PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BIAŁY Michał 9SKB KRAŚNIKKRAŚNIKM3000:00:00
2WYSOCKI Paweł 1LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3000:00:00
3KORGUL Marcin 175LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM3000:00:00
4WOŹNICKI Paweł 198AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM3000:00:01
5GODZWON Mateusz 181BIEGIEMZAMARZENIAMI.PLLUBLINM3000:00:01
6KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM3000:00:01
7NIEDZIÓŁKA Wojciech 119YULO RUN TEAM SIEDLCEGRABIANÓWM3000:00:01
8BIELAK Tomasz 6TUSZÓWM3000:00:02
9KOWALSKI Tomasz 71RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:02
10PRZYBYSZ Andrzej 100WARSZAWAM3000:00:02
11SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3000:00:02
12TARASZKIEWICZ Łukasz 7ŁOSICEM3000:00:03
13ZACHOSZCZ Maciej 46ŁÓDŹM3000:00:03
14BARAŃSKI Piotr 161PRUSZKÓWM3000:00:03
15PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3000:00:03
16SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3000:00:03
17OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3000:00:04
18KUDELSKI Adam 121OSP PODNIEŚNOPODNIEŚNOM3000:00:04
19KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3000:00:04
20KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3000:00:04
21CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3000:00:04
22JASTRZĘBSKI Kamil 130OKNINY PODZDRÓJM3000:00:05
23HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3000:00:05
24MITUŁA Andrzej 131TUSZÓWM3000:00:06
25JASIŃSKI Grzegorz 35ZBUCZYNM3000:00:06
26DOBROWOLSKI Sebastian 192ZBUCKI RUCHZBUCZYNM3000:00:06
27LEWARTOWSKI Jacek 97WOJCIESZKÓWM3000:00:06
28KORNILUK Dominik 128REAL BARCELONAHALINÓWM3000:00:08
29PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3000:00:08
30KRASUSKI Grzegorz 72ZBUCZYNM3000:00:08
31GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3000:00:09
32PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3000:00:10
33ADAMSKI Tomasz 47KOTUŃM3000:00:10
34BARSZCZ Paweł 160WĘGRÓWM3000:00:11
35KAMIŃSKI Łukasz 14ZĄBKIM3000:00:11
36KRÓL Łukasz 8WARSZAWAM3000:00:11
37BARSZCZ Piotr 162WEGROWM3000:00:12
38ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3000:00:12
39ZDUNEK Mariusz 38WARSZAWAM3000:00:12
40KUNKA Piotr 56TEAM ZABIEGANEDNIJAKUBÓWM3000:00:13
41DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3000:00:14
42PORCZYŃSKI Adam 16918 BDOWWASILKÓWM3000:00:14
43WALASIK Piotr 138MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:14
44ŚLIWKA Paweł 178RADOMM3000:00:14
45SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3000:00:15
46CHOROMAŃSKI Jacek 183WARSZAWAM3000:00:16
Znaleziono 46 wynik(ów)