PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
284
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
    
1BEDNAREK Adrian 1123MUAY RUNNING TEAM / ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM3000:00:022020-09-05 08:00:0800:28:00
2MAREK Dariusz 1130MONK SANDALS TEAMKRAKÓWM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:28:06
3SOBAS Jacek 1119ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:28:14
4HAJDUKIEWICZ Rafał 1060WIERZBICKI RUNNING PROJECTJORDANOWOM3000:01:502020-09-05 08:01:5600:31:42
5ILKIEWICZ Michał 893WARSZAWAM1800:01:292020-09-05 08:01:3500:32:21
6JANKOWSKI Grzegorz 972KGHM ZG RUNJACZÓWM4000:00:022020-09-05 08:00:0800:32:30
7ŻUKIEWICZ Maciej 1457ObozyGórskie.plBŁONIE00:03:402020-09-05 08:03:4600:33:04
8GREGUŁA Wojciech 1135CHOJNAM3000:00:232020-09-05 08:00:2900:33:15
9PIENIĄŻEK Patryk 806KGHM ZG RUNKŁOBUCZYNM1800:00:022020-09-05 08:00:0800:34:04
10OBSTÓJ Karolina 1118MUAY RUNNING TEAMWROCŁAWK3000:00:022020-09-05 08:00:0800:34:05
11PISAREK Maciej 1101ŁOZINAM4000:00:032020-09-05 08:00:0900:34:05
12GAŁOSZ Łukasz 959OLEŚNICAM1800:00:022020-09-05 08:00:0800:34:11
13WINIARCZYK Krzysztof 941ŚWIEBODZICEM3000:00:022020-09-05 08:00:0800:34:19
14ŁĘŻNIAK Aleksander 1143MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:34:31
15PYZIK Krzysztof 1155VEGESLONIK / FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWINOUJŚCIEM3000:00:042020-09-05 08:00:1000:34:32
16MOCCHEGIANI Andrea 1160BAD ORGANIZER TEAMTOLENTINOM5000:09:562020-09-05 08:10:0200:34:57
17WIERZBICKI Krzysztof 1062WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃM3000:01:572020-09-05 08:02:0300:35:48
18WALIGÓRA Mateusz 948WROCŁAWM3000:49:102020-09-05 08:49:1600:35:58
19ŚWIERK Przemysław 925ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM4000:06:082020-09-05 08:06:1400:36:12
20STAWIARSKI Tomasz 1454BUKOWIEC00:20:562020-09-05 08:21:0200:36:12
21LITWIN Michał 1453LITeWINPASIKUROWICE00:08:152020-09-05 08:08:2100:36:16
22ŁĄTKA Piotr 815OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:13:212020-09-05 08:13:2700:36:18
23KOTLAREK Dawid 1092VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:13:372020-09-05 08:13:4300:36:25
24MIKOŁAJCZYK Robert 1001DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWŻYRARDÓWM4000:02:482020-09-05 08:02:5400:36:33
25LULIS Anna 1120AKADEMIA BIEGANIA #SOBASTEAMWROCŁAWK4000:00:032020-09-05 08:00:0900:36:47
26GOŁĘBIOWSKI Tytus 814ULTRA FALUBAZ / NGBZIELONA GÓRAM3000:21:582020-09-05 08:22:0400:36:52
27STASIW Przemysław 844ULTRA TRAIL FANATICŻYRARDÓWM3000:02:532020-09-05 08:02:5900:36:55
28MUZYK Przemysław 862BOGATYNIAM3000:07:212020-09-05 08:07:2700:37:13
29WARCZEWSKI Tomasz 847TOMILESZNOM4000:08:552020-09-05 08:09:0100:37:48
30MARKIEWICZ Agnieszka 1459ProRunning PromotionŁOSICE00:26:212020-09-05 08:26:2700:38:07
31GWÓŹDŹ Damian 1081ZIELONA GÓRAM3000:21:542020-09-05 08:22:0000:38:09
32DURKALEC Jagoda 1052JELENIA GÓRAK1800:00:032020-09-05 08:00:0900:38:13
