PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1LEOŃCZUK Andrzej 57BIALYSTOKM2000:00:00
2BIAŁY Michał 9SKB KRAŚNIKKRAŚNIKM3000:00:00
3WYSOCKI Paweł 1LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3000:00:00
4ŚWIRGOŃ Adam 156TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAM2000:00:00
5GROCHMAL Paweł 186LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM4000:00:00
6KORGUL Marcin 175LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3000:00:00
7CHOJECKI Daniel 146KP PSP WĘGRÓWWĘGRÓWM2000:00:00
8WOŹNICKI Paweł 198AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM3000:00:01
9OKNIŃSKI Mateusz 93SIEDLCEM2000:00:01
10GODZWON Mateusz 181BIEGIEMZAMARZENIAMI.PLLUBLINM3000:00:01
11PRZYWÓZKI Rafał 30PRZYWÓZKIM2000:00:01
12KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM3000:00:01
13OKNIŃSKI Andrzej 177YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5000:00:01
14NIEDZIÓŁKA Wojciech 119YULO RUN TEAM SIEDLCEGRABIANÓWM3000:00:01
15RADZIKOWSKI Sebastian 45SIEDLCEM2000:00:01
16PAZDYGA Maciej 116GRĘZÓWM2000:00:01
17PIĘTAS Tomasz 117:)KALINÓWKAM4000:00:02
18BIELAK Tomasz 6TUSZÓWM3000:00:02
19KOWALSKI Tomasz 71RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:02
20SZYMAŃSKI Marek 12CHOJAM4000:00:02
21KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
22KRUPA Jarosław 81BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:02
23PRZYBYSZ Andrzej 100WARSZAWAM3000:00:02
24JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM4000:00:02
25SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3000:00:02
26GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM4000:00:02
27KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
28STAŃCZUK Leszek 136YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM5000:00:02
29PRZYGODZKI Tomasz 158SUCHOŻEBRYM4000:00:02
30KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
31TARASZKIEWICZ Łukasz 7ŁOSICEM3000:00:03
32ZACHOSZCZ Maciej 46ŁÓDŹM3000:00:03
33BARAŃSKI Piotr 161PRUSZKÓWM3000:00:03
34IZDEBSKI Kazimierz 135V-MAX ADAMÓWKARWACZM5000:00:03
35GRZEGORCZUK Daniel 182SIEDLCEM2000:00:03
36WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4000:00:03
37PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3000:00:03
38ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4000:00:03
39NIEDZIÓŁKA Mateusz 123GRABIANÓWM2000:00:03
40SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3000:00:03
41OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3000:00:04
42KUDELSKI Adam 121OSP PODNIEŚNOPODNIEŚNOM3000:00:04
43CHOJECKI Paweł 3ZBUCKI RUCHZBUCZYNM5000:00:04
44KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3000:00:04
45KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3000:00:04
46DZIEWULSKI Robert 17ZBUCZYNM4000:00:04
47CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3000:00:04
48ZDANOWSKI Sebastian 37STARE OPOLEM2000:00:04
49NIEDZIÓŁKA Marek 124GRABIANÓWM2000:00:04
50SOWA Andrzej 32GARWOLINM4000:00:04
51CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4000:00:04
52BULAK Dawid 40NOWE OPOLEM2000:00:04
53JAKIMIUK Adam 114PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICEŁOSICEM4000:00:05
54KLEWEK Jan 180SIEDLCEM5000:00:05
55JASTRZĘBSKI Kamil 130OKNINY PODZDRÓJM3000:00:05
56HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3000:00:05
57RACZKIEWICZ Michał 185SIEMIATYCZEM5000:00:05
58JASTRZĘBSKI Paweł 2OKNINY PODZDRÓJM2000:00:05
59MALŻYCKI Piotr 106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM4000:00:06
60KUŹMA Krzysiek 68SKÓRZECM4000:00:06
