PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
284
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
10km
Droga pod Reglami
23km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BEDNAREK Adrian 1123MUAY RUNNING TEAM / ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM301M 100:00:022020-09-05 08:00:0800:28:0000:47:2301:55:0802:24:25.3502:24:27.40 4:5812,0
2MAREK Dariusz 1130MONK SANDALS TEAMKRAKÓWM302M 200:00:012020-09-05 08:00:0700:28:0600:47:5201:56:0802:27:44.5502:27:45.80+00:03:195:0511,8
3SOBAS Jacek 1119ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM303M 300:00:012020-09-05 08:00:0700:28:1400:47:5301:59:2702:32:21.4002:32:22.95+00:07:565:1511,4
4GREGUŁA Wojciech 1135CHOJNAM304M 500:00:232020-09-05 08:00:2900:33:1500:55:3702:16:4302:53:35.5502:53:59.10+00:29:105:5910,0
5HAJDUKIEWICZ Rafał 1060WIERZBICKI RUNNING PROJECTJORDANOWOM305M 800:01:502020-09-05 08:01:5600:31:4200:52:5602:20:2003:01:51.9003:03:42.55+00:37:266:169,6
6ŁĘŻNIAK Aleksander 1143MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM306M 1000:00:012020-09-05 08:00:0700:34:3100:58:2602:21:0203:05:34.9503:05:36.50+00:41:096:239,4
7PYZIK Krzysztof 1155VEGESLONIK / FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWINOUJŚCIEM307M 1100:00:042020-09-05 08:00:1000:34:3200:58:2202:26:3403:06:01.4003:06:05.45+00:41:366:249,4
8WINIARCZYK Krzysztof 941ŚWIEBODZICEM308M 1200:00:022020-09-05 08:00:0800:34:1900:58:0002:26:3803:06:03.2503:06:05.55+00:41:376:249,4
9MUZYK Przemysław 862BOGATYNIAM309M 1700:07:212020-09-05 08:07:2700:37:1301:02:3102:33:2903:19:32.7503:26:54.00+00:55:076:528,7
10BARTKOWIAK Michał 835POZNAŃM3010M 2000:39:462020-09-05 08:39:5200:40:2301:05:4302:38:5603:21:08.4004:00:54.65+00:56:436:568,7
11BOSAKIEWICZ Tomasz 1077OLAWSPRUSICEM3011M 2200:10:032020-09-05 08:10:0900:39:0401:04:5802:38:2903:24:19.8503:34:23.65+00:59:547:028,5
12STASIW Przemysław 844ULTRA TRAIL FANATICŻYRARDÓWM3012M 2300:02:532020-09-05 08:02:5900:36:5501:01:2802:35:5703:25:06.0503:27:59.70+01:00:407:048,5
13WIERZBICKI Krzysztof 1062WIERZBICKI RUNNING PROJECTPOZNAŃM3013M 2400:01:572020-09-05 08:02:0300:35:4801:00:0602:43:3903:25:41.4003:27:38.65+01:01:167:058,5
14GOŁĘBIOWSKI Tytus 814ULTRA FALUBAZ / NGBZIELONA GÓRAM3014M 2600:21:582020-09-05 08:22:0400:36:5201:01:2502:48:1203:30:15.9503:52:13.95+01:05:507:158,3
15ŁĄTKA Piotr 815OBORNIKI ŚLĄSKIEM3015M 2700:13:212020-09-05 08:13:2700:36:1801:01:2202:44:5503:32:48.1003:46:09.30+01:08:227:208,2
16WALIGÓRA Mateusz 948WROCŁAWM3016M 3300:49:102020-09-05 08:49:1600:35:5801:01:0802:42:4603:39:33.5004:28:43.70+01:15:087:347,9
17WOŹNIAK Przemysław 897DNISW MONLEGIONOWOM3017M 4400:08:532020-09-05 08:08:5900:41:5201:08:0302:55:5703:50:17.0503:59:10.10+01:25:517:567,6
18CZAPLIŃSKI Jacek 868TAGER SPORTKOSZALINM3018M 4800:38:452020-09-05 08:38:5100:42:0501:09:5602:59:5703:52:33.0504:31:18.50+01:28:078:017,5
19GWÓŹDŹ Damian 1081ZIELONA GÓRAM3019M 4900:21:542020-09-05 08:22:0000:38:0901:04:5602:58:3303:52:46.1004:14:40.40+01:28:208:017,5
20ŻYLAK Adrian 1112ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3020M 5000:10:332020-09-05 08:10:3900:42:0701:11:0903:02:5203:54:22.2504:04:55.90+01:29:568:047,4
