POLSKAMAN TRIATHLON WOLSZTYN - KRÓTKI
PolskaMan Triathlon Wolsztyn 2021
Organizator : ​ROBUSTUS Sp. z o.o. Sp. k.
Data : 2021-08-15
Miejsce : Wolsztyn
Dystans : 51.5 km
Zgłoszonych : 136
Wystartowało : 118
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 116
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | 1.5km | 11.5km | 21.5km | 31.5km | 41.5km | 41.5km | 42.7km | 45.2km | 47.9km | 50.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN - K | OPEN - M | K16 | M16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu1.5kmPoz 10km20km30km40kmPoz 1.2km3.7km6.4km8.9km10kmPozCzas
netto
51.5km
Różn.
                   
1BODNAR Maciej 305MBC TeamM181M 12021-08-15 14:00:0900:22:47400:02:3800:13:3000:27:1600:41:2700:55:28100:02:0300:04:5600:14:4400:25:1900:34:5700:37:25202:00:21.55 
2GAJEWSKI Mateusz 317United Athletics/ Smaruj na TreningM182M 22021-08-15 14:00:0900:22:43300:02:2800:14:1200:28:3700:42:3400:56:50200:02:0100:04:4100:14:2100:24:1800:34:3200:37:00102:01:02.35+00:00:40
3JUSKOWIAK Jakub 332KU AZS UAM Triathlon PoznańM183M 32021-08-15 14:00:1100:22:36200:02:2900:15:2100:30:5100:46:3701:02:381100:01:5100:04:5300:15:1400:25:4700:36:0700:38:32302:08:06.55+00:07:45
4SŁOMIŃSKI Sebastian 388KS GVTM184M 42021-08-15 14:00:0800:21:26100:02:3800:15:5500:31:5700:47:4301:03:471400:01:5500:06:1300:17:2700:29:0700:41:0200:43:501302:13:36.65+00:13:15
5SKÓRNICKI Maciej 385#barteksarbakinspirationM185M 52021-08-15 14:00:1600:27:141100:02:5400:14:4500:29:3500:44:4400:59:51300:02:2600:05:3200:16:4500:27:5200:38:4700:41:22602:13:47.60+00:13:26
6WIERZBICKI Michał 408Willow/Triathlonista.com/ZgrupkaM301M 62021-08-15 14:00:1300:28:061400:02:4000:15:0800:30:1300:45:1901:00:48400:02:1100:05:3000:16:3000:27:3300:38:3800:41:10502:14:55.30+00:14:33
7WALCZAK Robert 404M401M 72021-08-15 14:00:1700:26:11800:02:2600:14:3900:29:5700:45:2401:01:02700:02:2300:05:2800:16:4100:28:1200:40:0200:42:55802:14:57.50+00:14:35
8JACKOWIAK Piotr 329Sztuka RuchuM302M 82021-08-15 14:00:1200:24:16600:02:5800:15:0800:30:2000:45:2501:01:12800:02:4300:05:5100:17:3200:30:2600:43:0800:45:591802:17:08.20+00:16:46
9ALBRECHT Krystian 301GB Galopujące ŚlimakiM186M 92021-08-15 14:00:1400:24:24700:02:5700:16:1900:32:3400:48:5301:05:252200:02:3600:05:3500:17:0000:28:2300:39:4200:42:21702:17:43.55+00:17:22
10JUZOF Sebastian 56Baby FalstartM303M 102021-08-15 14:00:2500:30:342900:02:4700:15:0700:30:1500:45:3701:01:01600:02:2600:05:5600:18:0200:29:5900:41:2600:44:081402:20:56.80+00:20:35
11GLUZA Radosław 318#SZTAFLONY / KSTĘCZAM304M 112021-08-15 14:00:4600:30:012500:03:2500:16:1100:32:4100:49:1501:05:362300:02:1900:05:2000:16:0100:26:3800:37:1900:39:56402:21:17.50+00:20:55
12HAŁAS Bartosz 323M402M 122021-08-15 14:00:2100:27:571300:02:5100:15:2800:30:5200:46:2701:02:28900:02:1800:05:5800:17:5900:30:4600:43:5700:47:152402:22:49.15+00:22:27
