PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PODSIADŁO Mikołaj 563Grivel Scarpa Julbo TeamBIELSKO-BIAŁAM11M 200:00:0101:11:5302:02:2302:32:23.9502:32:25.15 6:299.3
2GRZELAK Adrian 462DO UZUPEŁNIANIAM12M 300:00:0401:25:1302:24:3002:58:08.5002:58:13.10+00:25:477:347.9
3SCHRAMM Rafał 582MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do UltraKRAKÓWM13M 400:00:0101:27:3702:25:4202:59:09.8002:59:11.70+00:26:467:377.9
4BUKOWSKI Maciej 427UKA WarszawaWARSZAWAM14M 500:00:1901:27:2102:27:4503:01:17.9003:01:37.00+00:29:117:427.8
5KANIA Mateusz 477BIELSKO-BIAŁAM15M 600:00:0201:21:5402:30:0103:07:28.7003:07:31.60+00:35:067:587.5
6RAMOS Bartosz 571SOSNOWIECM16M 800:00:0501:23:4202:35:5103:14:10.3503:14:15.70+00:41:508:157.3
7STRAŚ Jarek 605KATOWICEM17M 1000:00:1301:28:1502:35:2003:20:29.0503:20:42.35+00:48:178:317
8NOWICKI Tomasz 545PORSCHE RYBNIKJASTRZĘBIE ZDRÓJM18M 1100:00:0401:28:4802:40:2103:21:12.3003:21:16.90+00:48:518:337
9MAGNUCKI Adam 522MYSŁOWICEM19M 1300:00:0201:28:5202:40:2103:23:34.0503:23:36.45+00:51:118:396.9
10KUBERA Dawid 503alwaysinmotion.plTYCHYM110M 1500:00:0301:32:4302:45:2803:24:50.8003:24:54.60+00:52:298:436.9
11KONIK Jaroslaw 488KRAKÓWM111M 1700:00:0601:31:5002:42:3203:26:22.1503:26:28.85+00:54:038:466.8
12MISIARZ Bartłomiej 536ŻORYM112M 1900:00:0301:30:0402:45:0503:29:52.6003:29:56.55+00:57:318:556.7
13MAGOCSY Adam 524DO UZUPEŁNIENIAM113M 2300:00:0901:38:4402:55:0403:34:12.7503:34:22.60+01:01:579:066.6
14WALITZA Andrzej 626KRAKÓWM114M 2400:00:1301:36:3802:53:2203:35:21.3503:35:35.30+01:03:109:096.5
15DRESZER Damian 443ORZESZEM115M 2500:00:0101:35:3702:53:1103:36:20.6503:36:22.45+01:03:579:126.5
16MACIEJOWSKI Michał 518ŚWIĘTOCHŁOWICEM116M 3200:00:0001:32:5202:53:1903:42:35.1503:42:35.15+01:10:109:286.3
17WIDŁAK Krzysztof 628WARSZAWAM117M 3900:00:1801:40:0302:58:5003:48:22.1503:48:41.10+01:16:159:436.2
18SZUBARTOWSKI Paweł 614Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM118M 4100:00:1501:43:5403:09:4003:53:00.7503:53:16.15+01:20:519:546.1
19IWANECKI Łukasz 464SIEMIANOWICE ŚL.M119M 4300:00:0401:42:1103:06:4603:53:27.0503:53:31.05+01:21:059:566
20PIOTROWICZ Sławomir 560RACIĄŻM120M 4600:00:1501:40:1003:05:5403:54:01.0503:54:16.10+01:21:509:576
21KOZERA Bartłomiej 494ZABIERZÓWM121M 4700:00:0001:45:5503:07:3203:55:14.0003:55:14.00+01:22:4810:006
22SZYMURA Przemysław 617PAWŁOWICEM122M 4800:00:0601:36:5903:02:3303:55:15.7003:55:22.55+01:22:5710:006
23KROKOSZ Paweł 500KenyanrunnersGORZÓW WIELKOPOLSKIM123M 5100:00:0001:39:5303:12:1603:58:10.6503:58:10.65+01:25:4510:085.9
24ŚLESICKI Konstanty 619KONINM124M 5500:00:1501:39:3103:05:2803:58:45.6503:59:00.70+01:26:3510:095.9
25BĘBENEK Marcin 411JAWORZNOM125M 5700:00:0301:55:5803:19:4303:59:46.0503:59:49.20+01:27:2410:125.9
