PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-02
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
233
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
    
1MĘŻYŃSKI Szymon 230KUDOWA ZDROJM-2000:00:00
2URBAŃSKI Robert 126LEGNICAM-4000:00:00
3BAŁYS Katarzyna 256STRONIE ŚLĄSKIEK-3000:00:0000:56:3001:42:48
4RADAJEWSKI Arkadiusz 204Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-4000:00:00
5KLIKS Adam 105WOLSZTYNM-4000:00:0001:20:3502:28:12
6NÁPRAVNÍK Jan 236RTYNĚ V PODKRKONOŠÍM-3000:00:0100:38:3201:11:28
7BRYDL Pavel 266MIŻUNOM-3000:00:0100:39:1801:10:44
8KRASULAK Daniel 268WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM-3000:00:0100:41:0401:16:31
9GRZYWACZEWSKA Justyna 223CITY TRAIL TeamLUBLINK-2000:00:0100:50:4101:34:53
10GLINKA Szymon 156Sklep Biegacza WrocławMIEDARYM-2000:00:0200:40:2701:18:18
11WŁODARKIEWICZ Dominik 252Squeezy PolakaPOZNAŃM-4000:00:0200:41:2401:17:27
12KOZIELSKA Magdalena 254Dynafit teamSZAFLARYK-2000:00:0200:42:2001:18:48
13KANTOR Martyna 260Salco Garmin TeamKRAKÓWK-2000:00:0200:45:0001:23:07
14GÓROWSKI Mateusz 59Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM-3000:00:0200:45:0101:23:08
15MYSZCZYSZYN Łukasz 174AntracytKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0200:45:1801:22:53
16DETTLAFF Mariusz 259Adidas Runners WarsawWILCZA GÓRAM-3000:00:0200:47:0001:27:20
17WOWER Bartłomiej 228CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-3000:00:0200:47:1201:26:48
18WIŚNIEWSKA Martyna 224adidas Runners WarsawWARSZAWAK-2000:00:0200:49:2301:31:03
19WOLFF-STEFANIAK Maria 182POZNAŃK-2000:00:0201:05:2901:59:35
20KOSINSKA Bozena 20WARSZAWAK-4000:00:0201:06:5202:00:40
21KAŁUŻNA Joanna 130MIĘDZYCHÓDK-5000:00:0201:06:4802:03:25
22MIEDZIEJEWSKI Andrzej 25AbsoluteBikeTeamPRUSZKÓWM-3000:00:0300:42:4201:17:42
23PĘKALA Krzysztof 237WROCŁAWM-3000:00:0300:45:3901:24:56
24KRUPA Marcin 207Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-4000:00:0300:45:5101:24:56
25VOLKOV Nikolai 166BerunnerMINSKM-2000:00:0300:46:5601:26:25
26GREGULA Wojciech 217STRAŻ POŻARNACHOJNAM-3000:00:0300:47:5801:28:54
27NAWROT Wojciech 112WROCŁAWM-3000:00:0300:49:1401:30:20
28MIŚTAK Jola 49Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-3000:00:0300:51:2701:33:53
29CIEŚLAR Marcin 68GOLESZÓWM-3000:00:0300:52:2001:35:48
30WYWROT Grzegorz 70WARSZAWAM-3000:00:0300:53:1401:40:41
31BINKOWSKI Marcin 64pajączekMOSINAM-4000:00:0300:53:2401:38:26
32CIOBAN Dominika 37Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-2000:00:0301:00:3301:53:29
33POLUKORD Asia 227chojnaCHOJNAK-2000:00:0301:15:1602:19:05
34SOKOLOWSKA Aneta 46BRUKSELAK-4000:00:0301:12:1002:18:03
35LUBAŃSKA Alicja 43BUKOWICEK-4000:00:0301:14:2202:20:08
36SZUSZKIEWICZ Filip 147small girl medium boyMIEROSZÓWM-3000:00:0400:48:2301:28:27
