PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKark_Przelecz
16.7km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LANGNER Radosław 762WROCŁAWM301M 300:00:0301:38:3902:33:13.8502:33:17.10 5:1711.4
2ZYCH Marcin 500WROCŁAWM302M 400:00:0302:49:32.7502:49:36.40+00:16:195:5010.3
3CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM303M 500:00:0401:46:5702:49:31.6502:49:36.60+00:16:195:5010.3
4NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM304M 800:00:0501:50:4102:54:00.6002:54:05.90+00:20:486:0010
5NOWAK Marcin 654MOSINAM305M 1000:00:0401:49:2002:55:32.5002:55:37.45+00:22:206:039.9
6ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM306M 1200:00:0301:53:3803:01:23.4503:01:26.80+00:28:096:159.6
7BIEGUS Jan 728WROCŁAWM307M 1400:00:0401:55:5903:07:34.9503:07:39.00+00:34:216:289.3
8KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM308M 1500:00:0402:01:2803:11:45.1003:11:49.35+00:38:326:369.1
9SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM309M 1800:00:0202:03:3303:16:08.2003:16:11.10+00:42:546:458.9
10MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3010M 1900:00:0502:01:1203:16:09.4003:16:14.40+00:42:576:458.9
11CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3011M 2100:00:0902:00:2103:17:55.4503:18:04.45+00:44:476:498.8
12BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3012M 2200:00:0602:03:4103:18:05.7003:18:11.95+00:44:546:498.8
13POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3013M 2400:00:0602:03:3003:19:29.0003:19:35.35+00:46:186:528.7
14MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3014M 2500:00:0502:04:4903:21:57.4503:22:02.60+00:48:456:578.6
15ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3015M 2600:00:0402:05:5803:26:34.9503:26:39.30+00:53:227:078.4
16FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3016M 2900:00:0502:11:5003:29:10.3503:29:16.00+00:55:587:128.3
17GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3017M 3300:00:2402:08:1203:32:45.0003:33:09.25+00:59:527:208.2
18MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3018M 3400:00:0602:16:4303:34:24.3003:34:31.05+01:01:137:238.1
19JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3019M 4000:00:2002:20:0903:39:19.3503:39:39.75+01:06:227:337.9
20NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3020M 4200:00:0802:17:2603:42:43.8503:42:52.15+01:09:357:407.8
21LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3021M 4500:00:1702:16:2803:44:27.1503:44:44.40+01:11:277:447.8
22CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3022M 4600:00:1602:20:0503:44:47.3003:45:03.40+01:11:467:457.7
23RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3023M 4700:00:0702:17:1503:45:31.8503:45:39.00+01:12:217:467.7
24JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3024M 4900:00:0902:19:5903:46:11.2003:46:20.95+01:13:037:477.7
25KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3025M 5400:00:0802:24:0503:50:56.5503:51:05.25+01:17:487:577.5
26BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3026M 5700:00:0802:32:4303:59:17.3503:59:26.25+01:26:098:157.3
27SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3027M 6100:00:0602:31:1804:01:22.2504:01:28.80+01:28:118:197.2
28CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3028M 6300:00:1302:30:1904:02:14.4504:02:28.10+01:29:118:217.2
29PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3029M 6400:00:1302:32:1304:04:09.8004:04:22.85+01:31:058:257.1
30GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3030M 6800:00:0902:33:2504:08:56.0004:09:05.75+01:35:488:357
31KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3031M 7100:00:1402:39:3004:09:50.8004:10:05.50+01:36:488:367
32MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3032M 7400:00:1202:39:1004:11:25.6004:11:38.45+01:38:218:406.9
33PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3033M 7500:00:1502:36:3304:13:27.0004:13:42.85+01:40:258:446.9
34SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3034M 7700:00:1302:40:1904:15:18.5004:15:32.10+01:42:158:486.8
35STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3035M 8100:00:1802:43:4504:18:54.9004:19:13.70+01:45:568:556.7
36PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3036M 8200:00:0802:46:4504:19:27.3004:19:35.45+01:46:188:566.7
37MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3037M 8300:00:1002:34:5104:21:13.1504:21:23.80+01:48:069:006.7
38MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3038M 8500:00:1102:42:4504:23:42.6004:23:54.55+01:50:379:056.6
39KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3039M 8600:00:1302:46:5504:23:42.6504:23:56.60+01:50:399:056.6
40SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3040M 9000:00:2502:41:5804:26:50.4504:27:15.70+01:53:589:126.5
41BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3041M 9100:00:1502:45:1304:27:42.0504:27:57.40+01:54:409:136.5
42PODOLAK Olek 624WROCLAWM3042M 9200:00:2702:41:5604:31:25.4504:31:52.75+01:58:359:216.4
43PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3043M 9600:00:1702:47:3004:35:57.0004:36:14.85+02:02:579:306.3
44KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3044M 9700:00:1602:51:0204:37:10.2004:37:26.70+02:04:099:336.3
45MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3045M 9800:00:1202:46:3104:37:37.1504:37:49.15+02:04:329:346.3
46WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3046M 10000:00:1802:50:1304:39:49.4504:40:08.30+02:06:519:386.2
47JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3047M 10200:00:1202:52:1404:41:42.7004:41:55.15+02:08:389:426.2
48SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3048M 10500:00:1002:56:1804:45:51.6504:46:02.10+02:12:459:516.1
49SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3049M 10800:00:1102:55:0004:46:20.8504:46:31.95+02:13:149:526.1
50JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3050M 11000:00:2202:51:1304:48:28.2004:48:50.75+02:15:339:566
51KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3051M 11500:00:1002:57:5004:55:37.8004:55:48.75+02:22:3110:115.9
52KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3052M 11600:00:1702:59:3204:56:58.7504:57:16.60+02:23:5910:145.9
53PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3053M 11900:00:1903:06:4204:59:17.5504:59:36.65+02:26:1910:195.8
54RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3054M 12300:00:2703:18:4105:14:49.4505:15:16.45+02:41:5910:515.5
55KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3055M 12400:00:2203:13:4105:20:18.4505:20:41.25+02:47:2411:025.4
56MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3056M 12600:00:3003:22:2805:23:33.7505:24:04.50+02:50:4711:095.4
57KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3057M 12800:00:1103:13:2505:25:03.3005:25:15.05+02:51:5711:125.4
58HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3058M 13000:00:1403:18:2905:26:58.3005:27:13.20+02:53:5611:165.3
59STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3059M 13300:00:1203:06:1205:29:06.1505:29:18.90+02:56:0111:205.3
60RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3060M 13500:00:0403:20:1005:33:51.2505:33:56.00+03:00:3811:305.2
61FURMAN Michał 550KRAKÓWM3061M 13800:00:3203:32:4005:52:21.7005:52:54.10+03:19:3712:094.9
Znaleziono 61 wynik(ów)