PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-02
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
233
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRYDL Pavel 266MIŻUNOM-301M 100:00:0100:39:1801:10:4401:45:22.7501:45:24.35 5:0112
2NÁPRAVNÍK Jan 236RTYNĚ V PODKRKONOŠÍM-302M 200:00:0100:38:3201:11:2801:46:00.9501:46:02.85+00:00:385:0211.9
3KRASULAK Daniel 268WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM-303M 400:00:0100:41:0401:16:3101:54:10.2001:54:11.80+00:08:475:2611
4MIEDZIEJEWSKI Andrzej 25AbsoluteBikeTeamPRUSZKÓWM-304M 500:00:0300:42:4201:17:4201:55:03.5001:55:06.60+00:09:425:2811
5MYSZCZYSZYN Łukasz 174AntracytKUDOWA ZDRÓJM-305M 700:00:0200:45:1801:22:5302:01:46.0502:01:48.25+00:16:235:4710.3
6GÓROWSKI Mateusz 59Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM-306M 800:00:0200:45:0101:23:0802:02:18.7502:02:21.40+00:16:575:4910.3
7WOWER Bartłomiej 228CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-307M 1100:00:0200:47:1201:26:4802:06:31.7502:06:34.35+00:21:106:0110
8PĘKALA Krzysztof 237WROCŁAWM-308M 1200:00:0300:45:3901:24:5602:07:10.1502:07:13.40+00:21:496:039.9
9DETTLAFF Mariusz 259Adidas Runners WarsawWILCZA GÓRAM-309M 1300:00:0200:47:0001:27:2002:09:47.2502:09:49.50+00:24:256:109.7
10SZUSZKIEWICZ Filip 147small girl medium boyMIEROSZÓWM-3010M 1400:00:0400:48:2301:28:2702:10:49.6002:10:53.65+00:25:296:139.6
11GREGULA Wojciech 217STRAŻ POŻARNACHOJNAM-3011M 1500:00:0300:47:5801:28:5402:11:44.4502:11:47.45+00:26:236:169.6
12NAWROT Wojciech 112WROCŁAWM-3012M 1600:00:0300:49:1401:30:2002:12:42.1002:12:45.10+00:27:206:199.5
13KOCHANIAK Rafał 57SOLOISTWARSZAWAM-3013M 1900:00:0500:50:4901:32:3702:16:10.2002:16:16.10+00:30:516:299.3
14OLKIS Rafał 197przebiega.plWROCŁAWM-3014M 2000:00:0400:49:1301:32:0802:19:04.8502:19:09.20+00:33:446:379.1
15CIEŚLAR Marcin 68GOLESZÓWM-3015M 2400:00:0300:52:2001:35:4802:23:13.4502:23:17.25+00:37:526:498.8
16PAŁYS Marcin 205AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-3016M 2500:00:0400:51:0601:35:0302:23:23.1502:23:27.95+00:38:036:498.8
17TĘSIOROWSKI Mariusz 209Olimpia SycówSYCÓWM-3017M 2700:00:2100:54:0001:37:2102:23:38.1502:23:59.20+00:38:346:508.8
18JAROSZYŃSKI Piotr 234MTS Drużyna Szpiku KGHMLUBINM-3018M 2900:00:1900:55:1201:38:3702:24:30.0002:24:49.15+00:39:246:528.7
19WYWROT Grzegorz 70WARSZAWAM-3019M 3200:00:0300:53:1401:40:4102:28:17.6002:28:20.70+00:42:567:038.5
20WALESIAK Wojciech 29REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-3020M 3300:00:2100:57:1201:41:5402:28:54.8502:29:16.40+00:43:527:058.5
21KSIĄŻKIEWICZ Jacek 175CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM-3021M 3400:00:0500:54:1401:40:0202:29:25.7502:29:30.85+00:44:067:068.4
22STRYCHARSKI Krystian 238WARSZAWAM-3022M 3600:00:0900:57:2601:43:0102:31:05.3002:31:14.85+00:45:507:118.3
23MŁODOŻENIEC Mirosław 220Rembertów teamSOBÓTKAM-3023M 3800:00:2200:56:5501:42:2202:31:26.3502:31:48.50+00:46:247:128.3
24KUTYBA Mariusz 67Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3024M 3900:00:0400:56:2801:43:0702:31:47.4502:31:51.60+00:46:277:138.3
25KOŹBIELSKI Szymon 1643M SanEscobarRunnersWROCŁAWM-3025M 4500:00:2200:57:4301:43:2302:35:37.5002:36:00.20+00:50:357:248.1
26KIELAR Daniel 168ŁańcutPOZNANM-3026M 4600:00:2400:57:4301:43:2002:35:36.6502:36:00.65+00:50:367:248.1
27WOŹNIAK Piotr 117WROCŁAWM-3027M 4800:00:0500:57:1501:45:0102:36:55.2502:37:00.85+00:51:367:288
28SZCZĘŚNIAK Piotr 189POZNAŃM-3028M 5200:00:2001:01:5501:49:2502:39:16.0002:39:36.70+00:54:127:357.9
29PORĘBSKI Łukasz 203Stowarzyszenie Proshare Cycling TeamWROCŁAWM-3029M 5300:00:3102:39:09.0002:39:40.00+00:54:157:347.9
30KAMIŃSKI Piotr 170GeotechnicaTORUŃM-3030M 5600:00:1801:01:3701:49:2002:40:39.4502:40:58.25+00:55:337:397.8