13BOHATER Piotr 308Servus Mariae/Verpalin Triathlon TeamM403M 132021-08-15 14:00:0800:29:092000:03:3400:15:3400:31:2700:47:2601:03:121300:02:5000:05:5900:17:5700:30:0700:42:1000:44:571702:23:42.35+00:23:20
14BOHATER Paulina 307KS GVTK181K 12021-08-15 14:00:0700:23:54500:02:2700:17:1500:34:1900:51:2601:08:383900:02:0000:06:0400:18:2600:31:2900:44:2000:47:242502:24:23.65+00:24:02
15GROCHOWSKA Aleksandra 52Gmina IzbickoK182K 22021-08-15 14:00:1100:27:05900:03:0400:16:4900:33:3200:49:5501:06:242800:02:2200:06:0400:18:1400:30:5500:43:2500:46:262002:25:21.85+00:25:00
16JARONIEC Lech 76Ventobikes.czM305M 142021-08-15 14:00:2300:29:041900:03:4000:15:3600:31:3000:47:3801:03:501500:02:4500:06:0300:18:1300:30:4500:43:1100:46:191902:25:38.30+00:25:16
17NACZK Jakub 364PanM306M 152021-08-15 14:00:3600:32:534300:03:3000:15:1900:30:5800:46:5001:02:481200:02:3300:05:5100:17:2900:29:2300:41:2300:44:301502:26:14.85+00:25:53
18LIPUTA Emilia 350Aloha Triathlon TeamK183K 32021-08-15 14:00:1900:31:263400:04:2300:15:4900:32:0900:48:3701:04:542000:02:4600:05:5700:17:1900:28:4000:40:0600:42:57902:26:26.55+00:26:05
19SKRZYSZOWSKI Przemysław 387KOLARZM307M 162021-08-15 14:00:1700:28:091500:03:0800:15:1400:30:4300:46:3801:02:341000:02:2600:06:3200:20:0100:33:5500:47:4800:51:044102:27:21.40+00:26:59
20OTOCKI Grzegorz 369PosnaniaM308M 172021-08-15 14:00:1200:27:131000:03:1000:17:3800:35:1900:52:3901:10:164600:02:1800:05:4000:17:5700:30:0400:41:5500:44:381602:27:35.25+00:27:13
21CHEREDNIKOV Stepan 309BPM / CityzenM309M 182021-08-15 14:00:1900:29:462300:03:0700:14:5400:30:0100:45:2901:00:56500:02:1900:06:4100:22:3500:37:0600:49:2100:52:184702:28:26.05+00:28:04
22HERTRAMPF Maximilian 325Triathlon Spreewald e. V.M3010M 192021-08-15 14:00:4000:30:022600:02:4700:17:2600:35:2200:52:4201:10:254800:02:1900:05:3900:17:1700:29:1000:40:4200:43:271102:29:00.00+00:28:38
23LICHACZ Miłosz 348Slow Jogging WrocławM3011M 202021-08-15 14:00:2600:30:272800:03:4500:16:0400:32:1300:48:2301:04:441800:02:4100:06:3000:19:0900:31:5500:44:5200:47:592702:29:36.70+00:29:15
24PAPLA Ewa 370KKK Kolna Team / Triathlon X-TeamK301K 42021-08-15 14:00:3200:29:001800:03:3000:16:1900:33:0400:50:0201:07:093300:02:3500:06:2800:19:1800:32:2900:45:2100:48:223002:30:36.25+00:30:14
25STACHOWIAK Michał 392lub wybierz z listyM404M 212021-08-15 14:00:2900:31:163300:03:4300:15:5900:32:3000:49:2701:06:403000:02:5700:06:1000:18:4700:32:0700:45:0600:48:122902:32:48.90+00:32:27
26MACHOWSKI Łukasz 354M187M 222021-08-15 14:00:1400:29:202100:03:3200:16:3600:33:5800:51:3401:08:333800:02:3900:06:4100:19:1700:32:2200:45:4700:48:563302:33:00.15+00:32:38
27MIELCZAREK Krystian 360Trigym SzczecinM3012M 232021-08-15 14:00:3500:33:024400:05:0600:15:3300:31:3300:47:5301:04:481900:03:3400:06:0300:18:2000:30:5200:43:2500:46:332102:33:03.10+00:32:41
