PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
284
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 10km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
10km
     
1BEDNAREK Adrian 1123MUAY RUNNING TEAM / ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM3000:00:022020-09-05 08:00:0800:28:0000:47:23
2MAREK Dariusz 1130MONK SANDALS TEAMKRAKÓWM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:28:0600:47:52
3SOBAS Jacek 1119ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:28:1400:47:53
4HAJDUKIEWICZ Rafał 1060WIERZBICKI RUNNING PROJECTJORDANOWOM3000:01:502020-09-05 08:01:5600:31:4200:52:56
5ILKIEWICZ Michał 893WARSZAWAM1800:01:292020-09-05 08:01:3500:32:2100:54:18
6JANKOWSKI Grzegorz 972KGHM ZG RUNJACZÓWM4000:00:022020-09-05 08:00:0800:32:3000:54:21
7ŻUKIEWICZ Maciej 1457ObozyGórskie.plBŁONIE00:03:402020-09-05 08:03:4600:33:0400:55:02
8GREGUŁA Wojciech 1135CHOJNAM3000:00:232020-09-05 08:00:2900:33:1500:55:37
9PIENIĄŻEK Patryk 806KGHM ZG RUNKŁOBUCZYNM1800:00:022020-09-05 08:00:0800:34:0400:57:37
10GAŁOSZ Łukasz 959OLEŚNICAM1800:00:022020-09-05 08:00:0800:34:1100:57:39
11OBSTÓJ Karolina 1118MUAY RUNNING TEAMWROCŁAWK3000:00:022020-09-05 08:00:0800:34:0500:57:58
12WINIARCZYK Krzysztof 941ŚWIEBODZICEM3000:00:022020-09-05 08:00:0800:34:1900:58:00
13PISAREK Maciej 1101ŁOZINAM4000:00:032020-09-05 08:00:0900:34:0500:58:05
14PYZIK Krzysztof 1155VEGESLONIK / FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWINOUJŚCIEM3000:00:042020-09-05 08:00:1000:34:3200:58:22
15ŁĘŻNIAK Aleksander 1143MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM3000:00:012020-09-05 08:00:0700:34:3100:58:26
16MOCCHEGIANI Andrea 1160BAD ORGANIZER TEAMTOLENTINOM5000:09:562020-09-05 08:10:0200:34:5700:58:37
17WIERZBICKI Krzysztof 1062WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃM3000:01:572020-09-05 08:02:0300:35:4801:00:06
18WALIGÓRA Mateusz 948WROCŁAWM3000:49:102020-09-05 08:49:1600:35:5801:01:08
19MIKOŁAJCZYK Robert 1001DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWŻYRARDÓWM4000:02:482020-09-05 08:02:5400:36:3301:01:09
20ŁĄTKA Piotr 815OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:13:212020-09-05 08:13:2700:36:1801:01:22
21GOŁĘBIOWSKI Tytus 814ULTRA FALUBAZ / NGBZIELONA GÓRAM3000:21:582020-09-05 08:22:0400:36:5201:01:25
22ŚWIERK Przemysław 925ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM4000:06:082020-09-05 08:06:1400:36:1201:01:27
23STASIW Przemysław 844ULTRA TRAIL FANATICŻYRARDÓWM3000:02:532020-09-05 08:02:5900:36:5501:01:28
24STAWIARSKI Tomasz 1454BUKOWIEC00:20:562020-09-05 08:21:0200:36:1201:01:52
25LULIS Anna 1120AKADEMIA BIEGANIA #SOBASTEAMWROCŁAWK4000:00:032020-09-05 08:00:0900:36:4701:02:07
26KOTLAREK Dawid 1092VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAM4000:13:372020-09-05 08:13:4300:36:2501:02:11
27MUZYK Przemysław 862BOGATYNIAM3000:07:212020-09-05 08:07:2700:37:1301:02:31
28LITWIN Michał 1453LITeWINPASIKUROWICE00:08:152020-09-05 08:08:2100:36:1601:02:35
29WARCZEWSKI Tomasz 847TOMILESZNOM4000:08:552020-09-05 08:09:0100:37:4801:02:55
30DURKALEC Jagoda 1052JELENIA GÓRAK1800:00:032020-09-05 08:00:0900:38:1301:03:01
31DAUKSZO Maciej 1146SBRT WARSZAWAWARSZAWAM1800:00:222020-09-05 08:00:2800:39:0101:03:36
