PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-02
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
233
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 7km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
7km
   
1NÁPRAVNÍK Jan 236RTYNĚ V PODKRKONOŠÍM-3000:00:0100:38:32
2BRYDL Pavel 266MIŻUNOM-3000:00:0100:39:18
3GLINKA Szymon 156Sklep Biegacza WrocławMIEDARYM-2000:00:0200:40:27
4KRASULAK Daniel 268WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM-3000:00:0100:41:04
5WŁODARKIEWICZ Dominik 252Squeezy PolakaPOZNAŃM-4000:00:0200:41:24
6KOZIELSKA Magdalena 254Dynafit teamSZAFLARYK-2000:00:0200:42:20
7MIEDZIEJEWSKI Andrzej 25AbsoluteBikeTeamPRUSZKÓWM-3000:00:0300:42:42
8KANTOR Martyna 260Salco Garmin TeamKRAKÓWK-2000:00:0200:45:00
9GÓROWSKI Mateusz 59Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM-3000:00:0200:45:01
10MYSZCZYSZYN Łukasz 174AntracytKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0200:45:18
11PĘKALA Krzysztof 237WROCŁAWM-3000:00:0300:45:39
12KRUPA Marcin 207Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-4000:00:0300:45:51
13VOLKOV Nikolai 166BerunnerMINSKM-2000:00:0300:46:56
14DETTLAFF Mariusz 259Adidas Runners WarsawWILCZA GÓRAM-3000:00:0200:47:00
15BERUS Mikołaj 6Kolana WężaSTRZYŻEWICEM-2000:00:0500:47:11
16WOWER Bartłomiej 228CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-3000:00:0200:47:12
17GREGULA Wojciech 217STRAŻ POŻARNACHOJNAM-3000:00:0300:47:58
18SZUSZKIEWICZ Filip 147small girl medium boyMIEROSZÓWM-3000:00:0400:48:23
19OLKIS Rafał 197przebiega.plWROCŁAWM-3000:00:0400:49:13
20NAWROT Wojciech 112WROCŁAWM-3000:00:0300:49:14
21WIŚNIEWSKA Martyna 224adidas Runners WarsawWARSZAWAK-2000:00:0200:49:23
22GRZYWACZEWSKA Justyna 223CITY TRAIL TeamLUBLINK-2000:00:0100:50:41
23KOCHANIAK Rafał 57SOLOISTWARSZAWAM-3000:00:0500:50:49
24ADAMCZYK Przemysław 219adidas Runners WarsawWARSZAWAM-4000:00:5400:50:57
25PAŁYS Marcin 205AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-3000:00:0400:51:06
26GOLICZ Aleksandra 110ATRARUDA ŚLĄSKAK-3000:00:0600:51:23
27MIŚTAK Jola 49Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-3000:00:0300:51:27
28JACH Paweł 263Maciek BiegaWROCŁAWM-5000:00:0400:51:54
29CIEŚLAR Marcin 68GOLESZÓWM-3000:00:0300:52:20
30EWERT Adam 186SZCZECINM-2000:00:0700:53:01
31WYWROT Grzegorz 70WARSZAWAM-3000:00:0300:53:14
32BINKOWSKI Marcin 64pajączekMOSINAM-4000:00:0300:53:24
33TĘSIOROWSKI Mariusz 209Olimpia SycówSYCÓWM-3000:00:2100:54:00
34ADAMIK Michał 201OSTROWY NAD OKSZĄM-2000:00:0400:54:05
35SZMAJ Michał 216ZHR OstrzeszówOSTRZESZÓWM-2000:00:0700:54:11
36KSIĄŻKIEWICZ Jacek 175CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM-3000:00:0500:54:14
37GIACHINO Alberto 199WROCŁAWM-2000:00:1200:54:35
38ŚWITAŁA Marcin 150KATOWICEM-4000:00:1200:54:38
39NIEKRASZ Krzysztof 124ŚWIDNICAM-4000:00:0900:54:43
40BORKOWSKI Adam 271WAŁBRZYCHM-4000:00:2400:54:57
41FEODORÓW Wojciech 133ZABRZEM-4000:00:1400:55:09
