PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GROCHMAL Paweł 186LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM401M 500:00:0001:18:37.2501:18:38.00 3:4416,0
2PIĘTAS Tomasz 117:)KALINÓWKAM402M 1200:00:0201:30:04.2501:30:06.45+00:11:274:1714,0
3SZYMAŃSKI Marek 12CHOJAM403M 1700:00:0201:35:05.2501:35:07.25+00:16:284:3113,3
4KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM404M 1800:00:0201:35:26.2501:35:28.65+00:16:494:3213,2
5MALŻYCKI Piotr 106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM405M 2400:00:0601:37:39.0001:37:45.85+00:19:014:3912,9
6JAKIMIUK Adam 114PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICEŁOSICEM406M 2500:00:0501:37:43.3501:37:48.50+00:19:064:3912,9
7JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM407M 2700:00:0201:38:59.4001:39:01.95+00:20:224:4212,7
8KUŹMA Krzysiek 68SKÓRZECM408M 2900:00:0601:40:03.1501:40:09.15+00:21:254:4512,6
9GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM409M 3300:00:0201:41:30.7501:41:33.70+00:22:534:5012,4
10KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4010M 3700:00:0201:43:30.6501:43:33.05+00:24:534:5512,2
11MIKŁASZ Mariusz 143ORANGE POLSKAMIĘDZYBORÓWM4011M 3900:00:0801:44:55.0001:45:03.50+00:26:174:5912,0
12PRZYGODZKI Tomasz 158SUCHOŻEBRYM4012M 4000:00:0201:45:35.0501:45:37.05+00:26:575:0111,9
13MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4013M 4100:00:0701:45:39.3501:45:46.90+00:27:025:0111,9
14STRZYŻEWSKI Maciej 142KB V-MAX ADAMÓWŁUKÓWM4014M 4400:00:0601:46:40.6501:46:46.85+00:28:035:0411,8
15GŁĄBSKI Paweł 137MIŃSK MAZOWIECKIM4015M 4600:00:1301:47:15.0001:47:28.25+00:28:375:0611,7
16MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4016M 5000:00:0801:49:21.5501:49:29.70+00:30:445:1211,5
17ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4017M 5400:00:0701:52:52.4001:53:00.00+00:34:155:2211,2
18KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4018M 5600:00:0201:54:40.2001:54:42.40+00:36:025:2711,0
19WOŹNIAK Grzegorz 101WOLA RAFALOWSKAM4019M 6100:00:1101:56:24.3501:56:36.15+00:37:475:3210,8
20MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4020M 6300:00:0701:56:38.1501:56:45.25+00:38:005:3310,8
21CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4021M 6500:00:1301:57:03.5501:57:16.90+00:38:265:3410,8
22DZIEWULSKI Robert 17ZBUCZYNM4022M 6600:00:0401:57:11.6501:57:16.45+00:38:345:3410,8
23TECA Sebastian 69SIEDLCEM4023M 6900:00:1302:00:12.6502:00:25.90+00:41:355:4310,5
24WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4024M 7000:00:0802:00:15.3502:00:23.35+00:41:385:4310,5
25WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4025M 8000:00:0302:03:43.1002:03:46.45+00:45:055:5310,2
26STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4026M 8300:00:0702:04:30.6502:04:38.35+00:45:535:5510,1
27ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4027M 8400:00:0302:04:35.4502:04:38.95+00:45:585:5510,1
28RZĄŻEWSKI Hubert 53ZBUCKI RUCHZBUCZYNM4028M 9100:00:0602:06:56.7002:07:03.00+00:48:196:029,9
29SAPRYK Piotr 88AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4029M 9200:00:0602:07:05.9502:07:12.90+00:48:286:039,9
30RZYSZKIEWICZ Tomasz 163PEDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4030M 9400:00:0902:07:49.1002:07:58.10+00:49:116:059,9
31BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4031M 9500:00:0802:08:36.2002:08:44.20+00:49:586:079,8
32CZARNOCKI Paweł 153GRUPA BIEGACZ SKÓRZEC BIEGAGOŁĄBEKM4032M 10000:00:1102:14:44.8502:14:56.25+00:56:076:249,4
33TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4033M 10100:00:1002:14:45.6502:14:56.20+00:56:086:259,4
34SOWA Andrzej 32GARWOLINM4034M 10300:00:0402:15:46.7002:15:51.20+00:57:096:279,3
35KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4035M 10700:00:0802:18:07.3502:18:16.00+00:59:306:349,1
36CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4036M 11000:00:0402:18:25.8002:18:29.90+00:59:486:359,1
37SISIK Tomasz 194STOK LACKIM4037M 11400:00:0902:19:09.7002:19:18.80+01:00:326:379,1
38MĄDRY Paweł 168ŁUKÓWM4038M 11500:00:1502:24:08.3002:24:24.10+01:05:316:518,7
39KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4039M 11600:00:1402:26:50.6002:27:04.80+01:08:136:598,6
40KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4040M 11800:00:1402:28:17.7002:28:31.90+01:09:407:038,5
41DĄBROWSKI Daniel 174PASJA SULEJÓWEKSULEJÓWEKM4041M 11900:00:1202:28:48.1002:29:00.20+01:10:107:058,5
42SKURATOWICZ Grzegorz 96SPOCENI NA MAXAMIŃSK MAZOWIECKIM4042M 12100:00:0702:29:39.8002:29:47.05+01:11:027:078,4
Niesklasyfikowani
CABAJ Krzysztof 120YULO RUN TEAM SIEDLCEDOMANICE KOLONIAM40DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)