PÓŁMARATON BŁĘDNYCH SKAŁ

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
202
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
146
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBłędne Skały
10km
Jakubowice
16km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GLAPIAK Damian 2046ADRUNALINE TEAMBUCZM-401M 100:00:0100:53:2501:20:4601:39:11.6001:39:12.70 4:4312,7
2JUREK Michał 2001WROCŁAWM-301M 200:00:0100:59:0601:28:1801:47:24.3501:47:25.45+00:08:125:0611,7
3WŁODARKIEWICZ Dominik 2189DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM-402M 300:00:0001:00:0501:30:2601:51:04.6001:51:05.40+00:11:525:1711,3
4BALWIERCZAK Piotr 2060NIGHT RUNNERS WROCŁAW / RMT TEAMWROCŁAWM-302M 400:00:0201:05:4101:35:0401:54:47.9001:54:50.25+00:15:375:2811,0
5PIHIL Piotr 2187WSCHOWAM-403M 500:00:0101:02:3601:34:0801:54:52.2501:54:53.75+00:15:415:2811,0
6SKORUPA Jacek 2092EUFORIABIEGACZŚCINAWAM-404M 600:00:0101:03:2801:35:1201:55:43.4001:55:44.55+00:16:315:3010,9
7NOWACKI Mateusz 2130PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM-303M 700:00:0101:03:2701:35:4501:57:40.7001:57:42.60+00:18:295:3610,7
8GUSTAW Łukasz 2155KUDOWA-ZDRÓJM-201M 800:00:0101:05:2801:38:3902:00:13.0002:00:14.15+00:21:015:4310,5
9ROGÓRZ Piotr 2146WROCŁAWM-405M 900:00:0101:06:5601:39:4102:00:20.7002:00:22.25+00:21:095:4310,5
10CZAPLA Seweryn 2132SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-304M 1000:00:1601:07:3401:41:0102:02:37.5002:02:53.55+00:23:405:5010,3
11NIEZGÓDKA Tomasz 2197ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-501M 1100:00:0101:09:0501:41:3402:04:23.6002:04:25.35+00:25:125:5510,1
12MAZURKIEWICZ Jerzy 2067NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-305M 1200:00:0201:09:0501:43:0802:06:58.7502:07:01.25+00:27:486:029,9
13CIRKO Arkadiusz 2052KGHM ZG RUNLUBINM-406M 1300:00:0201:10:3501:45:5802:10:45.2502:10:47.45+00:31:346:139,6
14BAŁYS Katarzyna 2199HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-301K 100:00:0301:11:5401:47:5802:12:37.1502:12:41.00+00:33:286:189,5
15DARUL Damian 2140KB MARATON TUREKTUREKM-407M 1400:00:1001:15:2301:49:4902:13:11.3502:13:22.30+00:34:096:209,5
16OLSZEWSKI Tomek 2192MOSINAM-408M 1500:00:0401:13:3801:52:0702:16:29.1502:16:33.60+00:37:206:299,2
17FLOREK Katarzyna 2165WROCŁAWK-302K 200:00:0201:15:2901:52:0502:16:38.2002:16:40.95+00:37:286:309,2
18PAŻUCHA Wojciech 2056ACID MANIAXXXLUSÓWKOM-409M 1600:00:0701:15:1901:52:1402:16:47.4002:16:55.25+00:37:426:309,2
19PIECHOWIAK Marek 2167POZNAŃM-306M 1700:00:0301:12:1801:52:3802:17:48.7502:17:52.05+00:38:396:339,1
20LITWIN Michał 2049LITEWINPASIKUROWICEM-307M 1800:00:0801:13:3501:53:2302:18:55.9502:19:04.15+00:39:516:369,1
21MICHALSKI Piotr 2156WROCŁAWM-308M 1900:00:0401:12:2801:54:0202:20:50.3002:20:54.50+00:41:416:428,9
22DERENCZ Michał 2112TŁUMACZÓWM-4010M 2000:00:0901:13:4601:53:5402:20:46.5002:20:55.90+00:41:436:429,0
23PODOLAK Ula 2190PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWK-201K 300:00:0301:17:1801:55:2602:20:57.7002:21:01.00+00:41:486:428,9
