Organizator : | KOZICA Fundacja Biegów Górskich |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Babia Góra |
Dystans : | 23.5 km |
Zgłoszonych : | 256 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 201 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | P3_Babia 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PODSIADŁO Mikołaj | 563 | Grivel Scarpa Julbo Team | BIELSKO-BIAŁA | M1 | 00:00:01 | 01:11:53 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KOŚCIELNIAK Kacper | 493 | Salco Garmin Team | RABKA ZDRÓJ | M1 | DNF | 01:13:36 DNF | ||
DQ | STOPA Michał | 604 | TYCHY | M1 | DQ | 01:19:49 DQ | ||
DQ | KOŻUCH Michał | 497 | RedLineTeam | BRZEZNA | M1 | DQ | 01:21:17 DQ | |
5 | KANIA Mateusz | 477 | BIELSKO-BIAŁA | M1 | 00:00:02 | 01:21:54 | ||
DQ | MAZIARZ Artur | 530 | Run For Fun | MIELEC | M1 | DQ | 01:23:19 DQ | |
7 | RAMOS Bartosz | 571 | SOSNOWIEC | M1 | 00:00:05 | 01:23:42 | ||
8 | GRZELAK Adrian | 462 | DO UZUPEŁNIANIA | M1 | 00:00:04 | 01:25:13 | ||
9 | BUKOWSKI Maciej | 427 | UKA Warszawa | WARSZAWA | M1 | 00:00:19 | 01:27:21 | |
10 | SCHRAMM Rafał | 582 | MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do Ultra | KRAKÓW | M1 | 00:00:01 | 01:27:37 | |
11 | STRAŚ Jarek | 605 | KATOWICE | M1 | 00:00:13 | 01:28:15 | ||
12 | NOWICKI Tomasz | 545 | PORSCHE RYBNIK | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M1 | 00:00:04 | 01:28:48 | |
13 | MAGNUCKI Adam | 522 | MYSŁOWICE | M1 | 00:00:02 | 01:28:52 | ||
14 | MISIARZ Bartłomiej | 536 | ŻORY | M1 | 00:00:03 | 01:30:04 | ||
15 | SZAFRON Marcin | 609 | KOBIÓR | M1 | 00:00:08 | 01:31:27 | ||
16 | KONIK Jaroslaw | 488 | KRAKÓW | M1 | 00:00:06 | 01:31:50 | ||
17 | KUBERA Dawid | 503 | alwaysinmotion.pl | TYCHY | M1 | 00:00:03 | 01:32:43 | |
18 | MACIEJOWSKI Michał | 518 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M1 | 00:00:00 | 01:32:52 | ||
19 | DRESZER Damian | 443 | ORZESZE | M1 | 00:00:01 | 01:35:37 | ||
20 | WALITZA Andrzej | 626 | KRAKÓW | M1 | 00:00:13 | 01:36:38 | ||
21 | SZYMURA Przemysław | 617 | PAWŁOWICE | M1 | 00:00:06 | 01:36:59 | ||
22 | PALASZ Kamil | 550 | KOBIÓR | M1 | 00:00:06 | 01:38:40 | ||
23 | MAGOCSY Adam | 524 | DO UZUPEŁNIENIA | M1 | 00:00:09 | 01:38:44 | ||
24 | ŚLESICKI Konstanty | 619 | KONIN | M1 | 00:00:15 | 01:39:31 | ||
25 | KROKOSZ Paweł | 500 | Kenyanrunners | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M1 | 00:00:00 | 01:39:53 | |
26 | WIDŁAK Krzysztof | 628 | WARSZAWA | M1 | 00:00:18 | 01:40:03 | ||
27 | PIOTROWICZ Sławomir | 560 | RACIĄŻ | M1 | 00:00:15 | 01:40:10 | ||
28 | IWANECKI Łukasz | 464 | SIEMIANOWICE ŚL. | M1 | 00:00:04 | 01:42:11 | ||
29 | SZUBARTOWSKI Paweł | 614 | Bełżyce i okolice biegają | BEŁŻYCE | M1 | 00:00:15 | 01:43:54 | |
30 | KOSMALSKI Tomasz | 492 | GRODZISK MAZOWIECKI | M1 | 00:00:04 | 01:44:10 | ||
31 | KOZERA Bartłomiej | 494 | ZABIERZÓW | M1 | 00:00:00 | 01:45:55 | ||
32 | CEBULA Paweł | 429 | CREADIS | KRAKÓW | M1 | 00:00:04 | 01:45:59 | |
33 | SKROBAŁA Miłosz | 588 | JAROSŁAW | M1 | 00:00:09 | 01:47:52 | ||
34 | RYSKALOK Piotr | 579 | JAWORZNO | M1 | 00:00:03 | 01:48:10 | ||
35 | MOCZURAD Piotr | 537 | ucreate runners | KRAKÓW | M1 | 00:00:23 | 01:49:54 | |
36 | PARSZEWSKI Krzysiek | 553 | Biegnę po Medal | SOSNOWIEC | M1 | 00:00:00 | 01:50:28 | |
37 | ADRIAN Maciej | 401 | Piorun | KRAKÓW | M1 | 00:00:07 | 01:50:38 | |
38 | KRAKOWSKI Paweł | 498 | OPOLE | M1 | 00:00:07 | 01:55:24 | ||
39 | KAŁŁAUR Krzysztof | 475 | WARSZAWA | M1 | 00:00:04 | 01:55:29 | ||
40 | BĘBENEK Marcin | 411 | JAWORZNO | M1 | 00:00:03 | 01:55:58 | ||
41 | KŁAKUS Wojciech | 485 | KOBIÓR | M1 | 00:00:08 | 01:56:57 | ||
42 | BOCIĄGA Andrzej | 416 | CZĘSTOCHOWA | M1 | 00:00:07 | 02:09:46 | ||
43 | WÓJCIK Zbyszek | 636 | BRZEZINKA | M1 | 00:00:07 | 02:10:12 | ||
44 | DĄBROWSKI Michał | 437 | Nasuczaj | KOBYŁKA | M1 | 00:00:06 | 02:13:40 | |
45 | KAWCZYŃSKI Bartosz | 480 | MILANÓWEK | M1 | 00:00:03 | 02:14:47 | ||
46 | PIECZABA Patryk | 558 | SOSNOWIEC | M1 | 00:00:15 | 02:20:41 | ||
47 | KULIGA Marek | 508 | RACIBÓRZ | M1 | 00:00:15 | 02:21:35 | ||
48 | RADWAŃSKI Maciej | 570 | WARSZAWA | M1 | 00:00:18 | 02:23:09 | ||
49 | FURMAN Michał | 450 | OchajoRun&Friends | KRAKÓW | M1 | 00:00:19 | 02:29:13 | |
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||
50 | STASIAK Mateusz | 600 | ITFF Blockchain Running Team | ŁÓDŹ | M1 | 00:00:00 | 03:01:39 | |
SZARF Paweł | 346 | ANTONTEAM | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M1 | DNF | DNF | ||
DQ | OWCZAREK Dariusz | 318 | WROCŁAW | M1 | DQ | DQ |
Znaleziono 52 wynik(ów)