PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKark_Przelecz
16.7km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BARANOW Łukasz 680Sklepnapieraj.plPLATERÓWM201M 100:00:0201:32:4202:28:50.0002:28:52.85 5:0711.7
2GOLENIEWSKI Mateusz 740SUCHY LASM202M 200:00:0301:36:2302:30:35.3502:30:38.50+00:01:455:1111.6
3LANGNER Radosław 762WROCŁAWM301M 300:00:0301:38:3902:33:13.8502:33:17.10+00:04:245:1711.4
4ZYCH Marcin 500WROCŁAWM302M 400:00:0302:49:32.7502:49:36.40+00:20:435:5010.3
5CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM303M 500:00:0401:46:5702:49:31.6502:49:36.60+00:20:435:5010.3
6JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM401M 700:00:0401:51:4002:53:42.7002:53:46.95+00:24:545:5910
7NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM304M 800:00:0501:50:4102:54:00.6002:54:05.90+00:25:136:0010
8KOWALSKI Konrad 541WROCŁAWM203M 900:00:0401:51:1602:54:27.0502:54:31.50+00:25:386:0010
9NOWAK Marcin 654MOSINAM305M 1000:00:0401:49:2002:55:32.5002:55:37.45+00:26:446:039.9
10ORDYNIEC Sławomir 501KB LEROY MERLINŚWIDNICAM204M 1100:00:0301:51:1103:00:06.7503:00:10.55+00:31:176:129.7
11ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM306M 1200:00:0301:53:3803:01:23.4503:01:26.80+00:32:336:159.6
12BIEGUS Jan 728WROCŁAWM307M 1400:00:0401:55:5903:07:34.9503:07:39.00+00:38:466:289.3
13KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM308M 1500:00:0402:01:2803:11:45.1003:11:49.35+00:42:566:369.1
14WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM402M 1700:00:0302:04:5903:14:07.8003:14:10.90+00:45:186:419
15SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM309M 1800:00:0202:03:3303:16:08.2003:16:11.10+00:47:186:458.9
16MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3010M 1900:00:0502:01:1203:16:09.4003:16:14.40+00:47:216:458.9
17IDZIAK Jakub 753POZNANM205M 2000:00:0602:07:1303:16:19.3003:16:25.85+00:47:336:468.9
18CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3011M 2100:00:0902:00:2103:17:55.4503:18:04.45+00:49:116:498.8
19BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3012M 2200:00:0602:03:4103:18:05.7003:18:11.95+00:49:196:498.8
20POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3013M 2400:00:0602:03:3003:19:29.0003:19:35.35+00:50:426:528.7
21MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3014M 2500:00:0502:04:4903:21:57.4503:22:02.60+00:53:096:578.6
22ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3015M 2600:00:0402:05:5803:26:34.9503:26:39.30+00:57:467:078.4
23BROK Jacek 702PLEWISKAM403M 2800:00:1002:10:3903:28:59.6503:29:10.00+01:00:177:128.3
24FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3016M 2900:00:0502:11:5003:29:10.3503:29:16.00+01:00:237:128.3
25WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM404M 3000:00:0402:06:0503:29:43.9003:29:48.45+01:00:557:138.3
26TOMASIAK Konrad 650WROCŁAWM206M 3100:00:0402:03:3303:31:02.2003:31:06.85+01:02:147:168.2
27JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM405M 3200:00:0402:13:3703:31:32.0003:31:36.50+01:02:437:178.2
28GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3017M 3300:00:2402:08:1203:32:45.0003:33:09.25+01:04:167:208.2
29MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3018M 3400:00:0602:16:4303:34:24.3003:34:31.05+01:05:387:238.1
30CIEPŁY Maciej 513Gostyń Easy TrailWROCŁAWM207M 3500:00:0402:14:0503:35:06.8503:35:11.00+01:06:187:258.1
31JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM406M 3600:00:1002:16:1903:36:07.5503:36:18.00+01:07:257:278.1
32SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM407M 3700:00:0902:16:5703:37:35.7503:37:44.75+01:08:517:308
33TOMASIAK Adam 681JELCZ-LASKOWICEM208M 3800:00:0502:12:0003:37:42.4003:37:47.65+01:08:547:308
34JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3019M 4000:00:2002:20:0903:39:19.3503:39:39.75+01:10:467:337.9
35DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM408M 4100:00:0802:19:2903:42:00.1503:42:08.45+01:13:157:397.8
36NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3020M 4200:00:0802:17:2603:42:43.8503:42:52.15+01:13:597:407.8
37ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM409M 4300:00:1202:14:1603:43:15.4503:43:28.30+01:14:357:417.8
38BIELECKI Robert 518KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAM501M 4400:00:0702:21:5603:43:59.8003:44:06.85+01:15:147:437.8
39LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3021M 4500:00:1702:16:2803:44:27.1503:44:44.40+01:15:517:447.8
40CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3022M 4600:00:1602:20:0503:44:47.3003:45:03.40+01:16:107:457.7
41RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3023M 4700:00:0702:17:1503:45:31.8503:45:39.00+01:16:467:467.7
42ZYCH Marcin 615ŻARYM4010M 4800:00:2702:22:5703:45:17.0503:45:44.75+01:16:517:467.7
43JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3024M 4900:00:0902:19:5903:46:11.2003:46:20.95+01:17:287:477.7
44BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4011M 5000:00:0702:16:4303:47:14.4503:47:21.60+01:18:287:507.7
45GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4012M 5100:00:1702:21:3703:47:04.2003:47:21.90+01:18:297:497.7
46BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4013M 5200:00:0902:23:2203:47:36.7003:47:46.05+01:18:537:507.6
47ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4014M 5300:00:0502:23:2603:47:49.2503:47:55.15+01:19:027:517.6
48KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3025M 5400:00:0802:24:0503:50:56.5503:51:05.25+01:22:127:577.5
49NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4015M 5500:00:0802:25:1203:54:38.7503:54:47.00+01:25:548:057.4
50STACHOWIAK Łukasz 756PUSCZYKOWOM209M 5600:00:0602:30:5103:59:19.6003:59:26.25+01:30:338:157.3
51BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3026M 5700:00:0802:32:4303:59:17.3503:59:26.25+01:30:338:157.3
52ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4016M 5800:00:1502:32:3803:59:11.0003:59:26.70+01:30:338:147.3
53ABULEWICZ Wojciech 695Trening Studio 17WROCŁAWM502M 5900:00:0402:30:1304:00:52.2504:00:56.40+01:32:038:187.2
54PARCHANOWICZ Mariusz 594Bez GranicSTRZEGOMM601M 6000:00:1702:24:1804:01:07.0004:01:24.70+01:32:318:187.2
55SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3027M 6100:00:0602:31:1804:01:22.2504:01:28.80+01:32:358:197.2
56PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4017M 6200:00:2502:26:4104:01:09.3004:01:34.95+01:32:428:187.2
57CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3028M 6300:00:1302:30:1904:02:14.4504:02:28.10+01:33:358:217.2
58PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3029M 6400:00:1302:32:1304:04:09.8004:04:22.85+01:35:308:257.1
59GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4018M 6500:00:0502:32:4504:05:49.0004:05:54.05+01:37:018:287.1
60PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4019M 6600:00:1302:38:4204:05:42.7504:05:56.05+01:37:038:287.1
61SUCHOCKI Grzegorz 543NOWE MIASTECZKOM503M 6700:00:2502:36:2304:05:45.1504:06:10.20+01:37:178:287.1
62GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3030M 6800:00:0902:33:2504:08:56.0004:09:05.75+01:40:128:357
63SKOKOWSKI Jacek 534śRUNdunia SzczecinSZCZECINM504M 6900:00:1302:37:5004:09:14.2504:09:27.25+01:40:348:357
64NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4020M 7000:00:0802:43:1404:09:19.0004:09:27.85+01:40:358:357
65KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3031M 7100:00:1402:39:3004:09:50.8004:10:05.50+01:41:128:367
66SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4021M 7200:00:1602:31:5704:10:17.2004:10:33.20+01:41:408:377
67ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4022M 7300:00:1402:29:3404:11:18.4504:11:32.65+01:42:398:396.9
68MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3032M 7400:00:1202:39:1004:11:25.6004:11:38.45+01:42:458:406.9
69PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3033M 7500:00:1502:36:3304:13:27.0004:13:42.85+01:44:508:446.9
70SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4023M 7600:00:2502:37:0504:13:58.2504:14:24.15+01:45:318:456.9
71SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3034M 7700:00:1302:40:1904:15:18.5004:15:32.10+01:46:398:486.8
72WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4024M 7800:00:2502:42:1504:15:41.5504:16:07.45+01:47:148:496.8
73BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4025M 7900:00:1202:40:2004:16:08.1504:16:21.00+01:47:288:496.8
74CHABKO Jacek 659WROCŁAWM505M 8000:00:2102:40:4304:16:37.2504:16:59.20+01:48:068:506.8
75STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3035M 8100:00:1802:43:4504:18:54.9004:19:13.70+01:50:208:556.7
76PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3036M 8200:00:0802:46:4504:19:27.3004:19:35.45+01:50:428:566.7
77MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3037M 8300:00:1002:34:5104:21:13.1504:21:23.80+01:52:309:006.7
78RAPACZ Mariusz 643MPK-ŁódźSZCZAWINM506M 8400:00:1102:39:4904:21:13.0504:21:24.10+01:52:319:006.7
79MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3038M 8500:00:1102:42:4504:23:42.6004:23:54.55+01:55:019:056.6
80KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3039M 8600:00:1302:46:5504:23:42.6504:23:56.60+01:55:039:056.6
81PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4026M 8800:00:1502:49:2304:24:26.8004:24:42.60+01:55:499:076.6
82LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4027M 8900:00:0502:54:3804:25:17.4004:25:22.40+01:56:299:086.6
83SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3040M 9000:00:2502:41:5804:26:50.4504:27:15.70+01:58:229:126.5
84BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3041M 9100:00:1502:45:1304:27:42.0504:27:57.40+01:59:049:136.5
85PODOLAK Olek 624WROCLAWM3042M 9200:00:2702:41:5604:31:25.4504:31:52.75+02:02:599:216.4
86CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4028M 9300:00:2302:46:0104:34:01.1004:34:24.20+02:05:319:266.3
87ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4029M 9400:00:2103:01:4404:34:09.0504:34:30.75+02:05:379:276.3
88MATYJA Andrzej 708ŚREMM4030M 9500:00:2602:57:4604:34:30.4504:34:56.85+02:06:049:276.3
89PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3043M 9600:00:1702:47:3004:35:57.0004:36:14.85+02:07:229:306.3
90KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3044M 9700:00:1602:51:0204:37:10.2004:37:26.70+02:08:339:336.3
91MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3045M 9800:00:1202:46:3104:37:37.1504:37:49.15+02:08:569:346.3
92NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4031M 9900:00:0502:47:2704:38:52.9504:38:58.90+02:10:069:376.2
93WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3046M 10000:00:1802:50:1304:39:49.4504:40:08.30+02:11:159:386.2
94BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4032M 10100:00:0002:43:5204:40:15.6004:40:15.60+02:11:229:396.2
95JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3047M 10200:00:1202:52:1404:41:42.7004:41:55.15+02:13:029:426.2
96SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4033M 10300:00:2402:49:2504:41:55.3004:42:19.75+02:13:269:436.2
97SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4034M 10400:00:0902:46:2004:43:42.0004:43:51.65+02:14:589:466.1
98SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3048M 10500:00:1002:56:1804:45:51.6504:46:02.10+02:17:099:516.1
99OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4035M 10600:00:2503:01:4704:45:52.1504:46:17.55+02:17:249:516.1
100ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4036M 10700:00:2503:01:4904:45:54.7004:46:19.85+02:17:279:516.1
101SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3049M 10800:00:1102:55:0004:46:20.8504:46:31.95+02:17:399:526.1
102SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4037M 10900:00:2602:51:1104:48:24.6504:48:50.75+02:19:579:566
103JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3050M 11000:00:2202:51:1304:48:28.2004:48:50.75+02:19:579:566
104DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4038M 11100:00:1802:55:0404:49:58.0504:50:16.60+02:21:239:596
105DONAJ Adam 656KOŚCIANM4039M 11200:00:2903:08:0704:50:06.4004:50:36.15+02:21:4310:006
106SZYMAŃSKI Michał 763V-MOTORSWROCŁAWM2010M 11400:00:0004:52:35.0004:52:35.00+02:23:4210:055.9
107KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3051M 11500:00:1002:57:5004:55:37.8004:55:48.75+02:26:5510:115.9
108KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3052M 11600:00:1702:59:3204:56:58.7504:57:16.60+02:28:2310:145.9
109SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4040M 11700:00:2202:57:2404:57:59.2004:58:21.20+02:29:2810:165.8
110JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4041M 11800:00:1003:10:4704:58:28.2504:58:38.75+02:29:4510:175.8
111PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3053M 11900:00:1903:06:4204:59:17.5504:59:36.65+02:30:4310:195.8
112PLUTA Tomasz 652SZCZECINM507M 12000:00:1503:17:4004:59:58.4005:00:13.45+02:31:2010:205.8
113SUWAJ Roman 570Renowacja antykówZIELONA GÓRAM602M 12100:00:2203:01:4305:00:33.2005:00:55.25+02:32:0210:215.8
114KRAKOWIAK Wiesław 655KrakowiakTeamMOSINAM508M 12200:00:0902:56:3405:04:20.1505:04:29.90+02:35:3710:295.7
115RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3054M 12300:00:2703:18:4105:14:49.4505:15:16.45+02:46:2310:515.5
116KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3055M 12400:00:2203:13:4105:20:18.4505:20:41.25+02:51:4811:025.4
117CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4042M 12500:00:1503:10:4505:20:45.0505:21:00.25+02:52:0711:035.4
118MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3056M 12600:00:3003:22:2805:23:33.7505:24:04.50+02:55:1111:095.4
119JANOWSKI Adam 579legnicaLEGNICAM509M 12700:00:0903:19:3805:24:37.3005:24:47.05+02:55:5411:115.4
120KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3057M 12800:00:1103:13:2505:25:03.3005:25:15.05+02:56:2211:125.4
121HARASZCZUK Jerzy 616ZAŁOMM5010M 12900:00:1503:18:2605:26:57.0005:27:12.80+02:58:1911:165.3
122HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3058M 13000:00:1403:18:2905:26:58.3005:27:13.20+02:58:2011:165.3
123PIETROWSKI Mariusz 529Ktośtaki biegająPOZNANM5011M 13100:00:2703:19:2505:27:22.2005:27:49.55+02:58:5611:175.3
124PEPLIŃSKI Piotr 535Łeba Mors PolandLĘBORKM5012M 13200:00:1803:20:3205:27:59.2505:28:17.55+02:59:2411:185.3
125STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3059M 13300:00:1203:06:1205:29:06.1505:29:18.90+03:00:2611:205.3
126ZEMŁA Krzysztof 538MALINOWICEM5013M 13400:00:2503:21:5405:31:54.0505:32:19.35+03:03:2611:265.2
127RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3060M 13500:00:0403:20:1005:33:51.2505:33:56.00+03:05:0311:305.2
128JANOWSKI Jerzy 563RONINPOZNAŃM603M 13600:00:1003:12:5505:39:03.6005:39:14.05+03:10:2111:415.1
129KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4043M 13700:00:1403:14:2105:42:41.0505:42:55.55+03:14:0211:495.1
130FURMAN Michał 550KRAKÓWM3061M 13800:00:3203:32:4005:52:21.7005:52:54.10+03:24:0112:094.9
131SREBRO Michał 747POZNAŃM4044M 13900:00:2603:28:2906:11:51.9006:12:18.75+03:43:2512:494.7
132WLEKLIK Marek 704LESZNOM4045M 14000:00:2903:46:4106:28:26.2006:28:55.30+04:00:0213:234.5
133KLAMUT Michał 765KARPACZM2011M 14100:00:02   
Znaleziono 133 wynik(ów)