24SAMBORSKI Bartosz 2134WARSZAWAM-4011M 2100:00:1001:18:5601:57:3902:22:57.6502:23:08.35+00:43:556:488,8
25FERENC-SZMUC Edyta 2160KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-303K 400:00:0201:18:3201:58:0702:24:16.0002:24:18.65+00:45:056:528,7
26KURZAWIAK Grzegorz 2002GRUPA BIEGOWA KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMKARŁÓWM-309M 2200:00:0101:18:3401:58:0702:24:17.1002:24:18.85+00:45:066:528,7
27SZOFER Adam 2170NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSATOPYM-3010M 2300:00:1801:21:4401:59:2402:24:20.4502:24:39.15+00:45:266:528,7
28STROJEK Grzegorz 2068PRZEMKÓWM-4012M 2400:00:0101:18:3102:00:5602:27:10.2502:27:11.65+00:47:587:008,6
29KLESZCZ Tomasz 2105WROCŁAWM-3011M 2500:00:0401:21:1802:00:4802:27:14.7502:27:19.65+00:48:067:008,6
30MURZYN Piotr 2171MUTINMILINM-4013M 2600:00:0201:19:2702:00:1302:27:51.2002:27:54.00+00:48:417:028,5
31RYCERSKI Rafał 2198CZAPLINEKM-3012M 2700:00:0401:20:5802:02:1002:29:46.6502:29:51.30+00:50:387:078,4
32STUPEK Bogusław 2188GŁUBCZYCEM-4014M 2800:00:1201:22:0802:03:3702:29:51.1502:30:03.55+00:50:507:088,4
33ULIKOWSKA Martyna 2042ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-202K 500:00:0401:23:3402:03:4502:30:23.6002:30:28.55+00:51:157:098,4
34ŁAMPIKA Kinga 2048NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-401K 600:00:0301:22:2002:04:2502:30:28.0502:30:31.75+00:51:197:098,4
35ŚCIGALSKI Marcin 2007NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM-502M 2900:00:1201:23:4602:04:1502:30:35.0502:30:47.45+00:51:347:108,4
36ČERVENÝ David 2131ERIKA COPY SHOPSTÁRKOVM-4015M 3000:00:0601:22:1502:03:5202:30:53.9502:31:00.35+00:51:477:118,3
37BEDNARCZYK Paweł 2029PZU SPORT TEAMBABKIM-4016M 3100:00:1101:22:1802:03:5602:31:18.0502:31:29.65+00:52:167:128,3
38MICHALAK Piotr 2009POZNAŃM-4017M 3200:00:2501:22:5402:03:3702:31:27.0502:31:52.90+00:52:407:128,3
39ZIMNY Tomasz 2041SZCZECINM-601M 3300:00:0201:23:2502:04:2202:31:55.9002:31:57.90+00:52:457:148,3
40PETROVA Katarina 2193BRNO VENKOVK-304K 700:00:0501:23:2602:05:0402:33:08.8002:33:14.35+00:54:017:178,2
41FILIPEK Wojciech 2040WROCLAWM-3013M 3400:00:0401:20:1502:06:5502:33:52.5002:33:56.55+00:54:437:198,2
42GĘSIAREK Grzegorz 2117KROTOSZYNM-4018M 3500:00:0301:25:5902:06:5902:33:59.3002:34:02.80+00:54:507:198,2
43SZELA Łukasz 2163BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM-3014M 3600:00:1201:25:3702:07:0802:35:16.0502:35:28.75+00:56:167:238,1
44NAJDEREK Maciej 2104ŁÓDŹM-3015M 3700:00:0501:25:5902:07:2802:35:25.0002:35:30.05+00:56:177:248,1
45POPŁAWSKI Dariusz 2003KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM-4019M 3800:00:0701:26:4302:07:4202:35:24.4502:35:31.85+00:56:197:248,1
46STELMACH Krzysztof 2076WIELUŃM-4020M 3900:00:0801:25:3802:07:4202:35:39.9002:35:48.00+00:56:357:248,1
47MISIAK Artur 2194STRONIE SLĄSKIEM-503M 4000:00:1101:23:5302:08:5602:37:14.5502:37:26.35+00:58:137:298,0
48SKURZYŃSKI Mariusz 2083M.E.T.AWODZISŁAW ŚLĄSKIM-4021M 4100:00:0701:26:1302:09:0302:38:17.7002:38:25.65+00:59:127:328,0
