PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
284
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
10km
Droga pod Reglami
23km
      
1RAJTAR Robert 869GUARDIANGORZÓW WLKPM4000:00:0001:02:0301:38:5604:04:50
2MAREK Dariusz 1130MONK SANDALS TEAMKRAKÓWM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:28:0600:47:5201:56:08
3SOBAS Jacek 1119ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:28:1400:47:5301:59:27
4ŁĘŻNIAK Aleksander 1143MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:34:3100:58:2602:21:02
5BEDNAREK Adrian 1123MUAY RUNNING TEAM / ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM3000:00:022020-09-05 08:00:0800:28:0000:47:2301:55:08
6JANKOWSKI Grzegorz 972KGHM ZG RUNJACZÓWM4000:00:022020-09-05 08:00:0800:32:3000:54:2102:15:43
7OBSTÓJ Karolina 1118MUAY RUNNING TEAMWROCŁAWK3000:00:022020-09-05 08:00:0800:34:0500:57:5802:20:53
8PIENIĄŻEK Patryk 806KGHM ZG RUNKŁOBUCZYNM1800:00:022020-09-05 08:00:0800:34:0400:57:3702:23:01
9WINIARCZYK Krzysztof 941ŚWIEBODZICEM3000:00:022020-09-05 08:00:0800:34:1900:58:0002:26:38
10GAŁOSZ Łukasz 959OLEŚNICAM1800:00:022020-09-05 08:00:0800:34:1100:57:3902:28:47
11PISAREK Maciej 1101ŁOZINAM4000:00:032020-09-05 08:00:0900:34:0500:58:0502:19:50
12LULIS Anna 1120AKADEMIA BIEGANIA #SOBASTEAMWROCŁAWK4000:00:032020-09-05 08:00:0900:36:4701:02:0702:33:48
13DURKALEC Jagoda 1052JELENIA GÓRAK1800:00:032020-09-05 08:00:0900:38:1301:03:0102:40:44
14PYZIK Krzysztof 1155VEGESLONIK / FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWINOUJŚCIEM3000:00:042020-09-05 08:00:1000:34:3200:58:2202:26:34
15DAUKSZO Maciej 1146SBRT WARSZAWAWARSZAWAM1800:00:222020-09-05 08:00:2800:39:0101:03:3602:36:55
16GREGUŁA Wojciech 1135CHOJNAM3000:00:232020-09-05 08:00:2900:33:1500:55:3702:16:43
17GABRYEL Anna 1026TUCZNOK3000:00:282020-09-05 08:00:3400:46:2101:19:0803:15:54
18STAŃCZYK Krzysztof 836TEAM PLUTEKSWARZĘDZM4000:00:342020-09-05 08:00:4000:40:5601:09:5203:10:29
19PIOTROWIAK Tomasz 966PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM3000:00:402020-09-05 08:00:4600:50:0401:24:2603:41:39
20PIOTROWIAK Anna 967PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK3000:00:452020-09-05 08:00:5100:49:5801:24:2003:41:45
21JAZ Małgorzata 1131KM TEAMMIESZKOWICEK5000:00:522020-09-05 08:00:5800:57:4101:37:5504:37:10
22GREGUŁA Joanna 1133CHOJNAK1800:00:562020-09-05 08:01:0200:57:3201:37:5004:37:07
23MAKOWSKI Dariusz 1002KM TEAMCHOJNAM5000:01:062020-09-05 08:01:1200:57:2801:37:4004:36:59
24JUSKOWIAK Amadeusz 1031***** ***DRESDENM1800:01:072020-09-05 08:01:1300:40:3801:07:1103:04:09
25MACKIEWICZ Dorota 1109WARSZAWAK4000:01:132020-09-05 08:01:1900:50:2801:25:3803:43:39
26TYRKA-KACZMAREK Karolina 1460Kaczmarek TeamWIELKIE DROGI00:01:192020-09-05 08:01:2500:51:1701:26:3804:16:36
27MERUNOWICZ Iwona 1072LMKS SFORA CHOJNÓWCHOJNÓWK4000:01:232020-09-05 08:01:2900:55:3301:32:2204:36:15
28ILKIEWICZ Michał 893WARSZAWAM1800:01:292020-09-05 08:01:3500:32:2100:54:1802:21:04
29PUSZCZYKOWSKA Małgorzata 803INOWŁÓDZK4000:01:352020-09-05 08:01:4100:53:3801:29:4904:03:18
30SOBIERAJSKA Paulina 891BOLESŁAWIECK4000:01:402020-09-05 08:01:4600:56:1401:33:3904:24:27
31JARMUŁO Agnieszka 839BOLESŁAWIECK3000:01:462020-09-05 08:01:5201:01:1601:46:0405:14:52
32HAJDUKIEWICZ Rafał 1060WIERZBICKI RUNNING PROJECTJORDANOWOM3000:01:502020-09-05 08:01:5600:31:4200:52:5602:20:20
33WIERZBICKI Krzysztof 1062WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃM3000:01:572020-09-05 08:02:0300:35:4801:00:0602:43:39
34URBANIAK Agnieszka 1089WARSZAWAK4000:02:032020-09-05 08:02:0901:08:2901:55:1105:06:24