37OLKIS Rafał 197przebiega.plWROCŁAWM-3000:00:0400:49:1301:32:08
38PAŁYS Marcin 205AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-3000:00:0400:51:0601:35:03
39ADAMIK Michał 201OSTROWY NAD OKSZĄM-2000:00:0400:54:0501:40:32
40SZOTA Wojciech 253Maratończyk.plWARSZAWAM-4000:00:0400:56:2701:41:39
41KUTYBA Mariusz 67Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3000:00:0400:56:2801:43:07
42STARUCH Robert 31KUDOWA-ZDROJM-3000:00:0400:57:3501:47:02
43WIŚNIEWSKI Radek 235LUBINM-4000:00:0400:59:2401:53:38
44RELEWICZ Maciej 69Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3000:00:0401:02:3001:59:10
45IWIŃSKI Marcin 8Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3000:00:0401:06:2902:00:05
46SOKOLOWSKI Norbert 45BRUKSELAM-4000:00:0401:03:2001:58:12
47ŁUKOWIEC Marlena 15Krzywda TeamDABROWA GÓRNICZAK-3000:00:0401:06:2202:01:59
48FORNAL Paweł 18722KBPGRADKÓWM-3000:00:0401:01:2702:00:03
49KRAWCZYK Kamila 135POZNAŃK-2000:00:0401:13:3902:18:19
50JACH Paweł 263Maciek BiegaWROCŁAWM-5000:00:0400:51:5401:36:31
51BERUS Mikołaj 6Kolana WężaSTRZYŻEWICEM-2000:00:0500:47:1101:31:01
52KOCHANIAK Rafał 57SOLOISTWARSZAWAM-3000:00:0500:50:4901:32:37
53KSIĄŻKIEWICZ Jacek 175CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM-3000:00:0500:54:1401:40:02
54BAZAN Anna 115SZCZECINK-2000:00:0500:56:2301:42:33
55WOŹNIAK Piotr 117WROCŁAWM-3000:00:0500:57:1501:45:01
56MARDAUS Jarosław 211KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOM-4000:00:0500:58:4001:45:20
57GOŁUB Marcin 100nc+WARSZAWAM-2000:00:0500:58:0501:49:28
58BALCERZAK Robert 202PAJĘCZNOM-4000:00:0500:57:3001:50:12
59STACHURSKI Daniel 55WARSZAWAM-4000:00:0500:58:5201:53:23
60ZDUNEK Józef 215Kub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM-5000:00:0501:04:2601:55:46
61PAROL Grzegorz 116SZCZECINM-4000:00:0501:08:4102:09:12
62ZAUCHA Marta 88KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3000:00:0501:14:1402:13:50
63ZIEMKOWSKA Monika 87BiegoludkiŻARÓWK-4000:00:0501:23:2402:34:03
64GOLICZ Aleksandra 110ATRARUDA ŚLĄSKAK-3000:00:0600:51:2301:34:56
65ADAMIN Artur 221WAŁBRZYCHM-4000:00:0600:56:0201:43:03
66KRZYSZTOŃ Eliza 257JAWORZNIKK-3000:00:0600:58:0301:45:12
67KUBERA Piotr 273JÓZEFÓWM-4000:00:0600:58:1801:47:06
68PTASZYŃSKI Michał 274JÓZEFÓWM-4000:00:0600:59:5901:49:01
69PIOTRKOWSKI Rafael 192JAWORM-3000:00:0600:57:1601:44:49
70MATYASZEK Marek 114KŁODZKOM-4000:00:0601:06:4501:58:21
71BLACHA Jarosław 180Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-3000:00:0601:07:1702:02:39
72PAJĄCZEK Dominika 225TYCHYK-3000:00:0601:15:0702:18:02
73STEFANOWSKI Marcin 138BIEGOLUDKIŻARÓWM-4000:00:0601:23:1702:33:42
74PAWŁOWSKA Danuta 89OTRĘBUSYK-4000:00:0601:44:4303:16:44
75EWERT Adam 186SZCZECINM-2000:00:0700:53:0101:35:59