32MARKIEWICZ Agnieszka 1459ProRunning PromotionŁOSICE00:26:212020-09-05 08:26:2700:38:0701:04:04
33SZCZEPARA Wojciech 1111WROCŁAWM1800:09:522020-09-05 08:09:5800:38:5901:04:24
34GWÓŹDŹ Damian 1081ZIELONA GÓRAM3000:21:542020-09-05 08:22:0000:38:0901:04:56
35BOSAKIEWICZ Tomasz 1077OLAWSPRUSICEM3000:10:032020-09-05 08:10:0900:39:0401:04:58
36SABAT Kamil 1455140minut.plKOTOWICE00:09:322020-09-05 08:09:3800:39:0201:04:59
37PIOTROWSKI Kamil 841WROCŁAWM4000:49:542020-09-05 08:50:0000:38:5701:05:31
38BARTKOWIAK Michał 835POZNAŃM3000:39:462020-09-05 08:39:5200:40:2301:05:43
39WĘGRZYK Piotr 1064KS KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM1800:02:112020-09-05 08:02:1700:39:0601:06:10
40PURCZYŃSKI Grzegorz 1132ZIELONA GÓRAM4000:21:342020-09-05 08:21:4000:39:3401:06:56
41NIŻEWSKI Paweł 825KRAKOWIAK TEAMCZAPURYM4000:04:142020-09-05 08:04:2000:40:1601:07:08
42JUSKOWIAK Amadeusz 1031***** ***DRESDENM1800:01:072020-09-05 08:01:1300:40:3801:07:11
43NOWORYTA Radosław 804ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAM4000:04:512020-09-05 08:04:5700:39:5801:07:23
44DENYSIUK Marek 978WROCŁAWM4000:21:402020-09-05 08:21:4600:41:0701:07:31
45KARCZYŃSKA Eliza 865POZNAŃK3000:24:272020-09-05 08:24:3300:40:1701:07:40
46WOŹNIAK Przemysław 897DNISW MONLEGIONOWOM3000:08:532020-09-05 08:08:5900:41:5201:08:03
47RADKOWSKA Małgorzata 1156SŁODKIE PĄCZKIWARSZAWAK3000:10:422020-09-05 08:10:4800:41:1101:08:08
48MEYER Marcin 824LEGIA RUN CLUBWARSZAWAM4000:02:432020-09-05 08:02:4900:40:3301:08:11
49GIL Maciej 1136VEGE RUNNERSWARSZAWAM1800:18:402020-09-05 08:18:4600:42:0601:08:12
50SUSKI Bartlomiej 873KRAKOWM3000:08:592020-09-05 08:09:0500:40:4501:08:23
51KAWECKA Małgorzata 1045DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK4000:02:282020-09-05 08:02:3400:40:5201:08:25
52ŁAMPIKA Kinga 1022NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK4000:12:592020-09-05 08:13:0500:42:1501:08:49
53ESZNER Agnieszka 1154POZNAŃK4000:22:462020-09-05 08:22:5200:41:5301:08:54
54KĘDZIA Tomasz 809KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM3000:02:162020-09-05 08:02:2200:39:1701:08:58
55ŚWIERK Seweryn 935DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM4000:02:382020-09-05 08:02:4400:41:5701:09:07
56VISENTIN Eric 1036NOAWROCŁAW, POLSKAM4000:21:152020-09-05 08:21:2100:41:1001:09:26
57SZARAPANOWSKI Damian 1053ULTRA DIABŁY TEAMNOWA WIOSKAM4000:06:122020-09-05 08:06:1800:41:1701:09:35
58STAŃCZYK Krzysztof 836TEAM PLUTEKSWARZĘDZM4000:00:342020-09-05 08:00:4000:40:5601:09:52
59CZAJKOWSKA Sylwia 1099#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK4000:09:212020-09-05 08:09:2700:40:4801:09:53
60WITKOWSKI Wojciech 1017NIEMODLINM1800:41:472020-09-05 08:41:5300:41:3601:09:53
61CZAPLIŃSKI Jacek 868TAGER SPORTKOSZALINM3000:38:452020-09-05 08:38:5100:42:0501:09:56
62KAMIŃSKI Arkadiusz 10611ON1 RUNNING TEAMŁÓDŹM4000:05:402020-09-05 08:05:4600:41:5001:10:08
63KUJACZYŃSKA Iga 1098TURNEOTORUŃK3000:04:362020-09-05 08:04:4200:42:0801:10:44
64GAWIN Rafał 1151KOŚCIERZYNAM4000:11:432020-09-05 08:11:4900:41:5801:10:45
65OLSZEWSKI Tomek 884MOSINAM4000:11:492020-09-05 08:11:5500:42:5701:10:45
66KŁÓSEK Tomasz 1145WARSZAWAM4000:03:362020-09-05 08:03:4200:45:0701:10:47
67BARCZAK Robert 843R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4000:23:532020-09-05 08:23:5900:43:1701:10:57
