PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
284
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
10km
Droga pod Reglami
23km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JANKOWSKI Grzegorz 972KGHM ZG RUNJACZÓWM401M 400:00:022020-09-05 08:00:0800:32:3000:54:2102:15:4302:53:08.1502:53:10.75 5:5810,1
2PISAREK Maciej 1101ŁOZINAM402M 700:00:032020-09-05 08:00:0900:34:0500:58:0502:19:5002:55:42.6002:55:45.75+00:02:346:039,9
3MIKOŁAJCZYK Robert 1001DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWŻYRARDÓWM403M 1900:02:482020-09-05 08:02:5400:36:3301:01:0902:36:2003:21:02.7503:23:51.20+00:27:546:558,7
4KOTLAREK Dawid 1092VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAM404M 2100:13:372020-09-05 08:13:4300:36:2501:02:1102:39:3203:22:44.4503:36:22.25+00:29:366:598,6
5OLSZEWSKI Tomek 884MOSINAM405M 2900:11:492020-09-05 08:11:5500:42:5701:10:4502:45:4303:34:14.9003:46:04.50+00:41:067:238,1
6ŚWIERK Seweryn 935DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM406M 3000:02:382020-09-05 08:02:4400:41:5701:09:0702:49:5203:35:53.5503:38:32.40+00:42:457:268,1
7NIŻEWSKI Paweł 825KRAKOWIAK TEAMCZAPURYM407M 3200:04:142020-09-05 08:04:2000:40:1601:07:0802:53:0403:37:11.9003:41:26.65+00:44:037:298,0
8SZARAPANOWSKI Damian 1053ULTRA DIABŁY TEAMNOWA WIOSKAM408M 3400:06:122020-09-05 08:06:1800:41:1701:09:3502:56:4303:41:12.6503:47:25.55+00:48:047:377,9
9ŚWIERK Przemysław 925ULTRA DIABŁY TEAMŚWIEBODZINM409M 3500:06:082020-09-05 08:06:1400:36:1201:01:2702:44:5503:41:17.8503:47:26.00+00:48:097:377,9
10WARCZEWSKI Tomasz 847TOMILESZNOM4010M 3600:08:552020-09-05 08:09:0100:37:4801:02:5502:47:1303:41:28.5503:50:24.20+00:48:207:387,9
11NOWORYTA Radosław 804ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAM4011M 3700:04:512020-09-05 08:04:5700:39:5801:07:2302:51:4603:42:34.0003:47:25.80+00:49:257:407,8
12KRZYSZTOFIK Piotr 1038MALINM4012M 3800:52:272020-09-05 08:52:3300:44:1201:13:1302:57:2603:45:58.9504:38:26.60+00:52:507:477,7
13PURCZYŃSKI Grzegorz 1132ZIELONA GÓRAM4013M 3900:21:342020-09-05 08:21:4000:39:3401:06:5602:55:0203:47:40.2004:09:15.10+00:54:327:517,6
14DENYSIUK Marek 978WROCŁAWM4014M 4000:21:402020-09-05 08:21:4600:41:0701:07:3103:03:2003:47:43.7004:09:23.75+00:54:357:517,6
15KŁÓSEK Tomasz 1145WARSZAWAM4015M 4300:03:362020-09-05 08:03:4200:45:0701:10:4703:02:1403:48:28.0503:52:04.65+00:55:197:527,6
16MEYER Marcin 824LEGIA RUN CLUBWARSZAWAM4016M 5100:02:432020-09-05 08:02:4900:40:3301:08:1103:01:1703:54:27.1003:57:10.85+01:01:188:057,4
17HADAM Michał 1087KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM4017M 5300:03:202020-09-05 08:03:2600:42:5301:11:1603:05:2603:54:35.0003:57:55.95+01:01:268:057,4
18VISENTIN Eric 1036NOAWROCŁAW, POLSKAM4018M 5500:21:152020-09-05 08:21:2100:41:1001:09:2603:04:2503:56:34.6004:17:50.10+01:03:268:097,4
