PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKark_Przelecz
16.7km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM401M 700:00:0401:51:4002:53:42.7002:53:46.95 5:5910
2WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM402M 1700:00:0302:04:5903:14:07.8003:14:10.90+00:20:236:419
3BROK Jacek 702PLEWISKAM403M 2800:00:1002:10:3903:28:59.6503:29:10.00+00:35:237:128.3
4WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM404M 3000:00:0402:06:0503:29:43.9003:29:48.45+00:36:017:138.3
5JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM405M 3200:00:0402:13:3703:31:32.0003:31:36.50+00:37:497:178.2
6JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM406M 3600:00:1002:16:1903:36:07.5503:36:18.00+00:42:317:278.1
7SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM407M 3700:00:0902:16:5703:37:35.7503:37:44.75+00:43:577:308
8DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM408M 4100:00:0802:19:2903:42:00.1503:42:08.45+00:48:217:397.8
9ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM409M 4300:00:1202:14:1603:43:15.4503:43:28.30+00:49:417:417.8
10ZYCH Marcin 615ŻARYM4010M 4800:00:2702:22:5703:45:17.0503:45:44.75+00:51:577:467.7
11BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4011M 5000:00:0702:16:4303:47:14.4503:47:21.60+00:53:347:507.7
12GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4012M 5100:00:1702:21:3703:47:04.2003:47:21.90+00:53:347:497.7
13BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4013M 5200:00:0902:23:2203:47:36.7003:47:46.05+00:53:597:507.6
14ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4014M 5300:00:0502:23:2603:47:49.2503:47:55.15+00:54:087:517.6
15NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4015M 5500:00:0802:25:1203:54:38.7503:54:47.00+01:01:008:057.4
16ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4016M 5800:00:1502:32:3803:59:11.0003:59:26.70+01:05:398:147.3
17PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4017M 6200:00:2502:26:4104:01:09.3004:01:34.95+01:07:488:187.2
18GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4018M 6500:00:0502:32:4504:05:49.0004:05:54.05+01:12:078:287.1
19PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4019M 6600:00:1302:38:4204:05:42.7504:05:56.05+01:12:098:287.1
20NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4020M 7000:00:0802:43:1404:09:19.0004:09:27.85+01:15:408:357
21SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4021M 7200:00:1602:31:5704:10:17.2004:10:33.20+01:16:468:377
22ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4022M 7300:00:1402:29:3404:11:18.4504:11:32.65+01:17:458:396.9
23SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4023M 7600:00:2502:37:0504:13:58.2504:14:24.15+01:20:378:456.9
24WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4024M 7800:00:2502:42:1504:15:41.5504:16:07.45+01:22:208:496.8
25BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4025M 7900:00:1202:40:2004:16:08.1504:16:21.00+01:22:348:496.8
26PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4026M 8800:00:1502:49:2304:24:26.8004:24:42.60+01:30:559:076.6
27LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4027M 8900:00:0502:54:3804:25:17.4004:25:22.40+01:31:359:086.6
28CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4028M 9300:00:2302:46:0104:34:01.1004:34:24.20+01:40:379:266.3
29ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4029M 9400:00:2103:01:4404:34:09.0504:34:30.75+01:40:439:276.3
30MATYJA Andrzej 708ŚREMM4030M 9500:00:2602:57:4604:34:30.4504:34:56.85+01:41:099:276.3
31NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4031M 9900:00:0502:47:2704:38:52.9504:38:58.90+01:45:119:376.2
32BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4032M 10100:00:0002:43:5204:40:15.6004:40:15.60+01:46:289:396.2
33SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4033M 10300:00:2402:49:2504:41:55.3004:42:19.75+01:48:329:436.2
34SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4034M 10400:00:0902:46:2004:43:42.0004:43:51.65+01:50:049:466.1
35OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4035M 10600:00:2503:01:4704:45:52.1504:46:17.55+01:52:309:516.1
36ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4036M 10700:00:2503:01:4904:45:54.7004:46:19.85+01:52:329:516.1
37SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4037M 10900:00:2602:51:1104:48:24.6504:48:50.75+01:55:039:566
38DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4038M 11100:00:1802:55:0404:49:58.0504:50:16.60+01:56:299:596
39DONAJ Adam 656KOŚCIANM4039M 11200:00:2903:08:0704:50:06.4004:50:36.15+01:56:4910:006
40SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4040M 11700:00:2202:57:2404:57:59.2004:58:21.20+02:04:3410:165.8
41JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4041M 11800:00:1003:10:4704:58:28.2504:58:38.75+02:04:5110:175.8
42CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4042M 12500:00:1503:10:4505:20:45.0505:21:00.25+02:27:1311:035.4
43KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4043M 13700:00:1403:14:2105:42:41.0505:42:55.55+02:49:0811:495.1
44SREBRO Michał 747POZNAŃM4044M 13900:00:2603:28:2906:11:51.9006:12:18.75+03:18:3112:494.7
45WLEKLIK Marek 704LESZNOM4045M 14000:00:2903:46:4106:28:26.2006:28:55.30+03:35:0813:234.5
Znaleziono 45 wynik(ów)