68WASILEWSKI Michał 981ZALASEWOM4000:14:462020-09-05 08:14:5200:42:2601:11:05
69ŻYLAK Adrian 1112ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3000:10:332020-09-05 08:10:3900:42:0701:11:09
70HADAM Michał 1087KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM4000:03:202020-09-05 08:03:2600:42:5301:11:16
71STELMACH Mariusz 1104SZCZECINM3000:43:562020-09-05 08:44:0200:43:2401:11:34
72JAKUBCZAK Wojciech 808PASZCZAKIWARSZAWAM3000:24:262020-09-05 08:24:3200:44:1701:12:04
73GIEL Jarosław 1049NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM3000:58:502020-09-05 08:58:5600:44:3901:12:22
74CABAJ Paweł 834ŚRODA ŚLĄSKAM3000:22:502020-09-05 08:22:5600:42:3501:12:42
75NOWIK Kamil 890ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM4000:04:462020-09-05 08:04:5200:43:2801:12:52
76STELMACH Piotr 1147STELMACH TEAMWROCŁAWM4000:58:042020-09-05 08:58:1000:43:0301:13:06
77SKOCZYLAS Mateusz 1110WROCŁAWM3000:09:492020-09-05 08:09:5500:42:1901:13:10
78KRZYSZTOFIK Piotr 1038MALINM4000:52:272020-09-05 08:52:3300:44:1201:13:13
79ŁUCZAK Maciej 1071MROWINOM4000:22:352020-09-05 08:22:4100:42:4001:13:22
80PALCZYŃSKI Krzysztof 816BOLESŁAWIECM3000:19:032020-09-05 08:19:0900:43:5101:13:30
81LUTOMSKI Przemysław 1114POZNAŃM3000:12:542020-09-05 08:13:0000:43:2101:13:34
82KURCZEK Tomasz 1094GLIWICEM4000:42:422020-09-05 08:42:4800:43:1101:13:41
83JADWIŃSKI Wojciech 1090KS KANAŁEKWARSZAWAM4000:05:522020-09-05 08:05:5800:44:5701:13:47
84PAZDAN Natalia 1040KOWARYK3000:10:122020-09-05 08:10:1800:43:4401:13:49
85MIKOŁAJEWSKA Zofia 1134OLEJ RUNNING TEAMWARSZAWAK1800:10:002020-09-05 08:10:0600:44:2101:13:54
86SAWICZ Piotrek 911WROCŁAWM3000:13:062020-09-05 08:13:1200:43:5001:14:00
87CAL Piotr 10635K EVERY DAYŚWIEBODZINM5000:24:412020-09-05 08:24:4700:43:5301:14:01
88ZYWERT Mateusz 953ROKITNICAM3000:24:442020-09-05 08:24:5000:43:5501:14:01
89MROCZEK Marta 1050WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃK4000:05:132020-09-05 08:05:1900:42:5101:14:04
90BRUKWICKI Michał 951DZIKIE DZIKI Z KOSTARYKIPOZNAŃM3000:05:282020-09-05 08:05:3400:44:0301:14:06
91CYBA Anna 1148LATAJĄCY CYRKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:09:292020-09-05 08:09:3500:44:1901:14:06
92SZUMSKI Zbigniew 1051ŚWIEBODZINM5000:06:452020-09-05 08:06:5100:43:2901:14:09
93STARCZEWSKA Izabela 930WIERZBICKI RUNNING PROJECTSWIEBODZINK5000:05:082020-09-05 08:05:1400:42:5701:14:10
94GĄTKIEWICZ Paweł 1122ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM4000:04:272020-09-05 08:04:3300:45:0601:14:20
95STANISŁAWEK Tomasz 944ZIELONA GÓRAM4000:15:492020-09-05 08:15:5500:42:5301:14:31
96ŚLEDZIK Sebastian 961DT4YOUSZAMOTUŁYM5000:14:592020-09-05 08:15:0500:44:1401:15:14
97FILIPCZUK Dariusz 1127ZIELONKAM5000:07:492020-09-05 08:07:5500:44:0601:15:17
98ŚNIERZYŃSKI Robert 1140SADKÓWM3000:23:302020-09-05 08:23:3600:44:5601:15:17
99GŁÓWKA Paweł 1015FUNTRIŻARYM1800:13:512020-09-05 08:13:5700:45:5401:15:36
100HARASIM Krystian 1065GRODZISZCZEM1800:04:402020-09-05 08:04:4600:44:5301:15:42
101SZARSKI Jacek 1082WROCŁAWM1800:34:462020-09-05 08:34:5200:46:3301:15:44
102PLUTA Tomasz 863SZCZECINM5000:05:442020-09-05 08:05:5000:44:0101:15:48
103ŁUKACKI Daniel 1024DOMASZCZYNM4000:08:222020-09-05 08:08:2800:44:2101:15:49
