PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-02
Miejsce:
Pasterka
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
273
Wystartowało:
233
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WŁODARKIEWICZ Dominik 252Squeezy PolakaPOZNAŃM-401M 300:00:0200:41:2401:17:2701:53:41.7501:53:44.10 5:2411.1
2KRUPA Marcin 207Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-402M 1000:00:0300:45:5101:24:5602:05:22.3002:05:25.80+00:11:415:5810.1
3ADAMCZYK Przemysław 219adidas Runners WarsawWARSZAWAM-403M 1800:00:5400:50:5701:31:5202:15:18.8002:16:13.70+00:22:296:269.3
4NIEKRASZ Krzysztof 124ŚWIDNICAM-404M 2200:00:0900:54:4301:38:0602:22:04.3502:22:13.90+00:28:296:458.9
5ŚWITAŁA Marcin 150KATOWICEM-405M 2800:00:1200:54:3801:39:0502:24:20.4002:24:33.20+00:30:496:528.7
6BINKOWSKI Marcin 64pajączekMOSINAM-406M 3000:00:0300:53:2401:38:2602:24:52.8002:24:56.55+00:31:126:538.7
7BORKOWSKI Adam 271WAŁBRZYCHM-407M 3100:00:2400:54:5701:40:5202:26:50.2002:27:14.40+00:33:306:598.6
8FEODORÓW Wojciech 133ZABRZEM-408M 3500:00:1400:55:0901:40:4302:29:29.6502:29:43.65+00:35:597:078.4
9SZOTA Wojciech 253Maratończyk.plWARSZAWAM-409M 4000:00:0400:56:2701:41:3902:32:01.2502:32:06.20+00:38:227:148.3
10ADAMIN Artur 221WAŁBRZYCHM-4010M 4100:00:0600:56:0201:43:0302:32:50.4502:32:56.90+00:39:127:168.2
11KOCIK Marcin 149Fatboy SprintWROCŁAWM-4011M 4200:00:0800:57:1201:44:0102:33:33.4502:33:42.10+00:39:587:188.2
12URBAŃSKI Robert 126LEGNICAM-4012M 4300:00:0002:35:24.7502:35:24.75+00:41:407:248.1
13SMYKOWSKI Marcin 171BYDGOSZCZM-4013M 4700:00:1500:59:1001:46:1202:35:46.2502:36:02.10+00:42:187:258.1
14KUBERA Piotr 273JÓZEFÓWM-4014M 4900:00:0600:58:1801:47:0602:37:03.5002:37:09.55+00:43:257:288
15MARDAUS Jarosław 211KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOM-4015M 5000:00:0500:58:4001:45:2002:37:33.3502:37:39.05+00:43:547:308
16WOJTANOWICZ Marcin 153ZDUŃSKA WOLAM-4016M 5800:00:0800:58:1001:50:0802:41:39.0002:41:47.40+00:48:037:417.8
17PTASZYŃSKI Michał 274JÓZEFÓWM-4017M 6500:00:0600:59:5901:49:0102:44:46.5002:44:53.10+00:51:097:507.6
18BIENIEK Łukasz 120KRAKÓWM-4018M 6600:00:2401:02:5901:50:2702:44:56.2502:45:20.75+00:51:367:517.6
19FATYGA Rafal 229CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-4019M 6900:00:1101:01:0801:52:5802:46:32.8002:46:43.85+00:52:597:557.6
20TOMCZAK Mariusz 107MOSINAM-4020M 7000:00:0701:02:2501:53:2702:47:19.0002:47:26.00+00:53:417:587.5
21BALCERZAK Robert 202PAJĘCZNOM-4021M 7100:00:0500:57:3001:50:1202:48:01.8502:48:07.10+00:54:238:007.5
22STACHURSKI Daniel 55WARSZAWAM-4022M 7200:00:0500:58:5201:53:2302:48:10.5502:48:16.15+00:54:328:007.5
23WIŚNIEWSKI Radek 235LUBINM-4023M 7300:00:0400:59:2401:53:3802:48:15.8502:48:20.70+00:54:368:007.5
24ROSOŁOWSKI Grzegorz 58drużyna szpiku SitechNOWE MIASTECZKOM-4024M 7600:00:2101:00:0501:50:1002:49:49.1002:50:10.45+00:56:268:057.4
25KADŁUBOWSKI Piotr 32KOTWICA BRZEGAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-4025M 7800:00:2201:04:5801:56:0702:50:12.9502:50:35.45+00:56:518:067.4
26BISKUPSKI Jakub 244WROCŁAWM-4026M 8000:00:1201:04:3301:56:3202:52:05.5502:52:18.15+00:58:348:117.3
27ANTONIUK Adam 111KATOWICEM-4027M 8300:00:1201:01:0801:57:3502:53:54.4002:54:06.75+01:00:228:167.2
28RADAJEWSKI Arkadiusz 204Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-4028M 8500:00:0002:54:32.7502:54:32.75+01:00:488:187.2
29MATYASZEK Marek 114KŁODZKOM-4029M 8600:00:0601:06:4501:58:2102:55:24.3002:55:30.80+01:01:468:217.2
