Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 267
Wystartowało : 236
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuBłędne Skały
10km
Jakubowice
16km
Czas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LAGNER Sebastian 3085KB SOBÓTKASOBÓTKAM-201M 12021-05-09 06:37:0500:57:1501:25:0401:43:04.40 4:5412,2
2PASIK Tomasz 3264RMT Team ProWOLSZTYNM-401M 22021-05-09 06:31:1100:58:3201:25:1301:44:03.40+00:00:594:5712,1
3ROSKOSZ Bartosz 3217JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCEM-301M 32021-05-09 06:31:4000:59:3801:30:2901:48:29.70+00:05:255:0911,6
4PIĄTEK Mateusz 3075RMT TEAMBUKOWNOM-302M 42021-05-09 06:31:0701:02:1001:32:5401:52:31.05+00:09:265:2111,2
5KIEŁBASIEWICZ Dawid 3064MOYA RACING TEAMSZCZECINM-202M 52021-05-09 06:32:2201:06:4501:36:5301:57:28.90+00:14:245:3510,7
6KOWALIK Marcin 3262RZESZÓWM-303M 62021-05-09 07:04:2101:05:3701:37:1801:57:32.00+00:14:275:3510,7
7PIHIL Piotr 3045WSCHOWAM-402M 72021-05-09 06:35:5201:05:2201:37:4501:58:46.60+00:15:425:3910,6
8ŁĘŻNIAK Aleksander 3193MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM-304M 82021-05-09 06:30:3401:06:2301:38:5702:00:43.55+00:17:395:4410,4
9MOCZULSKA Małgorzata 3208ŻARÓWK-401K 12021-05-09 07:02:1101:06:0201:39:2702:00:45.30+00:17:405:4510,4
10ROSKOSZ Michał 3224KAC RUNNING TEAMBOGUSZYCEM-403M 92021-05-09 07:14:3101:06:3501:39:5402:02:04.35+00:18:595:4810,3
11LEŚNIAK Jakub 3265SZKARADOWOM-305M 102021-05-09 06:38:1701:06:5901:40:2402:02:24.00+00:19:195:4910,3
12KARWACKI Maciej 3172KAMIENNA GÓRAM-203M 112021-05-09 06:58:5401:07:0801:42:1002:03:13.25+00:20:085:5210,2
13PAZDAN Piotr 3086140MINUT.PLKOWARYM-306M 122021-05-09 06:33:3701:15:2101:45:2502:04:34.05+00:21:295:5510,1
14STREICH Tomasz 3147WROCŁAWM-204M 132021-05-09 06:34:5501:09:1201:43:4102:04:37.00+00:21:325:5610,1
15NIEZGÓDKA Tomasz 3266ZAŁOGA GÓRSKAM-501M 142021-05-09 07:01:1101:09:5101:43:3102:05:53.65+00:22:495:5910,0
16AWRYCEWICZ Roman 3268NOWA RUDAM-601M 152021-05-09 06:30:5101:10:2901:42:5802:06:41.00+00:23:366:019,9
17WALCZAK Maciej 3240QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃM-404M 162021-05-09 06:31:2601:09:5301:45:1902:07:08.10+00:24:036:039,9
18KUBICZEK Andrzej 3227NOWA KUŹNIAM-307M 172021-05-09 07:14:3701:11:1201:45:3902:08:54.60+00:25:506:089,8
19MŁYNARSKI Mateusz 3186TRITOGOWROCŁAWM-308M 182021-05-09 06:50:3701:10:3901:45:2202:09:26.10+00:26:216:099,7
20ZACHURA Grzegorz 3258WROCŁAWM-309M 192021-05-09 06:57:4001:10:3401:44:3402:09:30.80+00:26:266:109,7
21BRZOZOWSKI Jakub 3116ZIELONKIM-3010M 202021-05-09 06:56:3801:12:4101:47:4202:10:20.00+00:27:156:129,7
22ADAM Piotr 3226ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-405M 212021-05-09 06:44:5901:10:5901:48:5402:11:13.00+00:28:086:149,6
23NIKOLIN Andrzej 3188WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)M-3011M 222021-05-09 06:50:4101:10:4501:47:0802:11:16.15+00:28:116:159,6
24KOSTKA Aleksander 3141AZS-AWF KRAKÓWKRAKÓWM-3012M 232021-05-09 06:56:2301:14:1601:48:2202:11:36.75+00:28:326:169,6
25PIETROSZEK-DOMORADZKA Agata 3181EX TEAMNAMYSŁÓWK-201K 22021-05-09 06:39:1001:12:3201:48:4802:11:49.15+00:28:446:169,6
26WOJCIECHOWSKI Maciej 3179ŁÓDŹM-205M 242021-05-09 06:33:2201:13:5501:49:0002:12:10.85+00:29:066:179,5
27FILIPEK Wojciech 3041WROCLAWM-3013M 252021-05-09 06:41:1501:13:4901:49:4502:13:12.90+00:30:086:209,5
28KOTLAREK Dawid 3148VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAM-406M 262021-05-09 06:34:1201:14:4901:51:0902:14:16.65+00:31:126:239,4
29TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 3253INŻYNIERIA BIEGANIAMYSŁOWICEM-502M 272021-05-09 06:42:0001:12:1701:48:5302:14:23.85+00:31:196:239,4
30PISAREWICZ Karol 3236WARSZAWAM-3014M 282021-05-09 06:31:4401:17:0701:53:1802:14:37.45+00:31:336:249,4
31KARAMON Marcin 3261OPOLEM-407M 292021-05-09 06:46:0701:15:1901:51:2602:15:41.85+00:32:376:279,3
32GRACZYK Mariusz 3006ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAM-408M 302021-05-09 06:50:5801:17:1501:51:1202:16:05.00+00:33:006:289,3
33CHAMALA Krzysztof 3135WEEGREELUBOSZYCEM-3015M 312021-05-09 07:02:1601:14:4601:53:2102:16:50.45+00:33:466:309,2
34KURASIK Tomasz 3049ŁÓDŹM-409M 322021-05-09 06:30:5801:14:2301:52:4002:17:00.10+00:33:556:319,2
35PACEK Tomasz 3124PIANIŚCISZCZECINM-3016M 332021-05-09 06:46:5601:14:0501:53:3702:17:26.45+00:34:226:329,2
36MARÍN Alberto 3241POZNANM-3017M 342021-05-09 06:53:2301:15:5801:53:5102:18:02.15+00:34:576:349,1
37MOCCHEGIANI Andrea 3246BAD ORGANIZER TEAMTOLENTINOM-503M 352021-05-09 06:40:1001:14:1001:54:2002:19:38.95+00:36:346:389,0
38MARZEC Tomasz 3152OTMUCHÓWM-4010M 362021-05-09 06:57:5801:17:3001:55:0102:20:13.90+00:37:096:409,0
39FILIPEK Mateusz 3061NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWM-206M 372021-05-09 06:47:3301:16:5401:54:2802:20:14.60+00:37:106:409,0
40BRUS Marcin 3001WARSZAWAM-4011M 382021-05-09 07:14:4301:17:3601:56:4302:20:49.95+00:37:456:428,9
41SADOWSKI Marek 3113WARSZAWAM-4012M 392021-05-09 06:37:5001:16:3101:56:1202:21:27.10+00:38:226:448,9
42WOJDANOWSKI Jan 3221KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM-504M 402021-05-09 06:40:4301:20:1601:57:1002:21:35.10+00:38:306:448,9
43PIETRZYK Tomasz 3153140MINUT.PLŚWIDNICAM-4013M 412021-05-09 06:31:1601:17:4501:56:3102:22:04.20+00:38:596:458,9
44MISZTAL Kamil 3248GLIWICEM-3018M 422021-05-09 06:32:0301:23:5501:58:3502:22:05.05+00:39:006:458,9
45JĘDRAS Remigiusz 3155MIŁOSZYCEM-4014M 432021-05-09 06:36:4301:16:5701:54:2102:22:05.90+00:39:016:458,9
46GAWRYSIAK Marek 3182BIEGOSTACJASŁONEM-4015M 442021-05-09 06:42:5401:17:5301:55:4302:23:22.60+00:40:186:498,8
47KOWZAN Piotr 3185WSLBRZYCHM-4016M 452021-05-09 06:36:0101:18:2301:57:2202:23:32.50+00:40:286:508,8
48OWCZAREK Tomasz 3184BIEGAJĄCĄ KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM-4017M 462021-05-09 06:35:5701:18:3001:57:2602:23:37.25+00:40:326:508,8
49GIERAK Wojciech 3222JELCZ TRIATLON PROJECTJELCZ-LASKOWICEM-4018M 472021-05-09 06:40:4001:20:2001:59:2902:25:08.20+00:42:036:548,7
50LUBAŃSKI Mateusz 3143DŁUGOŁĘKAM-3019M 482021-05-09 06:36:3701:17:3801:58:3202:25:38.80+00:42:346:568,7
51ZENDWALEWICZ Ewa 3117JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCEK-301K 32021-05-09 06:35:2201:21:0002:01:0002:25:42.85+00:42:386:568,6
52IGNASZEWSKI Michał 3259DRUŻYNA SZPIKURADZYNYM-3020M 492021-05-09 06:34:5001:19:3701:59:0302:26:58.25+00:43:536:598,6
53GRZYWIŃSKI Grzegorz 3030RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4019M 502021-05-09 06:58:4901:19:5002:00:4902:27:17.85+00:44:137:008,6
54NIMSZ Kamila 3002KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEK-402K 42021-05-09 06:35:1701:13:4802:04:3902:27:39.35+00:44:347:018,5
55KAPROŃ Martyna 3256KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEK-202K 52021-05-09 06:58:1101:22:5302:03:0102:28:20.50+00:45:167:038,5
56POŁEĆ Leszek 3163WATAHA/SBRTBISKUPICEM-3021M 512021-05-09 06:30:0701:21:0202:03:0902:28:49.65+00:45:457:058,5
57MŁOTKOWSKI Michał 3159WROCŁAWM-3022M 522021-05-09 06:35:0001:19:5702:01:2302:29:18.40+00:46:147:068,4
58GANDYRA Rafał 3105STARE SIOŁKOWICEM-3023M 532021-05-09 06:50:1401:22:2002:02:3902:29:34.55+00:46:307:078,4
