PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
308
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1PIĄTEK Anita 764V-MotorsWROCŁAWK3000:00:0002:17:43
2LULIS Anna 524WROCŁAWK3000:00:0402:05:32
3WAŁACH-BIŚTA Zuza 528KATOWICEK3000:00:0402:15:51
4OSMOLAK Agnieszka 562PRO RUN WROCLAWWROCŁAWK3000:00:0402:25:16
5ZAJĄCZKOWSKA Marta 569ALPENRODK3000:00:0403:56:16
6MARKIEWICZ Agnieszka 720ProRunning PromotionŁOSICEK3000:00:0402:21:02
7BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 736Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:0402:26:59
8DOMAGAŁA Grażyna 602night runnersWROCŁAWK3000:00:0502:19:41
9SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 737WROCLAWK3000:00:0502:00:28
10CHRAPLEWSKA Karolina 627PRO366POZNAŃK3000:00:0602:25:47
11KAWECKA Magdalena 633Kawa bez papierosaWARSZAWAK3000:00:0603:12:39
12SARNOWSKA Karolina 715ProRunning PromotionWARSZAWAK3000:00:0602:38:13
13ŁACHACZ Irmina 604SwimrunblondesSZCZECINK3000:00:0702:25:56
14RESPONDEK Anna 610ZIELONA GÓRAK3000:00:0702:13:48
15ZIĘCIAK Ewelina 590STARGARDK3000:00:0702:34:43
16PAZDAN Natalia 700KOWARYK3000:00:0702:24:13
17BENTKOWSKA Magdalena 725Dirty SparrowsPOZNAŃK3000:00:0802:54:54
18WĄTROBA Dorota 566Klub 42,2 LęborkLĘBORKK3000:00:0903:10:18
19UNIEJEWSKA Marzena 503KIEŁCZÓWK3000:00:1003:01:29
20MROSKOWIAK Ania 629GARBYK3000:00:1002:47:35
21BĄDZIUL Dorota 591RZESZÓWK3000:00:1003:18:06
22LIS Iwona 504JELENIA GÓRAK3000:00:1104:11:07
23WOJNAROWSKA-STADLER Izabela 527WITKÓWK3000:00:1104:01:09
24ZASADA Magdalena 574DZIWISZÓWK3000:00:1202:54:25
25SOSNOWSKA Justyna 581IZABELINK3000:00:1303:02:13
26JAGUSZEWSKA Agnieszka 599Fat & FuriousKARPACZK3000:00:1403:21:10
27TOŁWIŃSKA-TRZECIAK Gabriela 670Karkonosz running teamJELENIA GÓRAK3000:00:1402:40:07
28OCHNIO Ewa 515BOLESŁAWIECK3000:00:1502:43:04
29RUDZIEWICZ Urszula 662Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK3000:00:1503:17:39
30JARMUŁO Agnieszka 530BOLESŁAWIECK3000:00:1503:19:16
31PIOSIK Zuzanna 706KGHM ZG RUNGŁOGÓWK3000:00:1603:06:45
32MANDES Anna 742izabelin na startLASKIK3000:00:1703:14:10
33KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 560Matner Running TeamLEGNICAK3000:00:2003:00:22
34JACKOWIAK Agnieszka 564Runner's PowerŚREMK3000:00:2002:20:12
35MIELCAREK Anna 714No Excuses TeamPOZNAŃK3000:00:2004:11:22
36STRYCZEK Ewa 603AktywnyWeekendŁODYGOWICEK3000:00:2103:10:57
37SIEDY Jadwiga 688KROMOLINK3000:00:2303:18:35
38KOPCIŃSKA Natalia 675WARSZAWAK3000:00:2503:12:21
39FURMAN Agnieszka 539OchajoRun & FriendsKRAKÓWK3000:00:2703:32:44
40STAWIŃSKA Zuzanna 596WARSZAWAK3000:00:3002:53:52
41CHOJNACKA Marta 597LUBINK3000:00:3102:24:43
Znaleziono 41 wynik(ów)