19WASILEWSKI Michał 981ZALASEWOM4019M 5600:14:462020-09-05 08:14:5200:42:2601:11:0503:05:2403:57:55.2504:12:42.00+01:04:478:127,3
20JADWIŃSKI Wojciech 1090KS KANAŁEKWARSZAWAM4020M 5800:05:522020-09-05 08:05:5800:44:5701:13:4703:08:3203:58:20.3504:04:12.80+01:05:128:137,3
21BARCZAK Robert 843R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4021M 6100:23:532020-09-05 08:23:5900:43:1701:10:5703:12:2404:03:48.5504:27:42.15+01:10:408:247,1
22STAŃCZYK Krzysztof 836TEAM PLUTEKSWARZĘDZM4022M 6400:00:342020-09-05 08:00:4000:40:5601:09:5203:10:2904:06:58.9504:07:33.30+01:13:508:317,0
23STANISŁAWEK Tomasz 944ZIELONA GÓRAM4023M 6500:15:492020-09-05 08:15:5500:42:5301:14:3103:11:5904:08:30.3504:24:20.15+01:15:228:347,0
24GĄTKIEWICZ Paweł 1122ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM4024M 6800:04:272020-09-05 08:04:3300:45:0601:14:2003:04:4004:09:04.7504:13:31.95+01:15:568:357,0
25NOWIK Kamil 890ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAŚWIEBODZINM4025M 7000:04:462020-09-05 08:04:5200:43:2801:12:5203:12:5704:10:43.4504:15:29.85+01:17:358:386,9
26GAWIN Rafał 1151KOŚCIERZYNAM4026M 7100:11:432020-09-05 08:11:4900:41:5801:10:4503:15:2704:10:50.2004:22:33.65+01:17:428:386,9
27STELMACH Piotr 1147STELMACH TEAMWROCŁAWM4027M 7600:58:042020-09-05 08:58:1000:43:0301:13:0603:15:5104:12:54.2005:10:58.65+01:19:468:436,9
28ŁUKACKI Daniel 1024DOMASZCZYNM4028M 7800:08:222020-09-05 08:08:2800:44:2101:15:4903:22:4704:14:50.6504:23:13.00+01:21:428:476,8
29PAWIŃSKI Artur 954ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4029M 8100:10:472020-09-05 08:10:5300:44:4901:16:1403:20:0804:16:23.1504:27:10.85+01:23:158:506,8
30ŁUCZAK Maciej 1071MROWINOM4030M 8300:22:352020-09-05 08:22:4100:42:4001:13:2203:03:1204:17:03.1504:39:38.85+01:23:558:516,8
31KURCZEK Tomasz 1094GLIWICEM4031M 8400:42:422020-09-05 08:42:4800:43:1101:13:4103:15:4404:17:35.9505:00:18.35+01:24:278:526,8
32ZYGNER Sławomir 846R-TEAM RYDZYNARYDZYNAM4032M 8500:23:362020-09-05 08:23:4200:46:3001:17:4703:19:2904:17:54.6504:41:31.05+01:24:468:536,7
33PIOTROWSKI Kamil 841WROCŁAWM4033M 8600:49:542020-09-05 08:50:0000:38:5701:05:3103:20:2404:18:37.7005:08:31.95+01:25:298:556,7
34GÓRSKI Mikołaj 811JELENIA GÓRAM4034M 8700:20:512020-09-05 08:20:5700:45:5201:18:3103:18:4404:18:41.6504:39:33.10+01:25:338:556,7
35SOJKA Przemek 968ORANGE POLSKAWROCŁAWM4035M 9000:10:092020-09-05 08:10:1500:47:3301:18:4103:24:1004:21:40.2004:31:49.45+01:28:329:016,6
36ROLIŃSKI Radosław 971OLEŚNICAM4036M 9200:09:082020-09-05 08:09:1400:48:4201:22:1103:26:3704:23:10.8004:32:19.75+01:30:029:046,6
37KRUTULSKI Michał 1079KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYZIELONA GÓRAM4037M 9300:48:562020-09-05 08:49:0200:49:0701:21:0503:25:3804:23:36.2505:12:32.70+01:30:289:056,6
