Organizator : | Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o. |
Data : | 2021-08-29 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 198 |
Wystartowało : | 158 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 21km | Czas brutto 21km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DĄBROWSKA Beata | 166 | YULO RUN TEAM | SIEDLCE | K30 | 1 | K 1 | 00:00:01 | 01:33:47.05 | 01:33:48.05 | 4:27 | 13.4 (100%) | ||
2 | STEPCZUK Katarzyna | 75 | SIEDLICE | K30 | 2 | K 2 | 00:00:01 | 01:39:56.85 | 01:39:58.25 | +00:06:09 (6.2%) | 4:45 | 12.6 (94.0%) | ||
3 | WIERCIOCH Bożena | 64 | RACE FIGHTER GOSIR DĘBE WLK. | CYGANKA | K40 | 1 | K 3 | 00:00:02 | 01:40:32.40 | 01:40:35.35 | +00:06:45 (6.7%) | 4:47 | 12.5 (93.3%) | |
4 | WOJCIESZUK Anna | 188 | LUBELSKIBIEGACZ TEAM | LUBLIN | K20 | 1 | K 4 | 00:00:01 | 01:41:27.40 | 01:41:28.80 | +00:07:40 (7.6%) | 4:49 | 12.4 (92.5%) | |
5 | ROSA Jolanta | 94 | OSP ROSY | ROSY | K20 | 2 | K 5 | 00:00:02 | 01:46:01.15 | 01:46:03.75 | +00:12:14 (11.5%) | 5:02 | 11.9 (88.8%) | |
6 | HOŁUBIEC Agnieszka | 78 | YULO RUN TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | K40 | 2 | K 6 | 00:00:05 | 01:46:49.30 | 01:46:54.45 | +00:13:02 (12.2%) | 5:05 | 11.8 (88.1%) | |
7 | CHOROMAŃSKA Anna | 111 | SIEDLCE | K20 | 3 | K 7 | 00:00:16 | 01:49:48.10 | 01:50:04.25 | +00:16:01 (14.6%) | 5:13 | 11.5 (85.8%) | ||
8 | SPRAWKA Magdalena | 197 | SIEDLCE | K20 | 4 | K 8 | 00:00:12 | 01:52:12.55 | 01:52:24.70 | +00:18:25 (16.4%) | 5:20 | 11.2 (83.6%) | ||
9 | GRĘZIAK Ewa | 176 | YULO RUN TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | K50 | 1 | K 9 | 00:00:00 | 01:53:48.00 | 01:53:48.00 | +00:20:00 (17.6%) | 5:25 | 11.1 (82.8%) | |
10 | GRZECHNIK Renata | 200 | SAMOTNA | MIŃSK MAZOWIECKI | K40 | 3 | K 10 | 00:00:02 | 01:55:01.70 | 01:55:04.65 | +00:21:14 (18.5%) | 5:28 | 11 (82.1%) | |
11 | CHROMIK Anna | 125 | SIEDLCE | K30 | 3 | K 11 | 00:00:12 | 01:55:09.55 | 01:55:22.25 | +00:21:22 (18.6%) | 5:29 | 10.9 (81.3%) | ||
12 | DURKA Dorota | 77 | WARSZAWA | K40 | 4 | K 12 | 00:00:02 | 01:58:14.80 | 01:58:17.70 | +00:24:27 (20.7%) | 5:37 | 10.7 (79.9%) | ||
13 | TOCZYSKA Anna | 24 | NIWISKI | K30 | 4 | K 13 | 00:00:07 | 02:02:28.10 | 02:02:35.80 | +00:28:41 (23.4%) | 5:49 | 10.3 (76.9%) | ||
14 | NOWOSIELSKA Jolanta | 157 | SIEDLCE | K40 | 5 | K 14 | 00:00:04 | 02:04:24.30 | 02:04:28.60 | +00:30:37 (24.6%) | 5:55 | 10.1 (75.4%) | ||
15 | STAŃCZUK Dorota | 144 | SLOW JOGGING SIEDLCE | SIEDLCE | K50 | 2 | K 15 | 00:00:11 | 02:04:35.40 | 02:04:46.95 | +00:30:48 (24.7%) | 5:55 | 10.1 (75.4%) | |
16 | KOPEĆ Lidia | 44 | MKB DREPTAK | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 5 | K 16 | 00:00:07 | 02:05:42.40 | 02:05:50.10 | +00:31:55 (25.4%) | 5:59 | 10 (74.6%) | |
