PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 16.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1BARANOW Łukasz 680Sklepnapieraj.plPLATERÓWM2000:00:0201:32:42
2GOLENIEWSKI Mateusz 740SUCHY LASM2000:00:0301:36:23
3LANGNER Radosław 762WROCŁAWM3000:00:0301:38:39
4CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0401:46:57
5OBSTÓJ Karolina 767Muay Running Team / #Sobas TeamKIEŁCZÓWK2000:00:0301:47:15
6NOWAK Marcin 654MOSINAM3000:00:0401:49:20
7ARAK Tomasz 2119TriWawaPIASECZNO00:00:0201:49:24
8NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM3000:00:0501:50:41
9ORDYNIEC Sławomir 501KB LEROY MERLINŚWIDNICAM2000:00:0301:51:11
10KOWALSKI Konrad 541WROCŁAWM2000:00:0401:51:16
11JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM4000:00:0401:51:40
12ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0301:53:38
13BIEGUS Jan 728WROCŁAWM3000:00:0401:55:59
14ŻUKIEWICZ Maciej 2103Obozy GórskieBŁONIE00:00:0401:58:12
15LITWIN Michał 2114Litwin TeamPASIKUROWICE00:00:1201:59:41
16CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3000:00:0902:00:21
17SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 737WROCLAWK3000:00:0502:00:28
18MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3000:00:0502:01:12
19KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM3000:00:0402:01:28
20POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3000:00:0602:03:30
21SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM3000:00:0202:03:33
22TOMASIAK Konrad 650WROCŁAWM2000:00:0402:03:33
23BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3000:00:0602:03:41
24KIMBORT Piotr 2121GOPR Karkonosze/Szwagier TeamKARPACZ00:00:0602:04:38
25MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3000:00:0502:04:49
26WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM4000:00:0302:04:59
27LULIS Anna 524WROCŁAWK3000:00:0402:05:32
28KOMISARCZYK Anna 2107SZCZECIN00:00:0502:05:56
29ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3000:00:0402:05:58
30WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM4000:00:0402:06:05
31GAWLEWICZ Krystyna 2117Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOK00:00:0502:07:04
32IDZIAK Jakub 753POZNANM2000:00:0602:07:13
33BRZĄKAŁA Katarzyna 2106WROCŁAW00:00:0502:07:38
34GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3000:00:2402:08:12
35STRZELECKI Michał 2115Smashing PąpkinsWARSZAWA00:00:0602:10:23
36BROK Jacek 702PLEWISKAM4000:00:1002:10:39
37FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3000:00:0502:11:50
38TOMASIAK Adam 681JELCZ-LASKOWICEM2000:00:0502:12:00
39KRZYWICKA Martyna 523Zabiegani.com.pl58-560K2000:00:0702:12:38
40JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM4000:00:0402:13:37
41RESPONDEK Anna 610ZIELONA GÓRAK3000:00:0702:13:48
42CIEPŁY Maciej 513Gostyń Easy TrailWROCŁAWM2000:00:0402:14:05
43ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM4000:00:1202:14:16
44WAŁACH-BIŚTA Zuza 528KATOWICEK3000:00:0402:15:51
45JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM4000:00:1002:16:19
46LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3000:00:1702:16:28
47MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3000:00:0602:16:43
48BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4000:00:0702:16:43
49SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM4000:00:0902:16:57
50RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3000:00:0702:17:15
51NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3000:00:0802:17:26
52WOJCIECHOWSKI Andrzej 2101Wolsztyński Klub BiegowyKARPICKO00:00:1702:17:32
53KOWALIK Ewelina 614Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINK2000:00:0502:17:37
54PIĄTEK Anita 764V-MotorsWROCŁAWK3000:00:0002:17:43
55DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM4000:00:0802:19:29
56DOMAGAŁA Grażyna 602night runnersWROCŁAWK3000:00:0502:19:41
57JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3000:00:0902:19:59
58CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3000:00:1602:20:05
59JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3000:00:2002:20:09
