWICZ Sławomir 560RACIĄŻM100:00:1501:40:1003:05:54
61RUMIANCEVAITE Viktorija 576VILNIUSK100:00:0501:40:0903:06:00
62IWANECKI Łukasz 464SIEMIANOWICE ŚL.M100:00:0401:42:1103:06:46
63JAGIELSKI Piotr 467RUDA ŚLĄSKAM200:00:1601:43:4203:07:12
64KELLER-MISIARZ Natalia 482ŻORYK100:00:0301:43:2503:07:21
65KOZERA Bartłomiej 494ZABIERZÓWM100:00:0001:45:5503:07:32
66MERTAS Dominik 532BABICEM200:00:0701:45:1203:07:56
67JAKUBIEC Ewa 468Przedwojewski Mountain TeamGŁUCHOŁAZYK100:00:0701:42:5903:08:05
68WOŹNIAK Przemysław 635JASTRZĘBIE ZDRÓJM200:00:1401:43:5303:08:36
69STARZYK Ewa 599TARNÓWK200:00:0801:43:5603:08:38
70KOZIOŁ Artur 495KRAKÓWM200:00:2701:45:0803:09:25
71SZUBARTOWSKI Paweł 614Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM100:00:1501:43:5403:09:40
72SIKLUCKI Grzegorz 585One Way TicketKRAKÓWM300:00:0801:44:2403:09:50
73ŁUCZYK Janusz 648Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:1301:46:4503:09:58
74ZYCH Andrzej 646BRZESKOM200:00:1001:42:0803:10:05
75SKRZYPIEC Katarzyna 589OPOLEK200:00:0301:41:4903:10:14
76BARAŃSKA Monika 405KRAKÓWK300:00:0401:43:5103:10:16
77GĄTKIEWICZ Paweł 453Eskadra KrakówKRAKÓWM200:00:0501:45:3503:11:30
78KROKOSZ Paweł 500KenyanrunnersGORZÓW WIELKOPOLSKIM100:00:0001:39:5303:12:16
79PALUCH Andrzej 551Run For FunMIELECM200:00:0701:44:0403:12:46
80SZYSZKA Ryszard 618POZNAŃM200:00:1701:48:0703:13:27
81NALEPKA Ewa 540BIegiem Przez Góry'Matka Polka'SOSNOWIECK200:00:0201:33:1503:13:38
82KOSMALSKI Tomasz 492GRODZISK MAZOWIECKIM100:00:0401:44:1003:14:09
83MOCZURAD Piotr 537ucreate runnersKRAKÓWM100:00:2301:49:5403:14:09
84MOCZURAD Małgorzata 538KRAKÓWK300:00:2201:49:4003:14:17
85KORZENIOWSKA Małgorzata 490WARSZAWAK200:00:0301:50:3203:14:59
86JABŁOŃSKA Dorota 465BIAŁYSTOKK100:00:1601:53:0703:15:17
87CHEŁMIŃSKI Piotr 430CHEŁMNOM300:00:0501:45:3703:15:37
88DANIEL Maria 650WARSZAWAK100:00:0701:50:2503:15:51
89CZYKIEL Kamilla 434PulsBike TeamBRZEG DOLNYK200:00:0901:48:1103:15:54
90AUGUŚCIK Mariusz 402WARSZAWAM300:00:1101:42:5903:16:25
91KUBIAK Karolina 504excaliburWEJHEROWOK200:00:1901:50:5103:17:21
92JĘDRZEJCZAK Bartosz 472Leonardo TeamBIELSKO BIAŁAM200:00:0001:48:1003:17:35
93SKROBAŁA Miłosz 588JAROSŁAWM100:00:0901:47:5203:17:40
94RYSKALOK Piotr 579JAWORZNOM100:00:0301:48:1003:17:42
95RYBKOWSKI Hubert 577ŻYCHLINM200:00:1701:48:0903:17:59
96ADRIAN Maciej 401PiorunKRAKÓWM100:00:0701:50:3803:18:19
97SUCHENIA Daniel 608Gang Różowych MisiówWAŁBRZYCHM200:00:1201:55:1603:18:22
98BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 414JÓZEFÓWM300:00:2401:52:0903:19:12
99CEBULA Paweł 429CREADISKRAKÓWM100:00:0401:45:5903:19:15
100BERNACKI Kamil 410OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:1701:50:2403:19:35
101BĘBENEK Marcin 411JAWORZNOM100:00:0301:55:5803:19:43
102KAWIK Anna 481KRAKÓWK100:00:2001:49:5503:19:59
103DREWNIAK Andrzej 444RACIBÓRZM300:00:1101:45:0203:20:20
104LESIŃSKI Marcin 513ML ConsultingBIELSKO BIAŁAM200:00:0301:43:5903:20:52
105PALASZ Kamil 550KOBIÓRM100:00:0601:38:4003:20:56
106KULIGA Michał 509EasyRun RacibórzRACIBÓRZM200:00:1701:52:1203:20:58
107JĘDRZEJCZYK Agnieszka 473WARSZAWAK200:00:1001:53:0903:21:03
