PÓŁMARATON 1X BABIA GÓRA

Organizator:
KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Babia Góra
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SEDLAK Michał 583GIERASZOWICEM21M 100:00:0101:09:0501:57:4302:25:04.7502:25:06.25 6:109.7
2PODSIADŁO Mikołaj 563Grivel Scarpa Julbo TeamBIELSKO-BIAŁAM11M 200:00:0101:11:5302:02:2302:32:23.9502:32:25.15+00:07:186:299.3
3GRZELAK Adrian 462DO UZUPEŁNIANIAM12M 300:00:0401:25:1302:24:3002:58:08.5002:58:13.10+00:33:067:347.9
4SCHRAMM Rafał 582MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do UltraKRAKÓWM13M 400:00:0101:27:3702:25:4202:59:09.8002:59:11.70+00:34:057:377.9
5BUKOWSKI Maciej 427UKA WarszawaWARSZAWAM14M 500:00:1901:27:2102:27:4503:01:17.9003:01:37.00+00:36:307:427.8
6KANIA Mateusz 477BIELSKO-BIAŁAM15M 600:00:0201:21:5402:30:0103:07:28.7003:07:31.60+00:42:257:587.5
7BEKAS Marcin 409KRAKÓWM22M 700:00:0201:28:0702:32:5203:10:09.3003:10:12.20+00:45:058:057.4
8RAMOS Bartosz 571SOSNOWIECM16M 800:00:0501:23:4202:35:5103:14:10.3503:14:15.70+00:49:098:157.3
9GRAMS Krzysztof 457ŁÓDŹM23M 900:00:0401:31:3402:40:1703:19:15.7503:19:20.70+00:54:148:287.1
10STRAŚ Jarek 605KATOWICEM17M 1000:00:1301:28:1502:35:2003:20:29.0503:20:42.35+00:55:368:317
11NOWICKI Tomasz 545PORSCHE RYBNIKJASTRZĘBIE ZDRÓJM18M 1100:00:0401:28:4802:40:2103:21:12.3003:21:16.90+00:56:108:337
12BUDA Wojciech 424BIELSKO-BIAŁAM24M 1200:00:0301:30:0002:35:3703:21:34.9003:21:38.25+00:56:328:347
13MAGNUCKI Adam 522MYSŁOWICEM19M 1300:00:0201:28:5202:40:2103:23:34.0503:23:36.45+00:58:308:396.9
14MIECH Szymon 534Husaria Race TeamUSTROŃM25M 1400:00:0301:30:3002:41:2003:24:17.3503:24:20.45+00:59:148:416.9
15KUBERA Dawid 503alwaysinmotion.plTYCHYM110M 1500:00:0301:32:4302:45:2803:24:50.8003:24:54.60+00:59:488:436.9
16JĘDRZEJAK Piotr 471JASTRZĘBIE-ZDRÓJM26M 1600:00:1401:31:1702:44:2003:25:00.6003:25:14.65+01:00:088:436.9
17KONIK Jaroslaw 488KRAKÓWM111M 1700:00:0601:31:5002:42:3203:26:22.1503:26:28.85+01:01:228:466.8
18ZAWADZKI Piotr 639KRZEPICEM27M 1800:00:1501:34:4402:47:5003:26:19.0003:26:34.30+01:01:288:466.8
19MISIARZ Bartłomiej 536ŻORYM112M 1900:00:0301:30:0402:45:0503:29:52.6003:29:56.55+01:04:508:556.7
20GRUSZKA Dariusz 460Niepołomice BiegająNIEPOLOMICEM28M 2000:00:1001:35:0402:50:0003:30:50.6503:31:01.05+01:05:548:586.7
21SZAREK Marcin 610BAŁUCKIE TYGRYSYŁÓDŹM29M 2100:00:0901:30:0802:46:0803:33:13.7003:33:23.00+01:08:169:046.6
22RZEPKA Remigiusz 581MIKOŁÓWM210M 2200:00:0201:36:4602:51:0803:34:04.7503:34:06.85+01:09:009:066.6
