PÓŁMARATON SELGROS | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 158
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 155
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1OKNIŃSKI Mateusz 93SIEDLCEM2000:00:01
2KOSIERADZKI Łukasz 199MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM3000:00:01
3OKNIŃSKI Andrzej 177YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5000:00:01
4RADZIKOWSKI Sebastian 45SIEDLCEM2000:00:01
5KOKOSZKA Wojciech 184SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
6JÓŻWIAK Krzysztof 134YULO RUN TEAMSIEDLCEM4000:00:02
7SZCZEPANIAK Piotrek 16SIEDLCEM3000:00:02
8GIEREŁO Jacek 11SIEDLCEM4000:00:02
9KUŹMA Karol 154YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
10KAMUT Hubert 151YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:02
11GRZEGORCZUK Daniel 182SIEDLCEM2000:00:03
12WYSPIAŃSKI Grzegorz 19SIEDLCEM4000:00:03
13PSZKIT Piotr 74PPSIEDLCEM3000:00:03
14ARENT Grzegorz 132SIEDLCEM4000:00:03
15SKORUPKA Łukasz 36SIEDLCEM3000:00:03
16OSTAS Sebastian 26SIEDLCEM3000:00:04
17KRZYZINSKI Pawel 23SIEDLCEM3000:00:04
18KOŻUCHOWSKI Krzysztof 122SIEDLCEM3000:00:04
19CABAJ Tomasz 33SIEDLCEM3000:00:04
20CHAJEWSKI Artur 102MASOVIASIEDLCEM4000:00:04
21KLEWEK Jan 180SIEDLCEM5000:00:05
22HEJZA Jakub 107SIEDLCEM3000:00:05
23LECH Henryk 179SIEDLCEM5000:00:06
24MARKIEWICZ Krzysztof 43SIEDLCEM4000:00:07
25ŚWIDERSKI Marcin 108CFSRUNCREWSIEDLCEM4000:00:07
26CIOK Piotr 54KOHOSIEDLCEM5000:00:07
27MIROSZ Robert 20SIEDLCEM4000:00:07
28STRUKOWICZ Marcin 196SIEDLCEM4000:00:07
29MARCINIUK Dariusz 99SIEDLCEM4000:00:08
30WYSOCKI Radosław 193YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:08
31BANASZEWSKI Adrian 159SIEDLCEM4000:00:08
32PERCZYŃSKI Mariusz 13SIEDLCEM3000:00:08
33KISIELIŃSKI Szymon 150SIEDLCEM4000:00:08
34GŁOWACKI Tomasz 129SIEDLCEM3000:00:09
35PASTOR Kamil 173SIEDLCEM3000:00:10
36LITWIŃSKI Robert 31SIEDLCEM5000:00:10
37ARASZKIEWICZ Tomasz 133SP NR 8 SIEDLCESIEDLCEM5000:00:10
38TROĆ Karol Paweł 152SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4000:00:10
39ZAWADA Mateusz 190SIEDLCEM3000:00:12
40CHROMIK Maciej 126SIEDLCEM4000:00:13
41TECA Sebastian 69SIEDLCEM4000:00:13
42DYMOWSKI Piotr 17018 BDOWSIEDLCEM3000:00:14
43KOZŁOWSKI Dariusz 109YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:14
44KUŹMA Maciej 18SIEDLCEM4000:00:14
45SADOWY Janusz 16718BDOWSIEDLCEM3000:00:15
Niesklasyfikowani
DQŁUGOWSKI Sebastian 51SIEDLCEM20DQ
Znaleziono 46 wynik(ów)