35WĘGRZYK Piotr 1064KS KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM1800:02:112020-09-05 08:02:1700:39:0601:06:1002:52:29
36KĘDZIA Tomasz 809KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM3000:02:162020-09-05 08:02:2200:39:1701:08:5803:13:44
37SEKUT Magdalena 1037KRĘPICEK3000:02:222020-09-05 08:02:2800:48:1601:21:2903:40:40
38KAWECKA Małgorzata 1045DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK4000:02:282020-09-05 08:02:3400:40:5201:08:2502:54:45
39KASZEWSKA Agnieszka 934DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK4000:02:322020-09-05 08:02:3800:48:2201:22:5103:54:25
40ŚWIERK Seweryn 935DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM4000:02:382020-09-05 08:02:4400:41:5701:09:0702:49:52
41MEYER Marcin 824LEGIA RUN CLUBWARSZAWAM4000:02:432020-09-05 08:02:4900:40:3301:08:1103:01:17
42MIKOŁAJCZYK Robert 1001DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWŻYRARDÓWM4000:02:482020-09-05 08:02:5400:36:3301:01:0902:36:20
43STASIW Przemysław 844ULTRA TRAIL FANATICŻYRARDÓWM3000:02:532020-09-05 08:02:5900:36:5501:01:2802:35:57
44SREBRO Michał 833POZNAŃM4000:02:592020-09-05 08:03:0501:04:0001:49:1805:12:36
45MIKLER Marcin 1075PRUDNIKM4000:03:042020-09-05 08:03:1000:46:2801:21:0903:29:29
46DANIEL Maria 910ULTRAKAYA TEAMWARSZAWAK3000:03:072020-09-05 08:03:1300:45:5201:18:1503:17:54
47CIMOSZKO Katarzyna 830WATAHAWĄGROWIECK4000:03:132020-09-05 08:03:1900:57:1601:36:0304:32:20
48FUŁAWKA Tomasz 932NOCNE WILKI JAWORJAWORM4000:03:162020-09-05 08:03:2200:47:5001:21:4403:54:30
49HADAM Michał 1087KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM4000:03:202020-09-05 08:03:2600:42:5301:11:1603:05:26
50GEMBICKA Olga 1117WARSZAWAK4000:03:262020-09-05 08:03:3200:48:4701:23:3404:07:07
51PIETRZAK Sylwia 113912TRIWARSZAWAK3000:03:302020-09-05 08:03:3600:50:4801:27:1404:05:17
52KŁÓSEK Tomasz 1145WARSZAWAM4000:03:362020-09-05 08:03:4200:45:0701:10:4703:02:14
53ŻUKIEWICZ Maciej 1457ObozyGórskie.plBŁONIE00:03:402020-09-05 08:03:4600:33:0400:55:0202:17:01
54WACHOWSKI Piotr 915KORONOWOM5000:03:462020-09-05 08:03:5200:59:4901:44:1104:39:10
55CZASAK Grzegorz 923WITKOWO BIEGAWITKOWOM4000:03:502020-09-05 08:03:5601:09:3401:57:2305:12:36
56SIARA Marcin 924WITKOWO BIEGAWITKOWOM3000:03:552020-09-05 08:04:0100:59:4601:44:0305:00:40
57KROLIK Roman 916KORONOWOM4000:03:592020-09-05 08:04:0500:53:1601:30:2004:06:38
58NIEWIADOMSKA Ewa 952BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK5000:04:062020-09-05 08:04:1200:50:5201:26:2004:14:30
59KRAKOWIAK Wiesław 914KRAKOWIAK TEAMMOSINAM5000:04:102020-09-05 08:04:1600:50:2901:25:5604:01:23
60NIŻEWSKI Paweł 825KRAKOWIAK TEAMCZAPURYM4000:04:142020-09-05 08:04:2000:40:1601:07:0802:53:04
61KULAK Dominika 1452CZEMPIŃ00:04:192020-09-05 08:04:2500:47:4301:21:0103:49:33
62MARKOWSKA Lidia 874WROCŁAWK4000:04:232020-09-05 08:04:2900:56:1601:36:4104:31:45
63GĄTKIEWICZ Paweł 1122ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM4000:04:272020-09-05 08:04:3300:45:0601:14:2003:04:40
64MALKE Patryk 909NOWY TOMYŚLM3000:04:312020-09-05 08:04:3700:57:0201:37:4604:50:17
65KUJACZYŃSKA Iga 1098TURNEOTORUŃK3000:04:362020-09-05 08:04:4200:42:0801:10:4402:59:55
66HARASIM Krystian 1065GRODZISZCZEM1800:04:402020-09-05 08:04:4600:44:5301:15:4203:38:58
67MENZEL Zofia 919ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAK6000:04:452020-09-05 08:04:5100:54:0801:35:1405:13:51
68NOWIK Kamil 890ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM4000:04:462020-09-05 08:04:5200:43:2801:12:5203:12:57