108ZIĘBA Anna 645KRAKÓWK200:00:2401:55:2503:22:52
109PARSZEWSKI Krzysiek 553Biegnę po MedalSOSNOWIECM100:00:0001:50:2803:23:24
110GAPSKA Anna 451Grupa Biegowa 65GDAŃSKK100:00:0501:55:3103:24:09
111GENDVILAITE Sonata 454#UnbreakableVILNIUSK200:00:0501:55:1903:24:11
112BOHM Jacek 418BIEGATONMIKOŁÓWM300:00:0801:45:0803:24:12
113KŁAKUS Wojciech 485KOBIÓRM100:00:0801:56:5703:24:52
114MAJDAK Bartłomiej 526PorąbałkoWARSZAWAM200:00:0901:57:5503:25:01
115WIESIOŁEK Paweł 630BAGNOKATOWICEM200:00:1101:47:0103:25:06
116WILK Magdalena 631Team ZabieganeDniWARSZAWAK200:00:1101:47:0503:26:16
117FRANCZAK Katarzyna 652KRAKOWK200:00:0401:52:2003:28:29
118STRĄCZEK Ula 606SUCHA BESKIDZKAK100:00:0601:58:4603:28:55
119PIĘTA Bogdan 559Run For FunMIELECM300:00:1801:53:1603:28:57
120TARASIUK Łukasz 623MROZYM200:00:1001:59:2503:34:53
121KORZENIOWSKA Anna 491ŁÓDŹK100:00:0202:02:1203:35:16
122KAŁŁAUR Krzysztof 475WARSZAWAM100:00:0401:55:2903:35:21
123LORANC Paweł 514WILD BUCHAYSKOZYM200:00:2101:56:4703:35:54
124PIĄTEK Tomasz 557WILD BUCHAYSPISARZOWICEM200:00:2101:58:4903:35:58
125MARCINIAK Agata 529RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK200:00:0901:59:3803:37:51
126REGULSKA Monika 572WARSZAWAK100:00:0001:59:5203:39:36
127KOCERKA Jacek 486WARSZAWAM200:00:1902:07:1503:39:53
128KOZIOŁ Paweł 496KRAKÓWM200:00:2402:02:4403:40:27
129KRUSZEK Małgorzata 501PrzekotyKATOWICEK100:00:0602:01:5203:40:38
130JANUŚ Maria 469TARNÓWK200:00:1802:05:2203:41:16
131DWORNIK Małgorzata 446KRAKÓWK100:00:0702:02:5603:41:32
132WYSOCKA Marta 637Druzyna Grubego MisiaKRAKÓWK200:00:0602:05:2203:41:53
133KOŃCZEWSKI Daniel 489KRAKÓWM200:00:2202:04:2303:42:23
134SOKÓLSKA Katarzyna 597Outdoor TrainingPOGORZAŁKIK100:00:1602:05:2803:42:42
135KARCZEWSKI Jacek 478Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM200:00:1602:03:2103:42:45
136BALCER Marcin 403BaRUNkiSUCHA BESKIDZKAM200:00:1801:57:2903:42:46
137KASKA Krzysztof 479LEGIONOWOM300:00:1602:01:1103:42:51
138NAWROCKA Paulina 541LWÓWEKK100:00:1102:09:5603:44:06
139OKRÓJ Dawid 546WARSZAWAM200:00:1202:09:0803:45:29
140SNARSKI Bogdan 595AlbatrosyWARSZAWAM200:00:0102:35:2603:46:35
141BAZYDŁO Marcelina 408ZAKOPANEK200:00:1202:14:3503:46:57
142ŁATKA Dorota 515ŻORYK200:00:1902:09:1703:48:31
143SZAFRON Marcin 609KOBIÓRM100:00:0801:31:2703:48:33
144GROCHOWSKI Marcin 458ŻYRARDÓWM200:00:0902:03:5603:48:44
145BIAŁAS Bartosz 412RACIBÓRZM200:00:1202:00:5503:48:58
146STEFANIAK Bożena 603Roszada ŻoryŻORYK200:00:1902:08:1603:49:04
147KINDLER Bartłomiej 483#BaRUNkiWIELICZKAM200:00:0002:09:1403:50:49
148KOIM Robert 487RUDA ŚLĄSKAM200:00:0602:00:3603:51:41
149BOCIĄGA Andrzej 416CZĘSTOCHOWAM100:00:0702:09:4603:51:57
150STASZEWSKA Sylwia 602POTASZEK200:00:1002:11:0203:52:08
151WERYHO Krzysztof 627MYSŁOWICEM200:00:1202:17:0503:53:12
152SZYMELFENIG Gabriela 616AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹK100:00:0202:12:1903:53:40
153DĄBROWSKI Michał 437NasuczajKOBYŁKAM100:00:0602:13:4003:54:31
154KULIGA Ewa 507EasyRun RacibórzRACIBÓRZK200:00:1202:11:2303:54:52
155ROSZKOWSKA Sylwia 575ŁÓDŹK200:00:0302:12:1003:57:27
156WÓJCIK Zbyszek 636BRZEZINKAM100:00:0702:10:1203:58:40