26MOCZURAD Piotr 537ucreate runnersKRAKÓWM126M 5800:00:2301:49:5403:14:0903:59:27.0503:59:50.30+01:27:2510:115.9
27ADRIAN Maciej 401PiorunKRAKÓWM127M 6600:00:0701:50:3803:18:1904:04:57.8504:05:05.45+01:32:4010:255.8
28RYSKALOK Piotr 579JAWORZNOM128M 6800:00:0301:48:1003:17:4204:06:47.8504:06:50.95+01:34:2510:305.7
29SKROBAŁA Miłosz 588JAROSŁAWM129M 7300:00:0901:47:5203:17:4004:10:43.5004:10:53.25+01:38:2810:405.6
30KOSMALSKI Tomasz 492GRODZISK MAZOWIECKIM130M 7400:00:0401:44:1003:14:0904:10:51.1504:10:55.30+01:38:3010:405.6
31PARSZEWSKI Krzysiek 553Biegnę po MedalSOSNOWIECM131M 7800:00:0001:50:2803:23:2404:16:18.8504:16:18.85+01:43:5310:545.5
32KŁAKUS Wojciech 485KOBIÓRM132M 7900:00:0801:56:5703:24:5204:16:43.4004:16:51.40+01:44:2610:555.5
33CEBULA Paweł 429CREADISKRAKÓWM133M 8000:00:0401:45:5903:19:1504:16:51.2504:16:55.80+01:44:3010:555.5
34PALASZ Kamil 550KOBIÓRM134M 8100:00:0601:38:4003:20:5604:17:14.0004:17:20.40+01:44:5510:565.5
35KAŁŁAUR Krzysztof 475WARSZAWAM135M 8500:00:0401:55:2903:35:2104:26:23.7004:26:28.65+01:54:0311:205.3
36DĄBROWSKI Michał 437NasuczajKOBYŁKAM136M 10100:00:0602:13:4003:54:3104:47:11.6504:47:17.75+02:14:5212:134.9
37BOCIĄGA Andrzej 416CZĘSTOCHOWAM137M 10200:00:0702:09:4603:51:5704:47:22.3004:47:29.60+02:15:0412:134.9
38SZAFRON Marcin 609KOBIÓRM138M 10300:00:0801:31:2703:48:3304:48:14.6004:48:23.00+02:15:5712:154.9
39WÓJCIK Zbyszek 636BRZEZINKAM139M 10600:00:0702:10:1203:58:4004:55:52.9504:55:59.95+02:23:3412:354.8
40KRAKOWSKI Paweł 498OPOLEM140M 10800:00:0701:55:2404:04:2904:59:38.3004:59:46.25+02:27:2112:454.7
41KAWCZYŃSKI Bartosz 480MILANÓWEKM141M 11200:00:0302:14:4704:00:4305:10:31.5505:10:35.05+02:38:0913:124.5
42PIECZABA Patryk 558SOSNOWIECM142M 12200:00:1502:20:4104:28:3805:25:15.1505:25:30.60+02:53:0513:504.3
43RADWAŃSKI Maciej 570WARSZAWAM143M 12300:00:1802:23:0904:22:2705:31:17.0505:31:35.70+02:59:1014:054.3
44FURMAN Michał 450OchajoRun&FriendsKRAKÓWM144M 12400:00:1902:29:1304:35:0905:44:08.1505:44:27.25+03:12:0214:384.1
45KULIGA Marek 508RACIBÓRZM145M 12500:00:1502:21:3504:42:4105:47:11.0005:47:26.05+03:15:0014:464.1
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
46STASIAK Mateusz 600ITFF Blockchain Running TeamŁÓDŹM146M 13000:00:0003:01:3905:32:2806:55:56.5006:55:56.50+04:23:3117:413.4
DQSTOPA Michał 604TYCHYM1DQ01:19:49 DQ02:17:15 DQ02:51:40.50 DQ DQ--
DQOWCZAREK Dariusz 318WROCŁAWM1DQ DQ00:43:10 DQ02:56:24.25 DQ DQ--
DQKOŻUCH Michał 497RedLineTeamBRZEZNAM1DQ01:21:17 DQ02:21:58 DQ03:02:29.60 DQ DQ--
DQMAZIARZ Artur 530Run For FunMIELECM1DQ01:23:19 DQ02:29:59 DQ03:07:22.60 DQ DQ--
KOŚCIELNIAK Kacper 493Salco Garmin TeamRABKA ZDRÓJM1DNF01:13:36 DNF02:01:47 DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 346ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 52 wynik(ów)