21ŚNIERZYŃSKI Robert 1140SADKÓWM3021M 5200:23:302020-09-05 08:23:3600:44:5601:15:1703:03:4203:54:32.3504:18:03.30+01:30:078:057,4
22SUSKI Bartlomiej 873KRAKOWM3022M 5400:08:592020-09-05 08:09:0500:40:4501:08:2302:59:0803:55:56.5504:04:56.20+01:31:318:087,4
23JAKUBCZAK Wojciech 808PASZCZAKIWARSZAWAM3023M 5700:24:262020-09-05 08:24:3200:44:1701:12:0403:11:0303:58:17.1004:22:43.20+01:33:518:137,3
24SAWICZ Piotrek 911WROCŁAWM3024M 5900:13:062020-09-05 08:13:1200:43:5001:14:0003:05:4803:58:26.5504:11:33.00+01:34:018:137,3
25SKOCZYLAS Mateusz 1110WROCŁAWM3025M 6300:09:492020-09-05 08:09:5500:42:1901:13:1003:10:4004:06:34.1004:16:23.45+01:42:088:307,1
26ZYWERT Mateusz 953ROKITNICAM3026M 6600:24:442020-09-05 08:24:5000:43:5501:14:0103:05:1504:08:35.5504:33:19.95+01:44:108:347,0
27CABAJ Paweł 834ŚRODA ŚLĄSKAM3027M 6700:22:502020-09-05 08:22:5600:42:3501:12:4203:09:5804:08:46.3004:31:36.65+01:44:208:347,0
28PALCZYŃSKI Krzysztof 816BOLESŁAWIECM3028M 7300:19:032020-09-05 08:19:0900:43:5101:13:3003:14:4704:11:43.0504:30:47.00+01:47:178:406,9
29KĘDZIA Tomasz 809KOSYNIERZY WROCŁAWWROCŁAWM3029M 7500:02:162020-09-05 08:02:2200:39:1701:08:5803:13:4404:12:37.0504:14:53.45+01:48:118:426,9
30OSICA Łukasz 1032ŚWIĘTOCHŁOWICEM3030M 7900:27:342020-09-05 08:27:4000:47:1201:16:4303:18:2304:15:16.1004:42:50.90+01:50:508:486,8
31KWASIUK Wojciech 1000PODGORZYNM3031M 8000:49:252020-09-05 08:49:3100:47:1201:20:2203:18:2404:15:36.8005:05:02.60+01:51:118:486,8
32STASIAK Piotr 1128WARSZAWAM3032M 8800:08:062020-09-05 08:08:1200:46:3501:17:3703:20:5704:20:01.5004:28:07.85+01:55:368:576,7
33KARWETA Marek 963FUJITSU RUNNING TEAMKATOWICEM3033M 9100:23:122020-09-05 08:23:1800:45:0001:17:0503:22:5104:22:44.0504:45:56.70+01:58:189:036,6
34GIEL Jarosław 1049NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLM3034M 9400:58:502020-09-05 08:58:5600:44:3901:12:2203:20:4904:23:36.7005:22:27.50+01:59:119:056,6
35STELMACH Mariusz 1104SZCZECINM3035M 9900:43:562020-09-05 08:44:0200:43:2401:11:3403:32:5704:28:39.1005:12:35.75+02:04:139:156,5
36MICHALAK Adrian 1108GDYNIAM3036M 10200:28:272020-09-05 08:28:3300:49:1701:20:4803:28:1604:29:44.9504:58:12.80+02:05:199:186,5
37BOROWSKI Radosław 1121MLKS KRAJNA SĘPÓLNOBYDGOSZCZM3037M 10500:24:012020-09-05 08:24:0700:48:5701:22:5803:35:3004:33:07.2504:57:08.50+02:08:419:256,4
38NAPOLSKI Bartosz 1100GDYNIM3038M 10600:28:012020-09-05 08:28:0700:49:4301:21:2303:30:0604:33:42.6505:01:43.65+02:09:179:266,4
39BRUKWICKI Michał 951DZIKIE DZIKI Z KOSTARYKIPOZNAŃM3039M 10800:05:282020-09-05 08:05:3400:44:0301:14:0603:21:3104:36:14.9504:41:43.55+02:11:499:316,3
40MORAWSKI Wojciech 1124WROCŁAWM3040M 11300:09:172020-09-05 08:09:2300:50:0901:24:1303:35:0004:41:17.8004:50:35.20+02:16:529:426,2
41STRZAŁKA Grzegorz 1074WARSZAWAM3041M 11400:05:182020-09-05 08:05:2400:45:4301:19:4903:31:2404:41:58.5504:47:17.35+02:17:339:436,2
42BEM Cyprian 1083ŚWIEBODZINM3042M 11600:06:492020-09-05 08:06:5500:47:2801:17:3403:38:2104:44:16.2004:51:06.10+02:19:509:486,1
43PIOTROWIAK Tomasz 966PARKRUN SKIERNIEWICESKIERNIEWICEM3043M 11800:00:402020-09-05 08:00:4600:50:0401:24:2603:41:3904:47:12.8504:47:53.50+02:22:479:546,1
44PERUN Włodzimierz 940RUSYNLEMKOLUBINM3044M 12000:25:282020-09-05 08:25:3400:51:0101:26:3203:46:1504:49:02.2005:14:30.80+02:24:369:586,0
