Organizator : | KOZICA Fundacja Biegów Górskich |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Babia Góra |
Dystans : | 23.5 km |
Zgłoszonych : | 256 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 201 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | P3_Babia 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SEDLAK Michał | 583 | GIERASZOWICE | M2 | 00:00:01 | 01:09:05 | ||
2 | PODSIADŁO Mikołaj | 563 | Grivel Scarpa Julbo Team | BIELSKO-BIAŁA | M1 | 00:00:01 | 01:11:53 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KOŚCIELNIAK Kacper | 493 | Salco Garmin Team | RABKA ZDRÓJ | M1 | DNF | 01:13:36 DNF | ||
4 | TOPOLSKI Marcin | 625 | Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa | JADOWNIKI | M2 | 00:00:02 | 01:17:32 | |
DQ | STOPA Michał | 604 | TYCHY | M1 | DQ | 01:19:49 DQ | ||
DQ | KOŻUCH Michał | 497 | RedLineTeam | BRZEZNA | M1 | DQ | 01:21:17 DQ | |
7 | KANIA Mateusz | 477 | BIELSKO-BIAŁA | M1 | 00:00:02 | 01:21:54 | ||
DQ | MAZIARZ Artur | 530 | Run For Fun | MIELEC | M1 | DQ | 01:23:19 DQ | |
9 | RAMOS Bartosz | 571 | SOSNOWIEC | M1 | 00:00:05 | 01:23:42 | ||
10 | GRZELAK Adrian | 462 | DO UZUPEŁNIANIA | M1 | 00:00:04 | 01:25:13 | ||
11 | BUKOWSKI Maciej | 427 | UKA Warszawa | WARSZAWA | M1 | 00:00:19 | 01:27:21 | |
12 | SCHRAMM Rafał | 582 | MarcinŚwiercTEAM / Sprintem do Ultra | KRAKÓW | M1 | 00:00:01 | 01:27:37 | |
13 | BEKAS Marcin | 409 | KRAKÓW | M2 | 00:00:02 | 01:28:07 | ||
14 | STRAŚ Jarek | 605 | KATOWICE | M1 | 00:00:13 | 01:28:15 | ||
15 | NOWICKI Tomasz | 545 | PORSCHE RYBNIK | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M1 | 00:00:04 | 01:28:48 | |
16 | MAGNUCKI Adam | 522 | MYSŁOWICE | M1 | 00:00:02 | 01:28:52 | ||
17 | BUDA Wojciech | 424 | BIELSKO-BIAŁA | M2 | 00:00:03 | 01:30:00 | ||
18 | MISIARZ Bartłomiej | 536 | ŻORY | M1 | 00:00:03 | 01:30:04 | ||
19 | SZAREK Marcin | 610 | BAŁUCKIE TYGRYSY | ŁÓDŹ | M2 | 00:00:09 | 01:30:08 | |
20 | MIECH Szymon | 534 | Husaria Race Team | USTROŃ | M2 | 00:00:03 | 01:30:30 | |
21 | JĘDRZEJAK Piotr | 471 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M2 | 00:00:14 | 01:31:17 | ||
22 | KUBIK Marek | 505 | ŁÓDŹ | M3 | 00:00:03 | 01:31:21 | ||
23 | SZAFRON Marcin | 609 | KOBIÓR | M1 | 00:00:08 | 01:31:27 | ||
24 | GRAMS Krzysztof | 457 | ŁÓDŹ | M2 | 00:00:04 | 01:31:34 | ||
25 | KONIK Jaroslaw | 488 | KRAKÓW | M1 | 00:00:06 | 01:31:50 | ||
26 | KUBERA Dawid | 503 | alwaysinmotion.pl | TYCHY | M1 | 00:00:03 | 01:32:43 | |
27 | MROWIEC Paweł | 539 | Heineken Krakow Running Club | BIBICE | M2 | 00:00:13 | 01:32:43 | |
28 | MACIEJOWSKI Michał | 518 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M1 | 00:00:00 | 01:32:52 | ||
29 | ZAWADZKI Piotr | 639 | KRZEPICE | M2 | 00:00:15 | 01:34:44 | ||
30 | GRUSZKA Dariusz | 460 | Niepołomice Biegają | NIEPOLOMICE | M2 | 00:00:10 | 01:35:04 | |