49OHLA Justyna 2185BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK-402K 800:00:0301:26:4902:09:1702:38:37.9502:38:41.25+00:59:287:337,9
50CZUBIEL Konrad 2086PKS GALOPUJĄCA SOCZEWICAPOZNAŃM-4022M 4200:00:1701:25:5202:08:3502:38:32.1002:38:49.55+00:59:367:327,9
51ZAWORSKI Tomasz 2025WROCŁAWM-3016M 4300:00:0201:13:5401:51:1402:38:53.7502:38:56.05+00:59:437:347,9
52SZYMCZYSZYN Jerzy 2070OPOLEM-504M 4400:00:1101:26:2602:09:2702:38:49.0502:39:00.20+00:59:477:337,9
53BUDZIŃSKI Krzysztof 2069OPOLEM-505M 4500:00:1101:26:3802:09:3402:39:14.9002:39:26.20+01:00:137:357,9
54BUDZIŃSKI Damian 2051WKB META LUBLINIECNYSAM-4023M 4600:00:0801:25:5102:09:1902:39:27.0002:39:35.15+01:00:227:357,9
55WAWRZYNIAK Lidia 2095KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAOWIŃSKAK-403K 900:00:0701:26:5802:11:3202:40:50.5002:40:57.60+01:01:447:397,8
56NIZAR Wioletta 2181CSC ADWENTURE ACADEMYTARNOWSKIE GÓRYK-404K 1000:00:0601:28:0102:13:3602:40:57.9502:41:04.60+01:01:517:397,8
57MAĆKOWSKI Mateusz 2100NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM-4024M 4700:00:0301:29:2802:13:0002:41:41.1502:41:45.00+01:02:327:427,8
58MATCZAK Maciej 2080KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIODOLANÓWM-3017M 4800:00:0801:14:0001:50:4602:42:35.8502:42:44.45+01:03:317:447,7
59DUCZKOWSKI Rafał 2202GRZYBIANYGRZYBIANYM-4025M 4900:00:0901:29:1302:14:1502:43:23.2002:43:32.55+01:04:197:467,7
60SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 2148PSI PATROLLESZNOM-4026M 5000:00:1301:29:1402:14:1202:44:01.6502:44:15.15+01:05:027:487,7
61KACZMARCZYK Mariusz 2035REXERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM-506M 5100:00:0701:29:1502:13:1402:44:27.4502:44:34.95+01:05:227:497,7
62SZKUDŁO Oskar 2180BEZ BALASTURADWANICEM-4027M 5200:00:0401:30:0202:14:1302:44:34.8502:44:39.35+01:05:267:507,7
63LABIAK Krystian 2096GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM-3018M 5300:00:1301:26:2802:13:5702:44:46.1002:44:59.15+01:05:467:507,6
64KLIM Kasia 2101TEAM URODZENI BIEGACZEDĄBROWA GÓRNICZAK-405K 1100:00:0701:31:2002:15:1202:44:58.6502:45:05.85+01:05:537:517,6
65KOPKA Pawel 2150MUROWM-3019M 5400:00:1401:29:2102:14:1402:46:39.9002:46:54.75+01:07:427:567,6
66ZASADA Iwona 2013BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK-406K 1200:00:0601:29:0902:16:5802:47:26.7002:47:33.40+01:08:207:587,5
66STANISŁAWEK Tomasz 2015ZIELONA GÓRAM-4028M 5500:00:0601:29:1102:16:5702:47:26.7002:47:33.40+01:08:207:587,5
68CHORĄŻY Izabela 2176CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK-203K 1300:00:2201:34:1002:18:1502:47:50.0502:48:12.65+01:08:597:597,5
69SACHANBINSKI Aleksander 2195OZIMEKM-507M 5600:00:1201:29:4002:18:3602:48:20.0002:48:32.40+01:09:198:007,5
70STASZEWSKI Dariusz 2179TOMASZÓW MAZ.M-3020M 5700:00:1601:31:1202:16:3802:49:02.3502:49:19.05+01:10:068:037,5
71GRUCHOT Małgorzata 2128WBOGOGOLINK-407K 1400:00:1001:29:1502:17:1202:49:34.2002:49:44.55+01:10:318:047,4
72HADUŁA Justyna 2175CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAK-305K 1500:00:2201:31:4502:19:0002:49:24.8002:49:46.85+01:10:348:047,4