104DECHNIK Łukasz 1021WROCŁAWM4000:08:192020-09-05 08:08:2500:44:2501:15:53
105PAWIŃSKI Artur 954ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4000:10:472020-09-05 08:10:5300:44:4901:16:14
106KARCZYŃSKA Monika 1070WIELKOPOLSKIEK3000:24:282020-09-05 08:24:3400:45:3301:16:29
107SZCZEPANIAK Wiesław 1066ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM6000:36:002020-09-05 08:36:0600:45:0101:16:33
108ANTKOWIAK Mirosław 1044KROSNO ODRZAŃSKIEM5000:21:522020-09-05 08:21:5800:46:1501:16:41
109OSICA Łukasz 1032ŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:27:342020-09-05 08:27:4000:47:1201:16:43
110TURLEJ Dariusz 908KONDYCJAWARSZAWAM6000:27:082020-09-05 08:27:1400:47:1101:16:49
111MARCINKIEWICZ Marek 997PIECHOWICEM4000:07:042020-09-05 08:07:1000:45:5501:16:53
112GAJDA-LIPINSKA Milena 1106STARGARDK3000:09:252020-09-05 08:09:3100:46:0101:17:02
113KARWETA Marek 963FUJITSU RUNNING TEAMKATOWICEM3000:23:122020-09-05 08:23:1800:45:0001:17:05
114SZCZĘSNY Paweł 929ŚWIEBODZINM1800:06:032020-09-05 08:06:0900:45:1401:17:17
115KUBIAK Andrzej 1115RUMIAM6000:46:582020-09-05 08:47:0400:46:0801:17:17
116BEM Cyprian 1083ŚWIEBODZINM3000:06:492020-09-05 08:06:5500:47:2801:17:34
117STASIAK Piotr 1128WARSZAWAM3000:08:062020-09-05 08:08:1200:46:3501:17:37
118MATCZAK Jacek 988BOLESŁAWIECM4000:16:432020-09-05 08:16:4900:47:1801:17:47
119ZYGNER Sławomir 846R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4000:23:362020-09-05 08:23:4200:46:3001:17:47
120SITEK Piotr 899GORZÓW WLKP.M4000:07:382020-09-05 08:07:4400:46:4401:18:07
121DANIEL Maria 910ULTRAKAYA TEAMWARSZAWAK3000:03:072020-09-05 08:03:1300:45:5201:18:15
122MATUSIAK Mateusz 812ZIELONA GÓRAM1800:54:232020-09-05 08:54:2900:45:4301:18:20
123GÓRSKI Mikołaj 811JELENIA GÓRAM4000:20:512020-09-05 08:20:5700:45:5201:18:31
124SOJKA Przemek 968ORANGE POLSKAWROCŁAWM4000:10:092020-09-05 08:10:1500:47:3301:18:41
125GIMZICKA Ewa 853POZNAŃK4000:39:072020-09-05 08:39:1300:45:5001:19:06
126GABRYEL Anna 1026TUCZNOK3000:00:282020-09-05 08:00:3400:46:2101:19:08
127FILIPIAK Sebastian 1462EKIPA LIPALIPA00:37:112020-09-05 08:37:1700:46:0001:19:20
128ŚWISTEK Aleksandra 956ROGOŹNOK3000:07:122020-09-05 08:07:1800:48:1001:19:40
129STRZAŁKA Grzegorz 1074WARSZAWAM3000:05:182020-09-05 08:05:2400:45:4301:19:49
130MYŚLICKA-PIWKO Marta 1020KRÓLOWE RUNNINGUSMOLECK4000:52:092020-09-05 08:52:1500:47:4501:19:54
131ABULEWICZ Wojciech 880TRENING STUDIO 17WROCŁAWM5000:17:022020-09-05 08:17:0800:47:1301:19:55
132WIJAS Kinga 1113ŚLĘZAK TEAMELSDORFK1800:11:342020-09-05 08:11:4000:48:0101:20:00
133ŁEBEK Tomasz 818RADWANICEM4000:49:352020-09-05 08:49:4100:48:4701:20:14
134RYŚNIK Błażej 999WROCŁAWM3000:49:292020-09-05 08:49:3500:47:0901:20:18
135KWASIUK Wojciech 1000PODGORZYNM3000:49:252020-09-05 08:49:3100:47:1201:20:22
136JAWORSKA Magdalena 1137GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃK4000:11:052020-09-05 08:11:1100:47:1601:20:27
137SIWIASZCZYK Tomasz 11031975POZNAŃM4000:11:042020-09-05 08:11:1000:47:1801:20:29
138WESOŁOWSKA Kinga 1076#55TEAM/ASICS FRONTRUNNER PLWROCŁAWK1800:11:372020-09-05 08:11:4300:47:5901:20:33
139CHROMIŃSKA-LINKIEWICZ Renata 1006BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIK4000:31:182020-09-05 08:31:2400:48:4101:20:44
140MICHALAK Adrian 1108GDYNIAM3000:28:272020-09-05 08:28:3300:49:1701:20:48