17 | KOWALCZYK Magdalena | 164 | PĘDZĄCE LENIWCE | SOKOŁÓW PODLASKI | K40 | 6 | K 17 | 00:00:08 | 02:07:49.10 | 02:07:57.95 | +00:34:02 (26.6%) | 6:05 | 9.9 (73.9%) | |
18 | WRZOSEK Iwona | 92 | SIEDLCE | K40 | 7 | K 18 | 00:00:06 | 02:12:07.45 | 02:12:13.75 | +00:38:20 (29.0%) | 6:17 | 9.5 (70.9%) | ||
19 | KRUK Joanna | 103 | SPRAWNA DZIEWUCHA | KOTUŃ | K20 | 5 | K 19 | 00:00:06 | 02:12:20.85 | 02:12:27.70 | +00:38:33 (29.1%) | 6:18 | 9.5 (70.9%) | |
20 | KUŹMA Dorota | 66 | SKÓRZEC | K40 | 8 | K 20 | 00:00:11 | 02:13:00.65 | 02:13:12.20 | +00:39:13 (29.5%) | 6:20 | 9.5 (70.9%) | ||
21 | KORNILAK Edyta | 58 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | SKÓRZEC | K40 | 9 | K 21 | 00:00:11 | 02:14:44.40 | 02:14:56.15 | +00:40:57 (30.4%) | 6:24 | 9.4 (70.1%) | |
22 | CHOJECKA Magdalena | 5 | ZBUCKI RUCH | ZBUCZYN | K40 | 10 | K 22 | 00:00:05 | 02:14:59.85 | 02:15:05.05 | +00:41:12 (30.5%) | 6:25 | 9.3 (69.4%) | |
23 | MROCZEK Marta | 195 | DZICY KONIOWE | CHODÓW | K40 | 11 | K 23 | 00:00:10 | 02:17:08.90 | 02:17:19.30 | +00:43:21 (31.6%) | 6:31 | 9.2 (68.7%) | |
24 | GAJOWNICZEK Magdalena | 148 | SIEDLCE | K30 | 6 | K 24 | 00:00:08 | 02:18:07.85 | 02:18:16.05 | +00:44:20 (32.1%) | 6:34 | 9.1 (67.9%) | ||
25 | ROSA Izabela | 39 | WARSZAWA | K30 | 7 | K 25 | 00:00:12 | 02:18:29.10 | 02:18:41.20 | +00:44:42 (32.3%) | 6:35 | 9.1 (67.9%) | ||
26 | KALICKA Anna | 42 | SIEDLCE | K50 | 3 | K 26 | 00:00:06 | 02:20:01.50 | 02:20:07.70 | +00:46:14 (33.0%) | 6:40 | 9 (67.2%) | ||
27 | WALASIK Agnieszka | 140 | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 8 | K 27 | 00:00:14 | 02:20:26.70 | 02:20:41.20 | +00:46:39 (33.2%) | 6:41 | 9 (67.2%) | ||
28 | MAZUREK Ilona | 79 | GOLICE TEAM | GOLICE | K30 | 9 | K 28 | 00:00:09 | 02:26:53.05 | 02:27:02.85 | +00:53:06 (36.2%) | 6:59 | 8.6 (64.2%) | |
29 | GROCHOWSKA Joanna | 112 | BIEGAMY Z OCHOTĄ | WARSZAWA | K50 | 4 | K 29 | 00:00:16 | 02:27:36.95 | 02:27:53.20 | +00:53:49 (36.5%) | 7:01 | 8.5 (63.4%) | |
30 | ADAMSKA Katarzyna | 49 | KOTUŃ | K20 | 6 | K 30 | 00:00:10 | 02:32:31.20 | 02:32:41.20 | +00:58:44 (38.5%) | 7:15 | 8.3 (61.9%) | ||
31 | ŁUKASZEWICZ Jadzia | 15 | SIEDLCE | K40 | 12 | K 31 | 00:00:02 | 02:33:50.05 | 02:33:52.80 | +01:00:03 (39.0%) | 7:19 | 8.2 (61.2%) | ||
32 | OSŁOWSKA Anna | 98 | - | SIEDLCE | K30 | 10 | K 32 | 00:00:05 | 02:37:18.65 | 02:37:23.85 | +01:03:31 (40.4%) | 7:29 | 8 (59.7%) | |
33 | LEGAT Dorota | 59 | MIŃSK MAZOWIECKI | K20 | 7 | K 33 | 00:00:07 | 02:40:45.95 | 02:40:53.65 | +01:06:58 (41.7%) | 7:39 | 7.8 (58.2%) | ||
34 | KOMAR Kinga | 84 | UZIĘBŁY | K20 | 8 | K 34 | 00:00:06 | (0.0%) | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
RADZIKOWSKA Joanna | 344 | SLOW JOGGING SIEDLCE | SIEDLCE | K40 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 35 wynik(ów)