28TOKAREK Marek 614M405M 242021-08-15 14:00:2200:27:431200:03:4700:16:1800:32:3900:49:3101:06:162600:02:4200:07:1900:21:4400:36:2900:50:1500:53:265502:33:54.90+00:33:33
29KUKLIS Tomasz 617M3013M 252021-08-15 14:00:2900:28:371600:03:4200:15:5900:32:2900:49:2701:06:553200:02:4500:06:5400:20:1400:34:3100:49:0100:52:284802:34:27.15+00:34:05
30JASKÓLSKI Oskar 80***** ***M188M 262021-08-15 14:00:1800:30:082700:03:0200:16:3800:33:0200:49:3101:06:222700:02:3000:06:5300:20:2100:35:0600:49:3300:52:405202:34:42.15+00:34:20
31KONIECZNY Remigiusz 341City Zen PoznańM406M 272021-08-15 14:00:4900:33:084500:02:5800:17:1700:34:2200:51:1701:08:394000:02:3200:06:1900:18:5200:31:4500:44:3800:47:392602:34:56.05+00:34:34
32MACHAJ Adam 353MACHAJM3014M 282021-08-15 14:00:3500:35:016300:03:2100:16:1100:33:1300:50:0701:06:523100:03:0500:06:1500:18:2900:31:2200:43:5200:46:452202:35:04.15+00:34:42
33NOGAJ Jacek 366M501M 292021-08-15 14:00:1600:28:551700:03:5700:17:0300:34:1100:51:2401:08:253700:03:2600:06:4800:20:0000:33:3600:47:1600:50:253702:35:08.05+00:34:46
34WOŁK Mariusz 410M189M 302021-08-15 14:00:2600:34:336000:03:3500:15:4500:31:4300:48:0601:04:381700:02:2600:06:3600:20:0000:33:5000:47:3400:50:353802:35:47.70+00:35:26
35WORONOWICZ Konrad 411Morsy Ośno LubuskieM3015M 312021-08-15 14:00:5600:33:485000:03:4100:15:5300:31:4800:48:0401:04:381600:02:3400:06:2100:19:1200:32:3800:47:4000:51:154302:35:56.75+00:35:35
36WIERTELAK Aleksandra 407TRIGYM SzczecinK302K 52021-08-15 14:00:2800:34:065300:03:2400:16:2200:33:3700:50:4601:08:083600:02:4400:06:3000:19:2100:32:1500:45:0400:48:072802:36:29.30+00:36:07
37WÓJCIK Michał 413voestalpineM60+1M 322021-08-15 14:01:0200:35:046400:04:4200:17:2500:35:1100:53:0801:11:255600:02:5400:05:2600:16:3000:28:0500:40:0100:43:011002:37:06.85+00:36:45
38WRÓBLEWSKI Mieczysław 414WKTri WrocławM60+2M 332021-08-15 14:00:0900:29:342200:03:0000:16:4100:33:0600:49:4201:06:342900:02:2800:07:1300:22:0400:37:2800:52:4400:56:296602:38:05.90+00:37:44
39PIESZAŁA Maciej 373M3016M 342021-08-15 14:00:4900:32:253800:03:5400:16:1100:32:4500:49:1001:05:482400:02:4000:07:1600:20:3700:35:3000:50:2200:53:425702:38:29.60+00:38:08
40HABERNIK Łukasz 321Helios CzempińM3017M 352021-08-15 14:00:2300:32:484200:02:4400:17:3500:35:2700:53:1701:12:116100:02:4100:06:1600:19:0100:32:1300:45:2400:48:333102:38:57.05+00:38:35
41DALESZYŃSKI Jacek 312M407M 362021-08-15 14:00:5300:31:383500:03:5200:17:2000:34:3500:51:4101:09:294400:02:5900:06:4200:20:3800:35:2000:49:2000:52:385102:40:36.25+00:40:14
42ADAMCZAK Daniel 300KS ŁaweczkaM3018M 372021-08-15 14:00:4400:32:253900:04:1000:17:0400:34:0000:51:0701:08:454200:03:0600:06:5500:20:4500:34:5100:48:5100:52:174602:40:43.45+00:40:21