33PIOTROWSKI Kamil 841WROCŁAWM4000:49:542020-09-05 08:50:0000:38:57
34SZCZEPARA Wojciech 1111WROCŁAWM1800:09:522020-09-05 08:09:5800:38:59
35DAUKSZO Maciej 1146SBRT WARSZAWAWARSZAWAM1800:00:222020-09-05 08:00:2800:39:01
36SABAT Kamil 1455140minut.plKOTOWICE00:09:322020-09-05 08:09:3800:39:02
37BOSAKIEWICZ Tomasz 1077OLAWSPRUSICEM3000:10:032020-09-05 08:10:0900:39:04
38WĘGRZYK Piotr 1064KS KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM1800:02:112020-09-05 08:02:1700:39:06
39KĘDZIA Tomasz 809KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM3000:02:162020-09-05 08:02:2200:39:17
40PURCZYŃSKI Grzegorz 1132ZIELONA GÓRAM4000:21:342020-09-05 08:21:4000:39:34
41NOWORYTA Radosław 804ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAM4000:04:512020-09-05 08:04:5700:39:58
42NIŻEWSKI Paweł 825KRAKOWIAK TEAMCZAPURYM4000:04:142020-09-05 08:04:2000:40:16
43KARCZYŃSKA Eliza 865POZNAŃK3000:24:272020-09-05 08:24:3300:40:17
44BARTKOWIAK Michał 835POZNAŃM3000:39:462020-09-05 08:39:5200:40:23
45MEYER Marcin 824LEGIA RUN CLUBWARSZAWAM4000:02:432020-09-05 08:02:4900:40:33
46JUSKOWIAK Amadeusz 1031***** ***DRESDENM1800:01:072020-09-05 08:01:1300:40:38
47SUSKI Bartlomiej 873KRAKOWM3000:08:592020-09-05 08:09:0500:40:45
48CZAJKOWSKA Sylwia 1099#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK4000:09:212020-09-05 08:09:2700:40:48
49KAWECKA Małgorzata 1045DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK4000:02:282020-09-05 08:02:3400:40:52
50STAŃCZYK Krzysztof 836TEAM PLUTEKSWARZĘDZM4000:00:342020-09-05 08:00:4000:40:56
51DENYSIUK Marek 978WROCŁAWM4000:21:402020-09-05 08:21:4600:41:07
52VISENTIN Eric 1036NOAWROCŁAW, POLSKAM4000:21:152020-09-05 08:21:2100:41:10
53RADKOWSKA Małgorzata 1156SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:10:422020-09-05 08:10:4800:41:11
54SZARAPANOWSKI Damian 1053ULTRA DIABŁY TEAMNOWA WIOSKAM4000:06:122020-09-05 08:06:1800:41:17
55WITKOWSKI Wojciech 1017NIEMODLINM1800:41:472020-09-05 08:41:5300:41:36
56KAMIŃSKI Arkadiusz 10611ON1 RUNNING TEAMŁÓDŹM4000:05:402020-09-05 08:05:4600:41:50
57WOŹNIAK Przemysław 897DNISW MONLEGIONOWOM3000:08:532020-09-05 08:08:5900:41:52
58ESZNER Agnieszka 1154POZNAŃK4000:22:462020-09-05 08:22:5200:41:53
59ŚWIERK Seweryn 935DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM4000:02:382020-09-05 08:02:4400:41:57
60GAWIN Rafał 1151KOŚCIERZYNAM4000:11:432020-09-05 08:11:4900:41:58
61CZAPLIŃSKI Jacek 868TAGER SPORTKOSZALINM3000:38:452020-09-05 08:38:5100:42:05
62GIL Maciej 1136VEGE RUNNERSWARSZAWAM1800:18:402020-09-05 08:18:4600:42:06
63ŻYLAK Adrian 1112ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:10:332020-09-05 08:10:3900:42:07
64KUJACZYŃSKA Iga 1098TURNEOTORUŃK3000:04:362020-09-05 08:04:4200:42:08
65ŁAMPIKA Kinga 1022NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK4000:12:592020-09-05 08:13:0500:42:15
66SKOCZYLAS Mateusz 1110WROCŁAWM3000:09:492020-09-05 08:09:5500:42:19
67WASILEWSKI Michał 981ZALASEWOM4000:14:462020-09-05 08:14:5200:42:26