45BIS Marcin 1107GORZÓW WLKP.M3045M 12700:11:212020-09-05 08:11:2700:47:2701:21:0803:47:5004:56:32.3505:07:53.70+02:32:0710:135,9
46WOJCIECHOWSKI Piotr 928WARSZAWAM3046M 12900:17:222020-09-05 08:17:2800:50:4601:25:2903:53:5104:57:19.5505:14:42.30+02:32:5410:155,9
47RYŚNIK Błażej 999WROCŁAWM3047M 13500:49:292020-09-05 08:49:3500:47:0901:20:1803:46:1404:59:42.0505:49:11.20+02:35:1610:205,8
48LUTOMSKI Przemysław 1114POZNAŃM3048M 13700:12:542020-09-05 08:13:0000:43:2101:13:3403:35:2705:01:45.7505:14:40.25+02:37:2010:245,8
49CHYSKI Grzegorz 1105SZPROTAWAM3049M 14100:15:192020-09-05 08:15:2500:48:5001:21:2103:59:5905:10:24.9505:25:44.10+02:45:5910:425,6
50PRZYBYŁKA Mateusz Leonard 837MLKS KRAINASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3050M 14300:24:052020-09-05 08:24:1100:48:5801:22:5904:00:1605:13:13.3005:37:18.45+02:48:4710:485,6
51KALEŃSKI-JAŚKIEWICZ Łukasz 1028WARSZAWAM3051M 14400:17:262020-09-05 08:17:3200:50:2001:23:3903:58:3005:13:17.2005:30:44.05+02:48:5110:485,6
52KWIECIŃSKI Łukasz 985WARSZAWAM3052M 14800:06:592020-09-05 08:07:0500:50:0501:26:0904:04:1605:15:56.7505:22:56.10+02:51:3110:535,5
53RĄCZKOWIAK Mateusz 821MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM3053M 15200:15:462020-09-05 08:15:5200:48:1001:22:5404:05:3105:20:39.1505:36:25.15+02:56:1311:035,4
54ANTKOWIAK Michał 1167MUROWANA GOŚLINAM3054M 15700:09:402020-09-05 08:09:4600:54:0001:33:2404:11:5805:30:23.0005:40:03.25+03:05:5711:235,3
55JANKOWSKI Gracjan 986WARSZAWAM3055M 15900:15:372020-09-05 08:15:4300:47:3601:23:0604:06:0705:30:32.3505:46:10.30+03:06:0711:235,3
56RABENDA Paweł 820WARSZAWAM3056M 16100:17:222020-09-05 08:17:2800:50:4601:26:1804:17:2705:31:29.6005:48:52.55+03:07:0411:255,2
57NOWICKI Bartłomiej 1093BOOTCAMPKATOWICEM3057M 16300:43:112020-09-05 08:43:1700:53:3801:30:1004:13:3905:36:14.5506:19:26.40+03:11:4911:355,2
58KOZŁOWSKI Piotr 1088SYCÓWM3058M 16700:18:212020-09-05 08:18:2700:56:4301:37:0404:24:2305:48:24.9506:06:46.70+03:23:5912:005,0
59KNĄBER Piotr 960WARSZAWAM3059M 17300:16:542020-09-05 08:17:0000:58:3401:36:4904:43:3505:58:32.7006:15:27.05+03:34:0712:214,9
60JAREMEK Wojtek 991ZAMOŚĆM3060M 17800:18:282020-09-05 08:18:3401:00:4901:44:2504:39:2206:07:36.8506:26:05.45+03:43:1112:404,7
61SIARA Marcin 924WITKOWO BIEGAWITKOWOM3061M 18000:03:552020-09-05 08:04:0100:59:4601:44:0305:00:4006:22:07.0506:26:02.85+03:57:4113:104,6
62MALKE Patryk 909NOWY TOMYŚLM3062M 18100:04:312020-09-05 08:04:3700:57:0201:37:4604:50:1706:26:40.2006:31:11.20+04:02:1413:204,5
63RENCZMIŃ Piotr 946GLINICAM3063M 18200:24:562020-09-05 08:25:0201:05:5701:52:3005:05:0206:28:05.8506:53:02.70+04:03:4013:224,5
64RUDZIEWICZ Michał 927SZCZECINM3064M 18400:06:312020-09-05 08:06:3700:54:4601:33:1805:03:1206:34:18.0006:40:49.55+04:09:5213:354,4
65HARASZCZUK Krystian 849SZCZECINM3065M 18500:06:232020-09-05 08:06:2901:04:5601:45:2705:03:4006:34:27.0006:40:50.15+04:10:0113:364,4
66HARASZCZUK Joanna 852SZCZECINM3066M 18600:06:172020-09-05 08:06:2301:04:5901:43:5805:03:4406:34:32.6506:40:50.50+04:10:0713:364,4
67GIERAŁTOWSKI Bartłomiej 1054SZCZECINM3067M 18700:05:572020-09-05 08:06:0300:55:2001:33:5005:04:0406:34:56.1006:40:53.75+04:10:3013:374,4
Znaleziono 67 wynik(ów)