38KAMIŃSKI Arkadiusz 10611ON1 RUNNING TEAMŁÓDŹM4038M 9500:05:402020-09-05 08:05:4600:41:5001:10:0803:25:0904:26:20.9504:32:01.60+01:33:129:116,5
39MIKLER Marcin 1075PRUDNIKM4039M 9600:03:042020-09-05 08:03:1000:46:2801:21:0903:29:2904:27:19.4004:30:24.10+01:34:119:136,5
40MARCINKIEWICZ Marek 997PIECHOWICEM4040M 9700:07:042020-09-05 08:07:1000:45:5501:16:5303:29:4204:27:56.0504:35:00.75+01:34:479:146,5
41GRZYBEK Tomasz 1078KLUB GÓRSKI ŚWISTAK BIAŁYDROSZKÓWM4041M 10100:49:012020-09-05 08:49:0700:49:0301:21:0303:27:4804:29:44.8505:18:46.80+01:36:369:186,5
42MATCZAK Jacek 988BOLESŁAWIECM4042M 10300:16:432020-09-05 08:16:4900:47:1801:17:4703:26:2104:30:04.6004:46:48.05+01:36:569:186,4
43DECHNIK Łukasz 1021WROCŁAWM4043M 10400:08:192020-09-05 08:08:2500:44:2501:15:5303:22:5104:30:22.3504:38:41.90+01:37:149:196,4
44PIEKARSKI Andrzej 904GRODZISK MAZOWIECKIM4044M 11000:12:272020-09-05 08:12:3300:48:3801:23:5603:39:0904:38:26.7004:50:54.60+01:45:189:366,2
45JAKUBOWSKI Rafał 871R-TEAM RYDZYNAGOSTYŃM4045M 11100:23:272020-09-05 08:23:3300:48:3401:21:1003:39:3504:40:09.9005:03:37.25+01:47:019:396,2
46SITEK Piotr 899GORZÓW WLKP.M4046M 11700:07:382020-09-05 08:07:4400:46:4401:18:0703:38:5304:45:40.1004:53:18.60+01:52:319:516,1
47ŁEBEK Tomasz 818RADWANICEM4047M 12100:49:352020-09-05 08:49:4100:48:4701:20:1403:41:2104:51:19.3005:40:54.85+01:58:1110:026,0
48DERBICH Mariusz 1097KOWALEWKOWALEWM4048M 12200:26:242020-09-05 08:26:3000:48:0701:21:2603:38:2504:51:39.0005:18:03.10+01:58:3010:036,0
49RYBIEC Marek 1056PODWÓJNE WYZWANIEJÓZEFOSŁAWM4049M 12300:33:232020-09-05 08:33:2900:50:2401:22:5703:46:2704:52:58.5005:26:21.75+01:59:5010:065,9
50SIWIASZCZYK Tomasz 11031975POZNAŃM4050M 12400:11:042020-09-05 08:11:1000:47:1801:20:2903:49:1004:53:18.2005:04:23.15+02:00:1010:065,9
51WREMBEL Przemysław 866NOWA WIEŚM4051M 12600:16:042020-09-05 08:16:1000:47:2301:21:5403:40:5404:55:45.3505:11:49.90+02:02:3710:115,9
52GÓRSKI Mariusz 892JELENIA GÓRAM4052M 13200:30:052020-09-05 08:30:1100:53:3301:29:1403:50:2504:57:43.0505:27:48.70+02:04:3410:155,8
53FUŁAWKA Tomasz 932NOCNE WILKI JAWORJAWORM4053M 13300:03:162020-09-05 08:03:2200:47:5001:21:4403:54:3004:58:54.1005:02:10.55+02:05:4510:185,8
54GWIZDAŁA Daniel 1030WROCŁAWM4054M 13401:01:522020-09-05 09:01:5800:50:5501:25:3003:56:0104:59:28.1006:01:20.35+02:06:1910:195,8
55MIKUTANIEC Sebastian 1035WARSZAWAM4055M 13600:31:302020-09-05 08:31:3600:56:2701:36:2803:57:1005:00:35.9005:32:06.20+02:07:2710:215,8
56WÓDKIEWICZ Maciej 1069WLKP MOUNTAINS ULTRA RUNNERSTULCEM4056M 13800:13:142020-09-05 08:13:2000:48:3401:23:0503:53:3305:02:11.0505:15:25.75+02:09:0210:255,8
57KUBICKI Mariusz 996KLUCZBORKM4057M 13900:07:292020-09-05 08:07:3500:50:0101:24:4803:52:4905:02:20.8005:09:50.55+02:09:1210:255,8
