PÓŁMARATON Z GÓRKĄ

Organizator:
FUNDACJA PROFIT MARATON
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Sobieszów
Dystans:
29 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
387
Wystartowało:
286
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
284
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6km | 10km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuDroga pod Reglami
6km
Trzy Jawory
10km
Droga pod Reglami
23km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MOCCHEGIANI Andrea 1160BAD ORGANIZER TEAMTOLENTINOM501M 2500:09:562020-09-05 08:10:0200:34:5700:58:3702:46:5103:27:01.6003:36:58.45 7:088,4
2CAL Piotr 10635K EVERY DAYŚWIEBODZINM502M 4100:24:412020-09-05 08:24:4700:43:5301:14:0103:02:2003:48:22.4504:13:03.70+00:21:207:527,6
3FILIPCZUK Dariusz 1127ZIELONKAM503M 6000:07:492020-09-05 08:07:5500:44:0601:15:1703:08:2404:02:02.2504:09:51.85+00:35:008:207,2
4ABULEWICZ Wojciech 880TRENING STUDIO 17WROCŁAWM504M 6900:17:022020-09-05 08:17:0800:47:1301:19:5503:16:4404:10:10.0504:27:12.65+00:43:088:377,0
5ŚLEDZIK Sebastian 961DT4YOUSZAMOTUŁYM505M 7400:14:592020-09-05 08:15:0500:44:1401:15:1403:19:0304:12:00.5004:26:59.55+00:44:588:416,9
6SZUMSKI Zbigniew 1051ŚWIEBODZINM506M 9800:06:452020-09-05 08:06:5100:43:2901:14:0903:27:4904:27:56.6504:34:42.55+01:00:559:146,5
7ANTKOWIAK Mirosław 1044KROSNO ODRZAŃSKIEM507M 10000:21:522020-09-05 08:21:5800:46:1501:16:4103:29:0204:29:10.4504:51:02.45+01:02:089:166,5
8PLUTA Tomasz 863SZCZECINM508M 11500:05:442020-09-05 08:05:5000:44:0101:15:4803:35:0504:42:54.1004:48:38.90+01:15:529:456,2
9NIEDŹWIECKI Robert 1043ŚWIEBODZINM509M 11900:07:342020-09-05 08:07:4000:47:0801:21:0303:42:0704:47:27.7004:55:01.90+01:20:269:546,1
10KRYSIAK Joachim 1086ŚWIĘTOCHŁOWICEM5010M 12800:26:132020-09-05 08:26:1900:47:5501:21:5203:52:1204:57:16.8005:23:30.20+01:30:1510:155,9
11KRAKOWIAK Wiesław 914KRAKOWIAK TEAMMOSINAM5011M 15000:04:102020-09-05 08:04:1600:50:2901:25:5604:01:2305:17:23.0505:21:33.40+01:50:2110:565,5
12WYPYCH Tomasz 1047ZAKOCHANI -ZABIEGANIBRZEGM5012M 15300:10:592020-09-05 08:11:0500:51:1101:27:1804:12:3405:24:42.5505:35:42.45+01:57:4011:115,4
13PNIEWSKI Rafał 10571ON1 TEAMŁÓDŹM5013M 15400:05:352020-09-05 08:05:4100:53:5101:31:5104:14:1805:26:48.4005:32:24.00+01:59:4611:165,3
14ZEMŁA Krzysztof 838MALINOWICEM5014M 17100:38:422020-09-05 08:38:4800:55:2201:34:2104:38:4405:55:24.2006:34:07.00+02:28:2212:154,9
15MAKOWSKI Dariusz 1002KM TEAMCHOJNAM5015M 17400:01:062020-09-05 08:01:1200:57:2801:37:4004:36:5905:59:36.2006:00:42.30+02:32:3412:244,8
16WACHOWSKI Piotr 915KORONOWOM5016M 17700:03:462020-09-05 08:03:5200:59:4901:44:1104:39:1006:05:49.1006:09:35.65+02:38:4712:364,8
17HARASZCZUK Jerzy 858ZAŁOMM5017M 18300:06:272020-09-05 08:06:3301:04:5301:45:2205:03:2606:34:12.5506:40:40.50+03:07:1013:354,4
18SZCZEPANIAK Sławomir 860KS LENIWIECKĘPNOM5018M 18800:10:532020-09-05 08:10:5901:06:3801:57:0505:10:4506:35:27.3006:46:20.80+03:08:2513:384,4
19STUDNIAREK Paweł 878JUSTSWIMJEŻÓW SUDECKIM5019M 19100:09:542020-09-05 08:10:0001:49:10+00:50:3410:555,5
Znaleziono 19 wynik(ów)