43SAŁEK Mateusz 381M1810M 382021-08-15 14:00:1500:30:573200:03:4300:17:5100:36:0300:54:0101:12:296200:03:0400:06:2800:19:2400:33:2600:48:2100:51:394402:41:52.65+00:41:31
44CHOMONT Magdalena 616K401K 62021-08-15 14:00:3900:33:414900:03:2400:17:1400:35:0500:52:5201:10:355000:03:0400:06:2900:20:1100:34:2100:48:0200:51:154202:41:59.60+00:41:38
45KRUSZYNA Dawid 343TRIATHLONOWA LEGNICAM3019M 392021-08-15 14:00:24 00:16:5800:34:1802:41:59.75+00:41:38
46LICHACZ Anna 347GT RatK402K 72021-08-15 14:00:4200:34:125400:04:1500:16:5000:34:1300:51:3701:09:234300:01:5700:07:5300:21:2400:35:1400:49:0800:52:304902:42:17.15+00:41:55
47WOZNICKI Adam 412Kuznia TriathlonuM3020M 402021-08-15 14:00:4600:34:245700:03:5200:17:3000:34:5500:52:2901:10:455200:02:3100:06:5100:21:0700:35:2300:49:4400:53:275602:44:59.40+00:44:37
48PRZYBYLSKI Mateusz 376M161M 412021-08-15 14:00:5300:34:245600:03:1200:17:5800:36:4900:56:0801:16:157600:02:5300:06:2500:19:0300:32:0300:45:3700:48:473202:45:31.10+00:45:09
49STACHOWIAK Marcin 391M3021M 422021-08-15 14:01:0300:40:089300:04:2700:17:5700:36:2100:55:0901:14:437000:03:0100:05:4100:17:0900:29:0000:40:4600:43:411202:46:00.40+00:45:38
50LESZCZYŃSKI Michał 346SHTM408M 432021-08-15 14:01:1700:32:444100:04:1600:16:5400:34:3100:52:1401:10:344900:01:3800:08:4200:22:5400:38:1200:53:5300:57:406902:46:52.45+00:46:30
51ŁUCZAK Jacek 352KB UE PoznańM502M 442021-08-15 14:00:4500:38:127900:03:5100:17:1700:35:0100:52:4401:10:525400:04:1800:06:3100:20:1900:34:0200:47:5500:51:023902:48:15.45+00:47:53
52MICHALIK Michał 57VanHooy Bike ManufakturM409M 452021-08-15 14:00:5500:42:0610100:04:4000:15:4900:32:0100:48:2701:05:082100:03:3200:07:0000:20:5300:35:1600:49:2900:52:525302:48:18.15+00:47:56
53KACZMAREK Lukasz 334ks ironman szczecinM3022M 462021-08-15 14:00:3200:32:013600:04:1800:16:3000:33:0700:49:4201:06:152500:03:0900:07:3300:23:5300:41:4700:59:2501:02:599102:48:42.70+00:48:21
54SZARATA Tomasz 399M4010M 472021-08-15 14:00:5800:39:258700:04:3400:17:1800:34:4300:52:5101:10:505300:03:1200:06:1500:19:1300:33:1900:47:3200:51:034002:49:04.55+00:48:43
55KASPRZYK Paweł 613M3023M 482021-08-15 14:00:5700:40:299400:04:3900:17:0300:34:4000:52:4701:11:265700:02:5600:06:4400:19:5200:33:2600:47:0200:50:193502:49:49.80+00:49:28
56WYSZ Damian 415Porsche ObornickaM4011M 492021-08-15 14:01:0700:32:193700:03:2400:18:2600:36:3800:54:3401:13:076600:03:0100:07:3700:22:4500:38:4300:54:2500:58:027102:49:53.20+00:49:31
57JABŁOŃSKI Sebastian 328SSW TEAM KROŚNICEM3024M 502021-08-15 14:00:3400:43:2610600:04:0400:17:5800:36:2600:55:0001:13:126700:03:1800:06:0600:18:4400:31:2800:43:5200:46:492302:50:49.25+00:50:27
58MAZUREK Paweł 359Tri PMM503M 512021-08-15 14:00:4600:34:426200:04:2100:16:5400:34:1000:51:1201:08:444100:04:4000:07:3800:22:5900:39:0000:54:5500:58:387402:51:05.55+00:50:44