68CABAJ Paweł 834ŚRODA ŚLĄSKAM3000:22:502020-09-05 08:22:5600:42:35
69ŁUCZAK Maciej 1071MROWINOM4000:22:352020-09-05 08:22:4100:42:40
70MROCZEK Marta 1050WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃK4000:05:132020-09-05 08:05:1900:42:51
71HADAM Michał 1087KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM4000:03:202020-09-05 08:03:2600:42:53
72STANISŁAWEK Tomasz 944ZIELONA GÓRAM4000:15:492020-09-05 08:15:5500:42:53
73STARCZEWSKA Izabela 930WIERZBICKI RUNNING PROJECTSWIEBODZINK5000:05:082020-09-05 08:05:1400:42:57
74OLSZEWSKI Tomek 884MOSINAM4000:11:492020-09-05 08:11:5500:42:57
75STELMACH Piotr 1147STELMACH TEAMWROCŁAWM4000:58:042020-09-05 08:58:1000:43:03
76KURCZEK Tomasz 1094GLIWICEM4000:42:422020-09-05 08:42:4800:43:11
77BARCZAK Robert 843R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4000:23:532020-09-05 08:23:5900:43:17
78LUTOMSKI Przemysław 1114POZNAŃM3000:12:542020-09-05 08:13:0000:43:21
79STELMACH Mariusz 1104SZCZECINM3000:43:562020-09-05 08:44:0200:43:24
80NOWIK Kamil 890ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM4000:04:462020-09-05 08:04:5200:43:28
81SZUMSKI Zbigniew 1051ŚWIEBODZINM5000:06:452020-09-05 08:06:5100:43:29
82PAZDAN Natalia 1040KOWARYK3000:10:122020-09-05 08:10:1800:43:44
83SAWICZ Piotrek 911WROCŁAWM3000:13:062020-09-05 08:13:1200:43:50
84PALCZYŃSKI Krzysztof 816BOLESŁAWIECM3000:19:032020-09-05 08:19:0900:43:51
85CAL Piotr 10635K EVERY DAYŚWIEBODZINM5000:24:412020-09-05 08:24:4700:43:53
86ZYWERT Mateusz 953ROKITNICAM3000:24:442020-09-05 08:24:5000:43:55
87PLUTA Tomasz 863SZCZECINM5000:05:442020-09-05 08:05:5000:44:01
88BRUKWICKI Michał 951DZIKIE DZIKI Z KOSTARYKIPOZNAŃM3000:05:282020-09-05 08:05:3400:44:03
89FILIPCZUK Dariusz 1127ZIELONKAM5000:07:492020-09-05 08:07:5500:44:06
90KRZYSZTOFIK Piotr 1038MALINM4000:52:272020-09-05 08:52:3300:44:12
91ŚLEDZIK Sebastian 961DT4YOUSZAMOTUŁYM5000:14:592020-09-05 08:15:0500:44:14
92JAKUBCZAK Wojciech 808PASZCZAKIWARSZAWAM3000:24:262020-09-05 08:24:3200:44:17
93CYBA Anna 1148LATAJĄCY CYRKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:09:292020-09-05 08:09:3500:44:19
94ŁUKACKI Daniel 1024DOMASZCZYNM4000:08:222020-09-05 08:08:2800:44:21
95MIKOŁAJEWSKA Zofia 1134OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWAK1800:10:002020-09-05 08:10:0600:44:21
96DECHNIK Łukasz 1021WROCŁAWM4000:08:192020-09-05 08:08:2500:44:25
97GIEL Jarosław 1049NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM3000:58:502020-09-05 08:58:5600:44:39
98PAWIŃSKI Artur 954ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4000:10:472020-09-05 08:10:5300:44:49
99HARASIM Krystian 1065GRODZISZCZEM1800:04:402020-09-05 08:04:4600:44:53
100ŚNIERZYŃSKI Robert 1140SADKÓWM3000:23:302020-09-05 08:23:3600:44:56
101JADWIŃSKI Wojciech 1090KS KANAŁEKWARSZAWAM4000:05:522020-09-05 08:05:5800:44:57
102KARWETA Marek 963FUJITSU RUNNING TEAMKATOWICEM3000:23:122020-09-05 08:23:1800:45:00
103SZCZEPANIAK Wiesław 1066ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM6000:36:002020-09-05 08:36:0600:45:01