76SZMAJ Michał 216ZHR OstrzeszówOSTRZESZÓWM-2000:00:0700:54:1101:42:27
77TOMCZAK Mariusz 107MOSINAM-4000:00:0701:02:2501:53:27
78GAWIŃSKA Magda 181WARSZAWAK-3000:00:0701:01:4201:52:04
79CZARNIECKI Daniel 9TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-3000:00:0700:55:5101:56:33
80BLACHA Agata 169BIŁGORAJK-3000:00:0701:07:1702:02:52
81TELEGUJ Michał 66PZU SPORT TEAMOPOLEM-3000:00:0701:09:0702:03:02
82SZYMCZYNA Marcin 47oławska grupa biegowaOŁAWAM-4000:00:0701:09:3102:05:27
83TĘCZA Robert 162ŻAGAŃM-4000:00:0701:09:5702:04:18
84BOROWICZ Beata 13KWP WrocławOŁAWAK-4000:00:0701:12:1902:11:02
85PIECUCH Małgorzata 18Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-5000:00:0701:14:3202:14:29
86BŁĘDKOWSKA Katarzyna 48OPOLEK-3000:00:0701:14:1102:16:07
86HAŁADEWICZ Anna 22Karkonosz Running Team Szklarska PorębaSTANOWICEK-4000:00:0701:13:5302:16:07
88KOCIK Marcin 149Fatboy SprintWROCŁAWM-4000:00:0800:57:1201:44:01
89FEDER Marcin 141WARSZAWAM-3000:00:0800:59:0501:47:15
90GAWLIK Jadwiga 193NYSA BIEGANYSAK-3000:00:0800:59:5601:49:16
91WOJTANOWICZ Marcin 153ZDUŃSKA WOLAM-4000:00:0800:58:1001:50:08
92KANAR Sławomir 27Oława Grupa BiegowaOŁAWAM-4000:00:0801:08:5402:02:52
93JASICKI Henryk 19Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-5000:00:0801:08:5502:05:27
94ŚLUSARSKI Włodzimierz 123obozy biegoweWARSZAWAM-5000:00:0801:05:4302:02:59
95MARCHEWICZ Jacek 188Lenka i dobra spółkaGDAŃSKM-4000:00:0801:06:0502:05:09
96SAMOJLUK- ŚLUSARSKA Bożena 1WARSZAWAK-5000:00:0801:12:0502:12:12
97BARAŃSKA Małgorzata 54BBL OpoleOPOLEK-4000:00:0801:18:4602:21:26
98NIEKRASZ Krzysztof 124ŚWIDNICAM-4000:00:0900:54:4301:38:06
99STRYCHARSKI Krystian 238WARSZAWAM-3000:00:0900:57:2601:43:01
100WAŁACH-BIŚTA Zuza 231KATOWICEK-3000:00:0901:06:4401:59:38
101RATAJ Zuzanna 249Polonia Bydgoszcz SLA / Kobiety BiegająPOZNAŃK-3000:00:0901:10:2102:06:29
102NOWAK Daniel 77WROCŁAWM-4000:00:0901:07:0802:03:47
103MĄCZKA Krystyna 255OTK RzeźnikGLIWICEK-6000:00:0901:14:4102:15:24
104SZCZEPAŃSKI Piotr 34PWPOZNAŃM-4000:00:0901:12:0302:14:01
105NADOLSKA Ania 137WARSZAWAK-4000:00:0901:26:3602:42:50
106EMMER Vladimir 172HONG KONGM-3000:00:1001:03:1001:56:44
107WESOŁOWSKA Joanna 232GRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:1001:13:2602:12:08
108GNIADEK Gosia 122Dabex BoltKRAKÓWK-4000:00:1001:16:5702:21:24
109GNIADEK Tomasz 226Dabex-BoltKRAKOWM-4000:00:1001:17:0102:21:18
110NOWAK Justyna 95OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-3000:00:1001:13:3402:18:19
111FISHCHUK Oleh 262WROCŁAWM-2000:00:1001:22:2702:31:37
112RAJZER Dominika 12BodyKineticWARSZAWAK-3000:00:1001:29:3002:47:38
113KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 179Gorzeń RunŚLESINK-3000:00:1001:36:4802:57:33
114MELNYK Ivan 275WROCŁAWM-3000:00:1101:01:4301:52:46