141KULAK Dominika 1452CZEMPIŃ00:04:192020-09-05 08:04:2500:47:4301:21:01
142NIEDŹWIECKI Robert 1043ŚWIEBODZINM5000:07:342020-09-05 08:07:4000:47:0801:21:03
143GRZYBEK Tomasz 1078KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYDROSZKÓWM4000:49:012020-09-05 08:49:0700:49:0301:21:03
144KRUTULSKI Michał 1079KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYZIELONA GÓRAM4000:48:562020-09-05 08:49:0200:49:0701:21:05
145BIS Marcin 1107GORZÓW WLKP.M3000:11:212020-09-05 08:11:2700:47:2701:21:08
146MIKLER Marcin 1075PRUDNIKM4000:03:042020-09-05 08:03:1000:46:2801:21:09
147JAKUBOWSKI Rafał 871R-TEAM RYDZYNAGOSTYŃM4000:23:272020-09-05 08:23:3300:48:3401:21:10
148MARCINKOWSKA Anita 1085LUBOŃK3000:07:162020-09-05 08:07:2200:48:3401:21:13
149BOJEK Beata 870R-TEAM RYDZYNARYDZYNAK4000:23:212020-09-05 08:23:2700:48:4101:21:16
150CHYSKI Grzegorz 1105SZPROTAWAM3000:15:192020-09-05 08:15:2500:48:5001:21:21
151NAPOLSKI Bartosz 1100GDYNIM3000:28:012020-09-05 08:28:0700:49:4301:21:23
152DERBICH Mariusz 1097KOWALEWKOWALEWM4000:26:242020-09-05 08:26:3000:48:0701:21:26
153ROMANOWSKI Tomasz 805PŁOCKM1800:08:112020-09-05 08:08:1700:48:2001:21:28
154SEKUT Magdalena 1037KRĘPICEK3000:02:222020-09-05 08:02:2800:48:1601:21:29
155KUCZYŃSKA Anetta 1116STAJNIA CROSSFITPOZNAŃK4000:07:562020-09-05 08:08:0200:50:2901:21:41
156FUŁAWKA Tomasz 932NOCNE WILKI JAWORJAWORM4000:03:162020-09-05 08:03:2200:47:5001:21:44
157KACZMAREK Dorota 1461RaDzikiWROCŁAW00:10:282020-09-05 08:10:3400:48:1001:21:47
158STARCZEWSKI Krzysztof 931ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASWIEBODZINM4000:05:242020-09-05 08:05:3000:48:1001:21:52
159KRYSIAK Joachim 1086ŚWIĘTOCHŁOWICEM5000:26:132020-09-05 08:26:1900:47:5501:21:52
160WREMBEL Przemysław 866NOWA WIEŚM4000:16:042020-09-05 08:16:1000:47:2301:21:54
161MICHALAK Violetta 845WRONKIK4000:15:582020-09-05 08:16:0400:47:3001:22:01
162PAWLUK Anna 861KEKORTEAMBRZEGK3000:15:132020-09-05 08:15:1900:48:3801:22:03
163ROLIŃSKI Radosław 971OLEŚNICAM4000:09:082020-09-05 08:09:1400:48:4201:22:11
164SZCZEPANIAK Patryk 990SŁAWSKM1800:08:442020-09-05 08:08:5000:48:5001:22:49
165KASZEWSKA Agnieszka 934DRÄXLMAIERJELENIA GÓRAK4000:02:322020-09-05 08:02:3800:48:2201:22:51
166BARTECKI Przemysław 989POZNAŃM1800:08:412020-09-05 08:08:4700:48:5101:22:51
167RĄCZKOWIAK Mateusz 821MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM3000:15:462020-09-05 08:15:5200:48:1001:22:54
168BRONŻKIEWICZ Barbara 987TORUŃK1800:08:372020-09-05 08:08:4300:48:5701:22:55
169RYBIEC Marek 1056PODWÓJNE WYZWANIEJÓZEFOSŁAWM4000:33:232020-09-05 08:33:2900:50:2401:22:57
170BOROWSKI Radosław 1121MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM3000:24:012020-09-05 08:24:0700:48:5701:22:58
171PRZYBYŁKA Mateusz Leonard 837MLKS KRAINASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:24:052020-09-05 08:24:1100:48:5801:22:59
172WÓDKIEWICZ Maciej 1069WLKP MOUNTAINS ULTRA RUNNERSTULCEM4000:13:142020-09-05 08:13:2000:48:3401:23:05
173JANKOWSKI Gracjan 986WARSZAWAM3000:15:372020-09-05 08:15:4300:47:3601:23:06
174PRZYBOROWSKI Bartosz 1008BYDGOSZCZM1800:23:582020-09-05 08:24:0400:49:0401:23:07
175MILEWSKA Beata 976HOP DOGWARSZAWAK3000:15:342020-09-05 08:15:4000:47:2801:23:10
