PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 16.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1BARANOW Łukasz 680Sklepnapieraj.plPLATERÓWM2000:00:0201:32:42
2GOLENIEWSKI Mateusz 740SUCHY LASM2000:00:0301:36:23
3LANGNER Radosław 762WROCŁAWM3000:00:0301:38:39
4CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0401:46:57
5NOWAK Marcin 654MOSINAM3000:00:0401:49:20
6NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM3000:00:0501:50:41
7ORDYNIEC Sławomir 501KB LEROY MERLINŚWIDNICAM2000:00:0301:51:11
8KOWALSKI Konrad 541WROCŁAWM2000:00:0401:51:16
9JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM4000:00:0401:51:40
10ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0301:53:38
11BIEGUS Jan 728WROCŁAWM3000:00:0401:55:59
12CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3000:00:0902:00:21
13MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3000:00:0502:01:12
14KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM3000:00:0402:01:28
15POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3000:00:0602:03:30
16SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM3000:00:0202:03:33
17TOMASIAK Konrad 650WROCŁAWM2000:00:0402:03:33
18BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3000:00:0602:03:41
19MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3000:00:0502:04:49
20WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM4000:00:0302:04:59
21ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3000:00:0402:05:58
22WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM4000:00:0402:06:05
23IDZIAK Jakub 753POZNANM2000:00:0602:07:13
24GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3000:00:2402:08:12
25BROK Jacek 702PLEWISKAM4000:00:1002:10:39
26FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3000:00:0502:11:50
27TOMASIAK Adam 681JELCZ-LASKOWICEM2000:00:0502:12:00
28JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM4000:00:0402:13:37
29CIEPŁY Maciej 513Gostyń Easy TrailWROCŁAWM2000:00:0402:14:05
30ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM4000:00:1202:14:16
31JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM4000:00:1002:16:19
32LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3000:00:1702:16:28
33MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3000:00:0602:16:43
34BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4000:00:0702:16:43
35SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM4000:00:0902:16:57
36RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3000:00:0702:17:15
37NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3000:00:0802:17:26
38DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM4000:00:0802:19:29
39JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3000:00:0902:19:59
40CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3000:00:1602:20:05
41JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3000:00:2002:20:09
42GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4000:00:1702:21:37
43BIELECKI Robert 518KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAM5000:00:0702:21:56
44ZYCH Marcin 615ŻARYM4000:00:2702:22:57
45BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4000:00:0902:23:22
46ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4000:00:0502:23:26
47KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3000:00:0802:24:05
48PARCHANOWICZ Mariusz 594Bez GranicSTRZEGOMM6000:00:1702:24:18
49NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4000:00:0802:25:12
50PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4000:00:2502:26:41
51ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4000:00:1402:29:34
52ABULEWICZ Wojciech 695Trening Studio 17WROCŁAWM5000:00:0402:30:13
53CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3000:00:1302:30:19
54STACHOWIAK Łukasz 756PUSCZYKOWOM2000:00:0602:30:51
55SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3000:00:0602:31:18
56SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4000:00:1602:31:57
57PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3000:00:1302:32:13
58ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4000:00:1502:32:38
59BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3000:00:0802:32:43
60GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4000:00:0502:32:45
61GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3000:00:0902:33:25
62MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3000:00:1002:34:51
63SUCHOCKI Grzegorz 543NOWE MIASTECZKOM5000:00:2502:36:23
64PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:00:1502:36:33
65SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4000:00:2502:37:05
66SKOKOWSKI Jacek 534śRUNdunia SzczecinSZCZECINM5000:00:1302:37:50
67PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4000:00:1302:38:42
68MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3000:00:1202:39:10
69KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3000:00:1402:39:30
70RAPACZ Mariusz 643MPK-ŁódźSZCZAWINM5000:00:1102:39:49
71SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3000:00:1302:40:19
72BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4000:00:1202:40:20
73CHABKO Jacek 659WROCŁAWM5000:00:2102:40:43
74PODOLAK Olek 624WROCLAWM3000:00:2702:41:56
75SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3000:00:2502:41:58
76WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:2502:42:15
77MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3000:00:1102:42:45
78NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4000:00:0802:43:14
79STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1802:43:45
80BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4000:00:0002:43:52
81BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3000:00:1502:45:13
82CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4000:00:2302:46:01
83SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4000:00:0902:46:20
84MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3000:00:1202:46:31
85PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3000:00:0802:46:45
86KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3000:00:1302:46:55
87NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4000:00:0502:47:27
88PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3000:00:1702:47:30
89PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4000:00:1502:49:23
90SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4000:00:2402:49:25
91WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3000:00:1802:50:13
92KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3000:00:1602:51:02
93SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4000:00:2602:51:11
93JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3000:00:2202:51:13
95JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3000:00:1202:52:14
96LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4000:00:0502:54:38
97SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3000:00:1102:55:00
98DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4000:00:1802:55:04
99SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3000:00:1002:56:18
100KRAKOWIAK Wiesław 655KrakowiakTeamMOSINAM5000:00:0902:56:34
101SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4000:00:2202:57:24
102MATYJA Andrzej 708ŚREMM4000:00:2602:57:46
103KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3000:00:1002:57:50
104KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3000:00:1702:59:32
105SUWAJ Roman 570Renowacja antykówZIELONA GÓRAM6000:00:2203:01:43
106ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4000:00:2103:01:44
107OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4000:00:2503:01:47
108ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4000:00:2503:01:49
109STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3000:00:1203:06:12
110PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:00:1903:06:42
111DONAJ Adam 656KOŚCIANM4000:00:2903:08:07
112CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4000:00:1503:10:45
113JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:00:1003:10:47
114JANOWSKI Jerzy 563RONINPOZNAŃM6000:00:1003:12:55
115KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3000:00:1103:13:25
116KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3000:00:2203:13:41
117KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4000:00:1403:14:21
118PLUTA Tomasz 652SZCZECINM5000:00:1503:17:40
119HARASZCZUK Jerzy 616ZAŁOMM5000:00:1503:18:26
120HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3000:00:1403:18:29
121RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3000:00:2703:18:41
122PIETROWSKI Mariusz 529Ktośtaki biegająPOZNANM5000:00:2703:19:25
123JANOWSKI Adam 579legnicaLEGNICAM5000:00:0903:19:38
124RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3000:00:0403:20:10
125PEPLIŃSKI Piotr 535Łeba Mors PolandLĘBORKM5000:00:1803:20:32
126ZEMŁA Krzysztof 538MALINOWICEM5000:00:2503:21:54
127MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3000:00:3003:22:28
128SREBRO Michał 747POZNAŃM4000:00:2603:28:29
129FURMAN Michał 550KRAKÓWM3000:00:3203:32:40
130WLEKLIK Marek 704LESZNOM4000:00:2903:46:41
131SZYMAŃSKI Michał 763V-MOTORSWROCŁAWM2000:00:00
132KLAMUT Michał 765KARPACZM2000:00:02
133ZYCH Marcin 500WROCŁAWM3000:00:03
Znaleziono 133 wynik(ów)