59ULIKOWSKA Martyna 3052ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-302K 62021-05-09 06:52:0801:22:5802:03:5702:29:58.60+00:46:547:088,4
60HRYCAJ Marcin 3035KB ODRA OPOLEOPOLEM-4020M 542021-05-09 06:34:3101:19:0702:02:2802:30:30.60+00:47:267:108,4
61DEMKOWSKI Marcin 3149WROCLAWM-3024M 552021-05-09 06:39:2601:23:3002:04:0602:31:06.20+00:48:017:118,3
62ANDRZEJCZAK Anna 3053NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-303K 72021-05-09 06:38:0701:23:5502:04:5302:31:06.25+00:48:017:118,3
63MAZUREK Artur 3168GMINA LUDZI Z PASJĄCZARNY BÓRM-505M 562021-05-09 07:06:5701:24:0402:05:5102:32:27.40+00:49:237:158,3
64SABATOWSKI Krzysztof 3232CARBON SILESIA SPORTŁAZISKA GÓRNEM-4021M 572021-05-09 06:41:4301:22:4102:03:4502:32:32.75+00:49:287:158,3
65OSTROWSKI Konrad 3202TRAINING LABWARSZAWAM-3025M 582021-05-09 06:37:4501:20:5602:04:0302:32:49.60+00:49:457:168,2
66KURAŚ Szymon 3112NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-4022M 592021-05-09 06:41:5601:09:3501:43:5702:33:57.40+00:50:537:198,2
67SKOCZEK Sebastian 3111GRUSZCZYNM-4023M 602021-05-09 06:41:2301:24:4902:07:2202:34:06.30+00:51:017:208,2
68PILONIS Paweł 3038BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAM-4024M 612021-05-09 06:49:3801:23:3602:06:2102:34:37.20+00:51:327:218,1
69KOWALSKI Krzysztof 3042HRMAXCROSSTEAMSOPOTM-506M 622021-05-09 06:31:5901:22:2002:06:4302:34:52.30+00:51:477:228,1
70ZALIŃSKI Leszek 3154WROCŁAWM-3026M 632021-05-09 06:57:4501:20:5202:06:2602:35:01.90+00:51:577:228,1
71MAJEWSKA Joanna 3263RZESZÓWK-403K 82021-05-09 07:04:2101:22:3102:06:4402:35:05.50+00:52:017:238,1
72BŁASZCZAK Łukasz 3103WROCŁAWM-3027M 642021-05-09 07:12:0101:31:2902:11:0002:36:25.50+00:53:217:268,1
73ANDRZEJCZAK Łukasz 3055NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-3028M 652021-05-09 06:38:1201:26:1002:08:3502:37:07.30+00:54:027:288,0
74SZOFER Adam 3079NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSATOPYM-3029M 662021-05-09 06:38:3501:12:1801:47:0602:37:18.60+00:54:147:298,0
75WANKIEWICZ Krzysztof 3092JELCZ-LASKOWICEM-4025M 672021-05-09 06:40:4801:25:3302:09:4002:37:39.95+00:54:357:308,0
76KACZOR Marcin 3171ADJŚWIĘCIECHOWAM-4026M 682021-05-09 07:14:4801:27:1102:11:2802:37:42.55+00:54:387:308,0
77BINIENDA Agnieszka 3257KOBIETY WATAHYZABRZEK-404K 92021-05-09 06:32:1801:24:2802:10:5702:37:47.35+00:54:427:308,0
78KOT Wioleta 3119WARSZAWAK-304K 102021-05-09 06:37:4101:25:1202:09:1802:37:48.70+00:54:447:308,0
79ŁYKO Marcin 3173WROCŁAWM-3030M 692021-05-09 06:57:4901:22:4702:08:3702:37:55.50+00:54:517:318,0
80TOKARCZUK Tomasz 3048ZAANDAMM-3031M 702021-05-09 06:49:5701:26:2702:11:1602:38:44.85+00:55:407:337,9
81PIWOWARSKI Maciej 3106ZABAWAM-3032M 712021-05-09 06:56:1701:29:3902:10:5302:39:38.60+00:56:347:367,9
82ZAWORSKI Tomasz 3090WROCŁAWM-3033M 722021-05-09 06:41:3401:28:2302:12:1602:39:50.85+00:56:467:367,9
83JERMAK Kamil 3104BOHAR PALETY RUN&TTRAVEL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-4027M 732021-05-09 06:50:1901:22:1302:18:0102:39:50.95+00:56:467:367,9
84PODSADNY Bartosz 3239POZNAŃM-3034M 742021-05-09 06:34:0701:26:4402:11:0302:39:59.25+00:56:547:377,9
85BIELAWSKI Paweł 3095LEGNICAM-3035M 752021-05-09 07:00:2701:27:2602:10:4002:40:12.65+00:57:087:377,9
86KUJACZYŃSKA Iga 3177BISTURITORUNK-305K 112021-05-09 06:33:3201:27:1802:11:1502:40:22.15+00:57:177:387,9
87OLIŃSKI Paweł 3057POZNAŃM-3036M 762021-05-09 06:46:1401:26:1702:12:1902:41:07.75+00:58:037:407,8
88KUBKOWSKI Mateusz 3142TARNOWSKIE GÓRYM-3037M 772021-05-09 07:01:3601:27:0602:13:4802:41:08.75+00:58:047:407,8