176MIECHOWICZ Malgorzata 969OGRODOWA TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEK4000:14:212020-09-05 08:14:2700:48:5901:23:25
177GEMBICKA Olga 1117WARSZAWAK4000:03:262020-09-05 08:03:3200:48:4701:23:34
178KALEŃSKI-JAŚKIEWICZ Łukasz 1028WARSZAWAM3000:17:262020-09-05 08:17:3200:50:2001:23:39
179PIEKARSKI Andrzej 904GRODZISK MAZOWIECKIM4000:12:272020-09-05 08:12:3300:48:3801:23:56
180BARTMANSKA Mirka 1019KRÓLOWE RUNNINGUBIELANY WROCŁAWSKIEK4000:52:112020-09-05 08:52:1700:49:0101:24:09
181KOŁODZIEJSKA Małgorzata 950ZĄBKIK4000:04:572020-09-05 08:05:0300:48:3501:24:13
182MORAWSKI Wojciech 1124WROCŁAWM3000:09:172020-09-05 08:09:2300:50:0901:24:13
183PIOTROWIAK Anna 967PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEK3000:00:452020-09-05 08:00:5100:49:5801:24:20
184PIOTROWIAK Tomasz 966PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM3000:00:402020-09-05 08:00:4600:50:0401:24:26
185LIBEREK Renata 1027ŁOPUCHOWOK4000:07:452020-09-05 08:07:5100:48:5901:24:36
186KUBICKI Mariusz 996KLUCZBORKM4000:07:292020-09-05 08:07:3500:50:0101:24:48
187SYPKO-KUBICKA Katarzyna 993KLUCZBORKK4000:07:262020-09-05 08:07:3200:50:0501:24:50
188PIASECKA Agata 938IRON TEAMGDAŃSKK1800:08:272020-09-05 08:08:3300:49:5301:25:04
189GLOS Lucyna 875ŁOZINAK3000:12:092020-09-05 08:12:1500:50:0301:25:26
190WOJCIECHOWSKI Piotr 928WARSZAWAM3000:17:222020-09-05 08:17:2800:50:4601:25:29
191GWIZDAŁA Daniel 1030WROCŁAWM4001:01:522020-09-05 09:01:5800:50:5501:25:30
192TRZCIŃSKA Jolanta 1029WROCŁAWK4001:01:502020-09-05 09:01:5600:50:5601:25:31
193MAZUR Katarzyna 1068UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK4000:19:232020-09-05 08:19:2900:51:1001:25:37
194MACKIEWICZ Dorota 1109WARSZAWAK4000:01:132020-09-05 08:01:1900:50:2801:25:38
195KRAKOWIAK Wiesław 914KRAKOWIAK TEAMMOSINAM5000:04:102020-09-05 08:04:1600:50:2901:25:56
196CUKROWSKI Andrzej 882ZŁOTORYJAM4000:36:592020-09-05 08:37:0500:47:3501:25:56
197GORSKA Malgorzata 964WARSZAWAK1800:08:492020-09-05 08:08:5500:50:1001:26:08
198KWIECIŃSKI Łukasz 985WARSZAWAM3000:06:592020-09-05 08:07:0500:50:0501:26:09
199RABENDA Paweł 820WARSZAWAM3000:17:222020-09-05 08:17:2800:50:4601:26:18
200NIEWIADOMSKA Ewa 952BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK5000:04:062020-09-05 08:04:1200:50:5201:26:20
201PERUN Włodzimierz 940RUSYNLEMKOLUBINM3000:25:282020-09-05 08:25:3400:51:0101:26:32
202TUTKO Paweł 894POLKOWICEM4000:25:262020-09-05 08:25:3200:51:0301:26:36
203TYRKA-KACZMAREK Karolina 1460Kaczmarek TeamWIELKIE DROGI00:01:192020-09-05 08:01:2500:51:1701:26:38
204SUWAJ Roman 859RENOWACJA ANTYKÓWZIELONA GÓRAM6000:21:222020-09-05 08:21:2800:51:3901:26:50
205RATAJCZAK Paweł 855RATAJCZAKTEAMZIELONA GÓRAM4000:21:332020-09-05 08:21:3900:51:2701:27:00
206PIETRZAK Sylwia 113912TRIWARSZAWAK3000:03:302020-09-05 08:03:3600:50:4801:27:14
207WYPYCH Tomasz 1047ZAKOCHANI -ZABIEGANIBRZEGM5000:10:592020-09-05 08:11:0500:51:1101:27:18
208JEDYNAK-WYPYCH Anna 1016LEWIN BRZESKIK3000:10:552020-09-05 08:11:0100:51:1601:27:23
209PISTL Anna 801WYSOKAK3000:13:442020-09-05 08:13:5000:52:0801:27:39
210SZELĄGIEWICZ Patrycja 1039SZCZECINK1800:05:032020-09-05 08:05:0900:50:2101:27:42
211KUMOSZ Mirosław 992BOLESŁAWIECM4000:16:172020-09-05 08:16:2300:50:5601:27:56
212JAROSZEWICZ Grzegorz 1144KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:18:172020-09-05 08:18:2300:52:0301:28:03