23MAGOCSY Adam 524DO UZUPEŁNIENIAM113M 2300:00:0901:38:4402:55:0403:34:12.7503:34:22.60+01:09:169:066.6
24WALITZA Andrzej 626KRAKÓWM114M 2400:00:1301:36:3802:53:2203:35:21.3503:35:35.30+01:10:299:096.5
25DRESZER Damian 443ORZESZEM115M 2500:00:0101:35:3702:53:1103:36:20.6503:36:22.45+01:11:169:126.5
26DANIELAK Roman 435ZIELONKIM31M 2600:00:0901:39:5402:54:5103:38:47.2503:38:56.75+01:13:509:186.4
27WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 633KONINM211M 2700:00:1801:39:2102:57:3303:39:47.5503:40:05.60+01:14:599:216.4
28SOBSTEL Przemek 596Active JuraSIEMIANOWICE SLASKIEM212M 2800:00:0801:35:2502:55:5203:39:57.2003:40:05.95+01:14:599:216.4
29OLIWA Edward 547ITMBW KrakówKRAKÓWM32M 2900:00:0901:36:2702:54:0903:40:39.8003:40:48.95+01:15:429:236.4
30CZECZOT Krzysztof 433Drużyna Grubego MisiaKRAKÓWM213M 3000:00:0001:36:3102:53:0703:41:18.3503:41:18.35+01:16:129:256.4
31STANKOWIAK Maciej 651STS BiegatonMIKOŁÓWM214M 3100:00:0501:42:1503:00:3203:41:46.5503:41:51.85+01:16:459:266.4
32MACIEJOWSKI Michał 518ŚWIĘTOCHŁOWICEM116M 3200:00:0001:32:5202:53:1903:42:35.1503:42:35.15+01:17:289:286.3
33LEMANSKI Arkadiusz 512TYCHYM215M 3300:00:0401:39:2003:00:0603:43:06.6503:43:11.35+01:18:059:296.3
34WIECZOREK Łukasz 629OSP GąsawaGĄSAWAM216M 3400:00:2001:36:4002:54:5603:43:15.5503:43:35.80+01:18:299:306.3
35SKWARNECKI Damian 590RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM217M 3500:00:0101:42:0703:00:0203:43:43.3003:43:44.85+01:18:389:316.3
36ZGLICZYNSKI Piotr 642KRAKOWM33M 3600:00:2101:36:4202:58:0703:44:57.2003:45:18.60+01:20:129:346.3
37SIWAK Ryszard 587Team Ryś SkiDZIEKANOWICEM218M 3700:00:0901:35:1802:58:5603:48:23.8003:48:33.10+01:23:269:436.2
38SŁONINA Artur 591running.krakow.plKRAKÓWM219M 3800:00:1401:46:4803:05:4003:48:24.4503:48:39.40+01:23:339:436.2
39WIDŁAK Krzysztof 628WARSZAWAM117M 3900:00:1801:40:0302:58:5003:48:22.1503:48:41.10+01:23:349:436.2
40IDASZEK Romaric 649CHAINGYM220M 4000:00:1201:38:5002:52:2203:49:45.7003:49:58.65+01:24:529:466.1
41SZUBARTOWSKI Paweł 614Bełżyce i okolice biegająBEŁŻYCEM118M 4100:00:1501:43:5403:09:4003:53:00.7503:53:16.15+01:28:099:546.1
42KULAWIK Bartek 506KRAKÓWM221M 4200:00:0401:40:0403:02:3103:53:20.1003:53:24.50+01:28:189:556
43IWANECKI Łukasz 464SIEMIANOWICE ŚL.M119M 4300:00:0401:42:1103:06:4603:53:27.0503:53:31.05+01:28:249:566
44WOŹNIAK Przemysław 635JASTRZĘBIE ZDRÓJM222M 4400:00:1401:43:5303:08:3603:53:30.3503:53:45.00+01:28:389:566
