PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DĄBROWSKA Beata 166YULO RUN TEAMSIEDLCEK301K 100:00:0101:33:47.0501:33:48.05 4:2713,4
2STEPCZUK Katarzyna 75SIEDLICEK302K 200:00:0101:39:56.8501:39:58.25+00:06:094:4512,6
3WIERCIOCH Bożena 64RACE FIGHTER GOSIR DĘBE WLK.CYGANKAK401K 300:00:0201:40:32.4001:40:35.35+00:06:454:4712,5
4WOJCIESZUK Anna 188LUBELSKIBIEGACZ TEAMLUBLINK201K 400:00:0101:41:27.4001:41:28.80+00:07:404:4912,4
5ROSA Jolanta 94OSP ROSYROSYK202K 500:00:0201:46:01.1501:46:03.75+00:12:145:0211,9
6HOŁUBIEC Agnieszka 78YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK402K 600:00:0501:46:49.3001:46:54.45+00:13:025:0511,8
7CHOROMAŃSKA Anna 111SIEDLCEK203K 700:00:1601:49:48.1001:50:04.25+00:16:015:1311,5
8SPRAWKA Magdalena 197SIEDLCEK204K 800:00:1201:52:12.5501:52:24.70+00:18:255:2011,2
9GRĘZIAK Ewa 176YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK501K 900:00:0001:53:48.0001:53:48.00+00:20:005:2511,1
10GRZECHNIK Renata 200SAMOTNAMIŃSK MAZOWIECKIK403K 1000:00:0201:55:01.7001:55:04.65+00:21:145:2811,0
11CHROMIK Anna 125SIEDLCEK303K 1100:00:1201:55:09.5501:55:22.25+00:21:225:2910,9
12DURKA Dorota 77WARSZAWAK404K 1200:00:0201:58:14.8001:58:17.70+00:24:275:3710,7
13TOCZYSKA Anna 24NIWISKIK304K 1300:00:0702:02:28.1002:02:35.80+00:28:415:4910,3
14NOWOSIELSKA Jolanta 157SIEDLCEK405K 1400:00:0402:04:24.3002:04:28.60+00:30:375:5510,1
15STAŃCZUK Dorota 144SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEK502K 1500:00:1102:04:35.4002:04:46.95+00:30:485:5510,1
16KOPEĆ Lidia 44MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK305K 1600:00:0702:05:42.4002:05:50.10+00:31:555:5910,0
17KOWALCZYK Magdalena 164PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIK406K 1700:00:0802:07:49.1002:07:57.95+00:34:026:059,9
18WRZOSEK Iwona 92SIEDLCEK407K 1800:00:0602:12:07.4502:12:13.75+00:38:206:179,5
19KRUK Joanna 103SPRAWNA DZIEWUCHAKOTUŃK205K 1900:00:0602:12:20.8502:12:27.70+00:38:336:189,5
20KUŹMA Dorota 66SKÓRZECK408K 2000:00:1102:13:00.6502:13:12.20+00:39:136:209,5
21KORNILAK Edyta 58GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECK409K 2100:00:1102:14:44.4002:14:56.15+00:40:576:249,4
22CHOJECKA Magdalena 5ZBUCKI RUCHZBUCZYNK4010K 2200:00:0502:14:59.8502:15:05.05+00:41:126:259,3
23MROCZEK Marta 195DZICY KONIOWECHODÓWK4011K 2300:00:1002:17:08.9002:17:19.30+00:43:216:319,2
24GAJOWNICZEK Magdalena 148SIEDLCEK306K 2400:00:0802:18:07.8502:18:16.05+00:44:206:349,1
25ROSA Izabela 39WARSZAWAK307K 2500:00:1202:18:29.1002:18:41.20+00:44:426:359,1
26KALICKA Anna 42SIEDLCEK503K 2600:00:0602:20:01.5002:20:07.70+00:46:146:409,0
27WALASIK Agnieszka 140MIŃSK MAZOWIECKIK308K 2700:00:1402:20:26.7002:20:41.20+00:46:396:419,0
28MAZUREK Ilona 79GOLICE TEAMGOLICEK309K 2800:00:0902:26:53.0502:27:02.85+00:53:066:598,6
29GROCHOWSKA Joanna 112BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK504K 2900:00:1602:27:36.9502:27:53.20+00:53:497:018,5
30ADAMSKA Katarzyna 49KOTUŃK206K 3000:00:1002:32:31.2002:32:41.20+00:58:447:158,3
31ŁUKASZEWICZ Jadzia 15SIEDLCEK4012K 3100:00:0202:33:50.0502:33:52.80+01:00:037:198,2
32OSŁOWSKA Anna 98-SIEDLCEK3010K 3200:00:0502:37:18.6502:37:23.85+01:03:317:298,0
33LEGAT Dorota 59MIŃSK MAZOWIECKIK207K 3300:00:0702:40:45.9502:40:53.65+01:06:587:397,8
34KOMAR Kinga 84UZIĘBŁYK208K 3400:00:06   
Niesklasyfikowani
RADZIKOWSKA Joanna 344SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEK40DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)