115FATYGA Rafal 229CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-4000:00:1101:01:0801:52:58
116LIK Marek 267Chełm biegaCHEŁMM-5000:00:1101:08:4502:03:48
117STEFANIAK Jakub 183POZNAŃM-2000:00:1101:08:4602:08:11
118KRAWIEC Marcin 195GOSTYŃM-3000:00:1101:08:4002:10:40
119WALENTOWSKI Maciej 242h2sWARSZAWAM-3000:00:1101:10:5302:14:40
120BANAŚ Zaneta 50KRAKÓWK-2000:00:1101:21:4702:31:04
121CHAN Bernadette 173HONG KONGK-3000:00:1101:22:2002:32:32
122MISZCZYK Magdalena 239Aktywne BeskidyBYSTRAK-4000:00:1101:20:4402:29:07
123ŚWITAŁA Marcin 150KATOWICEM-4000:00:1200:54:3801:39:05
124GIACHINO Alberto 199WROCŁAWM-2000:00:1200:54:3501:40:37
125KLATKA Łukasz 82intive Running TeamWROCŁAWM-2000:00:1200:57:4901:46:13
126ANTONIUK Adam 111KATOWICEM-4000:00:1201:01:0801:57:35
127BISKUPSKI Jakub 244WROCŁAWM-4000:00:1201:04:3301:56:32
128MAJKOWSKI Michał 131ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-3000:00:1201:06:5201:59:50
129RADECKI Paweł 198SIECHNICEM-3000:00:1201:00:1501:52:06
130SPYRKA Wojciech 151Lica teamŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:1201:27:4802:43:53
131TELEJKO Łukasz 155Roll&Run TeamBYDGOSZCZM-2000:00:1300:57:1101:43:43
132VON OSSOWSKA Aleksandra 210TJPOZNAŃK-3000:00:1301:05:2501:56:32
133GIERAS Mirosław 132GLLIWICEM-4000:00:1301:08:3502:04:45
134KWIATKOWSKA Zuzanna 104SZCZYTNAK-4000:00:1301:10:3002:06:10
135SAWICKA Agnieszka 212Deloitte Adventure TeamPOZNAŃK-3000:00:1301:10:1502:09:46
136SIWIASZCZYK Tomasz 62POZNAŃM-4000:00:1301:12:4602:09:33
137MAJKOWSKI Tomasz 265DŁUGOŁĄKAM-4000:00:1301:19:3502:29:07
138MURAWIEC Krzysztof 233MUROWANIECM-4000:00:1301:17:3802:24:23
139FEODORÓW Wojciech 133ZABRZEM-4000:00:1400:55:0901:40:43
140PYTKO Jarosław 98KRAKÓWM-3000:00:1400:59:5201:51:30
141NEUMANN Jacek 159RADKÓWM-5000:00:1401:06:5102:01:06
142MAŃKOWSKA Anna 134Drużyna WilkaOLSZTYNK-3000:00:1401:09:0702:05:19
143JAWORSKA Magdalena 72GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-4000:00:1401:12:4502:09:32
144MARCINKIEWICZ Marta 10Matner Running TeamWROCŁAWK-4000:00:1401:18:0202:21:38
145SROKA Jacek 158PRZYGODZICEM-3000:00:1401:15:0602:19:29
146SMYKOWSKI Marcin 171BYDGOSZCZM-4000:00:1500:59:1001:46:12
147FEODORÓW Maciej 248BIELSKO-BIAŁAM-5000:00:1501:01:4601:50:29
148KĄKOL Klaudia 264RunSkiDUSZNIKI ZDRÓJK-2000:00:1501:08:3501:59:56
149WODECKI Krzysztof 101BOJANOWOM-5000:00:1501:06:1402:01:55
150EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 75WROCLAWK-3000:00:1501:10:4802:07:50
151FILIPIAK Paweł 185GUTOWO MAŁEM-4000:00:1501:12:2202:16:02
152JANICKA Justyna 14RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-4000:00:1501:27:3602:38:23
153WALCZYŃSKA Karolina 190Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plBIELSKO-BIALAK-3000:00:1501:29:2302:38:45