73GAŁECKI Tomasz 2125WARSZAWAM-508M 5800:00:1601:34:4202:18:5202:50:34.9002:50:51.60+01:11:388:077,4
74MARCINEK Łukasz 2172NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚL.M-4029M 5900:00:0801:31:3102:20:2102:51:19.0502:51:27.65+01:12:148:097,4
75SYGIEL Andrzej 2200ŚRODA ŚLĄSKAM-4030M 6000:00:1001:30:4902:18:1302:51:18.7002:51:28.95+01:12:168:097,4
76ROLIŃSKI Radosław 2022OLEŚNICAM-4031M 6100:00:0601:33:3002:19:4502:51:52.7002:51:58.80+01:12:468:117,3
77WIETRZYŃSKA Agnieszka 2021BRZEGK-408K 1600:00:0601:30:5202:20:4002:52:37.8502:52:43.95+01:13:318:137,3
78ŻMIJEWSKA Dominika 2169TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKK-306K 1700:00:0201:32:3302:20:5702:52:43.5502:52:46.45+01:13:338:137,3
79GRUDZIEN Malgorzata 2106ZABKOWICE SL.K-307K 1800:00:1601:34:5002:22:0502:52:41.6502:52:57.85+01:13:458:137,3
80MORAWSKI Ryszard 2006RMTWROCŁAWM-3021M 6200:00:0801:32:2502:19:4802:53:10.0002:53:18.70+01:14:068:147,3
81HAIDA Marcin 2028ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4032M 6300:00:1601:32:1402:21:4802:54:05.1002:54:21.95+01:15:098:177,2
82URBAŃCZYK Dorota 2191KOCHCICEK-204K 1900:00:2101:39:4902:26:0002:54:57.6502:55:18.90+01:16:068:197,2
83RUCIŃSKI Adam 2036WARSZAWAM-4033M 6400:00:1401:35:2702:24:3602:55:24.5502:55:39.40+01:16:268:217,2
84STASIAK Łukasz 2138WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINM-3022M 6500:00:1201:34:2902:22:3702:55:29.8502:55:42.15+01:16:298:217,2
85SIKORSKI Grzegorz 2139BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-4034M 6600:00:1601:33:0302:22:1302:56:12.4502:56:28.50+01:17:158:237,2
86KOSTYK Grzegorz 2151CHOJNÓWM-4035M 6700:00:1101:34:2602:23:2802:56:53.8002:57:04.80+01:17:528:257,1
87BINIENDA Agnieszka 2063KOBIETY WATAHYZABRZEK-409K 2000:00:1801:36:4902:27:1302:59:53.5503:00:11.80+01:20:598:337,0
88AUCH Bartek 2084KRZEPTÓWM-202M 6800:00:0001:33:5102:26:3303:02:27.9003:02:27.90+01:23:158:416,9
89ZIELIŃSKI Bartłomiej 2196SIEWIERZM-4036M 6900:00:0701:34:3102:26:1003:03:23.6503:03:31.20+01:24:188:446,9
90JACHIMECKI Rafał 2017TUPU-TUPU GŁOGÓWGŁOGÓWM-4037M 7000:00:0601:39:2002:31:1303:03:45.4503:03:52.15+01:24:398:456,9
91HAŁKIEWICZ Marcin 2129MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWEGŁOGÓWM-3023M 7100:00:0901:39:2002:31:1203:03:43.1503:03:52.20+01:24:398:446,9
92KAPELSKI Michał 2152WROCLAWM-4038M 7200:00:1401:39:5002:30:0303:04:00.9503:04:15.35+01:25:028:456,8
93TRZCINA Agata 2124ŚWIDNICAK-4010K 2100:00:0501:37:0402:29:0303:05:01.9003:05:07.40+01:25:548:486,8
94FRĄCKOWIAK Jacek 2047ŚREMM-4039M 7300:00:0501:37:1402:29:1003:05:02.0503:05:07.70+01:25:558:486,8
95KAMIŃSKA Andżelika 2012KUDOWA-ZDRÓJK-4011K 2200:00:2301:39:4902:31:3703:04:45.7503:05:09.15+01:25:568:476,8
96BRACH Karolina 2158SZCZECINEKK-4012K 2300:00:2301:46:0802:35:5903:06:42.5503:07:05.65+01:27:528:536,7
97LECKI Mateusz 2149TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3024M 7400:00:2201:46:1102:36:0003:06:43.3003:07:05.95+01:27:538:536,7
