PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1LEOŃCZUK Andrzej 57BIALYSTOKM2000:00:00
2BIAŁY Michał 9SKB KRAŚNIKKRAŚNIKM3000:00:00
3WYSOCKI Paweł 1LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3000:00:00
4ŚWIRGOŃ Adam 156TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAM2000:00:00
5GROCHMAL Paweł 186LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM4000:00:00
6KORGUL Marcin 175LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3000:00:00
7CHOJECKI Daniel 146KP PSP WĘGRÓWWĘGRÓWM2000:00:00
8GRĘZIAK Ewa 176YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK5000:00:00
9WOŹNICKI Paweł 198AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM3000:00:01
10OKNIŃSKI Mateusz 93SIEDLCEM2000:00:01
11GODZWON Mateusz 181BIEGIEMZAMARZENIAMI.PLLUBLINM3000:00:01
12PRZYWÓZKI Rafał 30PRZYWÓZKIM2000:00:01
13KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM3000:00:01
14DĄBROWSKA Beata 166YULO RUN TEAMSIEDLCEK3000:00:01
15OKNIŃSKI Andrzej 177YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5000:00:01
16NIEDZIÓŁKA Wojciech 119YULO RUN TEAM SIEDLCEGRABIANÓWM3000:00:01
17RADZIKOWSKI Sebastian 45SIEDLCEM2000:00:01
18STEPCZUK Katarzyna 75SIEDLICEK3000:00:01
19WOJCIESZUK Anna 188LUBELSKIBIEGACZ TEAMLUBLINK2000:00:01
20PAZDYGA Maciej 116GRĘZÓWM2000:00:01
21PIĘTAS Tomasz 117:)KALINÓWKAM4000:00:02
22BIELAK Tomasz 6TUSZÓWM3000:00:02
23KOWALSKI Tomasz 71RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:02
24SZYMAŃSKI Marek 12CHOJAM4000:00:02
25KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
26KRUPA Jarosław 81BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:02
27PRZYBYSZ Andrzej 100WARSZAWAM3000:00:02
28JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM4000:00:02
29WIERCIOCH Bożena 64RACE FIGHTER GOSIR DĘBE WLK.CYGANKAK4000:00:02
30SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3000:00:02
31GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM4000:00:02
32KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
33STAŃCZUK Leszek 136YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM5000:00:02
34ROSA Jolanta 94OSP ROSYROSYK2000:00:02
35PRZYGODZKI Tomasz 158SUCHOŻEBRYM4000:00:02
36KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
37GRZECHNIK Renata 200SAMOTNAMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:02
38DURKA Dorota 77WARSZAWAK4000:00:02
39ŁUKASZEWICZ Jadzia 15SIEDLCEK4000:00:02
40TARASZKIEWICZ Łukasz 7ŁOSICEM3000:00:03
41ZACHOSZCZ Maciej 46ŁÓDŹM3000:00:03
42BARAŃSKI Piotr 161PRUSZKÓWM3000:00:03
43IZDEBSKI Kazimierz 135V-MAX ADAMÓWKARWACZM5000:00:03
44GRZEGORCZUK Daniel 182SIEDLCEM2000:00:03
45WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4000:00:03
46PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3000:00:03
47ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4000:00:03
48NIEDZIÓŁKA Mateusz 123GRABIANÓWM2000:00:03
49SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3000:00:03
50OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3000:00:04
51KUDELSKI Adam 121OSP PODNIEŚNOPODNIEŚNOM3000:00:04
52CHOJECKI Paweł 3ZBUCKI RUCHZBUCZYNM5000:00:04
53KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3000:00:04
54KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3000:00:04
55DZIEWULSKI Robert 17ZBUCZYNM4000:00:04
56CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3000:00:04
57NOWOSIELSKA Jolanta 157SIEDLCEK4000:00:04
58ZDANOWSKI Sebastian 37STARE OPOLEM2000:00:04
59NIEDZIÓŁKA Marek 124GRABIANÓWM2000:00:04
60SOWA Andrzej 32GARWOLINM4000:00:04
61CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4000:00:04
62BULAK Dawid 40NOWE OPOLEM2000:00:04
63JAKIMIUK Adam 114PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICEŁOSICEM4000:00:05
64KLEWEK Jan 180SIEDLCEM5000:00:05
65HOŁUBIEC Agnieszka 78YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK4000:00:05
66JASTRZĘBSKI Kamil 130OKNINY PODZDRÓJM3000:00:05
67HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3000:00:05
68RACZKIEWICZ Michał 185SIEMIATYCZEM5000:00:05
69CHOJECKA Magdalena 5ZBUCKI RUCHZBUCZYNK4000:00:05
70JASTRZĘBSKI Paweł 2OKNINY PODZDRÓJM2000:00:05
71OSŁOWSKA Anna 98-SIEDLCEK3000:00:05
72KOMAR Kinga 84UZIĘBŁYK2000:00:06
73MALŻYCKI Piotr 106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM4000:00:06
74KUŹMA Krzysiek 68SKÓRZECM4000:00:06
75CZAJKOWSKI Marcin 60NOWE OSINYM2000:00:06
76STRZYŻEWSKI Maciej 142KB V-MAX ADAMÓWŁUKÓWM4000:00:06
77MITUŁA Andrzej 131TUSZÓWM3000:00:06
78JAKUBAS Daniel 61NIWISKIM2000:00:06
79LECH Henryk 179SIEDLCEM5000:00:06
80JASIŃSKI Grzegorz 35ZBUCZYNM3000:00:06
