PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GROCHMAL Paweł 186LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINM4000:00:00
2PIĘTAS Tomasz 117:)KALINÓWKAM4000:00:02
3SZYMAŃSKI Marek 12CHOJAM4000:00:02
4KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
5JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM4000:00:02
6GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM4000:00:02
7KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
8PRZYGODZKI Tomasz 158SUCHOŻEBRYM4000:00:02
9KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
10WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4000:00:03
11ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4000:00:03
12DZIEWULSKI Robert 17ZBUCZYNM4000:00:04
13SOWA Andrzej 32GARWOLINM4000:00:04
14CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4000:00:04
15JAKIMIUK Adam 114PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICEŁOSICEM4000:00:05
16MALŻYCKI Piotr 106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM4000:00:06
17KUŹMA Krzysiek 68SKÓRZECM4000:00:06
18STRZYŻEWSKI Maciej 142KB V-MAX ADAMÓWŁUKÓWM4000:00:06
19RZĄŻEWSKI Hubert 53ZBUCKI RUCHZBUCZYNM4000:00:06
20SAPRYK Piotr 88AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4000:00:06
21MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4000:00:07
22ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4000:00:07
23MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4000:00:07
24STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4000:00:07
25SKURATOWICZ Grzegorz 96SPOCENI NA MAXAMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:07
26MIKŁASZ Mariusz 143ORANGE POLSKAMIĘDZYBORÓWM4000:00:08
27MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4000:00:08
28WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:08
29BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4000:00:08
30KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4000:00:08
31RZYSZKIEWICZ Tomasz 163PEDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIM4000:00:09
32SISIK Tomasz 194STOK LACKIM4000:00:09
33TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:10
34WOŹNIAK Grzegorz 101WOLA RAFALOWSKAM4000:00:11
35CZARNOCKI Paweł 153GRUPA BIEGACZ SKÓRZEC BIEGAGOŁĄBEKM4000:00:11
36DĄBROWSKI Daniel 174PASJA SULEJÓWEKSULEJÓWEKM4000:00:12
37GŁĄBSKI Paweł 137MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:13
38CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4000:00:13
39TECA Sebastian 69SIEDLCEM4000:00:13
40KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:14
41KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4000:00:14
42MĄDRY Paweł 168ŁUKÓWM4000:00:15
Niesklasyfikowani
CABAJ Krzysztof 120YULO RUN TEAM SIEDLCEDOMANICE KOLONIAM40DNF
Znaleziono 43 wynik(ów)