PÓŁMARATON KOSZALIN - 21.1KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 260
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 228
Na trasie : 8
Pełne wyniki dla 11.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużyna | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | M-70+ | K-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1.1km6.1km11.1km
     
1BEDNARZ Paweł 6MODEST.MAN.KOSZALI(N)ACŁAWKOSZALIN-NACŁAWM30-3900:00:3300:03:3400:21:3900:40:43
2WOJCIECHOWSKI Jarosław 226ŚWINOUJŚCIEM30-3900:00:3300:04:0300:23:0000:41:59
3RUDNIK Krzysztof 177NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-3900:00:3300:04:0600:23:1600:42:36
4LECKI Mateusz 123TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3900:00:3400:04:1600:24:3000:44:40
5WOŚ Kamil 229PSZCZÓŁKOWSKI TEAMGDAŃSKM30-3900:00:3300:04:1700:24:3100:45:00
6ANDRUSZ Kamil 2TRIDEA / MNIAM.NETGDYNIAM30-3900:00:3700:04:2300:24:5700:45:46
7GOLIŃSKI Łukasz 46K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3400:04:2900:25:3600:46:46
8NOWACKI Rafał 151PRZECHLEWOM30-3900:00:4100:04:3800:26:1400:49:28
9GROCHOWALSKI Rafał 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3500:04:3100:26:3300:49:53
10KAPUŚCIŃSKI Robert 88JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:04:3100:26:3500:50:24
11BONISŁAWSKI Jarosław 12FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-3900:00:5200:05:1900:27:3900:50:28
12NAKONIECZNY Rafał 147BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:0000:28:1400:50:48
13TOMCZAK Marek 208ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:04:4100:27:1900:51:07
14GRĘŻLIKOWSKI Adam 49SZCZECINEKM30-3900:00:3600:04:5100:27:5500:51:31
15GLIŃSKI Łukasz 44ŚMIECHÓWM30-3900:00:4100:04:5200:27:5200:52:37
16MROCZKOWSKI Marek 145ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:44
16SKIERKA Grzegorz 184MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM30-3900:00:4400:05:4100:29:4700:52:44
18KOBUS Maciej 97KOSZALINM30-3900:00:4000:05:2500:29:2200:53:26
19MALINOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-3900:00:4400:04:5500:28:3400:53:28
20JAMROZIAK Grzegorz 67KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-3900:00:3800:05:0100:29:0200:53:34
21TOMALIK Karol 253PORANNE BIEGANIEKOSZALINM30-3900:00:4000:04:5900:28:1300:53:55
22WILKOWSKI Krzysztof 222KOSZALINM30-3900:00:3500:04:5200:29:0600:54:20
23PSTRĄGOWSKI Marcin 171DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4200:04:4500:28:1900:54:21
24EMILIT Grzegorz 38GARNKIM30-3900:00:3800:05:1800:29:3300:54:28
25BIELIŃSKI Michał 7ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:05:2600:30:1000:54:47
26MAĆKOWIAK Krzysztof 125ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3900:05:2700:30:1000:54:48
27JAKIMA Szymon 63SŁUPSKM30-3900:00:3800:05:1100:29:3400:55:03
28BRESZKA Tomasz 15CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3700:05:0300:29:0000:55:14
29JAKUBOWSKI Krystian 65CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM30-3900:00:3600:05:0400:29:0000:55:17
30KORDYLAS Michał 103SŁUPSKM30-3900:00:4200:05:2800:30:1600:55:24
31MOSEK Radosław 144ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:36
32CZAPLIŃSKI Jacek 27KOSZALINM30-3900:00:4100:05:0000:28:4900:55:50
33JANUSZEK Adam 76KOSZALINM30-3900:00:5100:04:5400:29:0300:55:50
34SZEWCZUK Paweł 202-ROSNOWOM30-3900:00:3700:05:2800:30:4400:55:59
35BARANOWSKI Piotr 4ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3600:05:3000:30:3200:56:43
36ROSZCZYNIALSKI Michał 175GDYNIAM30-3900:00:3900:05:1000:29:2900:56:43
37MERDA Piotr 135MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3900:00:3800:05:1600:30:4000:56:48
38KAMIŃSKI Łukasz 86KŁAM SZCZECINSZCZECINM30-3900:00:4700:05:3300:31:1000:56:48
39KURCZYK Zbigniew 119SŁAWNOM30-3900:00:3700:05:2300:30:2000:56:56
40ŻYWICKI Bartosz 237DZIKI KOSZALINSTARKOWOM30-3900:00:4200:05:0900:30:1500:57:12
41ŁOPIŃSKI Piotr 124DREZDENKOM30-3900:00:4200:05:1900:30:0900:58:02
42STOKROCKI Wojciech 196KOSZALINM30-3900:00:4500:05:4100:32:0500:58:07
43LECH Sylwester 122SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:3900:05:2600:30:3900:58:45
44KIEŁTYKA Rafał 94SZCZECINEKM30-3900:00:4600:05:2500:31:0000:58:52
45SOROKA Piotr 188KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4200:31:5800:58:52
46CHOŁUJ Karol 19ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM30-3900:00:4400:05:2400:31:4300:59:35
47SUBALSKI Michał 200KOSZALINM30-3900:00:4600:05:3100:31:4900:59:38
48CINCIO Robert 26TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:0800:31:2301:00:04
49GWIZDAŁA Radosław 54MY OWN CLUBREDAM30-3900:00:5100:05:3900:32:0001:00:07
50KORUS Marcin 105SIEMIANICEM30-3900:00:4500:05:3800:32:1001:00:17
51MIĄSEK Ryszard 139MANOWOM30-3900:00:4500:05:2800:31:5201:01:10
52GOŁDYN Marek 239TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4100:05:5200:33:3301:01:29
53DZIĘBOWSKI Mariusz 37KOSZALINM30-3900:00:4700:05:3600:32:1601:02:25
54STOSIO Krzysztof 198WWW.WKOLOBRZEGU.COM.PLKOSZALINM30-3900:00:5200:05:5400:33:2301:02:27
55ZADROŻNY Szymon 231RUNNER'S OF WAŁCZWAŁCZM30-3900:00:4600:05:5000:34:1601:02:29
56KOWALCZYK Piotr 108KOSZALINM30-3900:00:4800:05:4800:32:5401:02:40
57TORCZ Karol 209SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKAKOŁOBRZEGM30-3900:00:4000:05:3000:32:1601:04:08
58POLIKOWSKI Patryk 257ORP ISKRASOPOTM30-3900:00:4500:05:4000:33:2901:05:06
59BAR Wojciech 3RZESZÓWM30-3900:00:4300:05:2100:32:2101:06:18
60OLINSKI Arek 153WIDZEWSIANÓWM30-3900:00:3400:05:0800:34:0301:07:03
61GRUDZIŃŚKI Marcin 51KOSZALINM30-3900:00:5200:06:1400:35:5901:07:28
62HRYCIÓW Paweł 59BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3900:00:3900:05:5000:35:3001:07:38
63BORYS Przemysław 14BIEGNIJMY.PLKOSZALINM30-3900:00:5000:06:1800:36:2501:07:55
64ŻUREK Kamila 240KOSZALINM30-3900:00:3400:06:1500:37:1201:10:10
65PIOR Tomasz 168KONIKOWOM30-3900:00:4000:05:3100:34:4501:13:12
66KURŁOWICZ Krzysiek 260KOSZALINM30-3900:00:4200:06:0100:37:4301:13:35
67PRZYKUCKI Tomasz 170MROZÓWM30-3900:00:3700:04:1900:25:51
Znaleziono 67 wynik(ów)