104GĄTKIEWICZ Paweł 1122ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM4000:04:272020-09-05 08:04:3300:45:06
105KŁÓSEK Tomasz 1145WARSZAWAM4000:03:362020-09-05 08:03:4200:45:07
106SZCZĘSNY Paweł 929ŚWIEBODZINM1800:06:032020-09-05 08:06:0900:45:14
107KARCZYŃSKA Monika 1070WIELKOPOLSKIEK3000:24:282020-09-05 08:24:3400:45:33
108STRZAŁKA Grzegorz 1074WARSZAWAM3000:05:182020-09-05 08:05:2400:45:43
109MATUSIAK Mateusz 812ZIELONA GÓRAM1800:54:232020-09-05 08:54:2900:45:43
110GIMZICKA Ewa 853POZNAŃK4000:39:072020-09-05 08:39:1300:45:50
111DANIEL Maria 910ULTRAKAYA TEAMWARSZAWAK3000:03:072020-09-05 08:03:1300:45:52
112GÓRSKI Mikołaj 811JELENIA GÓRAM4000:20:512020-09-05 08:20:5700:45:52
113GŁÓWKA Paweł 1015FUNTRIŻARYM1800:13:512020-09-05 08:13:5700:45:54
114MARCINKIEWICZ Marek 997PIECHOWICEM4000:07:042020-09-05 08:07:1000:45:55
115FILIPIAK Sebastian 1462EKIPA LIPALIPA00:37:112020-09-05 08:37:1700:46:00
116GAJDA-LIPINSKA Milena 1106STARGARDK3000:09:252020-09-05 08:09:3100:46:01
117KUBIAK Andrzej 1115RUMIAM6000:46:582020-09-05 08:47:0400:46:08
118ANTKOWIAK Mirosław 1044KROSNO ODRZAŃSKIEM5000:21:522020-09-05 08:21:5800:46:15
119GABRYEL Anna 1026TUCZNOK3000:00:282020-09-05 08:00:3400:46:21
120MIKLER Marcin 1075PRUDNIKM4000:03:042020-09-05 08:03:1000:46:28
121ZYGNER Sławomir 846R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4000:23:362020-09-05 08:23:4200:46:30
122SZARSKI Jacek 1082WROCŁAWM1800:34:462020-09-05 08:34:5200:46:33
123STASIAK Piotr 1128WARSZAWAM3000:08:062020-09-05 08:08:1200:46:35
124SITEK Piotr 899GORZÓW WLKP.M4000:07:382020-09-05 08:07:4400:46:44
125NIEDŹWIECKI Robert 1043ŚWIEBODZINM5000:07:342020-09-05 08:07:4000:47:08
126RYŚNIK Błażej 999WROCŁAWM3000:49:292020-09-05 08:49:3500:47:09
127TURLEJ Dariusz 908KONDYCJAWARSZAWAM6000:27:082020-09-05 08:27:1400:47:11
128OSICA Łukasz 1032ŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:27:342020-09-05 08:27:4000:47:12
129KWASIUK Wojciech 1000PODGORZYNM3000:49:252020-09-05 08:49:3100:47:12
130ABULEWICZ Wojciech 880TRENING STUDIO 17WROCŁAWM5000:17:022020-09-05 08:17:0800:47:13
131JAWORSKA Magdalena 1137GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃK4000:11:052020-09-05 08:11:1100:47:16
132SIWIASZCZYK Tomasz 11031975POZNAŃM4000:11:042020-09-05 08:11:1000:47:18
133MATCZAK Jacek 988BOLESŁAWIECM4000:16:432020-09-05 08:16:4900:47:18
134WREMBEL Przemysław 866NOWA WIEŚM4000:16:042020-09-05 08:16:1000:47:23
135BIS Marcin 1107GORZÓW WLKP.M3000:11:212020-09-05 08:11:2700:47:27
136BEM Cyprian 1083ŚWIEBODZINM3000:06:492020-09-05 08:06:5500:47:28
137MILEWSKA Beata 976HOP DOGWARSZAWAK3000:15:342020-09-05 08:15:4000:47:28
138MICHALAK Violetta 845WRONKIK4000:15:582020-09-05 08:16:0400:47:30
139SOJKA Przemek 968ORANGE POLSKAWROCŁAWM4000:10:092020-09-05 08:10:1500:47:33
140CUKROWSKI Andrzej 882ZŁOTORYJAM4000:36:592020-09-05 08:37:0500:47:35
141JANKOWSKI Gracjan 986WARSZAWAM3000:15:372020-09-05 08:15:4300:47:36
