PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4000:00:0002:43:52
2MURAWSKA Wioletta 711SZCZECINK5000:00:00
3SZYMAŃSKI Michał 763V-MOTORSWROCŁAWM2000:00:00
4PIĄTEK Anita 764V-MotorsWROCŁAWK3000:00:0002:17:43
5MURAWSKA Nikola 712SZCZECINK1800:00:00
6LANGE Hanna 507Żółwice w bieguŚREMK4000:00:02
7GÓRNA Aldona 544Żółwice w bieguŚREMK4000:00:0203:10:42
8BARANOW Łukasz 680Sklepnapieraj.plPLATERÓWM2000:00:0201:32:42
9SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM3000:00:0202:03:33
10KLAMUT Michał 765KARPACZM2000:00:02
11ARAK Tomasz 2119TriWawaPIASECZNO00:00:0201:49:24
12BIELA Konrad
GADZIMSKI Michał
2108Kowary biegająKOWARY00:00:02
13ORDYNIEC Sławomir 501KB LEROY MERLINŚWIDNICAM2000:00:0301:51:11
14WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM4000:00:0302:04:59
15ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0301:53:38
16GOLENIEWSKI Mateusz 740SUCHY LASM2000:00:0301:36:23
17ZYCH Marcin 500WROCŁAWM3000:00:03
18LANGNER Radosław 762WROCŁAWM3000:00:0301:38:39
19OBSTÓJ Karolina 767Muay Running Team / #Sobas TeamKIEŁCZÓWK2000:00:0301:47:15
20CIEPŁY Maciej 513Gostyń Easy TrailWROCŁAWM2000:00:0402:14:05
21LULIS Anna 524WROCŁAWK3000:00:0402:05:32
22WAŁACH-BIŚTA Zuza 528KATOWICEK3000:00:0402:15:51
23KOWALSKI Konrad 541WROCŁAWM2000:00:0401:51:16
24KOZŁOWSKA Iwona 547LESZNOK4000:00:0402:30:35
25KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM3000:00:0402:01:28
26OSMOLAK Agnieszka 562PRO RUN WROCLAWWROCŁAWK3000:00:0402:25:16
27ZAJĄCZKOWSKA Marta 569ALPENRODK3000:00:0403:56:16
28ŁAPCZYŃSKA Magdalena 612Karpacz SportJELENIA GÓRAK4000:00:0402:34:23
29TOMASIAK Konrad 650WROCŁAWM2000:00:0402:03:33
30NOWAK Marcin 654MOSINAM3000:00:0401:49:20
31JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM4000:00:0401:51:40
32RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3000:00:0403:20:10
33ABULEWICZ Wojciech 695Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:0402:30:13
34MARKIEWICZ Agnieszka 720ProRunning PromotionŁOSICEK3000:00:0402:21:02
35BIEGUS Jan 728WROCŁAWM3000:00:0401:55:59
36BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 736Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:0402:26:59
37ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3000:00:0402:05:58
38JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM4000:00:0402:13:37
39CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0401:46:57
40ŻUKIEWICZ Maciej 2103Obozy GórskieBŁONIE00:00:0401:58:12
41MYSŁEK Tomasz 2105JELENIA GÓRA00:00:0402:41:17
42WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM4000:00:0402:06:05
43LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4000:00:0502:54:38
44DOMAGAŁA Grażyna 602night runnersWROCŁAWK3000:00:0502:19:41
45KOWALIK Ewelina 614Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINK2000:00:0502:17:37
46MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3000:00:0502:04:49
47GÓRSKA Anna 635PIECHOWICEK4000:00:0502:33:41
48MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3000:00:0502:01:12
49TOMASIAK Adam 681JELCZ-LASKOWICEM2000:00:0502:12:00
50NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM3000:00:0501:50:41
51SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 737WROCLAWK3000:00:0502:00:28
52NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4000:00:0502:47:27
53GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4000:00:0502:32:45
54FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3000:00:0502:11:50
55ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4000:00:0502:23:26
56BRZĄKAŁA Katarzyna 2106WROCŁAW00:00:0502:07:38
57KOMISARCZYK Anna 2107SZCZECIN00:00:0502:05:56
58GAWLEWICZ Krystyna 2117Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOK00:00:0502:07:04
59LUBAŃSKA Alicja 522SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:0602:54:20
60POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3000:00:0602:03:30
61CHRAPLEWSKA Karolina 627PRO366POZNAŃK3000:00:0602:25:47
62BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3000:00:0602:03:41
63KAWECKA Magdalena 633Kawa bez papierosaWARSZAWAK3000:00:0603:12:39