81DOBROWOLSKI Sebastian 192ZBUCKI RUCHZBUCZYNM3000:00:06
82LEWARTOWSKI Jacek 97WOJCIESZKÓWM3000:00:06
83RZĄŻEWSKI Hubert 53ZBUCKI RUCHZBUCZYNM4000:00:06
84SAPRYK Piotr 88AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4000:00:06
85WRZOSEK Iwona 92SIEDLCEK4000:00:06
86KRUK Joanna 103SPRAWNA DZIEWUCHAKOTUŃK2000:00:06
87KALICKA Anna 42SIEDLCEK5000:00:06
88MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4000:00:07
89ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4000:00:07
90CIOK Piotr 54KOHOSIEDLCEM5000:00:07
91MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4000:00:07
92TOCZYSKA Anna 24NIWISKIK3000:00:07
93STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4000:00:07
94KOPEĆ Lidia 44MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:07
95SKURATOWICZ Grzegorz 96SPOCENI NA MAXAMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:07
96LEGAT Dorota 59MIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:07
97MIKŁASZ Mariusz 143ORANGE POLSKAMIĘDZYBORÓWM4000:00:08
98MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4000:00:08
99WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:08
100KORNILUK Dominik 128REAL BARCELONAHALINÓWM3000:00:08
101KOWALCZYK Magdalena 164PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIK4000:00:08
102BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4000:00:08
103PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3000:00:08
104CHMIELEWSKI Antoni 21MIĘDZYRZEC PODLASKIM5000:00:08
105KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4000:00:08
106GAJOWNICZEK Magdalena 148SIEDLCEK3000:00:08
107KRASUSKI Grzegorz 72ZBUCZYNM3000:00:08
108GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3000:00:09
109RZYSZKIEWICZ Tomasz 163PEDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4000:00:09
110SISIK Tomasz 194STOK LACKIM4000:00:09
111MAZUREK Ilona 79GOLICE TEAMGOLICEK3000:00:09
112KOSIOREK Adam 80BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:10
113PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3000:00:10
114TRACZYK Kazimierz 52HIPOLITÓWM5000:00:10
115ADAMSKI Tomasz 47KOTUŃM3000:00:10
116LITWIŃSKI Robert 31SIEDLCEM5000:00:10
117ARASZKIEWICZ Tomasz 133SP NR 8 SIEDLCESIEDLCEM5000:00:10
118WARPECHOWSKI Paweł 155SIEMIATYCZEM5000:00:10
119MROCZEK Marta 195DZICY KONIOWECHODÓWK4000:00:10
120TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:10
121ADAMSKA Katarzyna 49KOTUŃK2000:00:10
122BARSZCZ Paweł 160WĘGRÓWM3000:00:11
123WOŹNIAK Grzegorz 101WOLA RAFALOWSKAM4000:00:11
124STAŃCZUK Dorota 144SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEK5000:00:11
125KAMIŃSKI Łukasz 14ZĄBKIM3000:00:11
126KUŹMA Dorota 66SKÓRZECK4000:00:11
127KORNILAK Edyta 58GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECK4000:00:11
128CZARNOCKI Paweł 153GRUPA BIEGACZ SKÓRZEC BIEGAGOŁĄBEKM4000:00:11
129KRÓL Łukasz 8WARSZAWAM3000:00:11
130BARSZCZ Piotr 162WEGROWM3000:00:12
131SPRAWKA Magdalena 197SIEDLCEK2000:00:12
132CHROMIK Anna 125SIEDLCEK3000:00:12
133GRZYWACZ Dariusz 171WARSZAWAM2000:00:12
134ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3000:00:12
135ZDUNEK Mariusz 38WARSZAWAM3000:00:12
136ROSA Izabela 39WARSZAWAK3000:00:12
137DĄBROWSKI Daniel 174PASJA SULEJÓWEKSULEJÓWEKM4000:00:12
138GŁĄBSKI Paweł 137MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:13
139CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4000:00:13
140TECA Sebastian 69SIEDLCEM4000:00:13
141KUNKA Piotr 56TEAM ZABIEGANEDNIJAKUBÓWM3000:00:13
142DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3000:00:14
143PORCZYŃSKI Adam 16918 BDOWWASILKÓWM3000:00:14
144WALASIK Piotr 138MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:14
145ŚLIWKA Paweł 178RADOMM3000:00:14
146WALASIK Agnieszka 140MIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:14
147KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:14
148KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4000:00:14
149PRZESMYCKI Adam 10MOKOBODYM5000:00:15
150SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3000:00:15
151MĄDRY Paweł 168ŁUKÓWM4000:00:15
152CHOROMAŃSKA Anna 111SIEDLCEK2000:00:16
153CHOROMAŃSKI Jacek 183WARSZAWAM3000:00:16
154GROCHOWSKA Joanna 112BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK5000:00:16
155SZOSTAKOWSKI Jarosław 113BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM5000:00:16
Niesklasyfikowani
CABAJ Krzysztof 120YULO RUN TEAM SIEDLCEDOMANICE KOLONIAM40DNF
RADZIKOWSKA Joanna 344SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEK40DNF
DQŁUGOWSKI Sebastian 51SIEDLCEM20DQ
Znaleziono 158 wynik(ów)