142KULAK Dominika 1452CZEMPIŃ00:04:192020-09-05 08:04:2500:47:43
143MYŚLICKA-PIWKO Marta 1020KRÓLOWE RUNNINGUSMOLECK4000:52:092020-09-05 08:52:1500:47:45
144FUŁAWKA Tomasz 932NOCNE WILKI JAWORJAWORM4000:03:162020-09-05 08:03:2200:47:50
145KRYSIAK Joachim 1086ŚWIĘTOCHŁOWICEM5000:26:132020-09-05 08:26:1900:47:55
146WESOŁOWSKA Kinga 1076#55TEAM/ASICS FRONTRUNNER PLWROCŁAWK1800:11:372020-09-05 08:11:4300:47:59
147WIJAS Kinga 1113ŚLĘZAK TEAMELSDORFK1800:11:342020-09-05 08:11:4000:48:01
148DERBICH Mariusz 1097KOWALEWKOWALEWM4000:26:242020-09-05 08:26:3000:48:07
149STARCZEWSKI Krzysztof 931ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASWIEBODZINM4000:05:242020-09-05 08:05:3000:48:10
150ŚWISTEK Aleksandra 956ROGOŹNOK3000:07:122020-09-05 08:07:1800:48:10
151KACZMAREK Dorota 1461RaDzikiWROCŁAW00:10:282020-09-05 08:10:3400:48:10
152RĄCZKOWIAK Mateusz 821MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM3000:15:462020-09-05 08:15:5200:48:10
153SEKUT Magdalena 1037KRĘPICEK3000:02:222020-09-05 08:02:2800:48:16
154ROMANOWSKI Tomasz 805PŁOCKM1800:08:112020-09-05 08:08:1700:48:20
155KASZEWSKA Agnieszka 934DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK4000:02:322020-09-05 08:02:3800:48:22
156MARCINKOWSKA Anita 1085LUBOŃK3000:07:162020-09-05 08:07:2200:48:34
157WÓDKIEWICZ Maciej 1069WLKP MOUNTAINS ULTRA RUNNERSTULCEM4000:13:142020-09-05 08:13:2000:48:34
158JAKUBOWSKI Rafał 871R-TEAM RYDZYNAGOSTYŃM4000:23:272020-09-05 08:23:3300:48:34
159KOŁODZIEJSKA Małgorzata 950ZĄBKIK4000:04:572020-09-05 08:05:0300:48:35
160PIEKARSKI Andrzej 904GRODZISK MAZOWIECKIM4000:12:272020-09-05 08:12:3300:48:38
161PAWLUK Anna 861KEKORTEAMBRZEGK3000:15:132020-09-05 08:15:1900:48:38
162BOJEK Beata 870R-TEAM RYDZYNARYDZYNAK4000:23:212020-09-05 08:23:2700:48:41
163CHROMIŃSKA-LINKIEWICZ Renata 1006BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIK4000:31:182020-09-05 08:31:2400:48:41
164ROLIŃSKI Radosław 971OLEŚNICAM4000:09:082020-09-05 08:09:1400:48:42
165GEMBICKA Olga 1117WARSZAWAK4000:03:262020-09-05 08:03:3200:48:47
166ŁEBEK Tomasz 818RADWANICEM4000:49:352020-09-05 08:49:4100:48:47
167SZCZEPANIAK Patryk 990SŁAWSKM1800:08:442020-09-05 08:08:5000:48:50
168CHYSKI Grzegorz 1105SZPROTAWAM3000:15:192020-09-05 08:15:2500:48:50
169BARTECKI Przemysław 989POZNAŃM1800:08:412020-09-05 08:08:4700:48:51
170BRONŻKIEWICZ Barbara 987TORUŃK1800:08:372020-09-05 08:08:4300:48:57
171BOROWSKI Radosław 1121MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM3000:24:012020-09-05 08:24:0700:48:57
172PRZYBYŁKA Mateusz Leonard 837MLKS KRAINASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:24:052020-09-05 08:24:1100:48:58
173LIBEREK Renata 1027ŁOPUCHOWOK4000:07:452020-09-05 08:07:5100:48:59
174MIECHOWICZ Malgorzata 969OGRODOWA TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEK4000:14:212020-09-05 08:14:2700:48:59
175BARTMANSKA Mirka 1019KRÓLOWE RUNNINGUBIELANY WROCŁAWSKIEK4000:52:112020-09-05 08:52:1700:49:01