89KRAWCZYK Robert 3169WOLSZTYNM-207M 782021-05-09 06:34:0201:26:4902:10:5802:41:30.30+00:58:257:417,8
90SZYMAŃSKI Michał 3231TENIS CENTRUM ASKŁODZKOM-208M 792021-05-09 06:34:2101:26:4902:11:4602:41:31.10+00:58:267:417,8
91SZAL Małgorzata 3225TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJK-306K 122021-05-09 06:34:1601:26:5402:11:5002:41:36.35+00:58:317:417,8
92MAZUR Marek 3167WAŁBRZYCHM-4028M 802021-05-09 06:41:2601:26:4402:12:0002:41:42.15+00:58:377:427,8
93HUBKA Jerzy 3160ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEM-602M 812021-05-09 06:39:4001:27:0202:13:2902:42:09.15+00:59:047:437,8
94MARCINIAK Wojciech 3127GŁOGÓWM-4029M 822021-05-09 06:40:3601:29:5802:13:4102:42:14.85+00:59:107:437,8
95WÓJCIK Karol 3063NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWM-209M 832021-05-09 06:50:0901:25:0402:11:2002:42:23.10+00:59:187:437,8
96GERSZEWSKA Marina 3062NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWK-203K 132021-05-09 06:50:0501:25:0502:11:2402:42:27.00+00:59:227:447,8
97MARCINIAK Magdalena 3128GŁOGÓWK-405K 142021-05-09 06:40:1401:30:2202:14:0202:42:36.45+00:59:327:447,7
98RADOMSKI Bartosz 3110POZNAŃM-3038M 842021-05-09 07:12:5001:30:3702:14:1602:42:39.30+00:59:347:447,7
99WERLE Michał 3213WARBUD RUNNING TEAMWARSZAWAM-3039M 852021-05-09 07:10:3901:25:2202:12:2002:42:41.65+00:59:377:447,7
100STROJNY Radosław 3107KILOMETRY POMOCYTRZEBNICAM-2010M 862021-05-09 07:12:3901:30:4602:14:2502:42:47.85+00:59:437:457,7
101KRZESIMOWSKI Damian 3089KIELCEM-3040M 872021-05-09 07:00:3701:30:2502:12:4002:42:49.90+00:59:457:457,7
102KOZŁOWSKI Szymon 3125WĄGROWIECM-4030M 882021-05-09 06:50:0101:28:3402:14:1102:43:26.35+01:00:217:467,7
103BYLINA Bartosz 3229POZNAŃM-4031M 892021-05-09 06:32:5601:27:5202:14:5702:44:59.30+01:01:547:517,6
104ALBERT Damian 3115FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-3041M 902021-05-09 06:33:0101:29:4802:15:1602:45:16.10+01:02:117:527,6
105LEWICKA Magdalena 3088CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEK-406K 152021-05-09 06:45:0701:30:1902:16:4102:45:36.35+01:02:317:537,6
106SURDACKI Piotr 3068SPODKRZYŻASZCZECINM-4032M 912021-05-09 06:35:0501:34:1402:18:4502:46:16.75+01:03:127:557,6
107TKACZYK Katarzyna 3194STRZEGOMK-307K 162021-05-09 06:59:0901:31:0902:16:1602:46:23.15+01:03:187:557,6
108KOWALSKI Mariusz 3166TRZEBNICAM-4033M 922021-05-09 06:41:3001:26:4102:12:5502:46:59.40+01:03:557:577,5
109PILONIS Eleonora 3109BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAK-407K 172021-05-09 06:49:4201:31:0402:17:5702:47:15.30+01:04:107:577,5
110HACUŚ Jacek 3156DUSZNIKI ZDRÓJM-3042M 932021-05-09 06:35:3201:30:3602:15:4202:47:37.10+01:04:327:587,5
111ŚWIATOWIEC Anna 3211KRAKÓWK-501K 182021-05-09 06:36:5601:32:3602:18:5802:47:41.00+01:04:367:597,5
112BACHURSKI Tomasz 3020MIŁOSZYCEM-4034M 942021-05-09 06:39:3001:30:2102:16:2702:48:13.40+01:05:098:007,5
113STELMACH Mariusz 3069SZCZECINM-3043M 952021-05-09 06:59:4001:30:4902:18:5802:48:21.90+01:05:178:017,5
114KICIŃSKI Patryk 3134POZNAŃM-2011M 962021-05-09 06:40:1801:30:4502:20:1502:48:23.55+01:05:198:017,5
115STELMACH Arkadiusz 3099SZCZECINM-2012M 972021-05-09 06:59:3401:30:5602:19:0502:48:29.00+01:05:248:017,5
116PLAZA Artur 3267PLAZA TEAMWROCŁAWM-4035M 982021-05-09 06:48:3701:30:0302:17:5802:48:40.45+01:05:368:017,5
117ROLIŃSKI Radosław 3091OLEŚNICAM-4036M 992021-05-09 06:35:2701:32:4502:15:3202:49:22.00+01:06:178:037,4
118WIERCIAK Piotr 3123PIANIŚCISZCZECINM-3044M 1002021-05-09 06:47:0301:32:0902:19:0802:49:40.15+01:06:358:047,4