69NOWORYTA Radosław 804ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAM4000:04:512020-09-05 08:04:5700:39:5801:07:2302:51:46
70KOŁODZIEJSKA Małgorzata 950ZĄBKIK4000:04:572020-09-05 08:05:0300:48:3501:24:1303:55:26
71SZELĄGIEWICZ Patrycja 1039SZCZECINK1800:05:032020-09-05 08:05:0900:50:2101:27:4203:52:41
72STARCZEWSKA Izabela 930WIERZBICKI RUNNING PROJECTSWIEBODZINK5000:05:082020-09-05 08:05:1400:42:5701:14:1003:10:56
73MROCZEK Marta 1050WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃK4000:05:132020-09-05 08:05:1900:42:5101:14:0403:08:06
74STRZAŁKA Grzegorz 1074WARSZAWAM3000:05:182020-09-05 08:05:2400:45:4301:19:4903:31:24
75STARCZEWSKI Krzysztof 931ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASWIEBODZINM4000:05:242020-09-05 08:05:3000:48:1001:21:5204:00:37
76BRUKWICKI Michał 951DZIKIE DZIKI Z KOSTARYKIPOZNAŃM3000:05:282020-09-05 08:05:3400:44:0301:14:0603:21:31
77PNIEWSKI Rafał 10571ON1 TEAMŁÓDŹM5000:05:352020-09-05 08:05:4100:53:5101:31:5104:14:18
78KAMIŃSKI Arkadiusz 10611ON1 RUNNING TEAMŁÓDŹM4000:05:402020-09-05 08:05:4600:41:5001:10:0803:25:09
79PLUTA Tomasz 863SZCZECINM5000:05:442020-09-05 08:05:5000:44:0101:15:4803:35:05
80JADWIŃSKI Wojciech 1090KS KANAŁEKWARSZAWAM4000:05:522020-09-05 08:05:5800:44:5701:13:4703:08:32
81GIERAŁTOWSKI Bartłomiej 1054SZCZECINM3000:05:572020-09-05 08:06:0300:55:2001:33:5005:04:04
82SZCZĘSNY Paweł 929ŚWIEBODZINM1800:06:032020-09-05 08:06:0900:45:1401:17:1703:22:07
83ŚWIERK Przemysław 925ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM4000:06:082020-09-05 08:06:1400:36:1201:01:2702:44:55
84SZARAPANOWSKI Damian 1053ULTRA DIABŁY TEAMNOWA WIOSKAM4000:06:122020-09-05 08:06:1800:41:1701:09:3502:56:43
85HARASZCZUK Joanna 852SZCZECINM3000:06:172020-09-05 08:06:2301:04:5901:43:5805:03:44
86HARASZCZUK Krystian 849SZCZECINM3000:06:232020-09-05 08:06:2901:04:5601:45:2705:03:40
87HARASZCZUK Jerzy 858ZAŁOMM5000:06:272020-09-05 08:06:3301:04:5301:45:2205:03:26
88RUDZIEWICZ Michał 927SZCZECINM3000:06:312020-09-05 08:06:3700:54:4601:33:1805:03:12
89MŁODZIANOWSKA-SYNOWIEC Maria 828WROCŁAWK3000:06:362020-09-05 08:06:4200:56:4401:36:0204:07:55
90SYNOWIEC Grzegorz 827WROCŁAW, POLSKAM4000:06:412020-09-05 08:06:4700:55:0501:35:5604:07:51
91SZUMSKI Zbigniew 1051ŚWIEBODZINM5000:06:452020-09-05 08:06:5100:43:2901:14:0903:27:49
92BEM Cyprian 1083ŚWIEBODZINM3000:06:492020-09-05 08:06:5500:47:2801:17:3403:38:21
93SIERANT Marian 1055ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM6000:06:562020-09-05 08:07:0200:54:5801:30:3904:28:18
94KWIECIŃSKI Łukasz 985WARSZAWAM3000:06:592020-09-05 08:07:0500:50:0501:26:0904:04:16
95MARCINKIEWICZ Marek 997PIECHOWICEM4000:07:042020-09-05 08:07:1000:45:5501:16:5303:29:42
96ŚWISTEK Aleksandra 956ROGOŹNOK3000:07:122020-09-05 08:07:1800:48:1001:19:4003:28:30
97MARCINKOWSKA Anita 1085LUBOŃK3000:07:162020-09-05 08:07:2200:48:3401:21:1303:34:11
98MUZYK Przemysław 862BOGATYNIAM3000:07:212020-09-05 08:07:2700:37:1301:02:3102:33:29
99SYPKO-KUBICKA Katarzyna 993KLUCZBORKK4000:07:262020-09-05 08:07:3200:50:0501:24:5003:52:52
100KUBICKI Mariusz 996KLUCZBORKM4000:07:292020-09-05 08:07:3500:50:0101:24:4803:52:49
101NIEDŹWIECKI Robert 1043ŚWIEBODZINM5000:07:342020-09-05 08:07:4000:47:0801:21:0303:42:07
102SITEK Piotr 899GORZÓW WLKP.M4000:07:382020-09-05 08:07:4400:46:4401:18:0703:38:53
103LIBEREK Renata 1027ŁOPUCHOWOK4000:07:452020-09-05 08:07:5100:48:5901:24:3603:53:50
104FILIPCZUK Dariusz 1127ZIELONKAM5000:07:492020-09-05 08:07:5500:44:0601:15:1703:08:24
105KUCZYŃSKI Robert 1023POZNAŃM4000:07:542020-09-05 08:08:0000:56:2301:37:0204:51:12