176GRZYBEK Tomasz 1078KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYDROSZKÓWM4000:49:012020-09-05 08:49:0700:49:03
177PRZYBOROWSKI Bartosz 1008BYDGOSZCZM1800:23:582020-09-05 08:24:0400:49:04
178KRUTULSKI Michał 1079KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYZIELONA GÓRAM4000:48:562020-09-05 08:49:0200:49:07
179MICHALAK Adrian 1108GDYNIAM3000:28:272020-09-05 08:28:3300:49:17
180NAPOLSKI Bartosz 1100GDYNIM3000:28:012020-09-05 08:28:0700:49:43
181PIASECKA Agata 938IRON TEAMGDAŃSKK1800:08:272020-09-05 08:08:3300:49:53
182PIOTROWIAK Anna 967PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK3000:00:452020-09-05 08:00:5100:49:58
183KUBICKI Mariusz 996KLUCZBORKM4000:07:292020-09-05 08:07:3500:50:01
184GLOS Lucyna 875ŁOZINAK3000:12:092020-09-05 08:12:1500:50:03
185PIOTROWIAK Tomasz 966PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM3000:00:402020-09-05 08:00:4600:50:04
186KWIECIŃSKI Łukasz 985WARSZAWAM3000:06:592020-09-05 08:07:0500:50:05
187SYPKO-KUBICKA Katarzyna 993KLUCZBORKK4000:07:262020-09-05 08:07:3200:50:05
188MORAWSKI Wojciech 1124WROCŁAWM3000:09:172020-09-05 08:09:2300:50:09
189GORSKA Malgorzata 964WARSZAWAK1800:08:492020-09-05 08:08:5500:50:10
190KALEŃSKI-JAŚKIEWICZ Łukasz 1028WARSZAWAM3000:17:262020-09-05 08:17:3200:50:20
191SZELĄGIEWICZ Patrycja 1039SZCZECINK1800:05:032020-09-05 08:05:0900:50:21
192RYBIEC Marek 1056PODWÓJNE WYZWANIEJÓZEFOSŁAWM4000:33:232020-09-05 08:33:2900:50:24
193MACKIEWICZ Dorota 1109WARSZAWAK4000:01:132020-09-05 08:01:1900:50:28
194KRAKOWIAK Wiesław 914KRAKOWIAK TEAMMOSINAM5000:04:102020-09-05 08:04:1600:50:29
195KUCZYŃSKA Anetta 1116STAJNIA CROSSFITPOZNAŃK4000:07:562020-09-05 08:08:0200:50:29
196WOJCIECHOWSKI Piotr 928WARSZAWAM3000:17:222020-09-05 08:17:2800:50:46
197RABENDA Paweł 820WARSZAWAM3000:17:222020-09-05 08:17:2800:50:46
198PIETRZAK Sylwia 113912TRIWARSZAWAK3000:03:302020-09-05 08:03:3600:50:48
199NIEWIADOMSKA Ewa 952BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK5000:04:062020-09-05 08:04:1200:50:52
200GWIZDAŁA Daniel 1030WROCŁAWM4001:01:522020-09-05 09:01:5800:50:55
201KUMOSZ Mirosław 992BOLESŁAWIECM4000:16:172020-09-05 08:16:2300:50:56
202TRZCIŃSKA Jolanta 1029WROCŁAWK4001:01:502020-09-05 09:01:5600:50:56
203PERUN Włodzimierz 940RUSYNLEMKOLUBINM3000:25:282020-09-05 08:25:3400:51:01
204TUTKO Paweł 894POLKOWICEM4000:25:262020-09-05 08:25:3200:51:03
205MAZUR Katarzyna 1068UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK4000:19:232020-09-05 08:19:2900:51:10
206WYPYCH Tomasz 1047ZAKOCHANI -ZABIEGANIBRZEGM5000:10:592020-09-05 08:11:0500:51:11
207JEDYNAK-WYPYCH Anna 1016LEWIN BRZESKIK3000:10:552020-09-05 08:11:0100:51:16
208TYRKA-KACZMAREK Karolina 1460Kaczmarek TeamWIELKIE DROGI00:01:192020-09-05 08:01:2500:51:17
209RATAJCZAK Paweł 855RATAJCZAKTEAMZIELONA GÓRAM4000:21:332020-09-05 08:21:3900:51:27
210SUWAJ Roman 859RENOWACJA ANTYKÓWZIELONA GÓRAM6000:21:222020-09-05 08:21:2800:51:39
211TASZAREK Ewa 922MROWINOK4000:24:212020-09-05 08:24:2700:51:42
212KOŁODZIEJSKI Piotr 949ZĄBKIM4000:24:242020-09-05 08:24:3000:51:50
