PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIAŁY Michał 9SKB KRAŚNIKKRAŚNIKM301M 200:00:0001:14:18.6001:14:19.35 3:3217,0
2WYSOCKI Paweł 1LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM302M 300:00:0001:14:48.0001:14:48.50+00:00:293:3316,8
3KORGUL Marcin 175LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM303M 600:00:0001:22:36.5501:22:37.25+00:08:173:5615,3
4WOŹNICKI Paweł 198AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM304M 700:00:0101:24:10.4001:24:12.15+00:09:514:0015,0
5GODZWON Mateusz 181BIEGIEMZAMARZENIAMI.PLLUBLINM305M 900:00:0101:25:14.7501:25:15.85+00:10:564:0314,8
6BIELAK Tomasz 6TUSZÓWM306M 1100:00:0201:28:11.9001:28:13.90+00:13:534:1114,3
7KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM307M 1400:00:0101:30:54.5001:30:55.75+00:16:354:1913,9
8KOWALSKI Tomasz 71RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.MIŃSK MAZOWIECKIM308M 1600:00:0201:34:53.6001:34:55.65+00:20:354:3113,3
9TARASZKIEWICZ Łukasz 7ŁOSICEM309M 1900:00:0301:35:53.4501:35:57.05+00:21:344:3313,1
10NIEDZIÓŁKA Wojciech 119YULO RUN TEAM SIEDLCEGRABIANÓWM3010M 2200:00:0101:37:22.5501:37:23.95+00:23:034:3812,9
11PRZYBYSZ Andrzej 100WARSZAWAM3011M 2600:00:0201:38:01.9001:38:04.70+00:23:434:4012,9
12OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3012M 2800:00:0401:39:13.7001:39:18.60+00:24:554:4312,7
13ZACHOSZCZ Maciej 46ŁÓDŹM3013M 3100:00:0301:41:02.0501:41:05.15+00:26:434:4812,5
14SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3014M 3200:00:0201:41:21.9501:41:24.80+00:27:034:4912,4
15KUDELSKI Adam 121OSP PODNIEŚNOPODNIEŚNOM3015M 3400:00:0401:41:58.5501:42:02.60+00:27:394:5112,4
16BARSZCZ Piotr 162WEGROWM3016M 3500:00:1201:43:02.9501:43:15.35+00:28:444:5412,2
17BARSZCZ Paweł 160WĘGRÓWM3017M 3600:00:1101:43:03.7001:43:15.65+00:28:454:5412,2
18BARAŃSKI Piotr 161PRUSZKÓWM3018M 4300:00:0301:46:37.8001:46:41.70+00:32:195:0411,8
19PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3019M 4800:00:1001:48:32.9501:48:43.00+00:34:145:1011,6
20MITUŁA Andrzej 131TUSZÓWM3020M 4900:00:0601:48:46.8501:48:53.30+00:34:285:1011,6
21KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3021M 5200:00:0401:52:36.8001:52:41.15+00:38:185:2111,2
22ADAMSKI Tomasz 47KOTUŃM3022M 5300:00:1001:52:47.7501:52:58.45+00:38:295:2211,2
23DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3023M 5900:00:1401:55:33.1501:55:47.70+00:41:145:3010,9
24JASIŃSKI Grzegorz 35ZBUCZYNM3024M 6000:00:0601:56:03.8501:56:10.15+00:41:455:3110,9
25KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3025M 6200:00:0401:56:25.0001:56:29.25+00:42:065:3210,8
26DOBROWOLSKI Sebastian 192ZBUCKI RUCHZBUCZYNM3026M 6400:00:0601:56:50.7001:56:56.85+00:42:325:3310,8
27JASTRZĘBSKI Kamil 130OKNINY PODZDRÓJM3027M 6800:00:0501:59:27.4501:59:33.15+00:45:085:4110,5
28SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3028M 7100:00:0302:00:36.0002:00:39.00+00:46:175:4410,4
29KORNILUK Dominik 128REAL BARCELONAHALINÓWM3029M 7200:00:0802:00:44.4502:00:52.80+00:46:255:4410,4
30ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3030M 7700:00:1202:02:40.5002:02:52.90+00:48:215:5010,3
31CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3031M 7800:00:0402:02:52.0002:02:56.95+00:48:335:5110,3
32HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3032M 7900:00:0502:03:28.3502:03:33.50+00:49:095:5210,2
33PORCZYŃSKI Adam 16918 BDOWWASILKÓWM3033M 8100:00:1402:03:47.9502:04:02.75+00:49:295:5310,2
34PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3034M 8200:00:0302:04:08.2002:04:12.00+00:49:495:5410,2
35LEWARTOWSKI Jacek 97WOJCIESZKÓWM3035M 8600:00:0602:05:49.8502:05:55.85+00:51:315:5910,0
36KAMIŃSKI Łukasz 14ZĄBKIM3036M 8700:00:1102:05:50.8502:06:02.80+00:51:325:5910,0
37GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3037M 9000:00:0902:06:22.7002:06:32.45+00:52:046:0110,0
38PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3038M 9700:00:0802:08:42.4502:08:50.45+00:54:236:079,8
39WALASIK Piotr 138MIŃSK MAZOWIECKIM3039M 9800:00:1402:11:15.5002:11:29.85+00:56:566:159,6
40CHOROMAŃSKI Jacek 183WARSZAWAM3040M 9900:00:1602:13:55.4002:14:12.20+00:59:366:229,4
41KRÓL Łukasz 8WARSZAWAM3041M 10600:00:1102:17:46.6502:17:58.10+01:03:286:339,1
42ŚLIWKA Paweł 178RADOMM3042M 10800:00:1402:18:19.8002:18:33.85+01:04:016:359,1
43KRASUSKI Grzegorz 72ZBUCZYNM3043M 10900:00:0802:18:24.6002:18:32.60+01:04:066:359,1
44ZDUNEK Mariusz 38WARSZAWAM3044M 11100:00:1202:18:28.6002:18:41.45+01:04:106:359,1
45SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3045M 11200:00:1502:19:04.7002:19:19.80+01:04:466:379,1
46KUNKA Piotr 56TEAM ZABIEGANEDNIJAKUBÓWM3046M 12000:00:1302:29:23.7002:29:37.35+01:15:057:068,4
Znaleziono 46 wynik(ów)