61CZAJKOWSKI Marcin 60NOWE OSINYM2000:00:06
62STRZYŻEWSKI Maciej 142KB V-MAX ADAMÓWŁUKÓWM4000:00:06
63MITUŁA Andrzej 131TUSZÓWM3000:00:06
64JAKUBAS Daniel 61NIWISKIM2000:00:06
65LECH Henryk 179SIEDLCEM5000:00:06
66JASIŃSKI Grzegorz 35ZBUCZYNM3000:00:06
67DOBROWOLSKI Sebastian 192ZBUCKI RUCHZBUCZYNM3000:00:06
68LEWARTOWSKI Jacek 97WOJCIESZKÓWM3000:00:06
69RZĄŻEWSKI Hubert 53ZBUCKI RUCHZBUCZYNM4000:00:06
70SAPRYK Piotr 88AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4000:00:06
71MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4000:00:07
72ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4000:00:07
73CIOK Piotr 54KOHOSIEDLCEM5000:00:07
74MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4000:00:07
75STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4000:00:07
76SKURATOWICZ Grzegorz 96SPOCENI NA MAXAMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:07
77MIKŁASZ Mariusz 143ORANGE POLSKAMIĘDZYBORÓWM4000:00:08
78MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4000:00:08
79WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:08
80KORNILUK Dominik 128REAL BARCELONAHALINÓWM3000:00:08
81BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4000:00:08
82PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3000:00:08
83CHMIELEWSKI Antoni 21MIĘDZYRZEC PODLASKIM5000:00:08
84KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4000:00:08
85KRASUSKI Grzegorz 72ZBUCZYNM3000:00:08
86GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3000:00:09
87RZYSZKIEWICZ Tomasz 163PEDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4000:00:09
88SISIK Tomasz 194STOK LACKIM4000:00:09
89KOSIOREK Adam 80BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:10
90PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3000:00:10
91TRACZYK Kazimierz 52HIPOLITÓWM5000:00:10
92ADAMSKI Tomasz 47KOTUŃM3000:00:10
93LITWIŃSKI Robert 31SIEDLCEM5000:00:10
94ARASZKIEWICZ Tomasz 133SP NR 8 SIEDLCESIEDLCEM5000:00:10
95WARPECHOWSKI Paweł 155SIEMIATYCZEM5000:00:10
96TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:10
97BARSZCZ Paweł 160WĘGRÓWM3000:00:11
98WOŹNIAK Grzegorz 101WOLA RAFALOWSKAM4000:00:11
99KAMIŃSKI Łukasz 14ZĄBKIM3000:00:11
100CZARNOCKI Paweł 153GRUPA BIEGACZ SKÓRZEC BIEGAGOŁĄBEKM4000:00:11
101KRÓL Łukasz 8WARSZAWAM3000:00:11
102BARSZCZ Piotr 162WEGROWM3000:00:12
103GRZYWACZ Dariusz 171WARSZAWAM2000:00:12
104ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3000:00:12
105ZDUNEK Mariusz 38WARSZAWAM3000:00:12
106DĄBROWSKI Daniel 174PASJA SULEJÓWEKSULEJÓWEKM4000:00:12
107GŁĄBSKI Paweł 137MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:13
108CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4000:00:13
109TECA Sebastian 69SIEDLCEM4000:00:13
110KUNKA Piotr 56TEAM ZABIEGANEDNIJAKUBÓWM3000:00:13
111DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3000:00:14
112PORCZYŃSKI Adam 16918 BDOWWASILKÓWM3000:00:14
113WALASIK Piotr 138MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:14
114ŚLIWKA Paweł 178RADOMM3000:00:14
115KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:14
116KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4000:00:14
117PRZESMYCKI Adam 10MOKOBODYM5000:00:15
118SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3000:00:15
119MĄDRY Paweł 168ŁUKÓWM4000:00:15
120CHOROMAŃSKI Jacek 183WARSZAWAM3000:00:16
121SZOSTAKOWSKI Jarosław 113BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM5000:00:16
Niesklasyfikowani
CABAJ Krzysztof 120YULO RUN TEAM SIEDLCEDOMANICE KOLONIAM40DNF
DQŁUGOWSKI Sebastian 51SIEDLCEM20DQ
Znaleziono 123 wynik(ów)