106KUCZYŃSKA Anetta 1116STAJNIA CROSSFITPOZNAŃK4000:07:562020-09-05 08:08:0200:50:2901:21:4103:33:02
107KOWALCZYK Klaudia 1059TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4000:08:022020-09-05 08:08:0801:13:3802:03:4506:35:03
108STASIAK Piotr 1128WARSZAWAM3000:08:062020-09-05 08:08:1200:46:3501:17:3703:20:57
109ROMANOWSKI Tomasz 805PŁOCKM1800:08:112020-09-05 08:08:1700:48:2001:21:2804:07:04
110LITWIN Michał 1453LITeWINPASIKUROWICE00:08:152020-09-05 08:08:2100:36:1601:02:3502:44:03
111DECHNIK Łukasz 1021WROCŁAWM4000:08:192020-09-05 08:08:2500:44:2501:15:5303:22:51
112ŁUKACKI Daniel 1024DOMASZCZYNM4000:08:222020-09-05 08:08:2800:44:2101:15:4903:22:47
113PIASECKA Agata 938IRON TEAMGDAŃSKK1800:08:272020-09-05 08:08:3300:49:5301:25:0403:47:54
114ZAWORSKA Agnieszka 822JAROCINK4000:08:302020-09-05 08:08:3600:52:2901:28:4703:58:25
115JAWORSKA Agnieszka 1138WARSZAWAK4000:08:352020-09-05 08:08:4101:03:3901:47:4805:00:07
116BRONŻKIEWICZ Barbara 987TORUŃK1800:08:372020-09-05 08:08:4300:48:5701:22:5503:56:23
117BARTECKI Przemysław 989POZNAŃM1800:08:412020-09-05 08:08:4700:48:5101:22:5103:56:17
118SZCZEPANIAK Patryk 990SŁAWSKM1800:08:442020-09-05 08:08:5000:48:5001:22:4903:56:17
119GORSKA Malgorzata 964WARSZAWAK1800:08:492020-09-05 08:08:5500:50:1001:26:0803:59:28
120WOŹNIAK Przemysław 897DNISW MONLEGIONOWOM3000:08:532020-09-05 08:08:5900:41:5201:08:0302:55:57
121WARCZEWSKI Tomasz 847TOMILESZNOM4000:08:552020-09-05 08:09:0100:37:4801:02:5502:47:13
122SUSKI Bartlomiej 873KRAKOWM3000:08:592020-09-05 08:09:0500:40:4501:08:2302:59:08
123IWAN Krzysztof 936LEGNICAM4000:09:052020-09-05 08:09:1100:54:3801:34:0404:27:22
124ROLIŃSKI Radosław 971OLEŚNICAM4000:09:082020-09-05 08:09:1400:48:4201:22:1103:26:37
125ŻOŁĄDEK Marek 975PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:09:132020-09-05 08:09:1900:51:5701:29:1304:18:23
126MORAWSKI Wojciech 1124WROCŁAWM3000:09:172020-09-05 08:09:2300:50:0901:24:1303:35:00
127CZAJKOWSKA Sylwia 1099#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK4000:09:212020-09-05 08:09:2700:40:4801:09:5303:11:43
128GAJDA-LIPINSKA Milena 1106STARGARDK3000:09:252020-09-05 08:09:3100:46:0101:17:0203:34:58
129CYBA Anna 1148LATAJĄCY CYRKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:09:292020-09-05 08:09:3500:44:1901:14:0603:05:06
130SABAT Kamil 1455140minut.plKOTOWICE00:09:322020-09-05 08:09:3800:39:0201:04:5902:40:56
131JAŹWIECKI Marcin 1159MUAY RUNNING TEAMWIDZISZEWOM4000:09:362020-09-05 08:09:4200:54:0601:33:2904:12:04
132ANTKOWIAK Michał 1167MUROWANA GOŚLINAM3000:09:402020-09-05 08:09:4600:54:0001:33:2404:11:58
133BĄKOWSKA Anna 1129KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃK4000:09:452020-09-05 08:09:5100:58:1201:38:1804:27:51
134SKOCZYLAS Mateusz 1110WROCŁAWM3000:09:492020-09-05 08:09:5500:42:1901:13:1003:10:40
135SZCZEPARA Wojciech 1111WROCŁAWM1800:09:522020-09-05 08:09:5800:38:5901:04:2402:49:21
136STUDNIAREK Paweł 878JUSTSWIMJEŻÓW SUDECKIM5000:09:542020-09-05 08:10:0001:49:10
137MOCCHEGIANI Andrea 1160BAD ORGANIZER TEAMTOLENTINOM5000:09:562020-09-05 08:10:0200:34:5700:58:3702:46:51
138MIKOŁAJEWSKA Zofia 1134OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWAK1800:10:002020-09-05 08:10:0600:44:2101:13:5403:08:16
139BOSAKIEWICZ Tomasz 1077OLAWSPRUSICEM3000:10:032020-09-05 08:10:0900:39:0401:04:5802:38:29
140SOJKA Przemek 968ORANGE POLSKAWROCŁAWM4000:10:092020-09-05 08:10:1500:47:3301:18:4103:24:10
141PAZDAN Natalia 1040KOWARYK3000:10:122020-09-05 08:10:1800:43:4401:13:4903:02:32
142KACZMAREK Dorota 1461RaDzikiWROCŁAW00:10:282020-09-05 08:10:3400:48:1001:21:4703:24:57