98PIETRZAK Anna 2099WROCŁAWK-4013K 2400:00:1001:39:5802:31:2603:06:56.8003:07:07.35+01:27:548:546,7
99GÓRECKI Rafal 2126GDAŃSKM-4040M 7500:00:0801:40:0702:34:5503:07:57.3003:08:05.85+01:28:538:576,7
100FUŁAWKA Tomasz 2005NOCNE WILKI JAWORJAWORM-4041M 7600:00:2401:39:2202:33:2103:07:53.8503:08:18.20+01:29:058:566,7
101BRZEZIŃSKI Andrzej 2143OLKUSZM-602M 7700:00:0501:39:4502:34:4803:08:58.6003:09:04.05+01:29:518:596,7
102MIELNIK Natalia 2020KUDOWA-ZDRÓJK-308K 2500:00:1801:44:0902:35:0503:09:34.3503:09:53.15+01:30:409:016,6
103KOKOSZKIEWICZ Jarosław 2201GRZYBIANY TEAMLEGNICAM-3025M 7800:00:0901:39:4202:34:0003:10:55.4503:11:05.30+01:31:529:056,6
104CZERWIŃSKA Arleta 2182CZERWONAKK-601K 2600:00:1001:44:0802:36:3203:11:39.4503:11:49.45+01:32:369:076,6
104CZERWIŃSKI Jarosław 2183CZERWONAKM-603M 7900:00:1001:44:0602:36:3203:11:38.6003:11:49.45+01:32:369:076,6
106JANCZAREK Łukasz 2153WROCŁAWM-3026M 8000:00:1501:40:1602:34:5503:12:15.8003:12:31.25+01:33:189:096,6
107JASEK Wiola 2145KOBIETY WATAHYZABRZEK-4014K 2700:00:1301:44:1202:36:5203:12:36.6003:12:50.25+01:33:379:106,5
108JĘDRYCHOWSKI Przemysław 2161STARE SIOŁKOWICEM-4042M 8100:00:1501:44:0802:37:3603:13:19.0003:13:34.75+01:34:229:126,5
109KOPKA - JĘDRYCHOWSKA Monika 2168STARE SIOŁKOWICEK-4015K 2800:00:1501:44:0802:37:3703:13:19.5003:13:34.85+01:34:229:126,5
110MARCINIAK Anna 2054CHOCIANÓWK-4016K 2900:00:0901:44:0302:38:0103:13:26.9003:13:36.30+01:34:239:126,5
111ZAWISZA Beata 2075KOBIETY WATACHAŚWIĘTOCHŁOWICEK-501K 3000:00:1701:43:5702:36:4903:13:46.9503:14:04.70+01:34:529:136,5
112MICHALAK Joanna 2010POZNAŃK-4017K 3100:00:1701:44:4902:40:5103:14:31.3003:14:49.10+01:35:369:156,5
113SOKALSKI Marcin 2037DROSZKÓWM-3027M 8200:00:2001:44:0002:39:0103:18:04.5003:18:25.15+01:39:129:256,4
114DZICZEK Ireneusz 2177BEZRZECZEM-509M 8300:00:0601:40:0302:34:4903:18:32.6503:18:39.10+01:39:269:276,3
115RUDNICKA Agnieszka 2027KROTOSZYNK-4018K 3200:00:1601:44:5202:40:5103:18:25.5503:18:42.25+01:39:299:266,3
116SKRZYPIŃSKA Agnieszka 2147PSI PATROLLESZNOK-309K 3300:00:1301:48:4202:44:1303:18:43.8003:18:57.30+01:39:449:276,3
117SZENDZIELORZ Marcin 2133SOCIOS SILESIAKNURÓWM-3028M 8400:00:0301:35:3802:42:3203:19:27.6003:19:31.45+01:40:189:296,3
118GRZESIAK Rafał 2004EMERYTGŁOGÓWM-4043M 8500:00:0701:39:3602:39:5303:20:13.6003:20:21.00+01:41:089:326,3
119ŁOPATKA Piotr 2118TULCEM-4044M 8600:00:2201:41:3402:39:2103:20:05.8503:20:28.40+01:41:159:316,3
120LACH Agnieszka 2123WROCŁAWK-4019K 3400:00:0601:46:3102:44:1003:20:33.4003:20:39.70+01:41:279:336,3
121PERKA Barbara 2136PROSZKÓWK-4020K 3500:00:0301:46:3702:44:3703:20:48.2503:20:51.95+01:41:399:336,3
122KWIATKOWSKA Marta 2144WROCŁAWK-4021K 3600:00:1501:45:2902:42:5303:21:09.7503:21:25.50+01:42:129:346,3
123MALKUSZ Damian 2097GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM-3029M 8700:00:2101:46:1902:41:3003:21:08.5003:21:30.05+01:42:179:346,3
124GROMADZKA Justyna 2064KOBIETY WATAHYBYTOMK-3010K 3700:00:1701:49:1902:44:2903:21:12.6003:21:30.20+01:42:179:346,3