58STARCZEWSKI Krzysztof 931ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASWIEBODZINM4058M 14000:05:242020-09-05 08:05:3000:48:1001:21:5204:00:3705:04:47.8005:10:12.10+02:11:3910:305,7
59RAJTAR Robert 869GUARDIANGORZÓW WLKPM4059M 14200:00:0001:02:0301:38:5604:04:5005:13:04.6005:13:04.60+02:19:5610:475,6
60KUMOSZ Mirosław 992BOLESŁAWIECM4060M 14600:16:172020-09-05 08:16:2300:50:5601:27:5604:04:2105:14:10.5505:30:28.15+02:21:0210:505,5
61TUTKO Paweł 894POLKOWICEM4061M 14700:25:262020-09-05 08:25:3200:51:0301:26:3604:04:1105:14:56.9005:40:23.05+02:21:4810:515,5
62SYNOWIEC Grzegorz 827WROCŁAW, POLSKAM4062M 14900:06:412020-09-05 08:06:4700:55:0501:35:5604:07:5105:16:56.1005:23:37.15+02:23:4710:555,5
63CUKROWSKI Andrzej 882ZŁOTORYJAM4063M 15500:36:592020-09-05 08:37:0500:47:3501:25:5604:09:2105:27:23.3506:04:22.90+02:34:1511:175,3
64KROLIK Roman 916KORONOWOM4064M 15600:03:592020-09-05 08:04:0500:53:1601:30:2004:06:3805:29:53.6005:33:53.25+02:36:4511:225,3
65JAŹWIECKI Marcin 1159MUAY RUNNING TEAMWIDZISZEWOM4065M 15800:09:362020-09-05 08:09:4200:54:0601:33:2904:12:0405:30:25.9505:40:02.55+02:37:1711:235,3
66ŻOŁĄDEK Marek 975PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWM4066M 16000:09:132020-09-05 08:09:1900:51:5701:29:1304:18:2305:30:45.8005:39:58.90+02:37:3711:245,3
67MUSZYŃSKI Andrzej 1126WROCŁAWM4067M 16201:02:552020-09-05 09:03:0100:54:1701:30:0104:15:1005:32:21.3006:35:16.90+02:39:1311:275,2
68RATAJCZAK Paweł 855RATAJCZAKTEAMZIELONA GÓRAM4068M 16400:21:332020-09-05 08:21:3900:51:2701:27:0004:26:5105:42:53.2506:04:26.75+02:49:4511:495,1
69JAROSZEWICZ Grzegorz 1144KB PIONIER SZCZECINPOLICEM4069M 16600:18:172020-09-05 08:18:2300:52:0301:28:0304:25:3705:44:40.3506:02:57.65+02:51:3211:535,0
70KOŁODZIEJSKI Piotr 949ZĄBKIM4070M 16800:24:242020-09-05 08:24:3000:51:5001:29:1904:36:4305:50:27.3006:14:51.75+02:57:1912:055,0
71IWAN Krzysztof 936LEGNICAM4071M 17200:09:052020-09-05 08:09:1100:54:3801:34:0404:27:2205:56:28.2006:05:33.25+03:03:2012:174,9
72STAROŃ Norbert 900EDITEAMZGORZELECM4072M 17500:12:322020-09-05 08:12:3801:05:2401:46:3804:44:3906:00:45.7006:13:18.40+03:07:3712:264,8
73POWAŁKO Wojciech 832LEGNICKIE MORSYLEGNICAM4073M 17600:22:222020-09-05 08:22:2800:54:3601:33:4604:28:5706:05:33.4506:27:56.20+03:12:2512:364,8
74KUCZYŃSKI Robert 1023POZNAŃM4074M 17900:07:542020-09-05 08:08:0000:56:2301:37:0204:51:1206:13:43.5006:21:37.70+03:20:3512:534,7
75CZASAK Grzegorz 923WITKOWO BIEGAWITKOWOM4075M 18900:03:502020-09-05 08:03:5601:09:3401:57:2305:12:3606:37:47.9506:41:38.85+03:44:3913:434,4
76SREBRO Michał 833POZNAŃM4076M 19000:02:592020-09-05 08:03:0501:04:0001:49:1805:12:3606:46:24.5006:49:24.45+03:53:1614:004,3
77LINKIEWICZ Krzysztof 1007BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM4077M 19200:34:242020-09-05 08:34:30   
Znaleziono 77 wynik(ów)