31 | SIWAK Ryszard | 587 | Team Ryś Ski | DZIEKANOWICE | M2 | 00:00:09 | 01:35:18 | |
32 | SOBSTEL Przemek | 596 | Active Jura | SIEMIANOWICE SLASKIE | M2 | 00:00:08 | 01:35:25 | |
33 | DRESZER Damian | 443 | ORZESZE | M1 | 00:00:01 | 01:35:37 | ||
34 | OLIWA Edward | 547 | ITMBW Kraków | KRAKÓW | M3 | 00:00:09 | 01:36:27 | |
35 | CZECZOT Krzysztof | 433 | Drużyna Grubego Misia | KRAKÓW | M2 | 00:00:00 | 01:36:31 | |
36 | WALITZA Andrzej | 626 | KRAKÓW | M1 | 00:00:13 | 01:36:38 | ||
37 | WIECZOREK Łukasz | 629 | OSP Gąsawa | GĄSAWA | M2 | 00:00:20 | 01:36:40 | |
38 | ZGLICZYNSKI Piotr | 642 | KRAKOW | M3 | 00:00:21 | 01:36:42 | ||
39 | RZEPKA Remigiusz | 581 | MIKOŁÓW | M2 | 00:00:02 | 01:36:46 | ||
40 | SZYMURA Przemysław | 617 | PAWŁOWICE | M1 | 00:00:06 | 01:36:59 | ||
41 | PALASZ Kamil | 550 | KOBIÓR | M1 | 00:00:06 | 01:38:40 | ||
42 | MAGOCSY Adam | 524 | DO UZUPEŁNIENIA | M1 | 00:00:09 | 01:38:44 | ||
43 | IDASZEK Romaric | 649 | CHAINGY | M2 | 00:00:12 | 01:38:50 | ||
44 | LEMANSKI Arkadiusz | 512 | TYCHY | M2 | 00:00:04 | 01:39:20 | ||
45 | WOJCIECHOWSKI Arkadiusz | 633 | KONIN | M2 | 00:00:18 | 01:39:21 | ||
46 | ŚLESICKI Konstanty | 619 | KONIN | M1 | 00:00:15 | 01:39:31 | ||
47 | KROKOSZ Paweł | 500 | Kenyanrunners | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M1 | 00:00:00 | 01:39:53 | |
48 | DANIELAK Roman | 435 | ZIELONKI | M3 | 00:00:09 | 01:39:54 | ||
49 | WIDŁAK Krzysztof | 628 | WARSZAWA | M1 | 00:00:18 | 01:40:03 | ||
50 | KULAWIK Bartek | 506 | KRAKÓW | M2 | 00:00:04 | 01:40:04 | ||
51 | PIOTROWICZ Sławomir | 560 | RACIĄŻ | M1 | 00:00:15 | 01:40:10 | ||
52 | SKWARNECKI Damian | 590 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | M2 | 00:00:01 | 01:42:07 | |
53 | ZYCH Andrzej | 646 | BRZESKO | M2 | 00:00:10 | 01:42:08 | ||
54 | IWANECKI Łukasz | 464 | SIEMIANOWICE ŚL. | M1 | 00:00:04 | 01:42:11 | ||
55 | STANKOWIAK Maciej | 651 | STS Biegaton | MIKOŁÓW | M2 | 00:00:05 | 01:42:15 | |
56 | AUGUŚCIK Mariusz | 402 | WARSZAWA | M3 | 00:00:11 | 01:42:59 | ||
57 | JAGIELSKI Piotr | 467 | RUDA ŚLĄSKA | M2 | 00:00:16 | 01:43:42 | ||
58 | WOŹNIAK Przemysław | 635 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M2 | 00:00:14 | 01:43:53 | ||
59 | SZUBARTOWSKI Paweł | 614 | Bełżyce i okolice biegają | BEŁŻYCE | M1 | 00:00:15 | 01:43:54 | |
60 | LESIŃSKI Marcin | 513 | ML Consulting | BIELSKO BIAŁA | M2 | 00:00:03 | 01:43:59 | |
61 | PALUCH Andrzej | 551 | Run For Fun | MIELEC | M2 | 00:00:07 | 01:44:04 | |
62 | KOSMALSKI Tomasz | 492 | GRODZISK MAZOWIECKI | M1 | 00:00:04 | 01:44:10 | ||
63 | SIKLUCKI Grzegorz | 585 | One Way Ticket | KRAKÓW | M3 | 00:00:08 | 01:44:24 | |
64 | DREWNIAK Andrzej | 444 | RACIBÓRZ | M3 | 00:00:11 | 01:45:02 | ||
65 | BOHM Jacek | 418 | BIEGATON | MIKOŁÓW | M3 | 00:00:08 | 01:45:08 | |