45ŁUCZYK Janusz 648Bóbr TłuszczWARSZAWAM223M 4500:00:1301:46:4503:09:5803:53:49.9503:54:03.15+01:28:569:576
46PIOTROWICZ Sławomir 560RACIĄŻM120M 4600:00:1501:40:1003:05:5403:54:01.0503:54:16.10+01:29:099:576
47KOZERA Bartłomiej 494ZABIERZÓWM121M 4700:00:0001:45:5503:07:3203:55:14.0003:55:14.00+01:30:0710:006
48SZYMURA Przemysław 617PAWŁOWICEM122M 4800:00:0601:36:5903:02:3303:55:15.7003:55:22.55+01:30:1610:006
49JAGIELSKI Piotr 467RUDA ŚLĄSKAM224M 4900:00:1601:43:4203:07:1203:56:48.9503:57:05.80+01:31:5910:046
50KUBIK Marek 505ŁÓDŹM34M 5000:00:0301:31:2102:59:2603:57:25.4503:57:29.10+01:32:2210:065.9
51KROKOSZ Paweł 500KenyanrunnersGORZÓW WIELKOPOLSKIM123M 5100:00:0001:39:5303:12:1603:58:10.6503:58:10.65+01:33:0410:085.9
52KOZIOŁ Artur 495KRAKÓWM225M 5200:00:2701:45:0803:09:2503:57:50.8003:58:18.30+01:33:1210:075.9
53ZYCH Andrzej 646BRZESKOM226M 5300:00:1001:42:0803:10:0503:58:35.9503:58:46.85+01:33:4010:095.9
54SIKLUCKI Grzegorz 585One Way TicketKRAKÓWM35M 5400:00:0801:44:2403:09:5003:58:51.6503:59:00.00+01:33:5310:095.9
55ŚLESICKI Konstanty 619KONINM124M 5500:00:1501:39:3103:05:2803:58:45.6503:59:00.70+01:33:5410:095.9
56MERTAS Dominik 532BABICEM227M 5600:00:0701:45:1203:07:5603:59:30.5503:59:37.85+01:34:3110:115.9
57BĘBENEK Marcin 411JAWORZNOM125M 5700:00:0301:55:5803:19:4303:59:46.0503:59:49.20+01:34:4210:125.9
58MOCZURAD Piotr 537ucreate runnersKRAKÓWM126M 5800:00:2301:49:5403:14:0903:59:27.0503:59:50.30+01:34:4410:115.9
59GĄTKIEWICZ Paweł 453Eskadra KrakówKRAKÓWM228M 5900:00:0501:45:3503:11:3004:00:15.1504:00:21.05+01:35:1410:135.9
60SUCHENIA Daniel 608Gang Różowych MisiówWAŁBRZYCHM229M 6000:00:1201:55:1603:18:2204:01:10.2504:01:22.45+01:36:1610:155.8
61PALUCH Andrzej 551Run For FunMIELECM230M 6100:00:0701:44:0403:12:4604:01:30.0504:01:37.35+01:36:3110:165.8
62SZYSZKA Ryszard 618POZNAŃM231M 6200:00:1701:48:0703:13:2704:02:20.8504:02:38.40+01:37:3210:185.8
63BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 414JÓZEFÓWM36M 6300:00:2401:52:0903:19:1204:02:48.6004:03:12.75+01:38:0610:195.8
64TOPOLSKI Marcin 625Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaJADOWNIKIM232M 6400:00:0201:17:3202:17:2004:04:34.0004:04:36.40+01:39:3010:245.8
65CHEŁMIŃSKI Piotr 430CHEŁMNOM37M 6500:00:0501:45:3703:15:3704:04:44.0504:04:49.60+01:39:4310:245.8
66ADRIAN Maciej 401PiorunKRAKÓWM127M 6600:00:0701:50:3803:18:1904:04:57.8504:05:05.45+01:39:5910:255.8
67KULIGA Michał 509EasyRun RacibórzRACIBÓRZM233M 6700:00:1701:52:1203:20:5804:06:01.7004:06:19.60+01:41:1310:285.7