64SARNOWSKA Karolina 715ProRunning PromotionWARSZAWAK3000:00:0602:38:13
65SALONI-SADOWSKA Maria 734WARSZAWAK4000:00:0603:11:29
66IDZIAK Jakub 753POZNANM2000:00:0602:07:13
67STACHOWIAK Łukasz 756PUSCZYKOWOM2000:00:0602:30:51
68ZAGOŻDŻON Marta 759LKS Zorza GdyniaGDYNIAK1800:00:0602:31:21
69STRZELECKI Michał 2115Smashing PąpkinsWARSZAWA00:00:0602:10:23
70KONOPKA-LULEK Agnieszka 2118RUN is FUNPOZNAŃ00:00:0602:34:08
71KIMBORT Piotr 2121GOPR Karkonosze/Szwagier TeamKARPACZ00:00:0602:04:38
72MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3000:00:0602:16:43
73SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3000:00:0602:31:18
74MORAWSKA Anna 512WARSZAWAK6000:00:0703:12:10
75BIELECKI Robert 518KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAM5000:00:0702:21:56
76KRZYWICKA Martyna 523Zabiegani.com.pl58-560K2000:00:0702:12:38
77RZECZYŃSKA Anna 567BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0703:26:36
78DOBROWOLSKA Bozena 582sportowi emeryciJELENIA GORAK6000:00:0703:33:54
79ŁACHACZ Irmina 604SwimrunblondesSZCZECINK3000:00:0702:25:56
80RESPONDEK Anna 610ZIELONA GÓRAK3000:00:0702:13:48
81RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3000:00:0702:17:15
82LIPSKA Małgorzata 751Klub 42,2LĘBORKK2000:00:0702:45:27
83ZIĘCIAK Ewelina 590STARGARDK3000:00:0702:34:43
84BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4000:00:0702:16:43
85PAZDAN Natalia 700KOWARYK3000:00:0702:24:13
86NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3000:00:0802:17:26
87PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3000:00:0802:46:45
88PUTANS Wiesława 613JELENIA GÓRAK5000:00:0802:57:54
89DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM4000:00:0802:19:29
90KOISZEWSKA Izabela 658Stowarzyszenie klub 42,2 LęborkLĘBORKK4000:00:08
91BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3000:00:0802:32:43
92KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3000:00:0802:24:05
93NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4000:00:0802:25:12
94BENTKOWSKA Magdalena 725Dirty SparrowsPOZNAŃK3000:00:0802:54:54
95OLECHNOWICZ Magda 520BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.K4000:00:0803:04:18
96GOSTYŃSKA Weronika 593KRAKÓWK4000:00:0802:54:09
97FISZER Jan 2113Centrum FiszerSZKLARSKA PORĘBA00:00:0802:52:33
98NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4000:00:0802:43:14
99CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3000:00:0902:00:21
100WĄTROBA Dorota 566Klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:0903:10:18
101JANOWSKI Adam 579legnicaLEGNICAM5000:00:0903:19:38
102GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3000:00:0902:33:25
103KRAKOWIAK Wiesław 655KrakowiakTeamMOSINAM5000:00:0902:56:34
104SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4000:00:0902:46:20
105JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3000:00:0902:19:59
106SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM4000:00:0902:16:57
107BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4000:00:0902:23:22
108UNIEJEWSKA Marzena 503KIEŁCZÓWK3000:00:1003:01:29
109JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM4000:00:1002:16:19
110KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3000:00:1002:57:50
111SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3000:00:1002:56:18
112JANOWSKI Jerzy 563RONINPOZNAŃM6000:00:1003:12:55
113MROSKOWIAK Ania 629GARBYK3000:00:1002:47:35
114JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:00:1003:10:47
115JAROSZEWICZ Joanna 671POLICEK4000:00:1003:10:57
116BROK Jacek 702PLEWISKAM4000:00:1002:10:39
117MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3000:00:1002:34:51
118TETERYCZ-DYTKO Katarzyna 2111K2 MISZKOWICELUBAWKA00:00:10
119BĄDZIUL Dorota 591RZESZÓWK3000:00:1003:18:06
120LIS Iwona 504JELENIA GÓRAK3000:00:1104:11:07
121WOJNAROWSKA-STADLER Izabela 527WITKÓWK3000:00:1104:01:09
122MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3000:00:1102:42:45
123SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3000:00:1102:55:00
