PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 16.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1OBSTÓJ Karolina 767Muay Running Team / #Sobas TeamKIEŁCZÓWK2000:00:0301:47:15
2SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 737WROCLAWK3000:00:0502:00:28
3LULIS Anna 524WROCŁAWK3000:00:0402:05:32
4KRZYWICKA Martyna 523Zabiegani.com.pl58-560K2000:00:0702:12:38
5RESPONDEK Anna 610ZIELONA GÓRAK3000:00:0702:13:48
6WAŁACH-BIŚTA Zuza 528KATOWICEK3000:00:0402:15:51
7KOWALIK Ewelina 614Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINK2000:00:0502:17:37
8PIĄTEK Anita 764V-MotorsWROCŁAWK3000:00:0002:17:43
9DOMAGAŁA Grażyna 602night runnersWROCŁAWK3000:00:0502:19:41
10JACKOWIAK Agnieszka 564Runner's PowerŚREMK3000:00:2002:20:12
11MARKIEWICZ Agnieszka 720ProRunning PromotionŁOSICEK3000:00:0402:21:02
12PAZDAN Natalia 700KOWARYK3000:00:0702:24:13
13SZYNWELSKA Żaneta 743ŚRODA WIELKOPOLSKAK4000:00:1802:24:18
14CHOJNACKA Marta 597LUBINK3000:00:3102:24:43
15FALIŃSKA Magdalena 516LWÓWEK ŚLĄSKIK2000:00:1902:25:11
16OSMOLAK Agnieszka 562PRO RUN WROCLAWWROCŁAWK3000:00:0402:25:16
17CHRAPLEWSKA Karolina 627PRO366POZNAŃK3000:00:0602:25:47
18ŁACHACZ Irmina 604SwimrunblondesSZCZECINK3000:00:0702:25:56
19BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 736Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:0402:26:59
20KOZŁOWSKA Iwona 547LESZNOK4000:00:0402:30:35
21ZAGOŻDŻON Marta 759LKS Zorza GdyniaGDYNIAK1800:00:0602:31:21
22GÓRSKA Anna 635PIECHOWICEK4000:00:0502:33:41
23ŁAPCZYŃSKA Magdalena 612Karpacz SportJELENIA GÓRAK4000:00:0402:34:23
24ZIĘCIAK Ewelina 590STARGARDK3000:00:0702:34:43
25SARNOWSKA Karolina 715ProRunning PromotionWARSZAWAK3000:00:0602:38:13
26TOŁWIŃSKA-TRZECIAK Gabriela 670Karkonosz running teamJELENIA GÓRAK3000:00:1402:40:07
27AMBROZIAK Anna 577Dzikie DzikiRZEKUŃK2000:00:2702:42:15
28OCHNIO Ewa 515BOLESŁAWIECK3000:00:1502:43:04
29GIMRICZA Ewa 770POZNAŃK4000:00:1202:43:35
30LIPSKA Małgorzata 751Klub 42,2LĘBORKK2000:00:0702:45:27
31MROSKOWIAK Ania 629GARBYK3000:00:1002:47:35
32KRÓL-PIDANTY Marzena 696STRZEGOMK4000:00:1602:49:23
33ŚWISTEK Ola 691LASKOWOK2000:00:1802:50:59
34CYPROWSKI Malwina 644POZNAŃK2000:00:1702:52:35
35STAWIŃSKA Zuzanna 596WARSZAWAK3000:00:3002:53:52
36PARCHANOWICZ Bożena 583Bez GranicSTRZEGOMK5000:00:1602:53:55
37GOSTYŃSKA Weronika 593KRAKÓWK4000:00:0802:54:09
38LUBAŃSKA Alicja 522SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEK5000:00:0602:54:20
39ZASADA Magdalena 574DZIWISZÓWK3000:00:1202:54:25
40BENTKOWSKA Magdalena 725Dirty SparrowsPOZNAŃK3000:00:0802:54:54
41SZYMANKIEWICZ Edyta 665Cross Straceńców TeamGLOGOWK4000:00:1602:55:07
42CZAPIK Marta 645Aktywność ze SmakiemZANIEMYŚLK2000:00:1702:57:16
43MATYJA Wioleta 738Runner's PowerŚREMK4000:00:2402:57:48
44PUTANS Wiesława 613JELENIA GÓRAK5000:00:0802:57:54
45KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 560Matner Running TeamLEGNICAK3000:00:2003:00:22