213ŻOŁĄDEK Marek 975PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:09:132020-09-05 08:09:1900:51:57
214JAROSZEWICZ Grzegorz 1144KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:18:172020-09-05 08:18:2300:52:03
215PISTL Anna 801WYSOKAK3000:13:442020-09-05 08:13:5000:52:08
216PŁÓCIENNIK Renata 984NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIK5000:14:362020-09-05 08:14:4200:52:14
217ZAWORSKA Agnieszka 822JAROCINK4000:08:302020-09-05 08:08:3600:52:29
218SOWIŃSKA Anetta 1463GORZÓW WIELKOPOLSKI00:11:182020-09-05 08:11:2400:53:15
219KROLIK Roman 916KORONOWOM4000:03:592020-09-05 08:04:0500:53:16
220GÓRSKI Mariusz 892JELENIA GÓRAM4000:30:052020-09-05 08:30:1100:53:33
220ADAMSKA Anna 889JELENIA GÓRAK4000:30:052020-09-05 08:30:1100:53:35
222NOWICKA Iwona 1073BOOTCAMPKATOWICEK3000:43:132020-09-05 08:43:1900:53:35
223PUSZCZYKOWSKA Małgorzata 803INOWŁÓDZK4000:01:352020-09-05 08:01:4100:53:38
224NOWICKI Bartłomiej 1093BOOTCAMPKATOWICEM3000:43:112020-09-05 08:43:1700:53:38
225SOBCZYŃSKA Anita 1080GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:14:192020-09-05 08:14:2500:53:43
226SERENDA Aleksandra 842LEGNICAK4000:22:192020-09-05 08:22:2500:53:49
227PNIEWSKI Rafał 10571ON1 TEAMŁÓDŹM5000:05:352020-09-05 08:05:4100:53:51
228JAKUBCZAK Magdalena 813PASZCZAKIWARSZAWAK3000:16:272020-09-05 08:16:3300:53:54
229ANTKOWIAK Michał 1167MUROWANA GOŚLINAM3000:09:402020-09-05 08:09:4600:54:00
230JAŹWIECKI Marcin 1159MUAY RUNNING TEAMWIDZISZEWOM4000:09:362020-09-05 08:09:4200:54:06
231MENZEL Zofia 919ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAK6000:04:452020-09-05 08:04:5100:54:08
232ZŁOCH Izabela 1125YULO RUN TEAMSIEDLCEK4001:03:022020-09-05 09:03:0800:54:11
233MUSZYŃSKI Andrzej 1126WROCŁAWM4001:02:552020-09-05 09:03:0100:54:17
234POWAŁKO Wojciech 832LEGNICKIE MORSYLEGNICAM4000:22:222020-09-05 08:22:2800:54:36
235IWAN Krzysztof 936LEGNICAM4000:09:052020-09-05 08:09:1100:54:38
236WIECZOREK Marta 1013BOGATYNIAK3000:22:172020-09-05 08:22:2300:54:43
237RUDZIEWICZ Michał 927SZCZECINM3000:06:312020-09-05 08:06:3700:54:46
238SIERANT Marian 1055ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM6000:06:562020-09-05 08:07:0200:54:58
239SYNOWIEC Grzegorz 827WROCŁAW, POLSKAM4000:06:412020-09-05 08:06:4700:55:05
240MARKIEWICZ Joanna Zuza 1018TJ!POZNANK4000:12:402020-09-05 08:12:4600:55:07
241GIERAŁTOWSKI Bartłomiej 1054SZCZECINM3000:05:572020-09-05 08:06:0300:55:20
242ZEMŁA Krzysztof 838MALINOWICEM5000:38:422020-09-05 08:38:4800:55:22
243PERKA Barbara 1141PROSZKÓWK4000:15:062020-09-05 08:15:1200:55:27
244MERUNOWICZ Iwona 1072LMKS SFORA CHOJNÓWCHOJNÓWK4000:01:232020-09-05 08:01:2900:55:33
245SOBIERAJSKA Paulina 891BOLESŁAWIECK4000:01:402020-09-05 08:01:4600:56:14
246MARKOWSKA Lidia 874WROCŁAWK4000:04:232020-09-05 08:04:2900:56:16
247KUCZYŃSKI Robert 1023POZNAŃM4000:07:542020-09-05 08:08:0000:56:23
248MIKUTANIEC Sebastian 1035WARSZAWAM4000:31:302020-09-05 08:31:3600:56:27