119BOHAREWICZ Paweł 3158BOHAR PALETY RUN&TRAVEL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-4037M 1012021-05-09 06:50:2701:24:3402:20:4202:50:10.65+01:07:068:067,4
120BERG Elwira 3082KŁODZKOK-308K 192021-05-09 06:33:5701:32:4002:19:5302:50:51.45+01:07:478:087,4
121MRÓWKA Michał 3223ŁÓDŹM-3045M 1022021-05-09 06:41:5201:35:0102:21:0302:51:08.35+01:08:038:087,4
122MRÓWKA Małgorzata 3220ŁÓDŹK-309K 202021-05-09 06:41:4701:35:0702:21:0602:51:13.20+01:08:088:097,4
123ZIÓŁEK Mirosław 3233STAY INSANE/ BANDA GRUDNIAMEŁGIEWM-507M 1032021-05-09 06:54:3701:32:4502:20:2602:51:31.55+01:08:278:107,3
124SZULC Rafał 3027PREGRESTARKOWO DOLNEM-3046M 1042021-05-09 06:40:0001:32:1702:20:5902:51:38.90+01:08:348:107,3
125MIKŁUSZKA Dorota 3235OPOLEK-408K 212021-05-09 06:34:3501:35:0502:21:1402:51:47.40+01:08:438:107,3
126KLABIK Maciej 3133EL RAPIDOWROCŁAWM-4038M 1052021-05-09 06:30:4601:33:5402:22:5902:52:07.25+01:09:028:117,3
127CZECHOLIŃSKI Piotr 3131LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM-508M 1062021-05-09 06:30:4101:33:5702:23:0402:52:09.35+01:09:048:117,3
128JOPEK Wojciech 3243WROCŁAWM-3047M 1072021-05-09 06:35:3701:35:4002:22:4302:53:02.80+01:09:588:147,3
129MAŚLANY Mariusz 3174ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAM-4039M 1082021-05-09 07:02:0401:35:5402:25:3402:53:56.45+01:10:528:167,2
130KSIĘZKA Joanna 3145STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-3010K 222021-05-09 06:59:1601:35:4802:24:1802:53:58.85+01:10:548:177,2
131PODULKA Grzegorz 3122KŁODZKOM-4040M 1092021-05-09 06:39:5101:32:1702:23:0202:54:01.05+01:10:568:177,2
132PLOK Krzysztof 3206TEAMPLOKPOLKOWICEM-509M 1102021-05-09 06:37:2301:33:4602:23:5602:54:23.65+01:11:198:187,2
133MAZUR Wiktor 3144KOŚCIANM-3048M 1112021-05-09 06:37:1901:32:4402:22:0702:54:56.95+01:11:528:197,2
134BRZOZOWSKA Marlena 3210NIDZICAK-409K 232021-05-09 07:03:1101:35:3402:25:1202:55:26.05+01:12:218:217,2
135BRZOZOWSKI Marcin 3093NIDZICAM-4041M 1122021-05-09 07:03:0001:35:4002:25:2402:55:37.25+01:12:328:217,2
136TOPOLEWSKI Filip 3230WARSZAWAM-4042M 1132021-05-09 07:11:5301:35:0102:25:4702:55:42.55+01:12:388:227,2
137MASZTALSKA Joanna 3059ZABRZEK-204K 242021-05-09 06:32:5001:36:5602:24:1102:56:05.70+01:13:018:237,2
138DOLECKA Ela 3071NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4010K 252021-05-09 06:38:5101:34:5102:24:4402:56:30.10+01:13:258:247,1
139TOMKIEWICZ Przemysław 3175WARSZAWAM-4043M 1142021-05-09 07:01:5801:36:0102:25:4102:56:46.65+01:13:428:257,1
140OLENDER Tomasz 3151KOSTRZYN NAD ODRĄM-5010M 1152021-05-09 06:31:5001:37:3102:24:1702:56:53.55+01:13:498:257,1
141DZIERGWA Agnieszka 3216PRZEDWOJEWSKI TEAMSIECHNICEK-3011K 262021-05-09 06:53:2201:37:5402:28:1602:58:19.40+01:15:158:297,1
142SPYRA Adam 3060NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWM-2013M 1162021-05-09 06:47:5401:33:2402:26:3002:58:19.60+01:15:158:297,1
143KOENIG Krzysztof 3087PROFIAUTOKATOWICEM-3049M 1172021-05-09 06:34:2601:35:2702:25:4202:59:10.50+01:16:068:317,0
144RÓŻAŃSKA Magdalena 3051WARSZAWAK-4011K 272021-05-09 06:36:2901:38:3202:28:1202:59:20.50+01:16:168:327,0
145RACZKOWSKI Rafał 3067TYCHYM-4044M 1182021-05-09 06:37:3101:38:4202:26:5702:59:21.05+01:16:168:327,0
146KOZAK Bartosz 3072KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4045M 1192021-05-09 07:10:1101:35:3802:29:3603:00:16.95+01:17:128:357,0
147WESOŁOWSKI Maciej 3245WROCŁAWM-5011M 1202021-05-09 06:44:5301:36:0302:28:5303:00:40.30+01:17:358:367,0
148WESOŁOWSKA Urszula 3244WROCŁAWK-502K 282021-05-09 06:44:4801:36:0702:28:5903:00:44.95+01:17:408:367,0
