PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 11.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km6.1km11.1km
     
1BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-3900:00:3300:03:3400:21:3900:40:43
2WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-3900:00:3300:04:0300:23:0000:41:59
3SZYMAŃSKI Sylwester 203TEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS BARWICESZCZECINEKM40-4400:00:3300:04:0300:23:0000:42:04
4RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-3900:00:3300:04:0600:23:1600:42:36
5MIERZWA Witold 140DARŁOWODARŁOWOM40-4400:00:3400:04:0600:23:3500:43:32
6LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:00:3400:04:1600:24:3000:44:40
7KĘPKA Adrian 92DARŁOWO/WIEKOWOM18-2900:00:3500:04:1500:24:3000:44:58
8WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-3900:00:3300:04:1700:24:3100:45:00
9KRYCZKA Stanisław 114MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM45-4900:00:3300:04:1800:24:3200:45:16
10CHRZĄSZCZ Piotr 21KOSZALINM18-2900:00:3500:04:0700:25:0100:45:30
11CHUDY Henryk 22K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-6400:00:3500:04:1700:24:3000:45:31
12ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-3900:00:3700:04:2300:24:5700:45:46
13RUDNIKOWSKI Maciej 178BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-4400:00:3400:04:1200:24:3300:46:07
14GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3400:04:2900:25:3600:46:46
15MAGALSKI Tomasz 126KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM18-2900:00:3500:04:2700:25:3900:46:52
16GRZESIK Eugeniusz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3500:04:2700:25:4000:47:07
17JAROSZ Wiesław 79JW. 1223/BLOGKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:24:4700:47:47
18BIELSKI Sebastian 8NOWOGARDNOWOGARDM18-2900:00:3800:04:2200:25:5400:48:26
19SOBCZYK Łukasz 186KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3400:04:3000:26:2200:48:30
20BIEDRZYCKI Krzysztof 259CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM45-4900:00:3500:04:3600:26:4800:49:04
21UZNAŃSKI Ryszard 213KOŁOBRZEGM45-4900:00:3300:04:3000:26:3100:49:13
22CZYŻEWSKI Janusz 29KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKOŁOBRZEGM50-5400:00:3400:04:3000:26:3700:49:28
23NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3900:00:4100:04:3800:26:1400:49:28
24KALETA Sebastian 84CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4400:00:3500:04:3100:26:3800:49:40
25GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3500:04:3100:26:3300:49:53
26KONDRACIUK Piotr 100ROZBIEGANY KOSZALIN - DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINM40-4400:00:3600:04:3900:27:0800:49:53
27TCHÓRZEWSKI Marek 207KOSZALINM45-4900:00:3500:04:4300:27:2000:50:05
28STACHOWIAK Adrian 193280 KOMPANIA RADIOTECHNICZNAKOŁOBRZEGM18-2900:00:3600:04:2900:26:2600:50:08
29ZIEMBA Daniel 235LUBINM40-4400:00:3700:04:2100:26:3500:50:15
30WINKEL Jerzy 223KOSZALINM40-4400:00:3600:04:2500:26:3100:50:23
31KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:04:3100:26:3500:50:24
32WALTER Przemysław 218KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4400:00:3700:04:5400:27:3400:50:25
33BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3900:00:5200:05:1900:27:3900:50:28
34NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:0000:28:1400:50:48
35MATYJASEK Zbigniew 244TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3400:04:1600:26:4700:50:53
36SKIBIŃSKI Krzysztof 183TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3600:04:4300:27:2400:51:05
37TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:04:4100:27:1900:51:07
38NIWIŃSKI Grzegorz 150K.B. TUPOT USTKAUSTKAM55-5900:00:4900:05:1000:27:5200:51:13
39GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3900:00:3600:04:5100:27:5500:51:31
40BŁASZCZYK Tadeusz 9STARY JAROSŁAWM55-5900:00:3900:04:5700:27:4900:51:33
41KORCZYŃSKI Sławomir 102DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:04:3700:27:0400:51:34
42JAMNIAK Bartosz 66MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM18-2900:00:3500:04:3000:26:5400:51:44
43MILCZAREK Grzegorz 141KOSTRZYN NAD ODRĄM18-2900:00:4500:05:1200:28:0900:51:54
44MOKSA Dariusz 261SIANÓWM18-2900:00:3400:04:0600:26:1000:52:21
45GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3900:00:4100:04:5200:27:5200:52:37
46MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:44
47SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:44
48SPALIK Mariusz 191MTSHAMERMIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3500:04:3400:28:0200:53:07
49WILEWSKI Paweł 220STARGARDM18-2900:00:4100:05:2100:29:2100:53:11
50SAPIECHO Bartłomiej 179RONIN GOLD TEAMKOSZALINM18-2900:00:3500:04:4200:27:5800:53:17
51KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3900:00:4000:05:2500:29:2200:53:26
52MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3900:00:4400:04:5500:28:3400:53:28
53JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3900:00:3800:05:0100:29:0200:53:34
54TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3900:00:4000:04:5900:28:1300:53:55
55CHWALEBA Jan 25KOSZALINM55-5900:00:4300:05:1000:28:5500:54:01
56JONKO Wojciech 256BIAŁOGARDM65-6900:00:4200:05:0700:28:3800:54:04
57ZIOMKO Rafał 236KOŁOBRZEGM40-4400:00:3700:04:5900:28:5400:54:13
58BOGDANOWICZ Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:3900:05:1100:29:0600:54:16
59WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3900:00:3500:04:5200:29:0600:54:20
60PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4200:04:4500:28:1900:54:21
61CHAJNOWSKI Jarosław 252TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4500:05:1600:29:3300:54:22
62ADAMCZAK Andrzej 1TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM55-5900:00:4400:05:1700:29:3400:54:24
63EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3900:00:3800:05:1800:29:3300:54:28
64DUDZIAK Piotr 34BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:0100:29:0000:54:29
65TROTT Daniel 211AKADEMIA PILKARSKA KOWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM40-4400:00:4800:05:2100:29:1600:54:40
66BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:05:2600:30:1000:54:47
67MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:2700:30:1000:54:48
68JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3900:00:3800:05:1100:29:3400:55:03
69BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3700:05:0300:29:0000:55:14
70JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3600:05:0400:29:0000:55:17
71KRAKOWIAK Sławomir 113KOSZALINM40-4400:00:4000:05:1600:29:3500:55:19
72KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3900:00:4200:05:2800:30:1600:55:24
73BEDNARCZYK Arkadiusz 5TRIDEAGDYNIAM40-4400:00:3400:05:0100:29:3500:55:32
74MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:36
75CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3900:00:4100:05:0000:28:4900:55:50
76JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3900:00:5100:04:5400:29:0300:55:50
77SKOWYRSKI Janusz 185ROWERIA KOSZALINBIESIEKIERZM50-5400:00:4300:05:1800:30:1000:55:55
78SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:59
79GOŃKA Krzysztof 47DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-2900:00:3700:05:1800:30:1700:56:02
80LAMPKOWSKI Krzysztof 121ŚWIESZYNOM50-5400:00:3600:04:5500:28:5500:56:12
81STANKIEWICZ Wiesław 195KOSZALINM50-5400:00:4000:05:3200:30:5400:56:15
82KOSAKOWSKI Krzysztof 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM55-5900:00:4400:05:2300:30:2700:56:32
83ROGOŻA Ireneusz 174BIEGNIJMY.PLKOSZALINM40-4400:00:4300:05:3400:30:5400:56:35
84SOWIŃSKI Saturnin 189KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50-5400:00:3500:05:0100:28:5600:56:37
85WASZAK Karol 28KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-2900:00:4100:05:2900:30:2000:56:37
86SIKORSKI Witold 182KB RUN 42ROSNOWOM55-5900:00:4300:05:2500:30:1500:56:37
87STRZELECKI Zbigniew 199KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6400:00:4200:05:3000:30:3700:56:42
88BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3600:05:3000:30:3200:56:43
89ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3900:00:3900:05:1000:29:2900:56:43
90MARCINIAK Kacper 132WARSZAWAM18-2900:00:4100:05:3200:31:1600:56:43
91OSTROWSKI Piotr 156BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM45-4900:00:4000:05:0600:30:0200:56:45
92MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3900:00:3800:05:1600:30:4000:56:48
93JANKIEWICZ Tomasz 70MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM40-4400:00:3900:05:1500:30:4000:56:48
94KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3900:00:4700:05:3300:31:1000:56:48
95KLOSKOWSKI Dariusz 96SŁUPSKM40-4400:00:3900:05:1600:29:5800:56:50
96MELLER Paweł 134JW 1223KOSZALINM55-5900:00:4400:05:4200:31:3700:56:52
97KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3900:00:3700:05:2300:30:2000:56:56
98ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3900:00:4200:05:0900:30:1500:57:12
99KACZMAREK Zbigniew 82ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4300:05:2900:31:0100:57:27
100JANKOWSKI Marcin 72CHAMPION - POLICESZCZECINM40-4400:00:4000:05:3000:31:2800:57:52
101GAWEŁ Zbigniew 41SŁUPSKSŁUPSKM60-6400:00:4000:05:3200:30:5700:57:57
102ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3900:00:4200:05:1900:30:0900:58:02
103TELESIEWICZ Henryk 35MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM65-6900:00:3400:04:4800:30:3800:58:05
104DEMBICKI Daniel 33NOWE BIELICEM40-4400:00:4300:05:1300:30:3700:58:06
105STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3900:00:4500:05:4100:32:0500:58:07
106ZAGRODZKI Ireneusz 232KB TUPOT USTKAUSTKAM60-6400:00:3700:05:1900:31:0500:58:10
107KUBALA Mateusz 117CZARNEM18-2900:00:3700:05:1800:31:0200:58:22
108JANKOWSKI Jakub 74KOŁOBRZEGM45-4900:00:3900:05:3400:31:4700:58:26
109SZYMANIAK Ryszard 245KOSZALINM65-6900:00:3800:05:1300:31:1500:58:28
110PĘKAŁA Piotr 164SOSW KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4800:05:4600:32:0700:58:30
111CHUDZIŃSKI Dariusz 24ŻYDOWOM50-5400:00:4400:05:4900:31:4900:58:42
112LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:3900:05:2600:30:3900:58:45
113GAJEK Artur 40KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4400:00:4200:05:3300:32:1200:58:47
Niesklasyfikowani
GODLEWSKI Tomasz 45KOSZALINM18-29DNF00:05:57 DNF00:32:12 DNF00:58:49 DNF
115ZIELIŃSKI Przemysław 234OLSZTYNM40-4400:00:4500:05:1700:30:4800:58:51
116KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3900:00:4600:05:2500:31:0000:58:52
117SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4200:31:5800:58:52
118WILIŃSKI Marek 221K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM55-5900:00:4400:05:3100:31:4000:58:57
119WACHOWIAK Bogdan 215ŚWIDWINM45-4900:00:3700:05:3000:31:3400:59:07
120SCHWARZ Ludwik 248KOSZALINM50-5400:00:3700:05:3500:32:0100:59:10
121CHUDZIK Zbigniew 23TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM55-5900:00:4100:05:3000:31:5500:59:13
122ŚWIETLIK Tomasz 205KOSZALINM55-5900:00:4800:05:4300:31:4200:59:17
123ŚRODA Wojciech 204KOSZALINM45-4900:00:5000:05:5000:32:0900:59:21
124NAPIERAŁA Bogumił 148KORA KOSZALINROGOWOM50-5400:00:4400:05:4600:31:4600:59:22
125CZAPLICKI Paweł 238TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:3800:05:3300:32:0000:59:32
126NIEMCZUK Dariusz 247KOSZALINM55-5900:00:4700:05:3700:32:4200:59:34
127CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3900:00:4400:05:2400:31:4300:59:35
128SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3900:00:4600:05:3100:31:4900:59:38
129KOZŁOWIECKI Waldemar 110TKKF KOSZALINKOSZALINM65-6900:00:3300:05:1600:31:3100:59:43
130OPALIŃSKI Stanisław 154KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM60-6400:00:3700:05:4200:32:1701:00:03
131CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:0800:31:2301:00:04
132GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3900:00:5100:05:3900:32:0001:00:07
133RAMA Janusz 173KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4400:00:3800:05:4100:32:1601:00:15
134PIECHOTA Robert 166KOSZALINM45-4900:00:3600:04:3200:29:4701:00:16
135KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3900:00:4500:05:3800:32:1001:00:17
136JANKOWSKI Maciej 75KOŁOBRZEGM45-4900:00:3800:05:3500:31:4901:00:26
137WOJCIECHOWSKI Marcin 225INOWROCŁAWM18-2900:00:4700:05:4500:32:3401:00:28
138GRABOWSKI Krzysztof 258SIEMYŚLM45-4900:00:3800:05:3700:32:3301:00:35
139PIEKARZEWICZ Tomasz 167BOBOLICEBOBOLICEM45-4900:00:4600:05:2800:31:4201:00:41
140MĘDEL Cezary 138KOSZALINM40-4400:00:5100:05:4300:32:3301:00:46
141MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3900:00:4500:05:2800:31:5201:01:10
142CZYŻEWSKI Piotr 30TKKF KOSZALINMĄCZNIKM50-5400:00:3800:05:3300:32:0401:01:15
143OSOBNIAK Ryszard 155ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4000:05:2700:32:0701:01:23
