PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 16.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1LANGNER Radosław 762WROCŁAWM3000:00:0301:38:39
2CHODOROWSKI Krzysztof 505Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM3000:00:0401:46:57
3NOWAK Marcin 654MOSINAM3000:00:0401:49:20
4NAKIELSKI Jakub 722Karpacz SportJELENIA GÓRAM3000:00:0501:50:41
5ŁĄTKA Piotr 630OBORNIKI ŚLĄSKIEM3000:00:0301:53:38
6BIEGUS Jan 728WROCŁAWM3000:00:0401:55:59
7CIUPINSKI Przemyslaw 509Neon TeamWARSZAWAM3000:00:0902:00:21
8MÓJTA Grzegorz 677KOŁOM3000:00:0502:01:12
9KORCZYK Jakub 553czsem na asfalcieKOMOROWOM3000:00:0402:01:28
10POCIEJOWSKI Fryderyk 595WROCŁAWM3000:00:0602:03:30
11SALEJ Krzysztof 694Zielona GóraZIELONA GÓRAM3000:00:0202:03:33
12BATRANIEC Tomasz 628LEGNICAM3000:00:0602:03:41
13MIELNIK Michał 619Panicze / Roxellas TeamPOZNAŃM3000:00:0502:04:49
14ŁAŹNIEWSKI Dariusz 741WYSOKAM3000:00:0402:05:58
15GOŁĘBIOWSKI Tytus 521Ultra Falubaz / NGBZIELONA GÓRAM3000:00:2402:08:12
16FILUT Łukasz 631PluckyRebelsPOZNAŃM3000:00:0502:11:50
17LECH Michał 683ŚWIEBODZICEM3000:00:1702:16:28
18MATYŚKIEWICZ Mateusz 641JELENIA GÓRAM3000:00:0602:16:43
19RYBAK Łukasz 666Choćby skały srały :-)LUBINM3000:00:0702:17:15
20NIŻEWSKI Paweł 551Krakowiak TeamCZAPURYM3000:00:0802:17:26
21JAKUBCZAK Wojciech 542WARSZAWAM3000:00:0902:19:59
22CHRZĄSZCZ Damian 506LUBINM3000:00:1602:20:05
23JACKOWIAK Szymon 568Runner's PowerŚREMM3000:00:2002:20:09
24KWASIUK Wojciech 705POZNAŃM3000:00:0802:24:05
25CABAJ Paweł 717ŚRODA ŚLĄSKAM3000:00:1302:30:19
26SZCZEPAŃSKI Adam 752AlbatrosySZCZECINM3000:00:0602:31:18
27PALCZYŃSKI Krzysztof 536BOLESŁAWIECM3000:00:1302:32:13
28BOGDAŁ Adam 674MirumeeOPOLEM3000:00:0802:32:43
29GIEL Jarosław 636NOWY TOMYŚLM3000:00:0902:33:25
30MURGOSKI Zlatko 727NOWA BRZEŹNICAM3000:00:1002:34:51
31PRZYBYŁKA Mateusz 554MLKS KRAJNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3000:00:1502:36:33
32MUSZYNSKI Konrad 703GreatGratulaLESZNOM3000:00:1202:39:10
33KRAKOWSKI Michał 653JELENIA GÓRAM3000:00:1402:39:30
34SZCZECHOWIAK Przemysław 758GRONÓWKOM3000:00:1302:40:19
35PODOLAK Olek 624WROCLAWM3000:00:2702:41:56
36SAWICZ Piotrek 639WROCŁAWM3000:00:2502:41:58
37MIKOWSKI Łukasz 559Przebiegli MPPOZNAŃM3000:00:1102:42:45
38STRYCZEK Tomasz 592AktywnyWeekendBIELSKO-BIAŁAM3000:00:1802:43:45
39BĄCAL Marcin 730WARSZAWAM3000:00:1502:45:13
40MORAWSKI Ryszard 586WROCŁAWM3000:00:1202:46:31
41PISIŃSKI Dominik 558STRZYŻÓWM3000:00:0802:46:45
42KSIĄŻEK Marcin 739POZNAŃM3000:00:1302:46:55
43PIEKARZ Paweł 692WARSZAWAM3000:00:1702:47:30
44WAKOR Pawel 598WARSZAWAM3000:00:1802:50:13
45KOBLAŃSKI Tomasz 576GRUPA BIEGOWA – FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICAM3000:00:1602:51:02
46JURGIEL-ZYLA Przemyslaw 620WROCLAWM3000:00:2202:51:13
47JEDYNAK Michał 761ORWLWROCŁAWM3000:00:1202:52:14
48SZAROWAR Maciej 638CNSNOWA SÓLM3000:00:1102:55:00
49SZKURŁAT Adam 548LW Running TeamŁÓDŹM3000:00:1002:56:18
50KOTWICKI Tomasz 526Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3000:00:1002:57:50
51KUBICKI Piotr 684Dziki Zgon KościanKOŚCIANM3000:00:1702:59:32
52STAWIŃSKI Michał 710WROCŁAWM3000:00:1203:06:12
53PIOSIK Mirosław 707KGHM ZG RUNGŁOGÓWM3000:00:1903:06:42
54KOWALCZYK Dawid 589Fat & FuriousPODGÓRZYNM3000:00:1103:13:25
55KANIA Wiesław 607AktywnyWeekendŁODYGOWICEM3000:00:2203:13:41
56HARASZCZUK Krystian 611SZCZECINM3000:00:1403:18:29
57RYMON-LIPIŃSKI Robert 601Lubię ChruścikiPIŁAM3000:00:2703:18:41
58RĄCZKOWIAK Mateusz 673WROCŁAWM3000:00:0403:20:10
59MALKE Patryk 716NOWY TOMYŚLM3000:00:3003:22:28
60FURMAN Michał 550KRAKÓWM3000:00:3203:32:40
61ZYCH Marcin 500WROCŁAWM3000:00:03
Znaleziono 61 wynik(ów)