149ZAJĄCZKOWSKI Damian 3252POZNAŃM-4046M 1212021-05-09 06:33:5201:37:0402:28:0303:02:05.35+01:19:008:406,9
150JURASZ Aleksandra 3029KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-3012K 292021-05-09 06:31:2101:33:0102:27:2903:03:33.00+01:20:288:446,9
151WOJCIECHOWSKI Paweł 3114FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-3050M 1222021-05-09 06:33:0601:31:4002:28:0303:04:43.55+01:21:398:476,8
152KRÓLIKOWSKA Agnieszka 3183KUDOWA-ZDRÓJK-3013K 302021-05-09 06:36:5201:41:4302:30:4803:04:45.00+01:21:408:476,8
153GRZESIAK Rafał 3026EMERYTGŁOGÓWM-4047M 1232021-05-09 06:45:5801:39:1902:31:1603:04:55.00+01:21:508:486,8
154TARASZKIEWICZ Krzysztof 3023DZIK DGLKWIELICEM-4048M 1242021-05-09 06:45:5401:39:2502:31:1903:04:58.45+01:21:548:486,8
155FRĄTCZAK Ireneusz 3025KWIELICEKWIELICEM-4049M 1252021-05-09 06:45:4901:39:3202:31:5903:05:04.65+01:22:008:486,8
156DOBRZYŃSKI Marek 3247BAD ORGANIZER TEAMLEGIONOWOM-4050M 1262021-05-09 06:33:4101:42:4302:33:1103:06:16.70+01:23:128:526,8
157ŚLADCZYK Dominik 3164MKSTKUDOWA ZDRÓJM-3051M 1272021-05-09 06:58:2101:31:3202:27:5503:07:06.15+01:24:018:546,7
158BŁASZKIEWICZ Klaudia 3215POZNAŃK-205K 312021-05-09 06:44:1001:41:0802:34:2303:07:23.95+01:24:198:556,7
159CZECH Dorota 3118SZYMANÓWK-4012K 322021-05-09 06:33:4701:43:1102:35:0503:09:02.30+01:25:579:006,7
160KOŁACZEK Sylwia 3050WROCŁAWK-4013K 332021-05-09 06:33:2701:40:3602:35:2403:09:05.30+01:26:009:006,7
161WĘGIER Agnieszka 3005ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-4014K 342021-05-09 06:49:4601:41:1802:36:2803:09:08.75+01:26:049:006,7
162MAZURKIEWICZ Anna 3195ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHK-3014K 352021-05-09 06:37:0001:41:4802:35:1003:09:18.25+01:26:139:006,7
163HAIDA Marcin 3165ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4051M 1282021-05-09 06:34:4001:38:0902:33:0903:09:52.70+01:26:489:026,6
164PRZYBYLAK Dariusz 3096PRZYBYLAK TEAMSWARZĘDZM-4052M 1292021-05-09 06:37:2701:40:0602:34:4103:10:21.15+01:27:169:036,6
165GLAZER Marcin 3238PKO BANK POLSKIWARSZAWAM-3052M 1302021-05-09 06:38:5901:42:1202:35:4703:11:51.60+01:28:479:086,6
166FRYSIAK Barbara 3047WIELUŃ TRAILWIELUŃK-503K 362021-05-09 06:30:2701:42:0302:37:5703:12:04.65+01:29:009:086,6
167NIEDZIELA Krzysztof 3196GOSTYŃGOSTYŃM-4053M 1312021-05-09 06:38:3101:42:0002:37:2403:12:06.90+01:29:029:086,6
168NIEDZIELA Danuta 3197GOSTYŃGOSTYŃK-4015K 372021-05-09 06:38:2501:42:0602:37:3003:12:12.55+01:29:089:096,6
169LE FELIC Monika 3098WARSZAWAK-4016K 382021-05-09 06:30:1701:42:0802:37:2903:13:02.20+01:29:579:116,5
170KOZŁOWSKA Agnieszka 3126WĄGROWIECK-3015K 392021-05-09 06:30:2201:42:0902:38:4503:13:03.60+01:29:599:116,5
171SIEMIERNIK Dariusz 3018WFOCR_TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄM-4054M 1322021-05-09 06:31:5401:40:5802:36:5303:13:04.05+01:29:599:116,5
172STAMM Tomasz 3031POZNAŃM-4055M 1332021-05-09 06:32:2801:38:1302:36:4503:13:26.95+01:30:229:126,5
173STASZEWSKI Dariusz 3150TOMASZÓW MAZ.M-3053M 1342021-05-09 06:48:5201:44:1802:38:1103:14:04.35+01:30:599:146,5
174MIELNIK Natalia 3044KUDOWA-ZDROJK-3016K 402021-05-09 06:34:4601:43:4502:37:1903:14:48.80+01:31:449:166,5
175CZERWIŃSKI Jarosław 3037CZERWONAKM-603M 1352021-05-09 07:05:0401:46:2102:42:1803:14:52.65+01:31:489:166,5
176CZERWIŃSKA Arleta 3040CZERWONAKK-601K 412021-05-09 07:05:0201:46:2302:42:2103:14:54.55+01:31:509:166,5
177HYLIŃSKA Hanna 3234KOMU CZEMUWROCŁAWK-3017K 422021-05-09 06:53:2301:42:4102:38:0403:15:04.90+01:32:009:176,5
178PALUSZKIEWICZ Karolina 3016MAĆKOWIAK TEAMŚREMK-4017K 432021-05-09 06:42:3001:47:2902:40:4303:16:01.15+01:32:569:206,4