143ŻYLAK Adrian 1112ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:10:332020-09-05 08:10:3900:42:0701:11:0903:02:52
144RADKOWSKA Małgorzata 1156SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:10:422020-09-05 08:10:4800:41:1101:08:0802:50:59
145PAWIŃSKI Artur 954ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4000:10:472020-09-05 08:10:5300:44:4901:16:1403:20:08
146SZCZEPANIAK Sławomir 860KS LENIWIECKĘPNOM5000:10:532020-09-05 08:10:5901:06:3801:57:0505:10:45
147JEDYNAK-WYPYCH Anna 1016LEWIN BRZESKIK3000:10:552020-09-05 08:11:0100:51:1601:27:2303:46:37
148WYPYCH Tomasz 1047ZAKOCHANI -ZABIEGANIBRZEGM5000:10:592020-09-05 08:11:0500:51:1101:27:1804:12:34
149SIWIASZCZYK Tomasz 11031975POZNAŃM4000:11:042020-09-05 08:11:1000:47:1801:20:2903:49:10
150JAWORSKA Magdalena 1137GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃK4000:11:052020-09-05 08:11:1100:47:1601:20:2703:49:01
151SOWIŃSKA Anetta 1463GORZÓW WIELKOPOLSKI00:11:182020-09-05 08:11:2400:53:1501:33:3304:25:50
152BIS Marcin 1107GORZÓW WLKP.M3000:11:212020-09-05 08:11:2700:47:2701:21:0803:47:50
153WIJAS Kinga 1113ŚLĘZAK TEAMELSDORFK1800:11:342020-09-05 08:11:4000:48:0101:20:0003:26:03
154WESOŁOWSKA Kinga 1076#55TEAM/ASICS FRONTRUNNER PLWROCŁAWK1800:11:372020-09-05 08:11:4300:47:5901:20:3303:34:48
155GAWIN Rafał 1151KOŚCIERZYNAM4000:11:432020-09-05 08:11:4900:41:5801:10:4503:15:27
156OLSZEWSKI Tomek 884MOSINAM4000:11:492020-09-05 08:11:5500:42:5701:10:4502:45:43
157GLOS Lucyna 875ŁOZINAK3000:12:092020-09-05 08:12:1500:50:0301:25:2603:50:07
158PIEKARSKI Andrzej 904GRODZISK MAZOWIECKIM4000:12:272020-09-05 08:12:3300:48:3801:23:5603:39:09
159STAROŃ Norbert 900EDITEAMZGORZELECM4000:12:322020-09-05 08:12:3801:05:2401:46:3804:44:39
160MARKIEWICZ Joanna Zuza 1018TJ!POZNANK4000:12:402020-09-05 08:12:4600:55:0701:35:2404:20:28
161LUTOMSKI Przemysław 1114POZNAŃM3000:12:542020-09-05 08:13:0000:43:2101:13:3403:35:27
162ŁAMPIKA Kinga 1022NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK4000:12:592020-09-05 08:13:0500:42:1501:08:4902:54:44
163SAWICZ Piotrek 911WROCŁAWM3000:13:062020-09-05 08:13:1200:43:5001:14:0003:05:48
164WÓDKIEWICZ Maciej 1069WLKP MOUNTAINS ULTRA RUNNERSTULCEM4000:13:142020-09-05 08:13:2000:48:3401:23:0503:53:33
165ŁĄTKA Piotr 815OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:13:212020-09-05 08:13:2700:36:1801:01:2202:44:55
166KOTLAREK Dawid 1092VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:13:372020-09-05 08:13:4300:36:2501:02:1102:39:32
167PISTL Anna 801WYSOKAK3000:13:442020-09-05 08:13:5000:52:0801:27:3904:08:29
168GŁÓWKA Paweł 1015FUNTRIŻARYM1800:13:512020-09-05 08:13:5700:45:5401:15:3603:17:35
169SZYCA Marta 1011CIESZKÓWK1800:14:102020-09-05 08:14:1600:57:3301:38:4404:34:30
170ŚMIESZNIAK Bartłomiej 1012ŻELAZKÓWM1800:14:142020-09-05 08:14:2000:57:3001:38:4104:34:27
171SOBCZYŃSKA Anita 1080GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:14:192020-09-05 08:14:2500:53:4301:32:3604:23:26
172MIECHOWICZ Malgorzata 969OGRODOWA TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEK4000:14:212020-09-05 08:14:2700:48:5901:23:2503:18:10
173PŁÓCIENNIK Renata 984NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIK5000:14:362020-09-05 08:14:4200:52:1401:31:1204:13:12
174WASILEWSKI Michał 981ZALASEWOM4000:14:462020-09-05 08:14:5200:42:2601:11:0503:05:24
175ŚLEDZIK Sebastian 961DT4YOUSZAMOTUŁYM5000:14:592020-09-05 08:15:0500:44:1401:15:1403:19:03
176PERKA Barbara 1141PROSZKÓWK4000:15:062020-09-05 08:15:1200:55:2701:34:5104:08:50
