PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LEOŃCZUK Andrzej 57BIALYSTOKM201M 100:00:0001:13:23.4001:13:23.85 3:2917,2
2BIAŁY Michał 9SKB KRAŚNIKKRAŚNIKM301M 200:00:0001:14:18.6001:14:19.35+00:00:553:3217,0
3WYSOCKI Paweł 1LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM302M 300:00:0001:14:48.0001:14:48.50+00:01:243:3316,8
4ŚWIRGOŃ Adam 156TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAM202M 400:00:0001:18:20.2501:18:20.75+00:04:563:4316,1
5GROCHMAL Paweł 186LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM401M 500:00:0001:18:37.2501:18:38.00+00:05:133:4416,0
6KORGUL Marcin 175LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM303M 600:00:0001:22:36.5501:22:37.25+00:09:133:5615,3
7WOŹNICKI Paweł 198AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM304M 700:00:0101:24:10.4001:24:12.15+00:10:474:0015,0
8OKNIŃSKI Mateusz 93SIEDLCEM203M 800:00:0101:24:40.3501:24:41.95+00:11:164:0114,9
9GODZWON Mateusz 181BIEGIEMZAMARZENIAMI.PLLUBLINM305M 900:00:0101:25:14.7501:25:15.85+00:11:514:0314,8
10CHOJECKI Daniel 146KP PSP WĘGRÓWWĘGRÓWM204M 1000:00:0001:27:51.5001:27:52.30+00:14:284:1114,3
11BIELAK Tomasz 6TUSZÓWM306M 1100:00:0201:28:11.9001:28:13.90+00:14:484:1114,3
12PIĘTAS Tomasz 117:)KALINÓWKAM402M 1200:00:0201:30:04.2501:30:06.45+00:16:404:1714,0
13PRZYWÓZKI Rafał 30PRZYWÓZKIM205M 1300:00:0101:30:39.6001:30:41.35+00:17:164:1913,9
14KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM307M 1400:00:0101:30:54.5001:30:55.75+00:17:314:1913,9
15KOSIOREK Adam 80BSAC MOKOBODYMOKOBODYM501M 1500:00:1001:32:17.7501:32:27.75+00:18:544:2313,7
16KOWALSKI Tomasz 71RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.MIŃSK MAZOWIECKIM308M 1600:00:0201:34:53.6001:34:55.65+00:21:304:3113,3
17SZYMAŃSKI Marek 12CHOJAM403M 1700:00:0201:35:05.2501:35:07.25+00:21:414:3113,3
18KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM404M 1800:00:0201:35:26.2501:35:28.65+00:22:024:3213,2
19TARASZKIEWICZ Łukasz 7ŁOSICEM309M 1900:00:0301:35:53.4501:35:57.05+00:22:304:3313,1
20KRUPA Jarosław 81BSAC MOKOBODYMOKOBODYM502M 2000:00:0201:36:26.9001:36:29.25+00:23:034:3513,1
21OKNIŃSKI Andrzej 177YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM503M 2100:00:0101:36:29.2001:36:30.55+00:23:054:3513,1
22NIEDZIÓŁKA Wojciech 119YULO RUN TEAM SIEDLCEGRABIANÓWM3010M 2200:00:0101:37:22.5501:37:23.95+00:23:594:3812,9
23RADZIKOWSKI Sebastian 45SIEDLCEM206M 2300:00:0101:37:29.6501:37:31.50+00:24:064:3812,9
24MALŻYCKI Piotr 106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM405M 2400:00:0601:37:39.0001:37:45.85+00:24:154:3912,9
25JAKIMIUK Adam 114PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICEŁOSICEM406M 2500:00:0501:37:43.3501:37:48.50+00:24:194:3912,9
26PRZYBYSZ Andrzej 100WARSZAWAM3011M 2600:00:0201:38:01.9001:38:04.70+00:24:384:4012,9
27JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM407M 2700:00:0201:38:59.4001:39:01.95+00:25:364:4212,7
28OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3012M 2800:00:0401:39:13.7001:39:18.60+00:25:504:4312,7
29KUŹMA Krzysiek 68SKÓRZECM408M 2900:00:0601:40:03.1501:40:09.15+00:26:394:4512,6