42JAROSZYŃSKI Piotr 234MTS Drużyna Szpiku KGHMLUBINM-3000:00:1900:55:12
43KUBIŃSKA Magdalena 206ZIELONKIK-3000:02:0100:55:34
44CZARNIECKI Daniel 9TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-3000:00:0700:55:51
45ADAMIN Artur 221WAŁBRZYCHM-4000:00:0600:56:02
46BAZAN Anna 115SZCZECINK-2000:00:0500:56:23
47SZOTA Wojciech 253Maratończyk.plWARSZAWAM-4000:00:0400:56:27
48KUTYBA Mariusz 67Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3000:00:0400:56:28
49BAŁYS Katarzyna 256STRONIE ŚLĄSKIEK-3000:00:0000:56:30
50MŁODOŻENIEC Mirosław 220Rembertów teamSOBÓTKAM-3000:00:2200:56:55
51TELEJKO Łukasz 155Roll&Run TeamBYDGOSZCZM-2000:00:1300:57:11
52KOCIK Marcin 149Fatboy SprintWROCŁAWM-4000:00:0800:57:12
53WALESIAK Wojciech 29REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-3000:00:2100:57:12
54WOŹNIAK Piotr 117WROCŁAWM-3000:00:0500:57:15
55PIOTRKOWSKI Rafael 192JAWORM-3000:00:0600:57:16
56STRYCHARSKI Krystian 238WARSZAWAM-3000:00:0900:57:26
57BALCERZAK Robert 202PAJĘCZNOM-4000:00:0500:57:30
58STARUCH Robert 31KUDOWA-ZDROJM-3000:00:0400:57:35
59KOŹBIELSKI Szymon 1643M SanEscobarRunnersWROCŁAWM-3000:00:2200:57:43
60KIELAR Daniel 168ŁańcutPOZNANM-3000:00:2400:57:43
61KLATKA Łukasz 82intive Running TeamWROCŁAWM-2000:00:1200:57:49
62KRZYSZTOŃ Eliza 257JAWORZNIKK-3000:00:0600:58:03
63GOŁUB Marcin 100nc+WARSZAWAM-2000:00:0500:58:05
64WOJTANOWICZ Marcin 153ZDUŃSKA WOLAM-4000:00:0800:58:10
65KUBERA Piotr 273JÓZEFÓWM-4000:00:0600:58:18
66MARDAUS Jarosław 211KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOM-4000:00:0500:58:40
67STACHURSKI Daniel 55WARSZAWAM-4000:00:0500:58:52
68FEDER Marcin 141WARSZAWAM-3000:00:0800:59:05
69SMYKOWSKI Marcin 171BYDGOSZCZM-4000:00:1500:59:10
70WIŚNIEWSKI Radek 235LUBINM-4000:00:0400:59:24
71PYTKO Jarosław 98KRAKÓWM-3000:00:1400:59:52
72GAWLIK Jadwiga 193NYSA BIEGANYSAK-3000:00:0800:59:56
73PTASZYŃSKI Michał 274JÓZEFÓWM-4000:00:0600:59:59
74ROSOŁOWSKI Grzegorz 58drużyna szpiku SitechNOWE MIASTECZKOM-4000:00:2101:00:05
75RADECKI Paweł 198SIECHNICEM-3000:00:1201:00:15
76CIOBAN Dominika 37Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-2000:00:0301:00:33
77FATYGA Rafal 229CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-4000:00:1101:01:08
78ANTONIUK Adam 111KATOWICEM-4000:00:1201:01:08
79FORNAL Paweł 18722KBPGRADKÓWM-3000:00:0401:01:27
80KAMIŃSKI Piotr 170GeotechnicaTORUŃM-3000:00:1801:01:37
81GAWIŃSKA Magda 181WARSZAWAK-3000:00:0701:01:42
82MELNYK Ivan 275WROCŁAWM-3000:00:1101:01:43
83FEODORÓW Maciej 248BIELSKO-BIAŁAM-5000:00:1501:01:46
84SZCZĘŚNIAK Piotr 189POZNAŃM-3000:00:2001:01:55
85NOWAK Paweł 42KRAKÓWM-3000:00:1801:02:08
86NOWAK Michał 125Drużyna SzpikuPOZNAŃM-3000:00:2101:02:09
87TOMASZEWSKI Michał 143#DzikCzySarnaPOZNAŃM-2000:00:2201:02:12
88TOMCZAK Mariusz 107MOSINAM-4000:00:0701:02:25
89RELEWICZ Maciej 69Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3000:00:0401:02:30
90BIENIEK Łukasz 120KRAKÓWM-4000:00:2401:02:59
91EMMER Vladimir 172HONG KONGM-3000:00:1001:03:10