177PAWLUK Anna 861KEKORTEAMBRZEGK3000:15:132020-09-05 08:15:1900:48:3801:22:0303:35:53
178CHYSKI Grzegorz 1105SZPROTAWAM3000:15:192020-09-05 08:15:2500:48:5001:21:2103:59:59
179MILEWSKA Beata 976HOP DOGWARSZAWAK3000:15:342020-09-05 08:15:4000:47:2801:23:1004:10:44
180JANKOWSKI Gracjan 986WARSZAWAM3000:15:372020-09-05 08:15:4300:47:3601:23:0604:06:07
181RĄCZKOWIAK Mateusz 821MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM3000:15:462020-09-05 08:15:5200:48:1001:22:5404:05:31
182STANISŁAWEK Tomasz 944ZIELONA GÓRAM4000:15:492020-09-05 08:15:5500:42:5301:14:3103:11:59
183MICHALAK Violetta 845WRONKIK4000:15:582020-09-05 08:16:0400:47:3001:22:0103:41:01
184WREMBEL Przemysław 866NOWA WIEŚM4000:16:042020-09-05 08:16:1000:47:2301:21:5403:40:54
185BUDNY Joanna Budny 857LEGENDS-TO-BEPOZNAŃK3000:16:122020-09-05 08:16:1800:59:1801:43:0104:52:16
186KUMOSZ Mirosław 992BOLESŁAWIECM4000:16:172020-09-05 08:16:2300:50:5601:27:5604:04:21
187JAKUBCZAK Magdalena 813PASZCZAKIWARSZAWAK3000:16:272020-09-05 08:16:3300:53:5401:32:0203:58:47
188MATCZAK Jacek 988BOLESŁAWIECM4000:16:432020-09-05 08:16:4900:47:1801:17:4703:26:21
189KNĄBER Piotr 960WARSZAWAM3000:16:542020-09-05 08:17:0000:58:3401:36:4904:43:35
190ABULEWICZ Wojciech 880TRENING STUDIO 17WROCŁAWM5000:17:022020-09-05 08:17:0800:47:1301:19:5503:16:44
191WOJCIECHOWSKI Piotr 928WARSZAWAM3000:17:222020-09-05 08:17:2800:50:4601:25:2903:53:51
192RABENDA Paweł 820WARSZAWAM3000:17:222020-09-05 08:17:2800:50:4601:26:1804:17:27
193KALEŃSKI-JAŚKIEWICZ Łukasz 1028WARSZAWAM3000:17:262020-09-05 08:17:3200:50:2001:23:3903:58:30
194JAROSZEWICZ Grzegorz 1144KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:18:172020-09-05 08:18:2300:52:0301:28:0304:25:37
195KOZŁOWSKI Piotr 1088SYCÓWM3000:18:212020-09-05 08:18:2700:56:4301:37:0404:24:23
196JAREMEK Wojtek 991ZAMOŚĆM3000:18:282020-09-05 08:18:3401:00:4901:44:2504:39:22
197GIL Maciej 1136VEGE RUNNERSWARSZAWAM1800:18:402020-09-05 08:18:4600:42:0601:08:1202:58:25
198PALCZYŃSKI Krzysztof 816BOLESŁAWIECM3000:19:032020-09-05 08:19:0900:43:5101:13:3003:14:47
199MAZUR Katarzyna 1068UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK4000:19:232020-09-05 08:19:2900:51:1001:25:3703:39:44
200STACHURSKA Monika 1152DRUŻBICEK5000:20:282020-09-05 08:20:3400:57:2501:36:5604:20:41
201GÓRSKI Mikołaj 811JELENIA GÓRAM4000:20:512020-09-05 08:20:5700:45:5201:18:3103:18:44
202STAWIARSKI Tomasz 1454BUKOWIEC00:20:562020-09-05 08:21:0200:36:1201:01:5202:31:15
203VISENTIN Eric 1036NOAWROCŁAW, POLSKAM4000:21:152020-09-05 08:21:2100:41:1001:09:2603:04:25
204SUWAJ Roman 859RENOWACJA ANTYKÓWZIELONA GÓRAM6000:21:222020-09-05 08:21:2800:51:3901:26:5004:27:01
205RATAJCZAK Paweł 855RATAJCZAKTEAMZIELONA GÓRAM4000:21:332020-09-05 08:21:3900:51:2701:27:0004:26:51
206PURCZYŃSKI Grzegorz 1132ZIELONA GÓRAM4000:21:342020-09-05 08:21:4000:39:3401:06:5602:55:02
207DENYSIUK Marek 978WROCŁAWM4000:21:402020-09-05 08:21:4600:41:0701:07:3103:03:20
208JANICKA-TOMIAK Eliza 1046SULECHÓWK4000:21:452020-09-05 08:21:5100:58:1701:37:2104:25:47
209ANTKOWIAK Mirosław 1044KROSNO ODRZAŃSKIEM5000:21:522020-09-05 08:21:5800:46:1501:16:4103:29:02
210GWÓŹDŹ Damian 1081ZIELONA GÓRAM3000:21:542020-09-05 08:22:0000:38:0901:04:5602:58:33
211GOŁĘBIOWSKI Tytus 814ULTRA FALUBAZ / NGBZIELONA GÓRAM3000:21:582020-09-05 08:22:0400:36:5201:01:2502:48:12
212WIECZOREK Marta 1013BOGATYNIAK3000:22:172020-09-05 08:22:2300:54:4301:34:0104:17:44
213SERENDA Aleksandra 842LEGNICAK4000:22:192020-09-05 08:22:2500:53:4901:33:3303:55:48
214POWAŁKO Wojciech 832LEGNICKIE MORSYLEGNICAM4000:22:222020-09-05 08:22:2800:54:3601:33:4604:28:57