68RYSKALOK Piotr 579JAWORZNOM128M 6800:00:0301:48:1003:17:4204:06:47.8504:06:50.95+01:41:4410:305.7
69RYBKOWSKI Hubert 577ŻYCHLINM234M 6900:00:1701:48:0903:17:5904:06:59.8004:07:17.20+01:42:1010:305.7
70JĘDRZEJCZAK Bartosz 472Leonardo TeamBIELSKO BIAŁAM235M 7000:00:0001:48:1003:17:3504:09:03.3004:09:03.30+01:43:5710:355.7
71AUGUŚCIK Mariusz 402WARSZAWAM38M 7100:00:1101:42:5903:16:2504:09:28.8004:09:40.40+01:44:3410:365.7
72MAJDAK Bartłomiej 526PorąbałkoWARSZAWAM236M 7200:00:0901:57:5503:25:0104:10:12.7504:10:22.20+01:45:1510:385.6
73SKROBAŁA Miłosz 588JAROSŁAWM129M 7300:00:0901:47:5203:17:4004:10:43.5004:10:53.25+01:45:4710:405.6
74KOSMALSKI Tomasz 492GRODZISK MAZOWIECKIM130M 7400:00:0401:44:1003:14:0904:10:51.1504:10:55.30+01:45:4910:405.6
75BERNACKI Kamil 410OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM237M 7500:00:1701:50:2403:19:3504:12:02.3504:12:19.75+01:47:1310:435.6
76DREWNIAK Andrzej 444RACIBÓRZM39M 7600:00:1101:45:0203:20:2004:13:42.3004:13:53.95+01:48:4710:475.6
77LESIŃSKI Marcin 513ML ConsultingBIELSKO BIAŁAM238M 7700:00:0301:43:5903:20:5204:14:58.9504:15:02.35+01:49:5610:515.5
78PARSZEWSKI Krzysiek 553Biegnę po MedalSOSNOWIECM131M 7800:00:0001:50:2803:23:2404:16:18.8504:16:18.85+01:51:1210:545.5
79KŁAKUS Wojciech 485KOBIÓRM132M 7900:00:0801:56:5703:24:5204:16:43.4004:16:51.40+01:51:4510:555.5
80CEBULA Paweł 429CREADISKRAKÓWM133M 8000:00:0401:45:5903:19:1504:16:51.2504:16:55.80+01:51:4910:555.5
81PALASZ Kamil 550KOBIÓRM134M 8100:00:0601:38:4003:20:5604:17:14.0004:17:20.40+01:52:1410:565.5
82BOHM Jacek 418BIEGATONMIKOŁÓWM310M 8200:00:0801:45:0803:24:1204:18:01.4504:18:10.00+01:53:0310:585.5
83PIĘTA Bogdan 559Run For FunMIELECM311M 8300:00:1801:53:1603:28:5704:20:31.8504:20:50.35+01:55:4411:055.4
84WIESIOŁEK Paweł 630BAGNOKATOWICEM239M 8400:00:1101:47:0103:25:0604:25:01.1504:25:13.05+02:00:0611:165.3
85KAŁŁAUR Krzysztof 475WARSZAWAM135M 8500:00:0401:55:2903:35:2104:26:23.7004:26:28.65+02:01:2211:205.3
86PIĄTEK Tomasz 557WILD BUCHAYSPISARZOWICEM240M 8600:00:2101:58:4903:35:5804:26:15.7004:26:37.10+02:01:3011:195.3
87LORANC Paweł 514WILD BUCHAYSKOZYM241M 8700:00:2101:56:4703:35:5404:26:15.5504:26:37.25+02:01:3111:195.3
88TARASIUK Łukasz 623MROZYM242M 8800:00:1001:59:2503:34:5304:27:23.8504:27:34.55+02:02:2811:225.3
89KOCERKA Jacek 486WARSZAWAM243M 8900:00:1902:07:1503:39:5304:30:30.9004:30:50.65+02:05:4411:305.2
90SNARSKI Bogdan 595AlbatrosyWARSZAWAM244M 9000:00:0102:35:2603:46:3504:33:15.2504:33:17.05+02:08:1011:375.2