124WIELICZKO Karolina 651Fat & FuriousKOPANIECK2000:00:1103:16:54
125WRONKOWSKA Katarzyna 587SULEJÓWEKK4000:00:1103:34:56
126KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3000:00:1103:13:25
127RAPACZ Mariusz 643MPK-ŁódźSZCZAWINM5000:00:1102:39:49
128GIMRICZA Ewa 770POZNAŃK4000:00:1202:43:35
129ZASADA Magdalena 574DZIWISZÓWK3000:00:1202:54:25
130MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3000:00:1202:39:10
131ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM4000:00:1202:14:16
132BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4000:00:1202:40:20
133JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3000:00:1202:52:14
134GAPSKA Anna 2100GDAŃSK00:00:1202:28:19
135LITWIN Michał 2114Litwin TeamPASIKUROWICE00:00:1201:59:41
136MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3000:00:1202:46:31
137KACIUPA Agnieszka 2109Wierzbicki Running ProjectSZCZECIN00:00:1203:17:09
138STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3000:00:1203:06:12
139SKOKOWSKI Jacek 534śRUNdunia SzczecinSZCZECINM5000:00:1302:37:50
140PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3000:00:1302:32:13
141SOSNOWSKA Justyna 581IZABELINK3000:00:1303:02:13
142PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4000:00:1302:38:42
143CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3000:00:1302:30:19
144KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3000:00:1302:46:55
145SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3000:00:1302:40:19
146SOBIERAJSKA Paulina 572BOLESŁAWIECK4000:00:1403:19:18
147HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3000:00:1403:18:29
148KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3000:00:1402:39:30
149KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4000:00:1403:14:21
150JAGUSZEWSKA Agnieszka 599Fat & FuriousKARPACZK3000:00:1403:21:10
151MAJEWSKA Anna 2102AKG ŁódźŁÓDŹ00:00:1402:51:37
152ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4000:00:1402:29:34
153TOŁWIŃSKA-TRZECIAK Gabriela 670Karkonosz running teamJELENIA GÓRAK3000:00:1402:40:07
154OCHNIO Ewa 515BOLESŁAWIECK3000:00:1502:43:04
155HARASZCZUK Jerzy 616ZAŁOMM5000:00:1503:18:26
156ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4000:00:1502:32:38
157PLUTA Tomasz 652SZCZECINM5000:00:1503:17:40
158RUDZIEWICZ Urszula 662Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK3000:00:1503:17:39
159PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4000:00:1502:49:23
160CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4000:00:1503:10:45
161BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3000:00:1502:45:13
162JARMUŁO Agnieszka 530BOLESŁAWIECK3000:00:1503:19:16
163PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:00:1502:36:33
164CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3000:00:1602:20:05
165PEPLIŃSKA Iwona 546Łeba Mors PolandLĘBORKK5000:00:1603:20:13
166KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3000:00:1602:51:02
167PARCHANOWICZ Bożena 583Bez GranicSTRZEGOMK5000:00:1602:53:55
168SZYMANKIEWICZ Edyta 665Cross Straceńców TeamGLOGOWK4000:00:1602:55:07
169KRÓL-PIDANTY Marzena 696STRZEGOMK4000:00:1602:49:23
170PIOSIK Zuzanna 706KGHM ZG RUNGŁOGÓWK3000:00:1603:06:45
171KRÓLIKOWSKA Karolina 733GŁOGÓWK4000:00:1603:14:25
172SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4000:00:1602:31:57
173ŁOPATA Anna 2104Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYN00:00:1602:39:05
174MARCINKIEWICZ Marta 502Matner Running TeamWROCŁAWK5000:00:17
175GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4000:00:1702:21:37
176LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3000:00:1702:16:28
177KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3000:00:1702:59:32
178PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3000:00:1702:47:30
179MANDES Anna 742izabelin na startLASKIK3000:00:1703:14:10
180WOJCIECHOWSKI Andrzej 2101Wolsztyński Klub BiegowyKARPICKO00:00:1702:17:32
181PARCHANOWICZ Mariusz 594Bez GranicSTRZEGOMM6000:00:1702:24:18
182CYPROWSKI Malwina 644POZNAŃK2000:00:1702:52:35
183CZAPIK Marta 645Aktywność ze SmakiemZANIEMYŚLK2000:00:1702:57:16