213TASZAREK Ewa 922MROWINOK4000:24:212020-09-05 08:24:2700:51:4201:28:28
214ZAWORSKA Agnieszka 822JAROCINK4000:08:302020-09-05 08:08:3600:52:2901:28:47
215ŻOŁĄDEK Marek 975PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWM4000:09:132020-09-05 08:09:1900:51:5701:29:13
216GÓRSKI Mariusz 892JELENIA GÓRAM4000:30:052020-09-05 08:30:1100:53:3301:29:14
216ADAMSKA Anna 889JELENIA GÓRAK4000:30:052020-09-05 08:30:1100:53:3501:29:17
218KOŁODZIEJSKI Piotr 949ZĄBKIM4000:24:242020-09-05 08:24:3000:51:5001:29:19
219PUSZCZYKOWSKA Małgorzata 803INOWŁÓDZK4000:01:352020-09-05 08:01:4100:53:3801:29:49
220ZŁOCH Izabela 1125YULO RUN TEAMSIEDLCEK4001:03:022020-09-05 09:03:0800:54:1101:29:55
221MUSZYŃSKI Andrzej 1126WROCŁAWM4001:02:552020-09-05 09:03:0100:54:1701:30:01
222NOWICKI Bartłomiej 1093BOOTCAMPKATOWICEM3000:43:112020-09-05 08:43:1700:53:3801:30:10
223NOWICKA Iwona 1073BOOTCAMPKATOWICEK3000:43:132020-09-05 08:43:1900:53:3501:30:11
224KROLIK Roman 916KORONOWOM4000:03:592020-09-05 08:04:0500:53:1601:30:20
225SIERANT Marian 1055ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM6000:06:562020-09-05 08:07:0200:54:5801:30:39
226PŁÓCIENNIK Renata 984NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIK5000:14:362020-09-05 08:14:4200:52:1401:31:12
227PNIEWSKI Rafał 10571ON1 TEAMŁÓDŹM5000:05:352020-09-05 08:05:4100:53:5101:31:51
228JAKUBCZAK Magdalena 813PASZCZAKIWARSZAWAK3000:16:272020-09-05 08:16:3300:53:5401:32:02
229MERUNOWICZ Iwona 1072LMKS SFORA CHOJNÓWCHOJNÓWK4000:01:232020-09-05 08:01:2900:55:3301:32:22
230SOBCZYŃSKA Anita 1080GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:14:192020-09-05 08:14:2500:53:4301:32:36
231RUDZIEWICZ Michał 927SZCZECINM3000:06:312020-09-05 08:06:3700:54:4601:33:18
232ANTKOWIAK Michał 1167MUROWANA GOŚLINAM3000:09:402020-09-05 08:09:4600:54:0001:33:24
233JAŹWIECKI Marcin 1159MUAY RUNNING TEAMWIDZISZEWOM4000:09:362020-09-05 08:09:4200:54:0601:33:29
234SOWIŃSKA Anetta 1463GORZÓW WIELKOPOLSKI00:11:182020-09-05 08:11:2400:53:1501:33:33
235SERENDA Aleksandra 842LEGNICAK4000:22:192020-09-05 08:22:2500:53:4901:33:33
236SOBIERAJSKA Paulina 891BOLESŁAWIECK4000:01:402020-09-05 08:01:4600:56:1401:33:39
237POWAŁKO Wojciech 832LEGNICKIE MORSYLEGNICAM4000:22:222020-09-05 08:22:2800:54:3601:33:46
238GIERAŁTOWSKI Bartłomiej 1054SZCZECINM3000:05:572020-09-05 08:06:0300:55:2001:33:50
239WIECZOREK Marta 1013BOGATYNIAK3000:22:172020-09-05 08:22:2300:54:4301:34:01
240IWAN Krzysztof 936LEGNICAM4000:09:052020-09-05 08:09:1100:54:3801:34:04
241ZEMŁA Krzysztof 838MALINOWICEM5000:38:422020-09-05 08:38:4800:55:2201:34:21
242PERKA Barbara 1141PROSZKÓWK4000:15:062020-09-05 08:15:1200:55:2701:34:51
243MENZEL Zofia 919ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAK6000:04:452020-09-05 08:04:5100:54:0801:35:14
244MARKIEWICZ Joanna Zuza 1018TJ!POZNANK4000:12:402020-09-05 08:12:4600:55:0701:35:24
245SYNOWIEC Grzegorz 827WROCŁAW, POLSKAM4000:06:412020-09-05 08:06:4700:55:0501:35:56
246KUBÓW Agnieszka 1014ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK4000:27:032020-09-05 08:27:0900:57:0401:36:00
247MŁODZIANOWSKA-SYNOWIEC Maria 828WROCŁAWK3000:06:362020-09-05 08:06:4200:56:4401:36:02
248CIMOSZKO Katarzyna 830WATAHAWĄGROWIECK4000:03:132020-09-05 08:03:1900:57:1601:36:03