91KARCZEWSKI Jacek 478Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM245M 9100:00:1602:03:2103:42:4504:33:13.2004:33:29.30+02:08:2311:375.2
92MROWIEC Paweł 539Heineken Krakow Running ClubBIBICEM246M 9200:00:1301:32:4302:47:0604:33:16.1504:33:29.30+02:08:2311:375.2
93KOŃCZEWSKI Daniel 489KRAKÓWM247M 9300:00:2202:04:2303:42:2304:33:47.4004:34:09.70+02:09:0311:395.2
94OKRÓJ Dawid 546WARSZAWAM248M 9400:00:1202:09:0803:45:2904:36:24.3004:36:36.65+02:11:3011:455.1
95BALCER Marcin 403BaRUNkiSUCHA BESKIDZKAM249M 9500:00:1801:57:2903:42:4604:37:29.2004:37:47.55+02:12:4111:485.1
96KOZIOŁ Paweł 496KRAKÓWM250M 9600:00:2402:02:4403:40:2704:41:04.9504:41:29.40+02:16:2311:575
97KASKA Krzysztof 479LEGIONOWOM312M 9700:00:1602:01:1103:42:5104:42:23.7004:42:40.30+02:17:3412:015
98KINDLER Bartłomiej 483#BaRUNkiWIELICZKAM251M 9800:00:0002:09:1403:50:4904:43:22.6504:43:22.65+02:18:1612:035
99GROCHOWSKI Marcin 458ŻYRARDÓWM252M 9900:00:0902:03:5603:48:4404:44:28.5504:44:37.55+02:19:3112:065
100WERYHO Krzysztof 627MYSŁOWICEM253M 10000:00:1202:17:0503:53:1204:45:09.1004:45:21.60+02:20:1512:084.9
101DĄBROWSKI Michał 437NasuczajKOBYŁKAM136M 10100:00:0602:13:4003:54:3104:47:11.6504:47:17.75+02:22:1112:134.9
102BOCIĄGA Andrzej 416CZĘSTOCHOWAM137M 10200:00:0702:09:4603:51:5704:47:22.3004:47:29.60+02:22:2312:134.9
103SZAFRON Marcin 609KOBIÓRM138M 10300:00:0801:31:2703:48:3304:48:14.6004:48:23.00+02:23:1612:154.9
104BIAŁAS Bartosz 412RACIBÓRZM254M 10400:00:1202:00:5503:48:5804:49:25.6004:49:38.20+02:24:3112:184.9
105KOIM Robert 487RUDA ŚLĄSKAM255M 10500:00:0602:00:3603:51:4104:52:16.5504:52:23.05+02:27:1612:264.8
106WÓJCIK Zbyszek 636BRZEZINKAM139M 10600:00:0702:10:1203:58:4004:55:52.9504:55:59.95+02:30:5312:354.8
107OTRĘBSKI Tomasz 548ZABORZEM256M 10700:00:0502:05:3103:58:4404:55:54.3004:55:59.95+02:30:5312:354.8
108KRAKOWSKI Paweł 498OPOLEM140M 10800:00:0701:55:2404:04:2904:59:38.3004:59:46.25+02:34:4012:454.7
109GRYGNY Sławomir 461ANDRYCHÓWM257M 10900:00:1402:08:0804:00:3805:01:32.4505:01:46.85+02:36:4012:494.7
110SZCZERBOWSKI Karol 612TYCHYM258M 11000:00:1102:17:0904:05:4505:06:34.7505:06:45.95+02:41:3913:024.6
111ŚMIECHOWICZ Daniel 620PorąbałkoTOMASZÓW MAZOWIECKIM259M 11100:00:1602:14:5404:10:5805:07:32.8005:07:49.35+02:42:4313:054.6
112KAWCZYŃSKI Bartosz 480MILANÓWEKM141M 11200:00:0302:14:4704:00:4305:10:31.5505:10:35.05+02:45:2813:124.5
113NIELIPIŃSKI Mateusz 315MUFLON PRZYSUCHAPRZYSUCHAM260M 11300:00:2202:04:5204:05:0105:10:28.4005:10:50.85+02:45:4413:124.5