59NOWAK Aleksander 367M3025M 522021-08-15 14:00:3000:34:285900:03:4000:17:2000:34:4200:51:5901:09:394500:02:0200:09:1200:24:5600:41:2200:57:4101:01:308402:51:19.75+00:50:58
60PIECHOCKI Marcin 371M4012M 532021-08-15 14:01:0200:38:348100:04:2900:18:1700:37:0500:55:5801:15:097200:03:4200:06:1500:19:1800:32:5500:46:2400:49:493402:51:43.15+00:51:21
61SABADASZ Joanna 378Joanka_TeamK303K 82021-08-15 14:00:3300:29:512400:04:4600:19:3700:39:4100:59:2001:19:189100:03:2400:07:2000:21:2500:36:1800:51:0400:54:345902:51:53.75+00:51:32
62CZAJKA Daniel 310Strefa RuchuM3026M 542021-08-15 14:01:0600:36:196900:03:4000:17:3000:35:3400:53:3601:12:035900:02:4700:07:0700:24:2800:39:4600:54:0300:57:206702:52:09.60+00:51:48
63STACHOWIAK Paweł 393M3027M 552021-08-15 14:01:0400:37:467700:04:4800:17:2600:35:3400:53:2401:11:565800:03:1300:06:4400:20:3500:35:3000:50:3700:54:285802:52:11.00+00:51:49
64KWOLEK Jarosław 344Romet Factory TeamM504M 562021-08-15 14:00:5600:36:036700:03:2400:16:2500:33:3300:50:3101:08:083500:03:2800:07:5800:24:1800:41:2500:57:2801:01:488602:52:51.35+00:52:29
65ZIEMIAKOWSKI Sławomir 418VEOLIAM505M 572021-08-15 14:00:4800:33:565100:03:5700:19:0300:38:1200:57:4201:18:018300:03:0200:07:1800:21:4900:36:5700:51:5100:55:246002:54:20.25+00:53:58
66CZAPLICKA Magdalena 311K184K 92021-08-15 14:01:0600:39:058500:04:2100:17:2300:35:2200:53:1801:11:145500:03:5900:07:2100:21:5700:36:5100:52:0100:56:046302:54:43.60+00:54:22
67STAWIAK Tomasz 396M4013M 582021-08-15 14:00:4100:30:373000:04:3100:16:2800:33:2000:50:0701:07:243400:04:1900:08:4900:26:3500:45:3901:04:2001:08:3310002:55:24.90+00:55:03
68SIDOR Adam 383M4014M 592021-08-15 14:00:3900:39:549000:03:3900:17:3400:35:3200:54:1201:13:246800:03:4500:06:5500:21:0800:36:3400:51:5700:55:306102:56:12.45+00:55:50
69BAŁDYGA Paweł 302WTPM4015M 602021-08-15 14:00:4800:38:388300:05:4900:18:1900:36:4800:55:2401:14:236900:04:2800:06:5400:20:4500:35:1100:49:3500:53:055402:56:23.20+00:56:01
70PIECHOCKI Piotr 372M162M 612021-08-15 14:01:0100:38:348200:05:3200:16:3600:33:5600:51:5101:10:425100:03:2600:06:3800:22:4500:38:4200:54:4400:58:157302:56:29.70+00:56:08
71KABAT-KOPERSKA Joanna 333K403K 102021-08-15 14:00:3800:33:154700:03:5000:18:5500:38:3000:58:1001:18:368600:03:3200:07:1800:22:1300:38:0000:54:0200:57:487002:57:01.45+00:56:39
72PIOTROWSKA-TRONINA Joanna 374K304K 112021-08-15 14:01:0000:33:164800:04:2800:18:1200:37:4000:57:2001:17:488100:03:2000:07:4200:23:1300:39:2800:55:1100:58:537602:57:45.90+00:57:24
73LISZKA Wojciech 351TRiceraptprsM4016M 622021-08-15 14:00:5000:41:169700:04:4500:17:1400:35:2700:53:3101:12:456400:03:3800:21:1900:52:1000:55:436202:58:07.10+00:57:45
74KANIEWSKI Kamil 335M4017M 632021-08-15 14:00:5100:41:3810000:04:3100:19:3600:38:4000:57:1801:16:227800:03:3400:07:3000:21:0900:35:0100:48:5700:52:154502:58:20.85+00:57:59