154DZIEWOŃSKI Konrad 243KRAKÓWM-4000:00:1601:07:1702:01:00
155WYBRANOWSKI Sylwester 38WARSZAWAM-3000:00:1601:08:4802:05:59
156BŁACHNO Marcin 17KRAKÓWM-3000:00:1601:14:5002:13:11
157NOWAK Marcin 84WROCŁAWM-2000:00:1601:15:2202:15:19
158KOZIKOWSKI Łukasz 184PIĄTNICA PODUCHOWNAM-3000:00:1601:13:4502:17:02
159WOŹNY Łukasz 109KRAKÓWM-3000:00:1601:17:5802:33:50
160STOŁOWSKA Natalia 78WROCŁAWK-3000:00:1601:39:4803:02:36
161BARTYZEL Marek 139ZAWOJAM-4000:00:1601:39:5003:02:36
162FRANKIEWICZ Jakub 16KRAKÓWM-4000:00:1701:09:2201:59:50
163STRUŻYNA Maciej 73WROCŁAWM-3000:00:1701:13:4302:12:07
164PANEK Roman 191Miłośnicy Piłki NożnejKOŻMIN WLKPM-5000:00:1701:15:0702:12:04
165STANIEK Maciej 214ZIELONA GÓRAM-4000:00:1701:12:1302:11:22
166DRABIK Jacek 245KRAKOWM-5000:00:1701:14:4202:17:50
167KUZIA Ireneusz 177Miłośnicy Piłki Nożnej KrotoszynKOŹMIN WLKPM-5000:00:1701:24:1202:43:47
168KAMIŃSKI Piotr 170GeotechnicaTORUŃM-3000:00:1801:01:3701:49:20
169NOWAK Paweł 42KRAKÓWM-3000:00:1801:02:0801:50:36
170WOŹNY Maciej 11Adidas Runners WarsawSZALEJÓW GÓRNYM-3000:00:1801:04:2202:01:12
171ORŁOWSKI Daniel 163BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4000:00:1801:12:4802:11:58
172NOWAK Marcin 121LEGNICAM-4000:00:1801:16:4702:14:31
173KAŹMIERCZAK Magdalena 119Supermaraton KaliszKALISZK-3000:00:1801:23:1202:29:16
174ŚWIĄTEK Maciej 142KS MaratonOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4000:00:1801:27:4002:37:58
175JAROSZYŃSKI Piotr 234MTS Drużyna Szpiku KGHMLUBINM-3000:00:1900:55:1201:38:37
176SZCZUREK Paweł 258Kotwica BrzegBRZEGM-2000:00:1901:05:0101:56:04
177KONIECZNY Andrzej 222GOSTYŃM-4000:00:1901:08:3002:02:52
178ULIKOWSKA Martyna 269Załoga GórskaGOŚCINOK-2000:00:1901:07:0102:01:38
179TALMA Paweł 218lubartówbiega.plLUBARTÓWM-4000:00:1901:10:5502:08:54
180JASIŃSKI Mateusz 194GIŻYCKOM-3000:00:1901:08:3502:05:09
181ORZECHOWSKA Karolina 251i-SportWARSZAWAK-3000:00:1901:12:4202:11:56
182FRĄCZAK Magdalena 144WYSOCKO WIELKIEK-3000:00:1901:27:4002:38:03
183SZCZĘŚNIAK Piotr 189POZNAŃM-3000:00:2001:01:5501:49:25
184ORZECHOWSKI Daniel 250i-SportWARSZAWAM-3000:00:2001:12:4202:11:55
185SZUMNY Paweł 108WARSZAWAM-2000:00:2001:15:0102:13:42
186KONEFAŁ Włodzimierz 106Rembertów TeamWARSZAWAM-3000:00:2001:15:2102:15:14
187KOSTERKIEWICZ Ryszard 113PRZEMYŚLM-6000:00:2001:13:5502:17:01
188ZAWADZKA-WASIURA Joanna 160WARSZAWAK-3000:00:2001:23:0102:31:23
189SZYMAŃSKI Paweł 63605938297LESZNOM-3000:00:2001:25:2302:35:06
190KOTYSZ Katarzyna 71BBL OpoleOPOLEK-5000:00:2001:32:4602:56:15
191TĘSIOROWSKI Mariusz 209Olimpia SycówSYCÓWM-3000:00:2100:54:0001:37:21
192WALESIAK Wojciech 29REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-3000:00:2100:57:1201:41:54
193NOWAK Michał 125Drużyna SzpikuPOZNAŃM-3000:00:2101:02:0901:50:48
