PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-02
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
233
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOSINSKA Bozena 20WARSZAWAK-401K 1800:00:0201:06:5202:00:4002:58:25.1002:58:27.20 8:297.1
2KWIATKOWSKA Zuzanna 104SZCZYTNAK-402K 2500:00:1301:10:3002:06:1003:08:41.4503:08:54.65+00:10:278:596.7
3JAWORSKA Magdalena 72GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-403K 2800:00:1401:12:4502:09:3203:12:06.6503:12:20.85+00:13:539:086.6
4BOROWICZ Beata 13KWP WrocławOŁAWAK-404K 3000:00:0701:12:1902:11:0203:17:49.5503:17:56.65+00:19:299:256.4
5WESOŁOWSKA Joanna 232GRODZISK MAZOWIECKIK-405K 3400:00:1001:13:2602:12:0803:19:03.7503:19:14.40+00:20:479:286.3
6HAŁADEWICZ Anna 22Karkonosz Running Team Szklarska PorębaSTANOWICEK-406K 3600:00:0701:13:5302:16:0703:23:49.0003:23:56.40+00:25:299:426.2
7MARCINKIEWICZ Marta 10Matner Running TeamWROCŁAWK-407K 3900:00:1401:18:0202:21:3803:26:27.3003:26:41.55+00:28:149:496.1
8GNIADEK Gosia 122Dabex BoltKRAKÓWK-408K 4200:00:1001:16:5702:21:2403:28:11.1003:28:21.30+00:29:549:546.1
9BARAŃSKA Małgorzata 54BBL OpoleOPOLEK-409K 4400:00:0801:18:4602:21:2603:30:00.6503:30:09.40+00:31:4210:006
10SOKOLOWSKA Aneta 46BRUKSELAK-4010K 4800:00:0301:12:1002:18:0303:33:12.2003:33:15.30+00:34:4810:095.9
11WOJTCZAK Małgorzata 94OLEŚNICAK-4011K 4900:00:2201:21:0002:22:3903:33:13.6003:33:36.20+00:35:0910:095.9
12LUBAŃSKA Alicja 43BUKOWICEK-4012K 5000:00:0301:14:2202:20:0803:34:16.9003:34:20.45+00:35:5310:125.9
13MISZCZYK Magdalena 239Aktywne BeskidyBYSTRAK-4013K 5700:00:1101:20:4402:29:0703:43:55.5003:44:06.95+00:45:3910:395.6
14ZIEMKOWSKA Monika 87BiegoludkiŻARÓWK-4014K 5900:00:0501:23:2402:34:0303:46:20.9003:46:26.15+00:47:5810:465.6
15JANICKA Justyna 14RunSkiDUSZNIKI-ZDRÓJK-4015K 6000:00:1501:27:3602:38:2303:50:17.0003:50:32.35+00:52:0510:575.5
16BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 90KALISZK-4016K 6100:00:2201:22:2802:33:4703:53:21.2503:53:43.30+00:55:1611:065.4
17JEDNORÓG Dorota 83KB LUPUSOLEŚNICAK-4017K 6300:00:2301:25:1502:32:5603:56:39.0503:57:02.15+00:58:3411:165.3
18NADOLSKA Ania 137WARSZAWAK-4018K 6500:00:0901:26:3602:42:5004:03:12.4004:03:21.75+01:04:5411:345.2
19PAWŁOWSKA Danuta 89OTRĘBUSYK-4019K 7100:00:0601:44:4303:16:4404:56:43.5504:56:49.75+01:58:2214:074.2
Znaleziono 19 wynik(ów)