179GONERA Kazimierz 3014KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-604M 1362021-05-09 06:33:1701:43:0602:39:0003:16:03.75+01:32:599:206,4
180MAĆKOWIAK Michał 3200MAĆKOWIAK TEAMŚREMM-4056M 1372021-05-09 06:42:2001:47:3902:40:5303:16:10.35+01:33:059:206,4
181WIŚNIEWSKA Ewa 3255WARSZAWAK-504K 442021-05-09 07:03:5701:41:5802:42:3303:17:09.05+01:34:049:236,4
182SZYMAŃSKI Paweł 3136WARSZAWAM-4057M 1382021-05-09 06:37:5401:45:1702:41:0903:17:36.30+01:34:319:246,4
183BUDZIAK Michał 3254RACIBÓRZM-3054M 1392021-05-09 06:39:2101:42:0002:40:3403:17:48.35+01:34:439:256,4
184MODZELEWSKA Anna 3251BRANICEK-206K 452021-05-09 06:39:1501:42:0602:40:4003:17:54.10+01:34:499:256,4
185ŁOBODZIEC Monika 3214BRZEGK-4018K 462021-05-09 06:41:1101:45:3902:45:0603:18:54.50+01:35:509:286,3
186PAWLUK Anna 3212ŻŁOBIZNAK-3018K 472021-05-09 06:41:0501:45:4402:44:5803:19:00.45+01:35:569:286,3
187UCHEREK Kazimierz 3058ŻORYM-5012M 1402021-05-09 06:31:0301:38:3202:33:1103:19:17.85+01:36:139:296,3
188KWIATKOWSKA Marta 3083WROCŁAWK-4019K 482021-05-09 06:36:4801:45:1702:43:5203:21:11.85+01:38:079:346,3
189BRZEZIŃSKI Andrzej 3032OLKUSZM-605M 1412021-05-09 06:30:1101:46:1002:44:0803:21:58.90+01:38:549:376,2
190HUBKA Kazimiera 3161ZABRZEK-602K 492021-05-09 06:39:3401:48:2102:47:1803:23:23.55+01:40:199:416,2
191MUSIELAK Marek 3242POZNAŃM-3055M 1422021-05-09 06:32:1201:55:2202:49:5603:23:44.95+01:40:409:426,2
192KLIMIUK Małgosia 3120BIAŁYSTOKK-4020K 502021-05-09 06:32:0801:55:2802:50:0103:23:48.60+01:40:449:426,2
193SKORNIAK Katarzyna 3218WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃK-3019K 512021-05-09 06:50:2301:48:5202:46:4903:24:19.50+01:41:159:436,2
194OKRASA Tomasz 3162OLEŚNICAM-3056M 1432021-05-09 06:54:1701:51:0002:50:0503:24:43.80+01:41:399:446,2
195KOWALEWSKI Dariusz 3170BYKÓWM-5013M 1442021-05-09 06:54:2101:50:5602:50:0003:25:06.85+01:42:029:466,1
196SKÓRA Marcin 3209EMES I PARTRNERZYTARNÓWM-5014M 1452021-05-09 07:15:5201:54:2802:52:2403:25:47.95+01:42:439:476,1
197LUBAŃSKA Alicja 3004BUKOWICEK-505K 522021-05-09 06:36:3301:51:2802:50:4003:27:02.15+01:43:579:516,1
198KOZAK Ewa 3073KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-4021K 532021-05-09 07:06:3201:55:4102:54:1803:27:06.40+01:44:029:516,1
199LACH Agnieszka 3219WROCŁAWK-4022K 542021-05-09 06:54:4201:51:3002:51:1303:27:50.85+01:44:469:536,1
200MELWIŃSKA Paulina 3017RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4023K 552021-05-09 06:58:4201:55:4902:55:5603:30:06.15+01:47:0110:006,0
201KAWAŁKO Ryszard 3250WOLNY RYŚ 8*LEGNICAM-5015M 1462021-05-09 06:32:4501:46:5102:50:3603:30:09.40+01:47:0510:006,0
202DZIEŻA Roma 3013RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-506K 562021-05-09 06:58:3401:55:5502:56:0403:30:14.50+01:47:1010:006,0
203PIĘTKA Piotr 3176WARSZAWAM-4058M 1472021-05-09 06:38:0301:52:2802:51:4803:30:31.10+01:47:2610:016,0
204GÓRSKI Krzysztof 3178MK-NETWARSZAWAM-4059M 1482021-05-09 06:37:5901:52:3302:51:5503:30:34.95+01:47:3010:016,0
205MROZIŃSKI Albert 3204ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIM-4060M 1492021-05-09 07:04:4301:57:0102:59:4803:31:46.70+01:48:4210:055,9
206KAMIŃSKA Andżelika 3081KUDOWA-ZDRÓJK-4024K 572021-05-09 07:05:5801:48:3502:50:2103:32:04.00+01:48:5910:055,9
207PELCZER Agnieszka 3036KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-4025K 582021-05-09 06:33:1101:51:0402:54:4303:32:20.60+01:49:1610:065,9
208KLAJA Agnieszka 3066POZNAŃK-3020K 592021-05-09 06:46:2601:58:5803:00:0703:39:29.95+01:56:2510:275,7