215ŁUCZAK Maciej 1071MROWINOM4000:22:352020-09-05 08:22:4100:42:4001:13:2203:03:12
216ESZNER Agnieszka 1154POZNAŃK4000:22:462020-09-05 08:22:5200:41:5301:08:5402:57:00
217CABAJ Paweł 834ŚRODA ŚLĄSKAM3000:22:502020-09-05 08:22:5600:42:3501:12:4203:09:58
218KARWETA Marek 963FUJITSU RUNNING TEAMKATOWICEM3000:23:122020-09-05 08:23:1800:45:0001:17:0503:22:51
219WIATR - KMIECIAK Małgorzata 979NIGHT RUNNERSPOZNAŃK4000:23:152020-09-05 08:23:2100:59:5401:38:4204:58:25
220BOJEK Beata 870R-TEAM RYDZYNARYDZYNAK4000:23:212020-09-05 08:23:2700:48:4101:21:1603:39:42
221JAKUBOWSKI Rafał 871R-TEAM RYDZYNAGOSTYŃM4000:23:272020-09-05 08:23:3300:48:3401:21:1003:39:35
222ŚNIERZYŃSKI Robert 1140SADKÓWM3000:23:302020-09-05 08:23:3600:44:5601:15:1703:03:42
223ZYGNER Sławomir 846R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4000:23:362020-09-05 08:23:4200:46:3001:17:4703:19:29
224BARCZAK Robert 843R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4000:23:532020-09-05 08:23:5900:43:1701:10:5703:12:24
225PRZYBOROWSKI Bartosz 1008BYDGOSZCZM1800:23:582020-09-05 08:24:0400:49:0401:23:0704:00:23
226BOROWSKI Radosław 1121MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM3000:24:012020-09-05 08:24:0700:48:5701:22:5803:35:30
227PRZYBYŁKA Mateusz Leonard 837MLKS KRAINASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:24:052020-09-05 08:24:1100:48:5801:22:5904:00:16
228TASZAREK Ewa 922MROWINOK4000:24:212020-09-05 08:24:2700:51:4201:28:2804:20:36
229KOŁODZIEJSKI Piotr 949ZĄBKIM4000:24:242020-09-05 08:24:3000:51:5001:29:1904:36:43
230JAKUBCZAK Wojciech 808PASZCZAKIWARSZAWAM3000:24:262020-09-05 08:24:3200:44:1701:12:0403:11:03
231KARCZYŃSKA Eliza 865POZNAŃK3000:24:272020-09-05 08:24:3300:40:1701:07:4003:05:25
232KARCZYŃSKA Monika 1070WIELKOPOLSKIEK3000:24:282020-09-05 08:24:3400:45:3301:16:2903:19:15
233CAL Piotr 10635K EVERY DAYŚWIEBODZINM5000:24:412020-09-05 08:24:4700:43:5301:14:0103:02:20
234ZYWERT Mateusz 953ROKITNICAM3000:24:442020-09-05 08:24:5000:43:5501:14:0103:05:15
235RENCZMIŃ Izabela 947GLINICAK3000:24:562020-09-05 08:25:0201:05:4701:48:4605:05:02
236RENCZMIŃ Piotr 946GLINICAM3000:24:562020-09-05 08:25:0201:05:5701:52:3005:05:02
237TUTKO Paweł 894POLKOWICEM4000:25:262020-09-05 08:25:3200:51:0301:26:3604:04:11
238PERUN Włodzimierz 940RUSYNLEMKOLUBINM3000:25:282020-09-05 08:25:3400:51:0101:26:3203:46:15
239KRYSIAK Joachim 1086ŚWIĘTOCHŁOWICEM5000:26:132020-09-05 08:26:1900:47:5501:21:5203:52:12
240MARKIEWICZ Agnieszka 1459ProRunning PromotionŁOSICE00:26:212020-09-05 08:26:2700:38:0701:04:0402:41:44
241DERBICH Mariusz 1097KOWALEWKOWALEWM4000:26:242020-09-05 08:26:3000:48:0701:21:2603:38:25
242NOWAK Iwona 907ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK4000:26:462020-09-05 08:26:5200:57:2201:36:2304:19:07
243MORAWSKA Anna 912WARSZAWAK6000:26:492020-09-05 08:26:5500:58:5701:40:1604:13:31
244KUBÓW Agnieszka 1014ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK4000:27:032020-09-05 08:27:0900:57:0401:36:0004:18:50
245TURLEJ Dariusz 908KONDYCJAWARSZAWAM6000:27:082020-09-05 08:27:1400:47:1101:16:4903:05:07
246OSICA Łukasz 1032ŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:27:342020-09-05 08:27:4000:47:1201:16:4303:18:23
247NAPOLSKI Bartosz 1100GDYNIM3000:28:012020-09-05 08:28:0700:49:4301:21:2303:30:06
248MICHALAK Adrian 1108GDYNIAM3000:28:272020-09-05 08:28:3300:49:1701:20:4803:28:16
249ADAMSKA Anna 889JELENIA GÓRAK4000:30:052020-09-05 08:30:1100:53:3501:29:1703:50:25
249GÓRSKI Mariusz 892JELENIA GÓRAM4000:30:052020-09-05 08:30:1100:53:3301:29:1403:50:25