249MIKUTANIEC Patrycja 1034MARKIK4000:31:302020-09-05 08:31:3600:56:30
250KOZŁOWSKI Piotr 1088SYCÓWM3000:18:212020-09-05 08:18:2700:56:43
251MŁODZIANOWSKA-SYNOWIEC Maria 828WROCŁAWK3000:06:362020-09-05 08:06:4200:56:44
252MALKE Patryk 909NOWY TOMYŚLM3000:04:312020-09-05 08:04:3700:57:02
253KUBÓW Agnieszka 1014ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK4000:27:032020-09-05 08:27:0900:57:04
254CIMOSZKO Katarzyna 830WATAHAWĄGROWIECK4000:03:132020-09-05 08:03:1900:57:16
255NOWAK Iwona 907ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK4000:26:462020-09-05 08:26:5200:57:22
256STACHURSKA Monika 1152DRUŻBICEK5000:20:282020-09-05 08:20:3400:57:25
257MAKOWSKI Dariusz 1002KM TEAMCHOJNAM5000:01:062020-09-05 08:01:1200:57:28
258ŚMIESZNIAK Bartłomiej 1012ŻELAZKÓWM1800:14:142020-09-05 08:14:2000:57:30
259GREGUŁA Joanna 1133CHOJNAK1800:00:562020-09-05 08:01:0200:57:32
260SZYCA Marta 1011CIESZKÓWK1800:14:102020-09-05 08:14:1600:57:33
261JAZ Małgorzata 1131KM TEAMMIESZKOWICEK5000:00:522020-09-05 08:00:5800:57:41
262BĄKOWSKA Anna 1129KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃK4000:09:452020-09-05 08:09:5100:58:12
263JANICKA-TOMIAK Eliza 1046SULECHÓWK4000:21:452020-09-05 08:21:5100:58:17
264KNĄBER Piotr 960WARSZAWAM3000:16:542020-09-05 08:17:0000:58:34
265MORAWSKA Anna 912WARSZAWAK6000:26:492020-09-05 08:26:5500:58:57
266BUDNY Joanna Budny 857LEGENDS-TO-BEPOZNAŃK3000:16:122020-09-05 08:16:1800:59:18
267SIARA Marcin 924WITKOWO BIEGAWITKOWOM3000:03:552020-09-05 08:04:0100:59:46
268WACHOWSKI Piotr 915KORONOWOM5000:03:462020-09-05 08:03:5200:59:49
269WIATR - KMIECIAK Małgorzata 979NIGHT RUNNERSPOZNAŃK4000:23:152020-09-05 08:23:2100:59:54
270JAREMEK Wojtek 991ZAMOŚĆM3000:18:282020-09-05 08:18:3401:00:49
271JARMUŁO Agnieszka 839BOLESŁAWIECK3000:01:462020-09-05 08:01:5201:01:16
272RAJTAR Robert 869GUARDIANGORZÓW WLKPM4000:00:0001:02:03
273JAWORSKA Agnieszka 1138WARSZAWAK4000:08:352020-09-05 08:08:4101:03:39
274SREBRO Michał 833POZNAŃM4000:02:592020-09-05 08:03:0501:04:00
275HARASZCZUK Jerzy 858ZAŁOMM5000:06:272020-09-05 08:06:3301:04:53
276HARASZCZUK Krystian 849SZCZECINM3000:06:232020-09-05 08:06:2901:04:56
277HARASZCZUK Joanna 852SZCZECINM3000:06:172020-09-05 08:06:2301:04:59
278STAROŃ Norbert 900EDITEAMZGORZELECM4000:12:322020-09-05 08:12:3801:05:24
279RENCZMIŃ Izabela 947GLINICAK3000:24:562020-09-05 08:25:0201:05:47
280RENCZMIŃ Piotr 946GLINICAM3000:24:562020-09-05 08:25:0201:05:57
281SZCZEPANIAK Sławomir 860KS LENIWIECKĘPNOM5000:10:532020-09-05 08:10:5901:06:38
282URBANIAK Agnieszka 1089WARSZAWAK4000:02:032020-09-05 08:02:0901:08:29
283CZASAK Grzegorz 923WITKOWO BIEGAWITKOWOM4000:03:502020-09-05 08:03:5601:09:34
284KOWALCZYK Klaudia 1059TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4000:08:022020-09-05 08:08:0801:13:38
285STUDNIAREK Paweł 878JUSTSWIMJEŻÓW SUDECKIM5000:09:542020-09-05 08:10:00
286LINKIEWICZ Krzysztof 1007BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM4000:34:242020-09-05 08:34:30
Znaleziono 286 wynik(ów)