66 | KOZIOŁ Artur | 495 | KRAKÓW | M2 | 00:00:27 | 01:45:08 | ||
67 | MERTAS Dominik | 532 | BABICE | M2 | 00:00:07 | 01:45:12 | ||
68 | GĄTKIEWICZ Paweł | 453 | Eskadra Kraków | KRAKÓW | M2 | 00:00:05 | 01:45:35 | |
69 | CHEŁMIŃSKI Piotr | 430 | CHEŁMNO | M3 | 00:00:05 | 01:45:37 | ||
70 | KOZERA Bartłomiej | 494 | ZABIERZÓW | M1 | 00:00:00 | 01:45:55 | ||
71 | CEBULA Paweł | 429 | CREADIS | KRAKÓW | M1 | 00:00:04 | 01:45:59 | |
72 | ŁUCZYK Janusz | 648 | Bóbr Tłuszcz | WARSZAWA | M2 | 00:00:13 | 01:46:45 | |
73 | SŁONINA Artur | 591 | running.krakow.pl | KRAKÓW | M2 | 00:00:14 | 01:46:48 | |
74 | WIESIOŁEK Paweł | 630 | BAGNO | KATOWICE | M2 | 00:00:11 | 01:47:01 | |
75 | SKROBAŁA Miłosz | 588 | JAROSŁAW | M1 | 00:00:09 | 01:47:52 | ||
76 | SZYSZKA Ryszard | 618 | POZNAŃ | M2 | 00:00:17 | 01:48:07 | ||
77 | RYBKOWSKI Hubert | 577 | ŻYCHLIN | M2 | 00:00:17 | 01:48:09 | ||
78 | JĘDRZEJCZAK Bartosz | 472 | Leonardo Team | BIELSKO BIAŁA | M2 | 00:00:00 | 01:48:10 | |
79 | RYSKALOK Piotr | 579 | JAWORZNO | M1 | 00:00:03 | 01:48:10 | ||
80 | MOCZURAD Piotr | 537 | ucreate runners | KRAKÓW | M1 | 00:00:23 | 01:49:54 | |
81 | BERNACKI Kamil | 410 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M2 | 00:00:17 | 01:50:24 | |
82 | PARSZEWSKI Krzysiek | 553 | Biegnę po Medal | SOSNOWIEC | M1 | 00:00:00 | 01:50:28 | |
83 | ADRIAN Maciej | 401 | Piorun | KRAKÓW | M1 | 00:00:07 | 01:50:38 | |
84 | BŁAŻEJOWSKI Krzysztof | 414 | JÓZEFÓW | M3 | 00:00:24 | 01:52:09 | ||
85 | KULIGA Michał | 509 | EasyRun Racibórz | RACIBÓRZ | M2 | 00:00:17 | 01:52:12 | |
86 | PIĘTA Bogdan | 559 | Run For Fun | MIELEC | M3 | 00:00:18 | 01:53:16 | |
87 | SUCHENIA Daniel | 608 | Gang Różowych Misiów | WAŁBRZYCH | M2 | 00:00:12 | 01:55:16 | |
88 | KRAKOWSKI Paweł | 498 | OPOLE | M1 | 00:00:07 | 01:55:24 | ||
89 | KAŁŁAUR Krzysztof | 475 | WARSZAWA | M1 | 00:00:04 | 01:55:29 | ||
90 | BĘBENEK Marcin | 411 | JAWORZNO | M1 | 00:00:03 | 01:55:58 | ||
91 | LORANC Paweł | 514 | WILD BUCHAYS | KOZY | M2 | 00:00:21 | 01:56:47 | |
92 | KŁAKUS Wojciech | 485 | KOBIÓR | M1 | 00:00:08 | 01:56:57 | ||
93 | BALCER Marcin | 403 | BaRUNki | SUCHA BESKIDZKA | M2 | 00:00:18 | 01:57:29 | |
94 | MAJDAK Bartłomiej | 526 | Porąbałko | WARSZAWA | M2 | 00:00:09 | 01:57:55 | |
95 | PIĄTEK Tomasz | 557 | WILD BUCHAYS | PISARZOWICE | M2 | 00:00:21 | 01:58:49 | |
96 | TARASIUK Łukasz | 623 | MROZY | M2 | 00:00:10 | 01:59:25 | ||
97 | KOIM Robert | 487 | RUDA ŚLĄSKA | M2 | 00:00:06 | 02:00:36 | ||
98 | BIAŁAS Bartosz | 412 | RACIBÓRZ | M2 | 00:00:12 | 02:00:55 | ||
99 | KASKA Krzysztof | 479 | LEGIONOWO | M3 | 00:00:16 | 02:01:11 | ||
100 | KOZIOŁ Paweł | 496 | KRAKÓW | M2 | 00:00:24 | 02:02:44 | ||
101 | KARCZEWSKI Jacek | 478 | Grupa Biegowa UM W-wa | WARSZAWA | M2 | 00:00:16 | 02:03:21 | |