31FEDER Marcin 141WARSZAWAM-3031M 6000:00:0800:59:0501:47:1502:42:45.2502:42:54.20+00:57:297:457.7
32NOWAK Michał 125Drużyna SzpikuPOZNAŃM-3032M 6200:00:2101:02:0901:50:4802:43:22.4002:43:44.30+00:58:197:467.7
33NOWAK Paweł 42KRAKÓWM-3033M 6300:00:1801:02:0801:50:3602:43:51.1002:44:09.10+00:58:447:487.7
34STARUCH Robert 31KUDOWA-ZDROJM-3034M 6400:00:0400:57:3501:47:0202:44:41.1002:44:45.30+00:59:207:507.7
35PIOTRKOWSKI Rafael 192JAWORM-3035M 6700:00:0600:57:1601:44:4902:46:03.3502:46:09.70+01:00:457:547.6
36MELNYK Ivan 275WROCŁAWM-3036M 6800:00:1101:01:4301:52:4602:46:27.0502:46:38.20+01:01:137:557.6
37MAJKOWSKI Michał 131ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-3037M 7400:00:1201:06:5201:59:5002:48:21.5502:48:34.15+01:03:098:017.5
38PYTKO Jarosław 98KRAKÓWM-3038M 7500:00:1400:59:5201:51:3002:48:36.9002:48:51.80+01:03:278:017.5
39EMMER Vladimir 172HONG KONGM-3039M 8100:00:1001:03:1001:56:4402:52:38.0002:52:48.45+01:07:248:137.3
40RELEWICZ Maciej 69Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3040M 8800:00:0401:02:3001:59:1002:56:21.8002:56:26.35+01:11:028:237.1
41RADECKI Paweł 198SIECHNICEM-3041M 9100:00:1201:00:1501:52:0602:56:44.5002:56:56.50+01:11:328:247.1
42CZARNIECKI Daniel 9TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-3042M 9200:00:0700:55:5101:56:3302:56:59.0502:57:06.20+01:11:418:257.1
43IWIŃSKI Marcin 8Wolne ŚlimakiPOZNAŃM-3043M 9300:00:0401:06:2902:00:0502:58:21.1002:58:25.65+01:13:018:297.1
44TOMCZYK Andrzej 92WAŁBRZYCHM-3044M 10000:00:2301:06:5602:01:4603:01:01.6503:01:24.70+01:16:008:377
45BLACHA Jarosław 180Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-3045M 10100:00:0601:07:1702:02:3903:01:30.5503:01:37.35+01:16:138:386.9
46TELEGUJ Michał 66PZU SPORT TEAMOPOLEM-3046M 10400:00:0701:09:0702:03:0203:03:39.8003:03:46.80+01:18:228:446.9
47JĘDRZEJEK Beniamin 28Vege RunnersWROCŁAWM-3047M 11100:00:2301:10:5102:05:1803:06:08.4003:06:31.50+01:21:078:516.8
48FORNAL Paweł 18722KBPGRADKÓWM-3048M 11200:00:0401:01:2702:00:0303:07:33.6003:07:38.55+01:22:148:556.7
49WYBRANOWSKI Sylwester 38WARSZAWAM-3049M 11600:00:1601:08:4802:05:5903:10:53.5003:11:09.50+01:25:459:056.6
50JASIŃSKI Mateusz 194GIŻYCKOM-3050M 11900:00:1901:08:3502:05:0903:11:38.8503:11:57.85+01:26:339:076.6
51STRUŻYNA Maciej 73WROCŁAWM-3051M 12100:00:1701:13:4302:12:0703:12:59.4003:13:16.70+01:27:529:116.5
52WOŹNY Maciej 11Adidas Runners WarsawSZALEJÓW GÓRNYM-3052M 12200:00:1801:04:2202:01:1203:13:09.5003:13:28.10+01:28:039:116.5
53BŁACHNO Marcin 17KRAKÓWM-3053M 12700:00:1601:14:5002:13:1103:16:44.0003:17:00.65+01:31:369:226.4
54KRAWIEC Marcin 195GOSTYŃM-3054M 13100:00:1101:08:4002:10:4003:18:13.4003:18:24.80+01:33:009:266.4
55ORZECHOWSKI Daniel 250i-SportWARSZAWAM-3055M 13200:00:2001:12:4202:11:5503:18:29.9003:18:50.00+01:33:259:276.3
56KONEFAŁ Włodzimierz 106Rembertów TeamWARSZAWAM-3056M 13500:00:2001:15:2102:15:1403:19:08.3003:19:29.15+01:34:049:296.3
57WALENTOWSKI Maciej 242h2sWARSZAWAM-3057M 13600:00:1101:10:5302:14:4003:20:32.1003:20:43.85+01:35:199:326.3
58KRZESIMOWSKI Damian 118KIELCEM-3058M 13800:00:2401:17:5302:17:0803:21:44.3003:22:08.65+01:36:449:366.2
59KOZIKOWSKI Łukasz 184PIĄTNICA PODUCHOWNAM-3059M 14100:00:1601:13:4502:17:0203:26:24.8003:26:41.05+01:41:169:496.1
60SROKA Jacek 158PRZYGODZICEM-3060M 14500:00:1401:15:0602:19:2903:30:55.6503:31:10.20+01:45:4510:026
61WATŁY Jarosław 129WARSZAWAM-3061M 15200:00:2601:25:3702:30:5603:44:58.8503:45:25.50+02:00:0110:425.6
62SZYMAŃSKI Paweł 63605938297LESZNOM-3062M 15400:00:2001:25:2302:35:0603:48:55.7003:49:16.55+02:03:5210:545.5
63WOŹNY Łukasz 109KRAKÓWM-3063M 15700:00:1601:17:5802:33:5004:01:01.6004:01:18.20+02:15:5311:285.2
Znaleziono 63 wynik(ów)