114DOROŻAŁA Lechosław 441ŁÓDŹM261M 11400:00:1102:15:0604:14:5905:12:26.4005:12:38.00+02:47:3113:174.5
115KAMENECKAS Justinas 476#UnbreakableVILNIUSM262M 11500:00:2102:11:2704:11:2105:12:33.3005:12:54.45+02:47:4813:184.5
116WOJCIECHOWSKI Marek 632ŁÓDŹM263M 11600:00:1402:15:4104:07:2205:13:23.8005:13:38.35+02:48:3213:204.5
117BOCHNAK Janek 415KRAKÓWM264M 11700:00:2202:19:2704:13:0705:14:38.2505:15:00.70+02:49:5413:234.5
118ZELENÁK Kamil 640Autoservis ERIKAKOŠICEM265M 11800:00:1202:14:3204:12:3105:16:08.3505:16:20.65+02:51:1413:274.5
119ZEMŁA Krzysztof 641MALINOWICEM313M 11900:00:1402:18:4004:11:5205:17:11.1005:17:25.15+02:52:1813:294.4
120CABAJ Rafał 428Biegusiem.plMROZYM266M 12000:00:1102:20:3804:20:3905:22:29.2505:22:40.35+02:57:3413:434.4
121BARTKOWIAK Slawek 407POZNAŃM267M 12100:00:0702:08:5504:12:1305:23:02.6505:23:10.45+02:58:0413:444.4
122PIECZABA Patryk 558SOSNOWIECM142M 12200:00:1502:20:4104:28:3805:25:15.1505:25:30.60+03:00:2413:504.3
123RADWAŃSKI Maciej 570WARSZAWAM143M 12300:00:1802:23:0904:22:2705:31:17.0505:31:35.70+03:06:2914:054.3
124FURMAN Michał 450OchajoRun&FriendsKRAKÓWM144M 12400:00:1902:29:1304:35:0905:44:08.1505:44:27.25+03:19:2114:384.1
125KULIGA Marek 508RACIBÓRZM145M 12500:00:1502:21:3504:42:4105:47:11.0005:47:26.05+03:22:1914:464.1
126GRAD Lukasz 456WARSZAWAM268M 12600:00:1302:32:0904:42:2305:50:22.2005:50:35.35+03:25:2914:544
127KAIM Antoni 474MYŚLENICEM314M 12700:00:1702:40:1804:52:5605:56:11.8005:56:29.10+03:31:2215:094
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
128STRZYZ Ryszard 607CHORZÓWM269M 12800:00:0002:26:5004:42:3906:03:37.1006:03:37.10+03:38:3015:283.9
129ZIEMKIEWICZ Paweł 644EasyRun RacibórzRACIBÓRZM270M 12900:00:1402:11:4905:28:1806:27:35.1006:27:49.20+04:02:4216:293.6
130STASIAK Mateusz 600ITFF Blockchain Running TeamŁÓDŹM146M 13000:00:0003:01:3905:32:2806:55:56.5006:55:56.50+04:30:5017:413.4
DQSTOPA Michał 604TYCHYM1DQ01:19:49 DQ02:17:15 DQ02:51:40.50 DQ DQ--
DQOWCZAREK Dariusz 318WROCŁAWM1DQ DQ00:43:10 DQ02:56:24.25 DQ DQ--
DQKOŻUCH Michał 497RedLineTeamBRZEZNAM1DQ01:21:17 DQ02:21:58 DQ03:02:29.60 DQ DQ--
DQMAZIARZ Artur 530Run For FunMIELECM1DQ01:23:19 DQ02:29:59 DQ03:07:22.60 DQ DQ--
KOŚCIELNIAK Kacper 493Salco Garmin TeamRABKA ZDRÓJM1DNF01:13:36 DNF02:01:47 DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 346ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM1DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 136 wynik(ów)