60JACKOWIAK Agnieszka 564Runner's PowerŚREMK3000:00:2002:20:12
61MARKIEWICZ Agnieszka 720ProRunning PromotionŁOSICEK3000:00:0402:21:02
62GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4000:00:1702:21:37
63BIELECKI Robert 518KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAM5000:00:0702:21:56
64ZYCH Marcin 615ŻARYM4000:00:2702:22:57
65BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4000:00:0902:23:22
66ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4000:00:0502:23:26
67KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3000:00:0802:24:05
68PAZDAN Natalia 700KOWARYK3000:00:0702:24:13
69PARCHANOWICZ Mariusz 594Bez GranicSTRZEGOMM6000:00:1702:24:18
70SZYNWELSKA Żaneta 743ŚRODA WIELKOPOLSKAK4000:00:1802:24:18
71CHOJNACKA Marta 597LUBINK3000:00:3102:24:43
72FALIŃSKA Magdalena 516LWÓWEK ŚLĄSKIK2000:00:1902:25:11
73NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4000:00:0802:25:12
74OSMOLAK Agnieszka 562PRO RUN WROCLAWWROCŁAWK3000:00:0402:25:16
75CHRAPLEWSKA Karolina 627PRO366POZNAŃK3000:00:0602:25:47
76ŁACHACZ Irmina 604SwimrunblondesSZCZECINK3000:00:0702:25:56
77PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4000:00:2502:26:41
78BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 736Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:0402:26:59
79GAPSKA Anna 2100GDAŃSK00:00:1202:28:19
80ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4000:00:1402:29:34
81ABULEWICZ Wojciech 695Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:0402:30:13
82CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3000:00:1302:30:19
83KOZŁOWSKA Iwona 547LESZNOK4000:00:0402:30:35
84STACHOWIAK Łukasz 756PUSCZYKOWOM2000:00:0602:30:51
85SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3000:00:0602:31:18
86ZAGOŻDŻON Marta 759LKS Zorza GdyniaGDYNIAK1800:00:0602:31:21
87SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4000:00:1602:31:57
88PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3000:00:1302:32:13
89ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4000:00:1502:32:38
90BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3000:00:0802:32:43
91GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4000:00:0502:32:45
92GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3000:00:0902:33:25
93GÓRSKA Anna 635PIECHOWICEK4000:00:0502:33:41
94KONOPKA-LULEK Agnieszka 2118RUN is FUNPOZNAŃ00:00:0602:34:08
95ŁAPCZYŃSKA Magdalena 612Karpacz SportJELENIA GÓRAK4000:00:0402:34:23
96ZIĘCIAK Ewelina 590STARGARDK3000:00:0702:34:43
97MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3000:00:1002:34:51
98SUCHOCKI Grzegorz 543NOWE MIASTECZKOM5000:00:2502:36:23
99GÓRECKA Milena 2122Panda TeamWRONKI00:00:2002:36:27
100PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:00:1502:36:33
101SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4000:00:2502:37:05
102SKOKOWSKI Jacek 534śRUNdunia SzczecinSZCZECINM5000:00:1302:37:50
103SARNOWSKA Karolina 715ProRunning PromotionWARSZAWAK3000:00:0602:38:13
104PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4000:00:1302:38:42
105ŁOPATA Anna 2104Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYN00:00:1602:39:05
106MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3000:00:1202:39:10
107KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3000:00:1402:39:30
108RAPACZ Mariusz 643MPK-ŁódźSZCZAWINM5000:00:1102:39:49
109TOŁWIŃSKA-TRZECIAK Gabriela 670Karkonosz running teamJELENIA GÓRAK3000:00:1402:40:07
110SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3000:00:1302:40:19
111BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4000:00:1202:40:20
112CHABKO Jacek 659WROCŁAWM5000:00:2102:40:43
113MYSŁEK Tomasz 2105JELENIA GÓRA00:00:0402:41:17
114PODOLAK Olek 624WROCLAWM3000:00:2702:41:56
115SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3000:00:2502:41:58
116WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:2502:42:15
117AMBROZIAK Anna 577Dzikie DzikiRZEKUŃK2000:00:2702:42:15
118MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3000:00:1102:42:45
119OCHNIO Ewa 515BOLESŁAWIECK3000:00:1502:43:04
120NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4000:00:0802:43:14
121GIMRICZA Ewa 770POZNAŃK4000:00:1202:43:35
122STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1802:43:45
123BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4000:00:0002:43:52
124BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3000:00:1502:45:13
125LIPSKA Małgorzata 751Klub 42,2LĘBORKK2000:00:0702:45:27
126CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4000:00:2302:46:01
127SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4000:00:0902:46:20
128MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3000:00:1202:46:31
129PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3000:00:0802:46:45
130KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3000:00:1302:46:55
131NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4000:00:0502:47:27
132PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3000:00:1702:47:30
133MROSKOWIAK Ania 629GARBYK3000:00:1002:47:35
134PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4000:00:1502:49:23
135KRÓL-PIDANTY Marzena 696STRZEGOMK4000:00:1602:49:23
136SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4000:00:2402:49:25
137WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3000:00:1802:50:13
138ŚWISTEK Ola 691LASKOWOK2000:00:1802:50:59
139KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3000:00:1602:51:02
140SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4000:00:2602:51:11
141JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3000:00:2202:51:13
142MAJEWSKA Anna 2102AKG ŁódźŁÓDŹ00:00:1402:51:37
143JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3000:00:1202:52:14
144FISZER Jan 2113Centrum FiszerSZKLARSKA PORĘBA00:00:0802:52:33
145CYPROWSKI Malwina 644POZNAŃK2000:00:1702:52:35
146STAWIŃSKA Zuzanna 596WARSZAWAK3000:00:3002:53:52
147PARCHANOWICZ Bożena 583Bez GranicSTRZEGOMK5000:00:1602:53:55
148GOSTYŃSKA Weronika 593KRAKÓWK4000:00:0802:54:09
149LUBAŃSKA Alicja 522SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:0602:54:20
150ZASADA Magdalena 574DZIWISZÓWK3000:00:1202:54:25
151LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4000:00:0502:54:38
152BENTKOWSKA Magdalena 725Dirty SparrowsPOZNAŃK3000:00:0802:54:54
153SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3000:00:1102:55:00
154DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4000:00:1802:55:04
155SZYMANKIEWICZ Edyta 665Cross Straceńców TeamGLOGOWK4000:00:1602:55:07
156SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3000:00:1002:56:18
157KRAKOWIAK Wiesław 655KrakowiakTeamMOSINAM5000:00:0902:56:34
158CZAPIK Marta 645Aktywność ze SmakiemZANIEMYŚLK2000:00:1702:57:16
159SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4000:00:2202:57:24
160MATYJA Andrzej 708ŚREMM4000:00:2602:57:46
161MATYJA Wioleta 738Runner's PowerŚREMK4000:00:2402:57:48
162KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3000:00:1002:57:50
163PUTANS Wiesława 613JELENIA GÓRAK5000:00:0802:57:54
164KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3000:00:1702:59:32
165KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 560Matner Running TeamLEGNICAK3000:00:2003:00:22
166UNIEJEWSKA Marzena 503KIEŁCZÓWK3000:00:1003:01:29
167ZIMNIEWICZ Joanna 552SZCZYTNIKIK4000:00:2303:01:42
168SUWAJ Roman 570Renowacja antykówZIELONA GÓRAM6000:00:2203:01:43
169ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4000:00:2103:01:44
170OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4000:00:2503:01:47
171ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4000:00:2503:01:49
172SOSNOWSKA Justyna 581IZABELINK3000:00:1303:02:13
173OLECHNOWICZ Magda 520BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.K4000:00:0803:04:18
174STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3000:00:1203:06:12
175PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:00:1903:06:42
176PIOSIK Zuzanna 706KGHM ZG RUNGŁOGÓWK3000:00:1603:06:45
177DONAJ Adam 656KOŚCIANM4000:00:2903:08:07
178POLAŃSKA Małgorzata 517Klub Lechia PiechowicePIECHOWICEK4000:00:1803:08:57
179WĄTROBA Dorota 566Klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:0903:10:18
180CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 726POZNAŃ SIEROSŁAWK5000:00:2303:10:37
181GÓRNA Aldona 544Żółwice w bieguŚREMK4000:00:0203:10:42
182CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4000:00:1503:10:45
183JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:00:1003:10:47
184JAROSZEWICZ Joanna 671POLICEK4000:00:1003:10:57
185STRYCZEK Ewa 603AktywnyWeekendŁODYGOWICEK3000:00:2103:10:57
186SALONI-SADOWSKA Maria 734WARSZAWAK4000:00:0603:11:29
187MORAWSKA Anna 512WARSZAWAK6000:00:0703:12:10
188KOPCIŃSKA Natalia 675WARSZAWAK3000:00:2503:12:21
189KAWECKA Magdalena 633Kawa bez papierosaWARSZAWAK3000:00:0603:12:39
190JANOWSKI Jerzy 563RONINPOZNAŃM6000:00:1003:12:55
191KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3000:00:1103:13:25
192KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3000:00:2203:13:41
193MANDES Anna 742izabelin na startLASKIK3000:00:1703:14:10
194KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4000:00:1403:14:21
195KRÓLIKOWSKA Karolina 733GŁOGÓWK4000:00:1603:14:25
196ŚPICA Dorota 693Recepta na zdrowieBYDGOSZCZK5000:00:2403:16:41
197PIENIĄŻEK Justyna 729JELENIA GÓRAK2000:00:1903:16:46
198WIELICZKO Karolina 651Fat & FuriousKOPANIECK2000:00:1103:16:54
199BEDNARSKA Katarzyna 2120ŁÓDŹ00:00:2003:16:54
200KACIUPA Agnieszka 2109Wierzbicki Running ProjectSZCZECIN00:00:1203:17:09
201RUDZIEWICZ Urszula 662Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK3000:00:1503:17:39
202PLUTA Tomasz 652SZCZECINM5000:00:1503:17:40
203BĄDZIUL Dorota 591RZESZÓWK3000:00:1003:18:06
204HARASZCZUK Jerzy 616ZAŁOMM5000:00:1503:18:26
205HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3000:00:1403:18:29
206SIEDY Jadwiga 688KROMOLINK3000:00:2303:18:35
207RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3000:00:2703:18:41
208JARMUŁO Agnieszka 530BOLESŁAWIECK3000:00:1503:19:16
209SOBIERAJSKA Paulina 572BOLESŁAWIECK4000:00:1403:19:18
210PIETROWSKA Hallik 556KTOŚTAKI biegająPOZNAŃK5000:00:2903:19:24
211PIETROWSKI Mariusz 529Ktośtaki biegająPOZNANM5000:00:2703:19:25
212JANOWSKI Adam 579legnicaLEGNICAM5000:00:0903:19:38
213RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3000:00:0403:20:10
214PEPLIŃSKA Iwona 546Łeba Mors PolandLĘBORKK5000:00:1603:20:13
215PEPLIŃSKI Piotr 535Łeba Mors PolandLĘBORKM5000:00:1803:20:32
216JAGUSZEWSKA Agnieszka 599Fat & FuriousKARPACZK3000:00:1403:21:10
217ZEMŁA Krzysztof 538MALINOWICEM5000:00:2503:21:54
218MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3000:00:3003:22:28
219RZECZYŃSKA Anna 567BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0703:26:36
220SREBRO Michał 747POZNAŃM4000:00:2603:28:29
221BOR Monika 588Pobiedziska Running Team/ Kobiety biegająWIERZYCEK4000:00:1903:29:18
222FURMAN Michał 550KRAKÓWM3000:00:3203:32:40
223FURMAN Agnieszka 539OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3000:00:2703:32:44
224DOBROWOLSKA Bozena 582sportowi emeryciJELENIA GORAK6000:00:0703:33:54
225WRONKOWSKA Katarzyna 587SULEJÓWEKK4000:00:1103:34:56
226BEDNAREK Grażyna 750Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:2303:43:24
227WLEKLIK Marek 704LESZNOM4000:00:2903:46:41
228BEZDEL Anna 648BOLKÓWK4000:00:1903:48:54
229ZAJĄCZKOWSKA Marta 569ALPENRODK3000:00:0403:56:16
230WOJNAROWSKA-STADLER Izabela 527WITKÓWK3000:00:1104:01:09
231BAŁĘCZNA-NOWACKA Małgorzata 555Pobiedziska Running TeamLEDNOGÓRAK5000:00:1904:07:08
232LIS Iwona 504JELENIA GÓRAK3000:00:1104:11:07
233MIELCAREK Anna 714No Excuses TeamPOZNAŃK3000:00:2004:11:22
234RATAJCZAK Anna 605HERNIK TEAMDOLSKK4000:00:2004:11:27
235MURAWSKA Wioletta 711SZCZECINK5000:00:00
236SZYMAŃSKI Michał 763V-MOTORSWROCŁAWM2000:00:00
237MURAWSKA Nikola 712SZCZECINK1800:00:00
238LANGE Hanna 507Żółwice w bieguŚREMK4000:00:02
239KLAMUT Michał 765KARPACZM2000:00:02
240BIELA Konrad
GADZIMSKI Michał
2108Kowary biegająKOWARY00:00:02
241ZYCH Marcin 500WROCŁAWM3000:00:03
242KOISZEWSKA Izabela 658Stowarzyszenie klub 42,2 LęborkLĘBORKK4000:00:08
243TETERYCZ-DYTKO Katarzyna 2111K2 MISZKOWICELUBAWKA00:00:10
244MARCINKIEWICZ Marta 502Matner Running TeamWROCŁAWK5000:00:17
Znaleziono 244 wynik(ów)