PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2019-07-13
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
242
Na trasie:
2
Pełne wyniki dla 16.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKark_Przelecz
16.7km
   
1JAMROZIK Zbigniew 667KOŁOM4000:00:0401:51:40
2WOJCIECHOWSKI Wojciech 525wolny strzelecGLIWICEM4000:00:0302:04:59
3WŁODARCZYK Jarosław 646JELENIA GÓRAM4000:00:0402:06:05
4BROK Jacek 702PLEWISKAM4000:00:1002:10:39
5JEKOT Marcin 749BIELSKO-BIALAM4000:00:0402:13:37
6ZBOROWSKI Tomasz 732SUŁKOWICEM4000:00:1202:14:16
7JAKUBCZAK Konrad 514Debeściak ARWARSZAWAM4000:00:1002:16:19
8BRONCZAK Tomasz 676Airbit ClubZBĄSZYŃM4000:00:0702:16:43
9SZARAPANOWSKI Damian 754NOWA WIOSKAM4000:00:0902:16:57
10DZIUBA Emilian 622MIKOŁÓWM4000:00:0802:19:29
11GÓRAWSKI Tomasz 609Izabelin na StartPIASTÓWM4000:00:1702:21:37
12ZYCH Marcin 615ŻARYM4000:00:2702:22:57
13BARCZAK Robert 642R-Team RydzynaRYDZYNAM4000:00:0902:23:22
14ROSŁOŃ Marcin 766Kingrunner UltraWARSZAWAM4000:00:0502:23:26
15NOWIK Kamil 719ŚWIEBODZINM4000:00:0802:25:12
16PONIEWIERKA Remigiusz 664Dragon 10IŁOWAM4000:00:2502:26:41
17ZAJĄC Radosław 771ŻORYM4000:00:1402:29:34
18SZCZEPANSKI Piotr 769Kingrunner UltraJÓZEFÓWM4000:00:1602:31:57
19ROSIAK Piotr 632BOLESŁAWIECM4000:00:1502:32:38
20GÓRSKI Mikołaj 557JELENIA GÓRAM4000:00:0502:32:45
21SKORNIA Paweł 709CzempińCZEMPIŃM4000:00:2502:37:05
22PIETRUCHA Maciej 661Karkonosz Running TeamOBORNIKIM4000:00:1302:38:42
23BARTOSZ Mariusz 760LESZNOM4000:00:1202:40:20
24WOJDA Dariusz 533Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:2502:42:15
25NOWORYTA Radosław 689Ultra Diabły Team LubrzaLUBRZAM4000:00:0802:43:14
26BILIŃSKI Rafał 608SZPROTAWAM4000:00:0002:43:52
27CHOJNOWSKI Andrzej 626WARSZAWAM4000:00:2302:46:01
28SERAFIN Dariusz 657KP PSP JaworJAWORM4000:00:0902:46:20
29NAMYŚLAK Radosław 772Koło BiegaM4000:00:0502:47:27
30PIDANTY Grzegorz 697STRZEGOMM4000:00:1502:49:23
31SZAWŁOWSKI Łukasz 532LWÓWEK ŚLĄSKIM4000:00:2402:49:25
32SROKA Sebastian 637Promilscy WrocławWROCLAWM4000:00:2602:51:11
33LEWANDOWSKI Leszek 508Powstańcy z kanapyBRZEZINAM4000:00:0502:54:38
34DERESZEWSKI Piotr 735WARSZAWAM4000:00:1802:55:04
35SOBOLEWSKI Jarosław 571ZIELONKAM4000:00:2202:57:24
36MATYJA Andrzej 708ŚREMM4000:00:2602:57:46
37ZIMNIEWICZ Jacek 510SZCZYTNIKIM4000:00:2103:01:44
38OKUŁA Zbigniew 519POZNAŃM4000:00:2503:01:47
39ŁAWNICZAK Adam 578POZNAŃM4000:00:2503:01:49
40DONAJ Adam 656KOŚCIANM4000:00:2903:08:07
41CZUCHWICKI Marek 723WROCŁAWM4000:00:1503:10:45
42JAROSZEWICZ Grzegorz 668KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4000:00:1003:10:47
43KRÓLIKOWSKI Paweł 745CstM4000:00:1403:14:21
44SREBRO Michał 747POZNAŃM4000:00:2603:28:29
45WLEKLIK Marek 704LESZNOM4000:00:2903:46:41
Znaleziono 45 wynik(ów)