156OTRĘBSKI Tomasz 548ZABORZEM200:00:0502:05:3103:58:44
158PRZYBYŁKA Agnieszka 566MYSŁOWICEK100:00:1502:16:4403:59:42
159PAWLAK Ewa 554RADOMK200:00:1502:18:0004:00:28
160GRYGNY Sławomir 461ANDRYCHÓWM200:00:1402:08:0804:00:38
161KAWCZYŃSKI Bartosz 480MILANÓWEKM100:00:0302:14:4704:00:43
162SZYMAŃSKA Zuzanna 615KĘDZIERZYN-KOŹLEK100:00:0602:10:0704:01:23
163KRAKOWSKI Paweł 498OPOLEM100:00:0701:55:2404:04:29
164NIELIPIŃSKI Mateusz 315MUFLON PRZYSUCHAPRZYSUCHAM200:00:2202:04:5204:05:01
165SZCZERBOWSKI Karol 612TYCHYM200:00:1102:17:0904:05:45
166WOJCIECHOWSKI Marek 632ŁÓDŹM200:00:1402:15:4104:07:22
167ŚMIECHOWICZ Daniel 620PorąbałkoTOMASZÓW MAZOWIECKIM200:00:1602:14:5404:10:58
168MAGOCSY Justyna 525KRAKÓWK100:00:0902:22:5104:10:59
169MAMOŃ Katarzyna 528KRAKÓWK200:00:1302:16:1804:11:04
170BUINEVICIUTE Asta 426#UnbreakableVILNIUSK200:00:2002:20:2504:11:17
171KAMENECKAS Justinas 476#UnbreakableVILNIUSM200:00:2102:11:2704:11:21
172BORZYMOWSKA Judyta 421MOGILNOK100:00:2002:10:3304:11:33
173ZEMŁA Krzysztof 641MALINOWICEM300:00:1402:18:4004:11:52
174SOLA Aneta 598Bełżyce i oklolice biegająBEŁŻYCEK200:00:1702:21:4204:12:10
175PRZYBYŁA Patrycja 647ŻORYK100:00:0502:08:5404:12:12
176BARTKOWIAK Slawek 407POZNAŃM200:00:0702:08:5504:12:13
177BORYSOWSKA Monika 420Korona SzczecinSZCZECINK200:00:1202:10:3104:12:19
178ZELENÁK Kamil 640Autoservis ERIKAKOŠICEM200:00:1202:14:3204:12:31
179BOCHNAK Janek 415KRAKÓWM200:00:2202:19:2704:13:07
180DOROŻAŁA Lechosław 441ŁÓDŹM200:00:1102:15:0604:14:59
181DOROŻAŁA Natalia 440ŁÓDŹK100:00:1102:15:0304:15:01
182RZEPECKA Justyna 580Bulbasy BiegająWARSZAWAK100:00:0002:22:5404:16:31
183CABAJ Rafał 428Biegusiem.plMROZYM200:00:1102:20:3804:20:39
184RADWAŃSKI Maciej 570WARSZAWAM100:00:1802:23:0904:22:27
185PALUCH Marzena 552VAN BERDEMIELECK200:00:1902:23:1404:25:51
186MACIUSZKO Wiesia 519BIAŁYSTOKK200:00:1702:24:5404:26:01
187SŁOWIK Justyna 593Słowiki BiegająOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK100:00:1902:32:2304:27:48
188PIECZABA Patryk 558SOSNOWIECM100:00:1502:20:4104:28:38
189PIĄTEK Ewa 556Dzik z dusza sarenkiSOSNOWIECK100:00:1602:20:3704:28:43
190STASIUTE Aurelija 601#unbreakableVILNIUSK100:00:2102:32:1704:31:27
191FURMAN Michał 450OchajoRun&FriendsKRAKÓWM100:00:1902:29:1304:35:09
192FURMAN Agnieszka 449KRAKÓWK100:00:1602:29:2404:35:15
193BUHL Paulina 425DO UZUPEŁNIENIAK100:00:2102:31:5004:35:50
194GRAD Lukasz 456WARSZAWAM200:00:1302:32:0904:42:23
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
195STRZYZ Ryszard 607CHORZÓWM200:00:0002:26:5004:42:39
196KULIGA Marek 508RACIBÓRZM100:00:1502:21:3504:42:41
197KRZEŚNIAK Sylwia 502RACIBÓRZK100:00:1402:21:4104:42:48
198KAIM Antoni 474MYŚLENICEM300:00:1702:40:1804:52:56
199ZIEMKIEWICZ Paweł 644EasyRun RacibórzRACIBÓRZM200:00:1402:11:4905:28:18
200ZIEMKIEWICZ Justyna 643EasyRun RacibórzRACIBÓRZK200:00:0002:26:5305:28:41
201STASIAK Mateusz 600ITFF Blockchain Running TeamŁÓDŹM100:00:0003:01:3905:32:28
202ŁOŚ Ania 517Turlam się Team/ AlbatrosyWARSZAWAK200:00:2403:04:4505:52:50
SZARF Paweł 346ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF DNF DNF
Znaleziono 203 wynik(ów)