251CHROMIŃSKA-LINKIEWICZ Renata 1006BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIK4000:31:182020-09-05 08:31:2400:48:4101:20:4403:30:15
252MIKUTANIEC Sebastian 1035WARSZAWAM4000:31:302020-09-05 08:31:3600:56:2701:36:2803:57:10
253MIKUTANIEC Patrycja 1034MARKIK4000:31:302020-09-05 08:31:3600:56:3001:36:4204:24:05
254RYBIEC Marek 1056PODWÓJNE WYZWANIEJÓZEFOSŁAWM4000:33:232020-09-05 08:33:2900:50:2401:22:5703:46:27
255LINKIEWICZ Krzysztof 1007BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM4000:34:242020-09-05 08:34:30
256SZARSKI Jacek 1082WROCŁAWM1800:34:462020-09-05 08:34:5200:46:3301:15:4403:31:07
257SZCZEPANIAK Wiesław 1066ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM6000:36:002020-09-05 08:36:0600:45:0101:16:3303:45:56
258CUKROWSKI Andrzej 882ZŁOTORYJAM4000:36:592020-09-05 08:37:0500:47:3501:25:5604:09:21
259FILIPIAK Sebastian 1462EKIPA LIPALIPA00:37:112020-09-05 08:37:1700:46:0001:19:2003:18:40
260ZEMŁA Krzysztof 838MALINOWICEM5000:38:422020-09-05 08:38:4800:55:2201:34:2104:38:44
261CZAPLIŃSKI Jacek 868TAGER SPORTKOSZALINM3000:38:452020-09-05 08:38:5100:42:0501:09:5602:59:57
262GIMZICKA Ewa 853POZNAŃK4000:39:072020-09-05 08:39:1300:45:5001:19:0603:30:25
263BARTKOWIAK Michał 835POZNAŃM3000:39:462020-09-05 08:39:5200:40:2301:05:4302:38:56
264WITKOWSKI Wojciech 1017NIEMODLINM1800:41:472020-09-05 08:41:5300:41:3601:09:5303:05:14
265KURCZEK Tomasz 1094GLIWICEM4000:42:422020-09-05 08:42:4800:43:1101:13:4103:15:44
266NOWICKI Bartłomiej 1093BOOTCAMPKATOWICEM3000:43:112020-09-05 08:43:1700:53:3801:30:1004:13:39
267NOWICKA Iwona 1073BOOTCAMPKATOWICEK3000:43:132020-09-05 08:43:1900:53:3501:30:1104:13:38
268STELMACH Mariusz 1104SZCZECINM3000:43:562020-09-05 08:44:0200:43:2401:11:3403:32:57
269KUBIAK Andrzej 1115RUMIAM6000:46:582020-09-05 08:47:0400:46:0801:17:1703:19:52
270KRUTULSKI Michał 1079KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYZIELONA GÓRAM4000:48:562020-09-05 08:49:0200:49:0701:21:0503:25:38
271GRZYBEK Tomasz 1078KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYDROSZKÓWM4000:49:012020-09-05 08:49:0700:49:0301:21:0303:27:48
272WALIGÓRA Mateusz 948WROCŁAWM3000:49:102020-09-05 08:49:1600:35:5801:01:0802:42:46
273KWASIUK Wojciech 1000PODGORZYNM3000:49:252020-09-05 08:49:3100:47:1201:20:2203:18:24
274RYŚNIK Błażej 999WROCŁAWM3000:49:292020-09-05 08:49:3500:47:0901:20:1803:46:14
275ŁEBEK Tomasz 818RADWANICEM4000:49:352020-09-05 08:49:4100:48:4701:20:1403:41:21
276PIOTROWSKI Kamil 841WROCŁAWM4000:49:542020-09-05 08:50:0000:38:5701:05:3103:20:24
277MYŚLICKA-PIWKO Marta 1020KRÓLOWE RUNNINGUSMOLECK4000:52:092020-09-05 08:52:1500:47:4501:19:5404:00:33
278BARTMANSKA Mirka 1019KRÓLOWE RUNNINGUBIELANY WROCŁAWSKIEK4000:52:112020-09-05 08:52:1700:49:0101:24:0904:00:31
279KRZYSZTOFIK Piotr 1038MALINM4000:52:272020-09-05 08:52:3300:44:1201:13:1302:57:26
280MATUSIAK Mateusz 812ZIELONA GÓRAM1800:54:232020-09-05 08:54:2900:45:4301:18:2003:27:58
281STELMACH Piotr 1147STELMACH TEAMWROCŁAWM4000:58:042020-09-05 08:58:1000:43:0301:13:0603:15:51
282GIEL Jarosław 1049NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM3000:58:502020-09-05 08:58:5600:44:3901:12:2203:20:49
283TRZCIŃSKA Jolanta 1029WROCŁAWK4001:01:502020-09-05 09:01:5600:50:5601:25:3103:56:06
284GWIZDAŁA Daniel 1030WROCŁAWM4001:01:522020-09-05 09:01:5800:50:5501:25:3003:56:01
285MUSZYŃSKI Andrzej 1126WROCŁAWM4001:02:552020-09-05 09:03:0100:54:1701:30:0104:15:10
286ZŁOCH Izabela 1125YULO RUN TEAMSIEDLCEK4001:03:022020-09-05 09:03:0800:54:1101:29:5504:15:06
Znaleziono 286 wynik(ów)