249NOWAK Iwona 907ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK4000:26:462020-09-05 08:26:5200:57:2201:36:23
250MIKUTANIEC Sebastian 1035WARSZAWAM4000:31:302020-09-05 08:31:3600:56:2701:36:28
251MARKOWSKA Lidia 874WROCŁAWK4000:04:232020-09-05 08:04:2900:56:1601:36:41
252MIKUTANIEC Patrycja 1034MARKIK4000:31:302020-09-05 08:31:3600:56:3001:36:42
253KNĄBER Piotr 960WARSZAWAM3000:16:542020-09-05 08:17:0000:58:3401:36:49
254STACHURSKA Monika 1152DRUŻBICEK5000:20:282020-09-05 08:20:3400:57:2501:36:56
255KUCZYŃSKI Robert 1023POZNAŃM4000:07:542020-09-05 08:08:0000:56:2301:37:02
256KOZŁOWSKI Piotr 1088SYCÓWM3000:18:212020-09-05 08:18:2700:56:4301:37:04
257JANICKA-TOMIAK Eliza 1046SULECHÓWK4000:21:452020-09-05 08:21:5100:58:1701:37:21
258MAKOWSKI Dariusz 1002KM TEAMCHOJNAM5000:01:062020-09-05 08:01:1200:57:2801:37:40
259MALKE Patryk 909NOWY TOMYŚLM3000:04:312020-09-05 08:04:3700:57:0201:37:46
260GREGUŁA Joanna 1133CHOJNAK1800:00:562020-09-05 08:01:0200:57:3201:37:50
261JAZ Małgorzata 1131KM TEAMMIESZKOWICEK5000:00:522020-09-05 08:00:5800:57:4101:37:55
262BĄKOWSKA Anna 1129KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃK4000:09:452020-09-05 08:09:5100:58:1201:38:18
263ŚMIESZNIAK Bartłomiej 1012ŻELAZKÓWM1800:14:142020-09-05 08:14:2000:57:3001:38:41
264WIATR - KMIECIAK Małgorzata 979NIGHT RUNNERSPOZNAŃK4000:23:152020-09-05 08:23:2100:59:5401:38:42
265SZYCA Marta 1011CIESZKÓWK1800:14:102020-09-05 08:14:1600:57:3301:38:44
266RAJTAR Robert 869GUARDIANGORZÓW WLKPM4000:00:0001:02:0301:38:56
267MORAWSKA Anna 912WARSZAWAK6000:26:492020-09-05 08:26:5500:58:5701:40:16
268BUDNY Joanna Budny 857LEGENDS-TO-BEPOZNAŃK3000:16:122020-09-05 08:16:1800:59:1801:43:01
269HARASZCZUK Joanna 852SZCZECINM3000:06:172020-09-05 08:06:2301:04:5901:43:58
270SIARA Marcin 924WITKOWO BIEGAWITKOWOM3000:03:552020-09-05 08:04:0100:59:4601:44:03
271WACHOWSKI Piotr 915KORONOWOM5000:03:462020-09-05 08:03:5200:59:4901:44:11
272JAREMEK Wojtek 991ZAMOŚĆM3000:18:282020-09-05 08:18:3401:00:4901:44:25
273HARASZCZUK Jerzy 858ZAŁOMM5000:06:272020-09-05 08:06:3301:04:5301:45:22
274HARASZCZUK Krystian 849SZCZECINM3000:06:232020-09-05 08:06:2901:04:5601:45:27
275JARMUŁO Agnieszka 839BOLESŁAWIECK3000:01:462020-09-05 08:01:5201:01:1601:46:04
276STAROŃ Norbert 900EDITEAMZGORZELECM4000:12:322020-09-05 08:12:3801:05:2401:46:38
277JAWORSKA Agnieszka 1138WARSZAWAK4000:08:352020-09-05 08:08:4101:03:3901:47:48
278RENCZMIŃ Izabela 947GLINICAK3000:24:562020-09-05 08:25:0201:05:4701:48:46
279STUDNIAREK Paweł 878JUSTSWIMJEŻÓW SUDECKIM5000:09:542020-09-05 08:10:0001:49:10
280SREBRO Michał 833POZNAŃM4000:02:592020-09-05 08:03:0501:04:0001:49:18
281RENCZMIŃ Piotr 946GLINICAM3000:24:562020-09-05 08:25:0201:05:5701:52:30
282URBANIAK Agnieszka 1089WARSZAWAK4000:02:032020-09-05 08:02:0901:08:2901:55:11
283SZCZEPANIAK Sławomir 860KS LENIWIECKĘPNOM5000:10:532020-09-05 08:10:5901:06:3801:57:05
284CZASAK Grzegorz 923WITKOWO BIEGAWITKOWOM4000:03:502020-09-05 08:03:5601:09:3401:57:23
285KOWALCZYK Klaudia 1059TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4000:08:022020-09-05 08:08:0801:13:3802:03:45
286LINKIEWICZ Krzysztof 1007BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM4000:34:242020-09-05 08:34:30
Znaleziono 286 wynik(ów)