102 | GROCHOWSKI Marcin | 458 | ŻYRARDÓW | M2 | 00:00:09 | 02:03:56 | ||
103 | KOŃCZEWSKI Daniel | 489 | KRAKÓW | M2 | 00:00:22 | 02:04:23 | ||
104 | NIELIPIŃSKI Mateusz | 315 | MUFLON PRZYSUCHA | PRZYSUCHA | M2 | 00:00:22 | 02:04:52 | |
105 | OTRĘBSKI Tomasz | 548 | ZABORZE | M2 | 00:00:05 | 02:05:31 | ||
106 | KOCERKA Jacek | 486 | WARSZAWA | M2 | 00:00:19 | 02:07:15 | ||
107 | GRYGNY Sławomir | 461 | ANDRYCHÓW | M2 | 00:00:14 | 02:08:08 | ||
108 | BARTKOWIAK Slawek | 407 | POZNAŃ | M2 | 00:00:07 | 02:08:55 | ||
109 | OKRÓJ Dawid | 546 | WARSZAWA | M2 | 00:00:12 | 02:09:08 | ||
110 | KINDLER Bartłomiej | 483 | #BaRUNki | WIELICZKA | M2 | 00:00:00 | 02:09:14 | |
111 | BOCIĄGA Andrzej | 416 | CZĘSTOCHOWA | M1 | 00:00:07 | 02:09:46 | ||
112 | WÓJCIK Zbyszek | 636 | BRZEZINKA | M1 | 00:00:07 | 02:10:12 | ||
113 | KAMENECKAS Justinas | 476 | #Unbreakable | VILNIUS | M2 | 00:00:21 | 02:11:27 | |
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | ||||||||
114 | ZIEMKIEWICZ Paweł | 644 | EasyRun Racibórz | RACIBÓRZ | M2 | 00:00:14 | 02:11:49 | |
115 | DĄBROWSKI Michał | 437 | Nasuczaj | KOBYŁKA | M1 | 00:00:06 | 02:13:40 | |
116 | ZELENÁK Kamil | 640 | Autoservis ERIKA | KOŠICE | M2 | 00:00:12 | 02:14:32 | |
117 | KAWCZYŃSKI Bartosz | 480 | MILANÓWEK | M1 | 00:00:03 | 02:14:47 | ||
118 | ŚMIECHOWICZ Daniel | 620 | Porąbałko | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M2 | 00:00:16 | 02:14:54 | |
119 | DOROŻAŁA Lechosław | 441 | ŁÓDŹ | M2 | 00:00:11 | 02:15:06 | ||
120 | WOJCIECHOWSKI Marek | 632 | ŁÓDŹ | M2 | 00:00:14 | 02:15:41 | ||
121 | WERYHO Krzysztof | 627 | MYSŁOWICE | M2 | 00:00:12 | 02:17:05 | ||
122 | SZCZERBOWSKI Karol | 612 | TYCHY | M2 | 00:00:11 | 02:17:09 | ||
123 | ZEMŁA Krzysztof | 641 | MALINOWICE | M3 | 00:00:14 | 02:18:40 | ||
124 | BOCHNAK Janek | 415 | KRAKÓW | M2 | 00:00:22 | 02:19:27 | ||
125 | CABAJ Rafał | 428 | Biegusiem.pl | MROZY | M2 | 00:00:11 | 02:20:38 | |
126 | PIECZABA Patryk | 558 | SOSNOWIEC | M1 | 00:00:15 | 02:20:41 | ||
127 | KULIGA Marek | 508 | RACIBÓRZ | M1 | 00:00:15 | 02:21:35 | ||
128 | RADWAŃSKI Maciej | 570 | WARSZAWA | M1 | 00:00:18 | 02:23:09 | ||
129 | STRZYZ Ryszard | 607 | CHORZÓW | M2 | 00:00:00 | 02:26:50 | ||
130 | FURMAN Michał | 450 | OchajoRun&Friends | KRAKÓW | M1 | 00:00:19 | 02:29:13 | |
131 | GRAD Lukasz | 456 | WARSZAWA | M2 | 00:00:13 | 02:32:09 | ||
132 | SNARSKI Bogdan | 595 | Albatrosy | WARSZAWA | M2 | 00:00:01 | 02:35:26 | |
133 | KAIM Antoni | 474 | MYŚLENICE | M3 | 00:00:17 | 02:40:18 | ||
134 | STASIAK Mateusz | 600 | ITFF Blockchain Running Team | ŁÓDŹ | M1 | 00:00:00 | 03:01:39 | |
SZARF Paweł | 346 | ANTONTEAM | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M1 | DNF | DNF | ||
DQ | OWCZAREK Dariusz | 318 | WROCŁAW | M1 | DQ | DQ |
Znaleziono 136 wynik(ów)