PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4000:00:0002:43:52
2SZYMAŃSKI Michał 763V-MOTORSWROCŁAWM2000:00:00
3BARANOW Łukasz 680Sklepnapieraj.plPLATERÓWM2000:00:0201:32:42
4SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM3000:00:0202:03:33
5KLAMUT Michał 765KARPACZM2000:00:02
6ORDYNIEC Sławomir 501KB LEROY MERLINŚWIDNICAM2000:00:0301:51:11
7WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM4000:00:0302:04:59
8ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0301:53:38
9GOLENIEWSKI Mateusz 740SUCHY LASM2000:00:0301:36:23
10ZYCH Marcin 500WROCŁAWM3000:00:03
11LANGNER Radosław 762WROCŁAWM3000:00:0301:38:39
12CIEPŁY Maciej 513Gostyń Easy TrailWROCŁAWM2000:00:0402:14:05
13KOWALSKI Konrad 541WROCŁAWM2000:00:0401:51:16
14KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM3000:00:0402:01:28
15TOMASIAK Konrad 650WROCŁAWM2000:00:0402:03:33
16NOWAK Marcin 654MOSINAM3000:00:0401:49:20
17JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM4000:00:0401:51:40
18RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3000:00:0403:20:10
19ABULEWICZ Wojciech 695Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:0402:30:13
20BIEGUS Jan 728WROCŁAWM3000:00:0401:55:59
21ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3000:00:0402:05:58
22JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM4000:00:0402:13:37
23CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0401:46:57
24WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM4000:00:0402:06:05
25LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4000:00:0502:54:38
26MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3000:00:0502:04:49
27MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3000:00:0502:01:12
28TOMASIAK Adam 681JELCZ-LASKOWICEM2000:00:0502:12:00
29NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM3000:00:0501:50:41
30NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4000:00:0502:47:27
31GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4000:00:0502:32:45
32FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3000:00:0502:11:50
33ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4000:00:0502:23:26
34POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3000:00:0602:03:30
35BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3000:00:0602:03:41
36IDZIAK Jakub 753POZNANM2000:00:0602:07:13
37STACHOWIAK Łukasz 756PUSCZYKOWOM2000:00:0602:30:51
38MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3000:00:0602:16:43
39SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3000:00:0602:31:18
40BIELECKI Robert 518KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAM5000:00:0702:21:56
41RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3000:00:0702:17:15
42BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4000:00:0702:16:43
43NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3000:00:0802:17:26
44PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3000:00:0802:46:45
45DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM4000:00:0802:19:29
46BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3000:00:0802:32:43
47KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3000:00:0802:24:05
48NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4000:00:0802:25:12
49NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4000:00:0802:43:14
50CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3000:00:0902:00:21
51JANOWSKI Adam 579legnicaLEGNICAM5000:00:0903:19:38
52GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3000:00:0902:33:25
53KRAKOWIAK Wiesław 655KrakowiakTeamMOSINAM5000:00:0902:56:34
54SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4000:00:0902:46:20
55JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3000:00:0902:19:59
56SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM4000:00:0902:16:57
57BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4000:00:0902:23:22
58JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM4000:00:1002:16:19
59KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3000:00:1002:57:50
60SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3000:00:1002:56:18
61JANOWSKI Jerzy 563RONINPOZNAŃM6000:00:1003:12:55
62JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:00:1003:10:47
63BROK Jacek 702PLEWISKAM4000:00:1002:10:39
64MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3000:00:1002:34:51
65MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3000:00:1102:42:45
66SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3000:00:1102:55:00
67KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3000:00:1103:13:25
68RAPACZ Mariusz 643MPK-ŁódźSZCZAWINM5000:00:1102:39:49
69MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3000:00:1202:39:10
70ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM4000:00:1202:14:16
71BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4000:00:1202:40:20
72JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3000:00:1202:52:14
73MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3000:00:1202:46:31
74STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3000:00:1203:06:12
75SKOKOWSKI Jacek 534śRUNdunia SzczecinSZCZECINM5000:00:1302:37:50
76PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3000:00:1302:32:13
77PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4000:00:1302:38:42
78CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3000:00:1302:30:19
79KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3000:00:1302:46:55
80SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3000:00:1302:40:19
81HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3000:00:1403:18:29
82KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3000:00:1402:39:30
83KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4000:00:1403:14:21
84ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4000:00:1402:29:34
85HARASZCZUK Jerzy 616ZAŁOMM5000:00:1503:18:26
86ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4000:00:1502:32:38
87PLUTA Tomasz 652SZCZECINM5000:00:1503:17:40
88PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4000:00:1502:49:23
89CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4000:00:1503:10:45
90BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3000:00:1502:45:13
91PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:00:1502:36:33
92CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3000:00:1602:20:05
93KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3000:00:1602:51:02
94SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4000:00:1602:31:57
95GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4000:00:1702:21:37
96LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3000:00:1702:16:28
97KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3000:00:1702:59:32
98PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3000:00:1702:47:30
99PARCHANOWICZ Mariusz 594Bez GranicSTRZEGOMM6000:00:1702:24:18
100PEPLIŃSKI Piotr 535Łeba Mors PolandLĘBORKM5000:00:1803:20:32
101WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3000:00:1802:50:13
102STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1802:43:45
103DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4000:00:1802:55:04
104PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:00:1903:06:42
105JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3000:00:2002:20:09
106ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4000:00:2103:01:44
107CHABKO Jacek 659WROCŁAWM5000:00:2102:40:43
108SUWAJ Roman 570Renowacja antykówZIELONA GÓRAM6000:00:2203:01:43
109SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4000:00:2202:57:24
110KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3000:00:2203:13:41
111JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3000:00:2202:51:13
112CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4000:00:2302:46:01
113GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3000:00:2402:08:12
114SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4000:00:2402:49:25
115OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4000:00:2503:01:47
116WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:2502:42:15
117ZEMŁA Krzysztof 538MALINOWICEM5000:00:2503:21:54
118SUCHOCKI Grzegorz 543NOWE MIASTECZKOM5000:00:2502:36:23
119ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4000:00:2503:01:49
120SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3000:00:2502:41:58
121PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4000:00:2502:26:41
122SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4000:00:2502:37:05
123SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4000:00:2602:51:11
124MATYJA Andrzej 708ŚREMM4000:00:2602:57:46
125SREBRO Michał 747POZNAŃM4000:00:2603:28:29
126PIETROWSKI Mariusz 529Ktośtaki biegająPOZNANM5000:00:2703:19:25
127RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3000:00:2703:18:41
128ZYCH Marcin 615ŻARYM4000:00:2702:22:57
129PODOLAK Olek 624WROCLAWM3000:00:2702:41:56
130DONAJ Adam 656KOŚCIANM4000:00:2903:08:07
131WLEKLIK Marek 704LESZNOM4000:00:2903:46:41
132MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3000:00:3003:22:28
133FURMAN Michał 550KRAKÓWM3000:00:3203:32:40
Znaleziono 133 wynik(ów)