194ROSOŁOWSKI Grzegorz 58drużyna szpiku SitechNOWE MIASTECZKOM-4000:00:2101:00:0501:50:10
195SUCHOCKI Grzegorz 61Kasta z małego miastaNOWE MIASTECZKOM-5000:00:2101:16:4802:15:36
196NAZIMEK Mariusz 161WARRSZAWAM-4000:00:2101:22:3402:31:27
197MŁODOŻENIEC Mirosław 220Rembertów teamSOBÓTKAM-3000:00:2200:56:5501:42:22
198KOŹBIELSKI Szymon 1643M SanEscobarRunnersWROCŁAWM-3000:00:2200:57:4301:43:23
199TOMASZEWSKI Michał 143#DzikCzySarnaPOZNAŃM-2000:00:2201:02:1201:49:56
200KADŁUBOWSKI Piotr 32KOTWICA BRZEGAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-4000:00:2201:04:5801:56:07
201WOJTCZAK Małgorzata 94OLEŚNICAK-4000:00:2201:21:0002:22:39
202STANISŁAWSKI Piotr 165PABIANICEM-4000:00:2201:19:1602:27:42
203BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 90KALISZK-4000:00:2201:22:2802:33:47
204NOWICKI Andrzej 272BIELAWAM-4000:00:2201:44:2603:16:31
205SŁOBODZIAN Waldemar 7NAMYSŁÓWM-5000:00:2301:05:1701:56:36
206JACHYMSKI Ignacy 154AKG ŁódźŁÓDŹM-2000:00:2301:05:1801:59:10
207STEPOWICZ Marek 35Vege RunnersWROCŁAWM-4000:00:2301:10:0302:00:53
208TOMCZYK Andrzej 92WAŁBRZYCHM-3000:00:2301:06:5602:01:46
209JĘDRZEJEK Beniamin 28Vege RunnersWROCŁAWM-3000:00:2301:10:5102:05:18
210MAJEWSKA Anna 5AKGŁÓDŹK-2000:00:2301:17:5702:20:31
211JEDNORÓG Dorota 83KB LUPUSOLEŚNICAK-4000:00:2301:25:1502:32:56
212BORKOWSKI Adam 271WAŁBRZYCHM-4000:00:2400:54:5701:40:52
213KIELAR Daniel 168ŁańcutPOZNANM-3000:00:2400:57:4301:43:20
214BIENIEK Łukasz 120KRAKÓWM-4000:00:2401:02:5901:50:27
215KNAPIK Dominik 145BIECZM-2000:00:2401:10:2102:03:04
216WIĘCŁAW Paweł 33wkurw_teamKRAKÓWM-2000:00:2401:10:4102:05:06
217KRZESIMOWSKI Damian 118KIELCEM-3000:00:2401:17:5302:17:08
218SPECHT Karolina 146BBL SkraWARSZAWAK-3000:00:2401:16:2202:21:57
219WIERCIOCH Jonasz 167KRAKÓWM-2000:00:2501:10:2102:03:05
220SIEDY Jadwiga 213KROMOLINK-3000:00:2501:23:5502:27:44
221DORDZIK Małgorzata 30ELBLĄGK-5000:00:2501:31:4302:56:11
222WATŁY Jarosław 129WARSZAWAM-3000:00:2601:25:3702:30:56
223TRYBALSKA Irmina 128WARSZAWAK-3000:00:2601:25:3802:30:53
224CISZYŃSKI Marek 96START KatowiceKATOWICEM-5000:00:2701:09:4001:59:36
225ŚWINIARSKI Michał 240Kwaśne ŻelkiWARSZAWAM-2000:00:2701:11:4802:13:26
226PORĘBSKI Łukasz 203Stowarzyszenie Proshare Cycling TeamWROCŁAWM-3000:00:31
227PRZYBYL Tomasz 246Night Runers Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4000:00:3201:11:3402:14:53
228ŹRÓDLEWSKA Anna 247Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:3201:11:4602:14:53
229ADAMCZYK Przemysław 219adidas Runners WarsawWARSZAWAM-4000:00:5400:50:5701:31:52
230KUBIŃSKA Magdalena 206ZIELONKIK-3000:02:0100:55:3401:41:58
231KAMIENNIK Aleksandra 176KALISZK-3000:02:0101:22:3102:27:32
PASIEKA Magda 76NAKŁOK-30DNF DNF DNF
SOBIESKI Jan 241Kwaśne ŻelkiIZABELINM-20DNF01:20:52 DNF DNF
Znaleziono 233 wynik(ów)