30FRANKIEWICZ Jakub 16KRAKÓWM-4030M 8900:00:1701:09:2201:59:5002:56:14.0002:56:31.80+01:02:478:237.1
31DZIEWOŃSKI Konrad 243KRAKÓWM-4031M 9000:00:1601:07:1702:01:0002:56:37.4002:56:53.95+01:03:098:247.1
32SOKOLOWSKI Norbert 45BRUKSELAM-4032M 9400:00:0401:03:2001:58:1202:58:23.9002:58:27.95+01:04:438:297.1
33KANAR Sławomir 27Oława Grupa BiegowaOŁAWAM-4033M 9500:00:0801:08:5402:02:5202:58:21.2502:58:29.35+01:04:458:297.1
34STEPOWICZ Marek 35Vege RunnersWROCŁAWM-4034M 9700:00:2301:10:0302:00:5302:58:07.2002:58:31.10+01:04:478:287.1
35KONIECZNY Andrzej 222GOSTYŃM-4035M 9800:00:1901:08:3002:02:5202:58:12.7502:58:32.20+01:04:488:297.1
36GIERAS Mirosław 132GLLIWICEM-4036M 10600:00:1301:08:3502:04:4503:04:12.5503:04:25.60+01:10:418:466.8
37SZYMCZYNA Marcin 47oławska grupa biegowaOŁAWAM-4037M 10800:00:0701:09:3102:05:2703:04:45.9003:04:53.60+01:11:098:476.8
38TĘCZA Robert 162ŻAGAŃM-4038M 10900:00:0701:09:5702:04:1803:05:47.3503:05:54.75+01:12:108:506.8
39NOWAK Daniel 77WROCŁAWM-4039M 11400:00:0901:07:0802:03:4703:09:30.3003:09:40.20+01:15:569:016.6
40MARCHEWICZ Jacek 188Lenka i dobra spółkaGDAŃSKM-4040M 11700:00:0801:06:0502:05:0903:11:06.2503:11:14.55+01:17:309:066.6
41TALMA Paweł 218lubartówbiega.plLUBARTÓWM-4041M 11800:00:1901:10:5502:08:5403:10:56.8003:11:15.95+01:17:319:056.6
42SIWIASZCZYK Tomasz 62POZNAŃM-4042M 12000:00:1301:12:4602:09:3303:12:21.5503:12:35.20+01:18:519:096.5
43ORŁOWSKI Daniel 163BestWhiskyMarket.comDEBRZNOM-4043M 12300:00:1801:12:4802:11:5803:13:14.9503:13:33.25+01:19:499:126.5
44PAROL Grzegorz 116SZCZECINM-4044M 12600:00:0501:08:4102:09:1203:14:39.4503:14:45.40+01:21:019:166.5
45SZCZEPAŃSKI Piotr 34PWPOZNAŃM-4045M 12900:00:0901:12:0302:14:0103:17:56.0003:18:05.40+01:24:219:256.4
46PRZYBYL Tomasz 246Night Runers Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4046M 13400:00:3201:11:3402:14:5303:18:54.2003:19:26.65+01:25:429:286.3
47STANIEK Maciej 214ZIELONA GÓRAM-4047M 13700:00:1701:12:1302:11:2203:21:12.3003:21:30.15+01:27:469:346.3
48NOWAK Marcin 121LEGNICAM-4048M 13900:00:1801:16:4702:14:3103:23:45.8503:24:03.95+01:30:199:426.2
49FILIPIAK Paweł 185GUTOWO MAŁEM-4049M 14000:00:1501:12:2202:16:0203:25:05.8003:25:21.75+01:31:379:466.1
50GNIADEK Tomasz 226Dabex-BoltKRAKOWM-4050M 14300:00:1001:17:0102:21:1803:28:10.6503:28:21.55+01:34:379:546.1
51KLIKS Adam 105WOLSZTYNM-4051M 14600:00:0001:20:3502:28:1203:38:27.1003:38:27.10+01:44:4310:245.8
52MAJKOWSKI Tomasz 265DŁUGOŁĄKAM-4052M 14700:00:1301:19:3502:29:0703:38:14.7503:38:28.25+01:44:4410:235.8
53MURAWIEC Krzysztof 233MUROWANIECM-4053M 14800:00:1301:17:3802:24:2303:39:07.9003:39:21.10+01:45:3710:265.7
54NAZIMEK Mariusz 161WARRSZAWAM-4054M 14900:00:2101:22:3402:31:2703:40:56.5003:41:18.35+01:47:3410:315.7
55STANISŁAWSKI Piotr 165PABIANICEM-4055M 15100:00:2201:19:1602:27:4203:42:12.9503:42:35.05+01:48:5010:345.7
56STEFANOWSKI Marcin 138BIEGOLUDKIŻARÓWM-4056M 15300:00:0601:23:1702:33:4203:46:19.5003:46:25.85+01:52:4110:465.6
57ŚWIĄTEK Maciej 142KS MaratonOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4057M 15500:00:1801:27:4002:37:5803:56:20.8503:56:39.65+02:02:5511:155.3
58SPYRKA Wojciech 151Lica teamŚWIĘTOCHŁOWICEM-4058M 15800:00:1201:27:4802:43:5304:08:44.6504:08:57.15+02:15:1311:505.1
59BARTYZEL Marek 139ZAWOJAM-4059M 15900:00:1601:39:5003:02:3604:26:31.9504:26:48.80+02:33:0412:414.7
60NOWICKI Andrzej 272BIELAWAM-4060M 16000:00:2201:44:2603:16:3104:56:03.4504:56:25.70+03:02:4114:054.3
Znaleziono 60 wynik(ów)