125PALUSZKIEWICZ Karolina 2059MAĆKOWIAK TEAMŚREMK-4022K 3800:00:1401:47:0502:44:1303:21:44.7003:21:59.00+01:42:469:366,2
126JARCZYŃSKA Adriana 2186WROCŁAWK-3011K 3900:00:0901:51:3902:50:0903:24:59.3503:25:09.30+01:45:569:456,1
127HYLIŃSKA Hanna 2142WROCŁAWK-3012K 4000:00:1301:46:4802:45:3003:26:40.3003:26:54.05+01:47:419:506,1
128SERWATKA Angelika 2062ZABRZEK-3013K 4100:00:1701:50:2802:48:3003:27:03.6003:27:20.95+01:48:089:516,1
129DĘBEK Piotr 2044ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAM-4045M 8800:00:0501:54:3902:58:2903:37:07.5003:37:13.15+01:58:0010:205,8
130FUNKA Andrzej 2164NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-604M 8900:00:2001:53:5702:57:4003:37:26.9003:37:47.25+01:58:3410:215,8
131GÓRNA Aldona 2116ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4023K 4200:00:1401:55:4703:01:3603:41:16.3503:41:30.40+02:02:1710:325,7
132LANGE Hanna 2115ZÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4024K 4300:00:1301:55:0203:01:3203:41:17.4503:41:30.45+02:02:1710:325,7
133BLICHERT Anna 2110I DON'T KURWA CAREGAJKÓWK-3014K 4400:00:1102:01:1803:03:5003:44:02.5503:44:14.15+02:05:0110:405,6
134KACZMAREK Monika 2154NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4025K 4500:00:1901:57:1503:06:3703:46:02.9003:46:22.60+02:07:0910:455,6
135KONIECZNY Piotr 2162NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-3030M 9000:00:1901:57:3103:06:3403:46:03.1003:46:22.65+02:07:0910:455,6
136PLASZCZYK Bartłomiej 2043GŁOGÓWM-3031M 9100:00:1301:55:1203:05:2003:49:53.9003:50:07.35+02:10:5410:565,5
137JĘDRZEJEWSKA Beata 2079KOBIETY WATAHYBYTOMK-4026K 4600:00:1502:01:5703:09:0903:52:10.0003:52:25.45+02:13:1211:035,4
138DZIERGWA Agnieszka 2141RNB POLANICA ZDRÓJWROCLAWK-3015K 4700:00:1302:02:0203:09:1403:52:12.4503:52:25.75+02:13:1311:035,4
139TURKIEWICZ Dawid 2121WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-3032M 9200:00:2302:09:0803:13:0204:02:41.3004:03:05.00+02:23:5211:335,2
140RYSZCZYK Adam 2178WROCŁAWM-3033M 9300:00:1402:05:0403:15:0604:03:05.0504:03:19.90+02:24:0711:345,2
141HAUTON Monika 2173NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK-4027K 4800:00:0902:09:1903:19:3604:10:21.4004:10:31.35+02:31:1811:555,0
142FORMELA Justyna 2078OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-4028K 4900:00:1902:17:5903:35:3704:33:06.0504:33:25.85+02:54:1313:004,6
143TOMALAK Anna 2122OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3016K 5000:00:2002:16:5503:35:3104:33:05.3504:33:25.90+02:54:1313:004,6
144GIESZCZYŃSKA Magdalena 218412WBOTOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-4029K 5100:00:2102:17:4103:35:3504:33:04.7004:33:25.95+02:54:1313:004,6
145WOŹNICA Anna 2127OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3017K 5200:00:2002:17:4403:35:2904:33:05.1504:33:26.10+02:54:1313:004,6
146MIŚKIEWICZ Wojciech 2098ZGIERZM-3034M 9400:00:2002:18:1603:35:2404:33:06.5004:33:26.55+02:54:1313:004,6
KUTZMANN Magdalena 2032WKB META LUBLINIECNYSAK-40DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 147 wynik(ów)