184POLAŃSKA Małgorzata 517Klub Lechia PiechowicePIECHOWICEK4000:00:1803:08:57
185PEPLIŃSKI Piotr 535Łeba Mors PolandLĘBORKM5000:00:1803:20:32
186WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3000:00:1802:50:13
187ŚWISTEK Ola 691LASKOWOK2000:00:1802:50:59
188SZYNWELSKA Żaneta 743ŚRODA WIELKOPOLSKAK4000:00:1802:24:18
189STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1802:43:45
190DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4000:00:1802:55:04
191BAŁĘCZNA-NOWACKA Małgorzata 555Pobiedziska Running TeamLEDNOGÓRAK5000:00:1904:07:08
192PIENIĄŻEK Justyna 729JELENIA GÓRAK2000:00:1903:16:46
193FALIŃSKA Magdalena 516LWÓWEK ŚLĄSKIK2000:00:1902:25:11
194BOR Monika 588Pobiedziska Running Team/ Kobiety biegająWIERZYCEK4000:00:1903:29:18
195BEZDEL Anna 648BOLKÓWK4000:00:1903:48:54
196PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:00:1903:06:42
197KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 560Matner Running TeamLEGNICAK3000:00:2003:00:22
198JACKOWIAK Agnieszka 564Runner's PowerŚREMK3000:00:2002:20:12
199JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3000:00:2002:20:09
200RATAJCZAK Anna 605HERNIK TEAMDOLSKK4000:00:2004:11:27
201MIELCAREK Anna 714No Excuses TeamPOZNAŃK3000:00:2004:11:22
202BEDNARSKA Katarzyna 2120ŁÓDŹ00:00:2003:16:54
203GÓRECKA Milena 2122Panda TeamWRONKI00:00:2002:36:27
204ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4000:00:2103:01:44
205STRYCZEK Ewa 603AktywnyWeekendŁODYGOWICEK3000:00:2103:10:57
206CHABKO Jacek 659WROCŁAWM5000:00:2102:40:43
207SUWAJ Roman 570Renowacja antykówZIELONA GÓRAM6000:00:2203:01:43
208SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4000:00:2202:57:24
209KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3000:00:2203:13:41
210JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3000:00:2202:51:13
211ZIMNIEWICZ Joanna 552SZCZYTNIKIK4000:00:2303:01:42
212CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4000:00:2302:46:01
213SIEDY Jadwiga 688KROMOLINK3000:00:2303:18:35
214CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 726POZNAŃ SIEROSŁAWK5000:00:2303:10:37
215BEDNAREK Grażyna 750Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:2303:43:24
216GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3000:00:2402:08:12
217SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4000:00:2402:49:25
218ŚPICA Dorota 693Recepta na zdrowieBYDGOSZCZK5000:00:2403:16:41
219MATYJA Wioleta 738Runner's PowerŚREMK4000:00:2402:57:48
220OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4000:00:2503:01:47
221WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:2502:42:15
222ZEMŁA Krzysztof 538MALINOWICEM5000:00:2503:21:54
223SUCHOCKI Grzegorz 543NOWE MIASTECZKOM5000:00:2502:36:23
224ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4000:00:2503:01:49
225SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3000:00:2502:41:58
226PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4000:00:2502:26:41
227KOPCIŃSKA Natalia 675WARSZAWAK3000:00:2503:12:21
228SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4000:00:2502:37:05
229SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4000:00:2602:51:11
230MATYJA Andrzej 708ŚREMM4000:00:2602:57:46
231SREBRO Michał 747POZNAŃM4000:00:2603:28:29
232PIETROWSKI Mariusz 529Ktośtaki biegająPOZNANM5000:00:2703:19:25
233AMBROZIAK Anna 577Dzikie DzikiRZEKUŃK2000:00:2702:42:15
234RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3000:00:2703:18:41
235ZYCH Marcin 615ŻARYM4000:00:2702:22:57
236PODOLAK Olek 624WROCLAWM3000:00:2702:41:56
237FURMAN Agnieszka 539OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3000:00:2703:32:44
238DONAJ Adam 656KOŚCIANM4000:00:2903:08:07
239WLEKLIK Marek 704LESZNOM4000:00:2903:46:41
240PIETROWSKA Hallik 556KTOŚTAKI biegająPOZNAŃK5000:00:2903:19:24
241MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3000:00:3003:22:28
242STAWIŃSKA Zuzanna 596WARSZAWAK3000:00:3002:53:52
243CHOJNACKA Marta 597LUBINK3000:00:3102:24:43
244FURMAN Michał 550KRAKÓWM3000:00:3203:32:40
Znaleziono 244 wynik(ów)