92SOKOLOWSKI Norbert 45BRUKSELAM-4000:00:0401:03:20
93WOŹNY Maciej 11Adidas Runners WarsawSZALEJÓW GÓRNYM-3000:00:1801:04:22
94ZDUNEK Józef 215Kub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM-5000:00:0501:04:26
95BISKUPSKI Jakub 244WROCŁAWM-4000:00:1201:04:33
96KADŁUBOWSKI Piotr 32KOTWICA BRZEGAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-4000:00:2201:04:58
97SZCZUREK Paweł 258Kotwica BrzegBRZEGM-2000:00:1901:05:01
98SŁOBODZIAN Waldemar 7NAMYSŁÓWM-5000:00:2301:05:17
99JACHYMSKI Ignacy 154AKG ŁódźŁÓDŹM-2000:00:2301:05:18
100VON OSSOWSKA Aleksandra 210TJPOZNAŃK-3000:00:1301:05:25
101WOLFF-STEFANIAK Maria 182POZNAŃK-2000:00:0201:05:29
102ŚLUSARSKI Włodzimierz 123obozy biegoweWARSZAWAM-5000:00:0801:05:43
103MARCHEWICZ Jacek 188Lenka i dobra spółkaGDAŃSKM-4000:00:0801:06:05
104WODECKI Krzysztof 101BOJANOWOM-5000:00:1501:06:14
105ŁUKOWIEC Marlena 15Krzywda TeamDABROWA GÓRNICZAK-3000:00:0401:06:22
106IWIŃSKI Marcin 8Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3000:00:0401:06:29
107WAŁACH-BIŚTA Zuza 231KATOWICEK-3000:00:0901:06:44
108MATYASZEK Marek 114KŁODZKOM-4000:00:0601:06:45
109KAŁUŻNA Joanna 130MIĘDZYCHÓDK-5000:00:0201:06:48
110NEUMANN Jacek 159RADKÓWM-5000:00:1401:06:51
111KOSINSKA Bozena 20WARSZAWAK-4000:00:0201:06:52
112MAJKOWSKI Michał 131ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-3000:00:1201:06:52
113TOMCZYK Andrzej 92WAŁBRZYCHM-3000:00:2301:06:56
114ULIKOWSKA Martyna 269Załoga GórskaGOŚCINOK-2000:00:1901:07:01
115NOWAK Daniel 77WROCŁAWM-4000:00:0901:07:08
116BLACHA Jarosław 180Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-3000:00:0601:07:17
117BLACHA Agata 169BIŁGORAJK-3000:00:0701:07:17
118DZIEWOŃSKI Konrad 243KRAKÓWM-4000:00:1601:07:17
119KONIECZNY Andrzej 222GOSTYŃM-4000:00:1901:08:30
120GIERAS Mirosław 132GLLIWICEM-4000:00:1301:08:35
121KĄKOL Klaudia 264RunSkiDUSZNIKI ZDRÓJK-2000:00:1501:08:35
122JASIŃSKI Mateusz 194GIŻYCKOM-3000:00:1901:08:35
123KRAWIEC Marcin 195GOSTYŃM-3000:00:1101:08:40
124PAROL Grzegorz 116SZCZECINM-4000:00:0501:08:41
125LIK Marek 267Chełm biegaCHEŁMM-5000:00:1101:08:45
126STEFANIAK Jakub 183POZNAŃM-2000:00:1101:08:46
127WYBRANOWSKI Sylwester 38WARSZAWAM-3000:00:1601:08:48
128KANAR Sławomir 27Oława Grupa BiegowaOŁAWAM-4000:00:0801:08:54
129JASICKI Henryk 19Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-5000:00:0801:08:55
130TELEGUJ Michał 66PZU SPORT TEAMOPOLEM-3000:00:0701:09:07
131MAŃKOWSKA Anna 134Drużyna WilkaOLSZTYNK-3000:00:1401:09:07
132FRANKIEWICZ Jakub 16KRAKÓWM-4000:00:1701:09:22
133SZYMCZYNA Marcin 47oławska grupa biegowaOŁAWAM-4000:00:0701:09:31
134CISZYŃSKI Marek 96START KatowiceKATOWICEM-5000:00:2701:09:40
135TĘCZA Robert 162ŻAGAŃM-4000:00:0701:09:57
136STEPOWICZ Marek 35Vege RunnersWROCŁAWM-4000:00:2301:10:03
137SAWICKA Agnieszka 212Deloitte Adventure TeamPOZNAŃK-3000:00:1301:10:15
138RATAJ Zuzanna 249Polonia Bydgoszcz SLA / Kobiety BiegająPOZNAŃK-3000:00:0901:10:21
139KNAPIK Dominik 145BIECZM-2000:00:2401:10:21