209MROZIŃSKA Renata 3203ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIK-4026K 602021-05-09 07:04:4301:57:0002:59:4803:40:12.35+01:57:0710:295,7
210KONIECZNY Piotr 3046NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-4061M 1502021-05-09 06:38:5502:00:0003:05:5703:41:57.75+01:58:5310:345,7
211KOŃ Aleksandra 3012LZS LIPALIPAK-4027K 612021-05-09 06:32:3902:01:2702:59:0803:42:09.80+01:59:0510:345,7
212KACZMAREK Monika 3024NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4028K 622021-05-09 06:38:4002:00:4303:06:1103:42:21.85+01:59:1710:355,7
213PODULKA Małgorzata 3121KŁODZKOK-3021K 632021-05-09 06:39:4501:57:4403:06:5803:42:47.20+01:59:4210:365,7
214MODRZYŃSKI Przemysław 3097NGT PROBARELBLĄGM-5016M 1512021-05-09 06:55:0902:03:1403:06:2003:43:52.85+02:00:4810:395,6
215GÓRNA Aldona 3077ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4029K 642021-05-09 07:00:0102:01:2603:08:0103:44:11.55+02:01:0710:405,6
216LANGE Hanna 3076ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4030K 652021-05-09 06:59:5402:01:3403:08:1003:44:19.45+02:01:1510:405,6
217POTOCKI Adam 3137SANOKM-4062M 1522021-05-09 06:35:4701:49:5302:59:0103:44:34.05+02:01:2910:415,6
218POTOCKA Wioletta 3138SANOKK-4031K 662021-05-09 06:35:4201:49:3802:58:5303:44:39.55+02:01:3510:415,6
219PERKA Barbara 3022PRÓSZKÓWK-4032K 672021-05-09 06:28:0802:01:3703:05:2703:45:25.10+02:02:2010:445,6
220ZGÓRSKI Maciej 3015WKURW_TEAM / PIEKŁOBYDGOSZCZM-4063M 1532021-05-09 06:41:3802:01:3403:08:3303:45:48.25+02:02:4310:455,6
221KARDAS Marzena 3140ŁÓDŹK-4033K 682021-05-09 06:37:1401:59:0003:06:2103:47:39.65+02:04:3510:505,5
222KINDELA Michał 3139ŁÓDŹM-3057M 1542021-05-09 06:37:0901:59:0103:06:2503:47:43.50+02:04:3910:505,5
223SZCZEPKOWSKI Paweł 3205ARTEQUIPMENTWARSZAWAM-606M 1552021-05-09 06:30:5501:56:4603:04:4203:48:37.50+02:05:3310:535,5
224KINDRA Marek 3198FC KACZOR LUBINLUBINM-4064M 1562021-05-09 06:54:3302:07:3303:15:3803:52:17.40+02:09:1311:035,4
225DOBROWOLSKA Małgorzata 3192BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINK-4034K 692021-05-09 06:54:2802:07:4103:15:4403:52:22.40+02:09:1811:035,4
226DĄBEK Emilia 3070ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆŁOCHOWICEK-3022K 702021-05-09 06:49:5002:01:4703:09:4803:52:51.15+02:09:4611:055,4
227MIŚKIEWICZ Wojciech 3237PUSSY DESTROYERS 69ZGIERZM-3058M 1572021-05-09 06:59:2702:08:1903:12:0903:53:07.65+02:10:0311:065,4
228FORMELA Justyna 3249OSTRÓW WLKPK-4035K 712021-05-09 06:59:2302:08:1903:12:1203:53:10.70+02:10:0611:065,4
229NATKANIEC Grazyna 3102EKIPA LIPALIPAK-507K 722021-05-09 06:32:3302:12:0703:17:3703:58:41.45+02:15:3711:215,3
230FIJAŁKOWSKA Karolina 3201ŚWIDNIKK-3023K 732021-05-09 06:37:3502:09:4203:16:4604:00:06.10+02:17:0111:265,2
231ADAMSKI Bartlomiej 3207MODLNICAM-4065M 1582021-05-09 07:14:1002:07:4803:20:2104:01:13.85+02:18:0911:295,2
232DOBROWOLSKA Karolina 3146BIEGAM PO PROSTU BIEGAMDABROWKA WIELKAK-3024K 742021-05-09 07:14:0102:08:0403:24:4804:20:34.25+02:37:2912:244,8
233SYGUŁA Monika 3199DĄBRÓWKA WIELKAK-4036K 752021-05-09 07:13:5102:08:1203:24:5704:20:44.40+02:37:4012:244,8
234DOBROWOLSKI Robert 3100SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAM-607M 1592021-05-09 06:31:3502:15:4103:36:5304:27:16.65+02:44:1212:434,7
235DOBROWOLSKA Bozena 3101SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAK-603K 762021-05-09 06:31:3102:15:4803:36:5604:27:21.05+02:44:1612:434,7
236TWARDOWSKI Wojciech 3021RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5017M 1602021-05-09 06:39:5502:20:4903:50:0804:46:10.00+03:03:0513:374,4
Znaleziono 236 wynik(ów)