144DZIESZUK Dariusz 36TKKF KOSZALINKOSZALINM45-4900:00:4200:05:5100:33:3201:01:28
145GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:5200:33:3301:01:29
146SIKORSKI Darek 181SZCZECINM50-5400:00:3900:05:5800:33:1401:01:30
147PIĄTKOWSKI Bartosz 165KOSZALINM40-4400:00:4300:05:3700:32:0601:01:42
148SIENICKI Piotr 180ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4400:00:4400:05:5500:33:1801:02:14
149MISZCZYK Jan 142KOSZALINM18-2900:00:5000:05:4600:32:3101:02:15
150DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3900:00:4700:05:3600:32:1601:02:25
151JANUSZEWSKI Jacek 7717 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:05:2500:31:4401:02:26
152STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3900:00:5200:05:5400:33:2301:02:27
153ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3900:00:4600:05:5000:34:1601:02:29
154JANKOWSKI Jarosław 73NIECHORZEM45-4900:00:4400:06:0500:34:1801:02:37
155KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4800:32:5401:02:40
156WOLF Emil 242TKKF KOSZALINSIANÓWM40-4400:00:4500:05:5700:34:0601:03:19
157GAWROŃSKI Paweł 42OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5900:34:2401:03:35
158KRUSZYŃSKI Stanisław 194RUNNERSWALDE.DARŁOWO.. MORSSDARŁOWOM55-5900:00:3800:05:5300:34:1201:03:50
159WITEK Sebastian 249RAJSPORT ACTIVE TEAMLUBINM40-4400:00:4900:05:5100:34:0901:03:51
160KARNICKI Zygmunt 89TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6400:00:4100:05:3200:33:4801:03:56
161TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:4000:05:3000:32:1601:04:08
162BOROWIEC Mariusz 13KOŁOBRZEGM40-4400:00:5100:06:3100:35:3701:04:16
163PAULIŃSKI Jan 246KOSZALINM65-6900:00:4700:05:3700:33:4201:04:30
164FILIPOWICZ Marian 39NIEZRZESZONYWROCLAWM-70+00:00:4500:06:1600:35:1101:04:51
165NIEDBAŁA Konrad 149KOSZALINM45-4900:00:4900:06:1300:35:1201:04:51
166POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3900:00:4500:05:4000:33:2901:05:06
167KOZŁOWSKI Maciej 112TT SZCZECINTRZEBIATÓWM40-4400:00:4400:06:0500:35:0801:05:12
168JAROSZ Jakub 78TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-2900:00:3900:05:1200:32:4101:05:39
169KARWAT Stanisław 90PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55-5900:00:4600:05:3500:33:1701:05:57
170KORPAL Cezary 104ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM50-5400:00:4000:06:1600:35:1101:06:07
171PANASZEWSKI Przemysław 157NEW YORK ISLANDERSKOSZALINM18-2900:00:4900:05:5500:34:4501:06:17
172BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3900:00:4300:05:2100:32:2101:06:18
173WOJANOWSKI Zbigniew 224BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM55-5900:00:3900:05:2800:33:1001:06:20
174ZARĘBSKI Maciej 233USTKAM40-4400:00:3600:05:3300:35:1101:06:49
175OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3900:00:3400:05:0800:34:0301:07:03
176JUSZCZAK Krzysztof 81KOSZALINM60-6400:00:4600:05:4900:35:0701:07:12
177GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3900:00:5200:06:1400:35:5901:07:28
178HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3900:00:3900:05:5000:35:3001:07:38
179BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3900:00:5000:06:1800:36:2501:07:55
180DZIUBA Krzysztof 254LUBLINIECM18-2900:00:3700:06:1700:35:2201:08:03
181MARZEC Edwin 255HERB PIETRUSZKIKOSZALINM18-2900:00:4400:05:5300:35:1501:08:08
182DATA Dariusz 32KOSZALINM40-4400:00:4100:06:0900:35:2301:09:08
183ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3900:00:3400:06:1500:37:1201:10:10
184KOLASA Tomasz 98KĄPIELE NA SPONTANIEKOŁOBRZEGM45-4900:00:4800:06:2000:38:3001:10:58
185WOLAŃSKI Mariusz 227KOŁOBRZEGM50-5400:00:4800:06:1900:38:3001:10:58
186PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3900:00:4000:05:3100:34:4501:13:12
187KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3900:00:4200:06:0100:37:4301:13:35
188PUŚCIAN Krzysztof 172GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM40-4400:00:4300:06:1700:37:0301:13:51
189NAJDER Krzysiek 146KOSZALINM40-4400:00:4500:06:5500:41:3401:16:13
190PASEK Jan 159DUNOWOM60-6400:00:5000:06:4300:41:4301:21:39
191PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3900:00:3700:04:1900:25:51
192SZCZEBLEWSKI Grzegorz 201KOSZALINM40-4400:00:4600:06:52
Znaleziono 192 wynik(ów)