140WIERCIOCH Jonasz 167KRAKÓWM-2000:00:2501:10:21
141KWIATKOWSKA Zuzanna 104SZCZYTNAK-4000:00:1301:10:30
142WIĘCŁAW Paweł 33wkurw_teamKRAKÓWM-2000:00:2401:10:41
143EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 75WROCLAWK-3000:00:1501:10:48
144JĘDRZEJEK Beniamin 28Vege RunnersWROCŁAWM-3000:00:2301:10:51
145WALENTOWSKI Maciej 242h2sWARSZAWAM-3000:00:1101:10:53
146TALMA Paweł 218lubartówbiega.plLUBARTÓWM-4000:00:1901:10:55
147PRZYBYL Tomasz 246Night Runers Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4000:00:3201:11:34
148ŹRÓDLEWSKA Anna 247Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:3201:11:46
149ŚWINIARSKI Michał 240Kwaśne ŻelkiWARSZAWAM-2000:00:2701:11:48
150SZCZEPAŃSKI Piotr 34PWPOZNAŃM-4000:00:0901:12:03
151SAMOJLUK- ŚLUSARSKA Bożena 1WARSZAWAK-5000:00:0801:12:05
152SOKOLOWSKA Aneta 46BRUKSELAK-4000:00:0301:12:10
153STANIEK Maciej 214ZIELONA GÓRAM-4000:00:1701:12:13
154BOROWICZ Beata 13KWP WrocławOŁAWAK-4000:00:0701:12:19
155FILIPIAK Paweł 185GUTOWO MAŁEM-4000:00:1501:12:22
156ORZECHOWSKA Karolina 251i-SportWARSZAWAK-3000:00:1901:12:42
157ORZECHOWSKI Daniel 250i-SportWARSZAWAM-3000:00:2001:12:42
158JAWORSKA Magdalena 72GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-4000:00:1401:12:45
159SIWIASZCZYK Tomasz 62POZNAŃM-4000:00:1301:12:46
160ORŁOWSKI Daniel 163BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4000:00:1801:12:48
161WESOŁOWSKA Joanna 232GRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:1001:13:26
162NOWAK Justyna 95OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-3000:00:1001:13:34
163KRAWCZYK Kamila 135POZNAŃK-2000:00:0401:13:39
164STRUŻYNA Maciej 73WROCŁAWM-3000:00:1701:13:43
165KOZIKOWSKI Łukasz 184PIĄTNICA PODUCHOWNAM-3000:00:1601:13:45
166HAŁADEWICZ Anna 22Karkonosz Running Team Szklarska PorębaSTANOWICEK-4000:00:0701:13:53
167KOSTERKIEWICZ Ryszard 113PRZEMYŚLM-6000:00:2001:13:55
168BŁĘDKOWSKA Katarzyna 48OPOLEK-3000:00:0701:14:11
169ZAUCHA Marta 88KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3000:00:0501:14:14
170LUBAŃSKA Alicja 43BUKOWICEK-4000:00:0301:14:22
171PIECUCH Małgorzata 18Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-5000:00:0701:14:32
172MĄCZKA Krystyna 255OTK RzeźnikGLIWICEK-6000:00:0901:14:41
173DRABIK Jacek 245KRAKOWM-5000:00:1701:14:42
174BŁACHNO Marcin 17KRAKÓWM-3000:00:1601:14:50
175SZUMNY Paweł 108WARSZAWAM-2000:00:2001:15:01
176SROKA Jacek 158PRZYGODZICEM-3000:00:1401:15:06
177PAJĄCZEK Dominika 225TYCHYK-3000:00:0601:15:07
178PANEK Roman 191Miłośnicy Piłki NożnejKOŻMIN WLKPM-5000:00:1701:15:07
179POLUKORD Asia 227chojnaCHOJNAK-2000:00:0301:15:16
180KONEFAŁ Włodzimierz 106Rembertów TeamWARSZAWAM-3000:00:2001:15:21
181NOWAK Marcin 84WROCŁAWM-2000:00:1601:15:22
182SPECHT Karolina 146BBL SkraWARSZAWAK-3000:00:2401:16:22
183NOWAK Marcin 121LEGNICAM-4000:00:1801:16:47
184SUCHOCKI Grzegorz 61Kasta z małego miastaNOWE MIASTECZKOM-5000:00:2101:16:48
185GNIADEK Gosia 122Dabex BoltKRAKÓWK-4000:00:1001:16:57