46UNIEJEWSKA Marzena 503KIEŁCZÓWK3000:00:1003:01:29
47ZIMNIEWICZ Joanna 552SZCZYTNIKIK4000:00:2303:01:42
48SOSNOWSKA Justyna 581IZABELINK3000:00:1303:02:13
49OLECHNOWICZ Magda 520BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.K4000:00:0803:04:18
50PIOSIK Zuzanna 706KGHM ZG RUNGŁOGÓWK3000:00:1603:06:45
51POLAŃSKA Małgorzata 517Klub Lechia PiechowicePIECHOWICEK4000:00:1803:08:57
52WĄTROBA Dorota 566Klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:0903:10:18
53CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 726POZNAŃ SIEROSŁAWK5000:00:2303:10:37
54GÓRNA Aldona 544Żółwice w bieguŚREMK4000:00:0203:10:42
55JAROSZEWICZ Joanna 671POLICEK4000:00:1003:10:57
56STRYCZEK Ewa 603AktywnyWeekendŁODYGOWICEK3000:00:2103:10:57
57SALONI-SADOWSKA Maria 734WARSZAWAK4000:00:0603:11:29
58MORAWSKA Anna 512WARSZAWAK6000:00:0703:12:10
59KOPCIŃSKA Natalia 675WARSZAWAK3000:00:2503:12:21
60KAWECKA Magdalena 633Kawa bez papierosaWARSZAWAK3000:00:0603:12:39
61MANDES Anna 742izabelin na startLASKIK3000:00:1703:14:10
62KRÓLIKOWSKA Karolina 733GŁOGÓWK4000:00:1603:14:25
63ŚPICA Dorota 693Recepta na zdrowieBYDGOSZCZK5000:00:2403:16:41
63PIENIĄŻEK Justyna 729JELENIA GÓRAK2000:00:1903:16:46
65WIELICZKO Karolina 651Fat & FuriousKOPANIECK2000:00:1103:16:54
66RUDZIEWICZ Urszula 662Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK3000:00:1503:17:39
67BĄDZIUL Dorota 591RZESZÓWK3000:00:1003:18:06
68SIEDY Jadwiga 688KROMOLINK3000:00:2303:18:35
69JARMUŁO Agnieszka 530BOLESŁAWIECK3000:00:1503:19:16
70SOBIERAJSKA Paulina 572BOLESŁAWIECK4000:00:1403:19:18
71PIETROWSKA Hallik 556KTOŚTAKI biegająPOZNAŃK5000:00:2903:19:24
72PEPLIŃSKA Iwona 546Łeba Mors PolandLĘBORKK5000:00:1603:20:13
73JAGUSZEWSKA Agnieszka 599Fat & FuriousKARPACZK3000:00:1403:21:10
74RZECZYŃSKA Anna 567BBL Gorzów Wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0703:26:36
75BOR Monika 588Pobiedziska Running Team/ Kobiety biegająWIERZYCEK4000:00:1903:29:18
76FURMAN Agnieszka 539OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3000:00:2703:32:44
77DOBROWOLSKA Bozena 582sportowi emeryciJELENIA GORAK6000:00:0703:33:54
78WRONKOWSKA Katarzyna 587SULEJÓWEKK4000:00:1103:34:56
79BEDNAREK Grażyna 750Run PasjaBYDGOSZCZK4000:00:2303:43:24
80BEZDEL Anna 648BOLKÓWK4000:00:1903:48:54
81ZAJĄCZKOWSKA Marta 569ALPENRODK3000:00:0403:56:16
82WOJNAROWSKA-STADLER Izabela 527WITKÓWK3000:00:1104:01:09
83BAŁĘCZNA-NOWACKA Małgorzata 555Pobiedziska Running TeamLEDNOGÓRAK5000:00:1904:07:08
84LIS Iwona 504JELENIA GÓRAK3000:00:1104:11:07
85MIELCAREK Anna 714No Excuses TeamPOZNAŃK3000:00:2004:11:22
86RATAJCZAK Anna 605HERNIK TEAMDOLSKK4000:00:2004:11:27
87MURAWSKA Wioletta 711SZCZECINK5000:00:00
88MURAWSKA Nikola 712SZCZECINK1800:00:00
89LANGE Hanna 507Żółwice w bieguŚREMK4000:00:02
90KOISZEWSKA Izabela 658Stowarzyszenie klub 42,2 LęborkLĘBORKK4000:00:08
91MARCINKIEWICZ Marta 502Matner Running TeamWROCŁAWK5000:00:17
Znaleziono 91 wynik(ów)