30CZAJKOWSKI Marcin 60NOWE OSINYM207M 3000:00:0601:40:23.6001:40:29.60+00:27:004:4612,6
31ZACHOSZCZ Maciej 46ŁÓDŹM3013M 3100:00:0301:41:02.0501:41:05.15+00:27:384:4812,5
32SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3014M 3200:00:0201:41:21.9501:41:24.80+00:27:584:4912,4
33GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM409M 3300:00:0201:41:30.7501:41:33.70+00:28:074:5012,4
34KUDELSKI Adam 121OSP PODNIEŚNOPODNIEŚNOM3015M 3400:00:0401:41:58.5501:42:02.60+00:28:354:5112,4
35BARSZCZ Piotr 162WEGROWM3016M 3500:00:1201:43:02.9501:43:15.35+00:29:394:5412,2
36BARSZCZ Paweł 160WĘGRÓWM3017M 3600:00:1101:43:03.7001:43:15.65+00:29:404:5412,2
37KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4010M 3700:00:0201:43:30.6501:43:33.05+00:30:074:5512,2
38STAŃCZUK Leszek 136YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM504M 3800:00:0201:44:50.7001:44:53.10+00:31:274:5912,0
39MIKŁASZ Mariusz 143ORANGE POLSKAMIĘDZYBORÓWM4011M 3900:00:0801:44:55.0001:45:03.50+00:31:314:5912,0
40PRZYGODZKI Tomasz 158SUCHOŻEBRYM4012M 4000:00:0201:45:35.0501:45:37.05+00:32:115:0111,9
41MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4013M 4100:00:0701:45:39.3501:45:46.90+00:32:155:0111,9
42KLEWEK Jan 180SIEDLCEM505M 4200:00:0501:45:54.0501:45:59.20+00:32:305:0211,9
43BARAŃSKI Piotr 161PRUSZKÓWM3018M 4300:00:0301:46:37.8001:46:41.70+00:33:145:0411,8
44STRZYŻEWSKI Maciej 142KB V-MAX ADAMÓWŁUKÓWM4014M 4400:00:0601:46:40.6501:46:46.85+00:33:175:0411,8
45CHOJECKI Paweł 3ZBUCKI RUCHZBUCZYNM506M 4500:00:0401:47:03.0501:47:07.55+00:33:395:0511,8
46GŁĄBSKI Paweł 137MIŃSK MAZOWIECKIM4015M 4600:00:1301:47:15.0001:47:28.25+00:33:515:0611,7
47IZDEBSKI Kazimierz 135V-MAX ADAMÓWKARWACZM507M 4700:00:0301:48:04.9501:48:08.90+00:34:415:0811,7
48PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3019M 4800:00:1001:48:32.9501:48:43.00+00:35:095:1011,6
49MITUŁA Andrzej 131TUSZÓWM3020M 4900:00:0601:48:46.8501:48:53.30+00:35:235:1011,6
50MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4016M 5000:00:0801:49:21.5501:49:29.70+00:35:585:1211,5
51TRACZYK Kazimierz 52HIPOLITÓWM508M 5100:00:1001:50:28.6501:50:39.05+00:37:055:1511,4
52KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3021M 5200:00:0401:52:36.8001:52:41.15+00:39:135:2111,2
53ADAMSKI Tomasz 47KOTUŃM3022M 5300:00:1001:52:47.7501:52:58.45+00:39:245:2211,2
54ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4017M 5400:00:0701:52:52.4001:53:00.00+00:39:295:2211,2
55JAKUBAS Daniel 61NIWISKIM208M 5500:00:0601:54:04.1001:54:10.95+00:40:405:2511,0
56KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4018M 5600:00:0201:54:40.2001:54:42.40+00:41:165:2711,0
57CIOK Piotr 54KOHOSIEDLCEM509M 5700:00:0701:54:43.9501:54:51.05+00:41:205:2711,0
58LECH Henryk 179SIEDLCEM5010M 5800:00:0601:55:24.1001:55:31.05+00:42:005:2910,9
59DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3023M 5900:00:1401:55:33.1501:55:47.70+00:42:095:3010,9
60JASIŃSKI Grzegorz 35ZBUCZYNM3024M 6000:00:0601:56:03.8501:56:10.15+00:42:405:3110,9
61WOŹNIAK Grzegorz 101WOLA RAFALOWSKAM4019M 6100:00:1101:56:24.3501:56:36.15+00:43:005:3210,8
62KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3025M 6200:00:0401:56:25.0001:56:29.25+00:43:015:3210,8
63MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4020M 6300:00:0701:56:38.1501:56:45.25+00:43:145:3310,8
64DOBROWOLSKI Sebastian 192ZBUCKI RUCHZBUCZYNM3026M 6400:00:0601:56:50.7001:56:56.85+00:43:275:3310,8
65CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4021M 6500:00:1301:57:03.5501:57:16.90+00:43:405:3410,8
66DZIEWULSKI Robert 17ZBUCZYNM4022M 6600:00:0401:57:11.6501:57:16.45+00:43:485:3410,8
67PAZDYGA Maciej 116GRĘZÓWM209M 6700:00:0101:57:51.8501:57:52.85+00:44:285:3610,7
68JASTRZĘBSKI Kamil 130OKNINY PODZDRÓJM3027M 6800:00:0501:59:27.4501:59:33.15+00:46:045:4110,5
69TECA Sebastian 69SIEDLCEM4023M 6900:00:1302:00:12.6502:00:25.90+00:46:495:4310,5
70WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4024M 7000:00:0802:00:15.3502:00:23.35+00:46:515:4310,5
71SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3028M 7100:00:0302:00:36.0002:00:39.00+00:47:125:4410,4
72KORNILUK Dominik 128REAL BARCELONAHALINÓWM3029M 7200:00:0802:00:44.4502:00:52.80+00:47:215:4410,4
73LITWIŃSKI Robert 31SIEDLCEM5011M 7300:00:1002:00:45.9002:00:56.30+00:47:225:4510,4
74GRZYWACZ Dariusz 171WARSZAWAM2010M 7400:00:1202:01:27.7502:01:40.50+00:48:045:4710,4
75GRZEGORCZUK Daniel 182SIEDLCEM2011M 7500:00:0302:01:33.7002:01:37.25+00:48:105:4710,4
76ARASZKIEWICZ Tomasz 133SP NR 8 SIEDLCESIEDLCEM5012M 7600:00:1002:02:04.6502:02:15.05+00:48:415:4810,3
77ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3030M 7700:00:1202:02:40.5002:02:52.90+00:49:175:5010,3
78CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3031M 7800:00:0402:02:52.0002:02:56.95+00:49:285:5110,3
79HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3032M 7900:00:0502:03:28.3502:03:33.50+00:50:045:5210,2
80WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4025M 8000:00:0302:03:43.1002:03:46.45+00:50:195:5310,2
81PORCZYŃSKI Adam 16918 BDOWWASILKÓWM3033M 8100:00:1402:03:47.9502:04:02.75+00:50:245:5310,2
82PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3034M 8200:00:0302:04:08.2002:04:12.00+00:50:445:5410,2
83STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4026M 8300:00:0702:04:30.6502:04:38.35+00:51:075:5510,1
84ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4027M 8400:00:0302:04:35.4502:04:38.95+00:51:125:5510,1
85NIEDZIÓŁKA Mateusz 123GRABIANÓWM2012M 8500:00:0302:05:36.3502:05:40.25+00:52:125:5810,0
86LEWARTOWSKI Jacek 97WOJCIESZKÓWM3035M 8600:00:0602:05:49.8502:05:55.85+00:52:265:5910,0
87KAMIŃSKI Łukasz 14ZĄBKIM3036M 8700:00:1102:05:50.8502:06:02.80+00:52:275:5910,0
88WARPECHOWSKI Paweł 155SIEMIATYCZEM5013M 8800:00:1002:05:56.1002:06:07.05+00:52:325:5910,0
89ZDANOWSKI Sebastian 37STARE OPOLEM2013M 8900:00:0402:06:03.0502:06:07.55+00:52:396:0010,0
90GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3037M 9000:00:0902:06:22.7002:06:32.45+00:52:596:0110,0
91RZĄŻEWSKI Hubert 53ZBUCKI RUCHZBUCZYNM4028M 9100:00:0602:06:56.7002:07:03.00+00:53:336:029,9
92SAPRYK Piotr 88AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4029M 9200:00:0602:07:05.9502:07:12.90+00:53:426:039,9