186GNIADEK Tomasz 226Dabex-BoltKRAKOWM-4000:00:1001:17:01
187MURAWIEC Krzysztof 233MUROWANIECM-4000:00:1301:17:38
188KRZESIMOWSKI Damian 118KIELCEM-3000:00:2401:17:53
189MAJEWSKA Anna 5AKGŁÓDŹK-2000:00:2301:17:57
190WOŹNY Łukasz 109KRAKÓWM-3000:00:1601:17:58
191MARCINKIEWICZ Marta 10Matner Running TeamWROCŁAWK-4000:00:1401:18:02
192BARAŃSKA Małgorzata 54BBL OpoleOPOLEK-4000:00:0801:18:46
193STANISŁAWSKI Piotr 165PABIANICEM-4000:00:2201:19:16
194MAJKOWSKI Tomasz 265DŁUGOŁĄKAM-4000:00:1301:19:35
195KLIKS Adam 105WOLSZTYNM-4000:00:0001:20:35
196MISZCZYK Magdalena 239Aktywne BeskidyBYSTRAK-4000:00:1101:20:44
SOBIESKI Jan 241Kwaśne ŻelkiIZABELINM-20DNF01:20:52 DNF
198WOJTCZAK Małgorzata 94OLEŚNICAK-4000:00:2201:21:00
199BANAŚ Zaneta 50KRAKÓWK-2000:00:1101:21:47
200CHAN Bernadette 173HONG KONGK-3000:00:1101:22:20
201FISHCHUK Oleh 262WROCŁAWM-2000:00:1001:22:27
202BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 90KALISZK-4000:00:2201:22:28
203KAMIENNIK Aleksandra 176KALISZK-3000:02:0101:22:31
204NAZIMEK Mariusz 161WARRSZAWAM-4000:00:2101:22:34
205ZAWADZKA-WASIURA Joanna 160WARSZAWAK-3000:00:2001:23:01
206KAŹMIERCZAK Magdalena 119Supermaraton KaliszKALISZK-3000:00:1801:23:12
207STEFANOWSKI Marcin 138BIEGOLUDKIŻARÓWM-4000:00:0601:23:17
208ZIEMKOWSKA Monika 87BiegoludkiŻARÓWK-4000:00:0501:23:24
209SIEDY Jadwiga 213KROMOLINK-3000:00:2501:23:55
210KUZIA Ireneusz 177Miłośnicy Piłki Nożnej KrotoszynKOŹMIN WLKPM-5000:00:1701:24:12
211JEDNORÓG Dorota 83KB LUPUSOLEŚNICAK-4000:00:2301:25:15
212SZYMAŃSKI Paweł 63605938297LESZNOM-3000:00:2001:25:23
213WATŁY Jarosław 129WARSZAWAM-3000:00:2601:25:37
214TRYBALSKA Irmina 128WARSZAWAK-3000:00:2601:25:38
215NADOLSKA Ania 137WARSZAWAK-4000:00:0901:26:36
216JANICKA Justyna 14RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-4000:00:1501:27:36
217ŚWIĄTEK Maciej 142KS MaratonOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4000:00:1801:27:40
218FRĄCZAK Magdalena 144WYSOCKO WIELKIEK-3000:00:1901:27:40
219SPYRKA Wojciech 151Lica teamŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:1201:27:48
220WALCZYŃSKA Karolina 190Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plBIELSKO-BIALAK-3000:00:1501:29:23
221RAJZER Dominika 12BodyKineticWARSZAWAK-3000:00:1001:29:30
222DORDZIK Małgorzata 30ELBLĄGK-5000:00:2501:31:43
223KOTYSZ Katarzyna 71BBL OpoleOPOLEK-5000:00:2001:32:46
224KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 179Gorzeń RunŚLESINK-3000:00:1001:36:48
225STOŁOWSKA Natalia 78WROCŁAWK-3000:00:1601:39:48
226BARTYZEL Marek 139ZAWOJAM-4000:00:1601:39:50
227NOWICKI Andrzej 272BIELAWAM-4000:00:2201:44:26
228PAWŁOWSKA Danuta 89OTRĘBUSYK-4000:00:0601:44:43
229MĘŻYŃSKI Szymon 230KUDOWA ZDROJM-2000:00:00
230URBAŃSKI Robert 126LEGNICAM-4000:00:00
231RADAJEWSKI Arkadiusz 204Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-4000:00:00
232PORĘBSKI Łukasz 203Stowarzyszenie Proshare Cycling TeamWROCŁAWM-3000:00:31
PASIEKA Magda 76NAKŁOK-30DNF DNF
Znaleziono 233 wynik(ów)