PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OKNIŃSKI Mateusz 93SIEDLCEM203M 800:00:0101:24:40.3501:24:41.95 4:0114,9
2KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM307M 1400:00:0101:30:54.5001:30:55.75+00:06:144:1913,9
3KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM404M 1800:00:0201:35:26.2501:35:28.65+00:10:454:3213,2
4OKNIŃSKI Andrzej 177YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM503M 2100:00:0101:36:29.2001:36:30.55+00:11:484:3513,1
5RADZIKOWSKI Sebastian 45SIEDLCEM206M 2300:00:0101:37:29.6501:37:31.50+00:12:494:3812,9
6JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM407M 2700:00:0201:38:59.4001:39:01.95+00:14:194:4212,7
7OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3012M 2800:00:0401:39:13.7001:39:18.60+00:14:334:4312,7
8SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3014M 3200:00:0201:41:21.9501:41:24.80+00:16:414:4912,4
9GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM409M 3300:00:0201:41:30.7501:41:33.70+00:16:504:5012,4
10KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4010M 3700:00:0201:43:30.6501:43:33.05+00:18:504:5512,2
11MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4013M 4100:00:0701:45:39.3501:45:46.90+00:20:595:0111,9
12KLEWEK Jan 180SIEDLCEM505M 4200:00:0501:45:54.0501:45:59.20+00:21:135:0211,9
13PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3019M 4800:00:1001:48:32.9501:48:43.00+00:23:525:1011,6
14MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4016M 5000:00:0801:49:21.5501:49:29.70+00:24:415:1211,5
15KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3021M 5200:00:0401:52:36.8001:52:41.15+00:27:565:2111,2
16ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4017M 5400:00:0701:52:52.4001:53:00.00+00:28:125:2211,2
17KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4018M 5600:00:0201:54:40.2001:54:42.40+00:29:595:2711,0
18CIOK Piotr 54KOHOSIEDLCEM509M 5700:00:0701:54:43.9501:54:51.05+00:30:035:2711,0
19LECH Henryk 179SIEDLCEM5010M 5800:00:0601:55:24.1001:55:31.05+00:30:435:2910,9
20DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3023M 5900:00:1401:55:33.1501:55:47.70+00:30:525:3010,9
21KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3025M 6200:00:0401:56:25.0001:56:29.25+00:31:445:3210,8
22MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4020M 6300:00:0701:56:38.1501:56:45.25+00:31:575:3310,8
23CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4021M 6500:00:1301:57:03.5501:57:16.90+00:32:235:3410,8
24TECA Sebastian 69SIEDLCEM4023M 6900:00:1302:00:12.6502:00:25.90+00:35:325:4310,5
25WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4024M 7000:00:0802:00:15.3502:00:23.35+00:35:355:4310,5
26SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3028M 7100:00:0302:00:36.0002:00:39.00+00:35:555:4410,4
27LITWIŃSKI Robert 31SIEDLCEM5011M 7300:00:1002:00:45.9002:00:56.30+00:36:055:4510,4
28GRZEGORCZUK Daniel 182SIEDLCEM2011M 7500:00:0302:01:33.7002:01:37.25+00:36:535:4710,4
29ARASZKIEWICZ Tomasz 133SP NR 8 SIEDLCESIEDLCEM5012M 7600:00:1002:02:04.6502:02:15.05+00:37:245:4810,3
30ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3030M 7700:00:1202:02:40.5002:02:52.90+00:38:005:5010,3
31CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3031M 7800:00:0402:02:52.0002:02:56.95+00:38:115:5110,3
32HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3032M 7900:00:0502:03:28.3502:03:33.50+00:38:485:5210,2
33WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4025M 8000:00:0302:03:43.1002:03:46.45+00:39:025:5310,2
34PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3034M 8200:00:0302:04:08.2002:04:12.00+00:39:275:5410,2
35STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4026M 8300:00:0702:04:30.6502:04:38.35+00:39:505:5510,1
36ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4027M 8400:00:0302:04:35.4502:04:38.95+00:39:555:5510,1
37GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3037M 9000:00:0902:06:22.7002:06:32.45+00:41:426:0110,0
38BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4031M 9500:00:0802:08:36.2002:08:44.20+00:43:556:079,8
39PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3038M 9700:00:0802:08:42.4502:08:50.45+00:44:026:079,8
40TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4033M 10100:00:1002:14:45.6502:14:56.20+00:50:056:259,4
41KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4035M 10700:00:0802:18:07.3502:18:16.00+00:53:276:349,1
42CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4036M 11000:00:0402:18:25.8002:18:29.90+00:53:456:359,1
43SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3045M 11200:00:1502:19:04.7002:19:19.80+00:54:246:379,1
44KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4039M 11600:00:1402:26:50.6002:27:04.80+01:02:106:598,6
45KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4040M 11800:00:1402:28:17.7002:28:31.90+01:03:377:038,5
Niesklasyfikowani
DQŁUGOWSKI Sebastian 51SIEDLCEM20DQ01:35:46.40 DQ DQ0:0013,2
Znaleziono 46 wynik(ów)