93RACZKIEWICZ Michał 185SIEMIATYCZEM5014M 9300:00:0502:07:36.9502:07:42.35+00:54:136:049,9
94RZYSZKIEWICZ Tomasz 163PEDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4030M 9400:00:0902:07:49.1002:07:58.10+00:54:256:059,9
95BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4031M 9500:00:0802:08:36.2002:08:44.20+00:55:126:079,8
96NIEDZIÓŁKA Marek 124GRABIANÓWM2014M 9600:00:0402:08:37.2002:08:41.70+00:55:136:079,8
97PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3038M 9700:00:0802:08:42.4502:08:50.45+00:55:196:079,8
98WALASIK Piotr 138MIŃSK MAZOWIECKIM3039M 9800:00:1402:11:15.5002:11:29.85+00:57:526:159,6
99CHOROMAŃSKI Jacek 183WARSZAWAM3040M 9900:00:1602:13:55.4002:14:12.20+01:00:326:229,4
100CZARNOCKI Paweł 153GRUPA BIEGACZ SKÓRZEC BIEGAGOŁĄBEKM4032M 10000:00:1102:14:44.8502:14:56.25+01:01:216:249,4
101TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4033M 10100:00:1002:14:45.6502:14:56.20+01:01:226:259,4
102JASTRZĘBSKI Paweł 2OKNINY PODZDRÓJM2015M 10200:00:0502:15:32.3502:15:37.40+01:02:086:279,3
103SOWA Andrzej 32GARWOLINM4034M 10300:00:0402:15:46.7002:15:51.20+01:02:236:279,3
104PRZESMYCKI Adam 10MOKOBODYM5015M 10400:00:1502:16:00.4002:16:16.05+01:02:376:289,3
105CHMIELEWSKI Antoni 21MIĘDZYRZEC PODLASKIM5016M 10500:00:0802:16:03.8002:16:12.15+01:02:406:289,3
106KRÓL Łukasz 8WARSZAWAM3041M 10600:00:1102:17:46.6502:17:58.10+01:04:236:339,1
107KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4035M 10700:00:0802:18:07.3502:18:16.00+01:04:436:349,1
108ŚLIWKA Paweł 178RADOMM3042M 10800:00:1402:18:19.8002:18:33.85+01:04:566:359,1
109KRASUSKI Grzegorz 72ZBUCZYNM3043M 10900:00:0802:18:24.6002:18:32.60+01:05:016:359,1
110CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4036M 11000:00:0402:18:25.8002:18:29.90+01:05:026:359,1
111ZDUNEK Mariusz 38WARSZAWAM3044M 11100:00:1202:18:28.6002:18:41.45+01:05:056:359,1
112SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3045M 11200:00:1502:19:04.7002:19:19.80+01:05:416:379,1
113BULAK Dawid 40NOWE OPOLEM2016M 11300:00:0402:19:07.0002:19:11.40+01:05:436:379,1
114SISIK Tomasz 194STOK LACKIM4037M 11400:00:0902:19:09.7002:19:18.80+01:05:466:379,1
115MĄDRY Paweł 168ŁUKÓWM4038M 11500:00:1502:24:08.3002:24:24.10+01:10:446:518,7
116KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4039M 11600:00:1402:26:50.6002:27:04.80+01:13:276:598,6
117SZOSTAKOWSKI Jarosław 113BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM5017M 11700:00:1602:27:37.6502:27:53.70+01:14:147:018,5
118KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4040M 11800:00:1402:28:17.7002:28:31.90+01:14:547:038,5
119DĄBROWSKI Daniel 174PASJA SULEJÓWEKSULEJÓWEKM4041M 11900:00:1202:28:48.1002:29:00.20+01:15:247:058,5
120KUNKA Piotr 56TEAM ZABIEGANEDNIJAKUBÓWM3046M 12000:00:1302:29:23.7002:29:37.35+01:16:007:068,4
121SKURATOWICZ Grzegorz 96SPOCENI NA MAXAMIŃSK MAZOWIECKIM4042M 12100:00:0702:29:39.8002:29:47.05+01:16:167:078,4
Niesklasyfikowani
DQŁUGOWSKI Sebastian 51SIEDLCEM20DQ01:35:46.40 DQ DQ0:0013,2
CABAJ Krzysztof 120YULO RUN TEAM SIEDLCEDOMANICE KOLONIAM40DNF DNF DNF--
Znaleziono 123 wynik(ów)