75SZCZĘCH Adam 400M4018M 642021-08-15 14:00:1900:35:086500:04:3500:18:1200:35:5800:53:5401:12:116000:02:5900:08:1400:24:4800:42:2101:00:0401:04:159302:59:08.70+00:58:47
76ŻUKIEWICZ Piotr 419Biegająca Kasta Miedziowego MiastaM4019M 652021-08-15 14:00:5800:37:337400:04:3600:18:3800:36:5900:56:1801:16:177700:03:3400:06:5200:21:5300:39:0000:54:3300:57:356802:59:35.90+00:59:14
77STEPIEN David 397TSR Olympia WilhelmshavenM3028M 662021-08-15 14:01:1200:41:369900:04:1600:17:0900:34:1900:52:1501:10:244700:03:0900:07:5900:22:4900:40:0800:56:5801:00:148102:59:39.45+00:59:17
78BERHEL Agata 303Sauerland Team Tarnowo PodgórneK404K 122021-08-15 14:01:0900:35:276600:04:2000:19:0000:38:4700:58:4301:18:458700:03:0600:07:4400:23:2500:39:4200:55:3100:59:207803:00:58.15+01:00:36
79JANKOWSKI Maciej 330GFT PolandM3029M 672021-08-15 14:00:5700:43:4710800:04:3600:19:1600:39:1100:59:0501:19:179000:03:2700:06:3100:19:3500:33:0700:46:5800:50:233603:01:30.95+01:01:09
80KOZUBOWSKA Agnieszka 342K305K 132021-08-15 14:01:1800:37:357500:03:5600:19:0100:38:4600:58:4201:19:008900:02:2800:07:4100:23:2400:39:3200:55:2600:59:007703:01:59.60+01:01:38
81KĘDZIORA Aleksandra 338GT RATK405K 142021-08-15 14:00:4300:34:285800:04:5800:20:1300:39:4801:00:0401:20:549800:03:1600:07:4200:23:2200:39:2300:55:0500:58:407503:02:16.65+01:01:55
82FABIJANOWSKA Agnieszka 314K306K 152021-08-15 14:00:2800:36:377000:04:4300:19:5400:39:4300:59:2201:19:399200:03:1000:07:3500:23:2400:39:0300:54:3300:58:097203:02:18.55+01:01:57
83SKRONIK Piotr 386M3030M 682021-08-15 14:01:1400:37:227200:04:3900:20:0100:39:2901:00:0101:20:579900:03:3700:06:4200:21:3700:37:0300:52:5800:56:266503:03:01.15+01:02:39
84SZRAM Iwona 401Oaza KórnikK60+1K 162021-08-15 14:00:3200:33:114600:03:4100:19:1600:39:3301:00:1301:21:1010100:02:5600:07:2700:23:0700:40:1600:58:0001:02:098703:03:07.05+01:02:45
85MYŚKOW Elżbieta 363TriMissionK406K 172021-08-15 14:00:4500:40:019100:04:2400:18:4600:37:1500:56:3501:15:567500:03:1500:07:5700:23:4600:40:0000:56:1301:00:077903:03:43.55+01:03:22
86SOBKOWIAK Filip 389M4020M 692021-08-15 14:00:4300:32:334000:04:1300:19:3500:40:0901:01:2501:22:5710400:03:2500:07:4900:23:5200:40:0700:56:4701:00:468303:03:54.05+01:03:32
87TRYBUS Anna 403K307K 182021-08-15 14:00:5100:39:108600:04:2300:18:4900:37:4300:56:5501:16:407900:03:2900:07:3500:23:2600:40:0300:56:3701:00:328203:04:14.70+01:03:53
88STAWIAK Marzena 395K407K 192021-08-15 14:00:3700:39:518900:03:4700:18:1200:36:5000:56:0901:15:317300:03:1600:07:5500:24:4300:41:5900:58:3401:02:308903:04:55.65+01:04:34
89ROSZAK Piotr 609M3031M 702021-08-15 14:00:5900:37:257300:04:5700:18:0600:37:0400:56:3701:15:477400:04:0800:07:5500:24:2300:41:4500:58:3101:02:519003:05:08.45+01:04:46
90IDZIASZEK Klaudia 326ŁapserdakiK308K 202021-08-15 14:01:0500:41:259800:03:2600:19:4600:40:1901:01:1401:22:5310300:02:4600:07:0900:22:3200:37:3200:52:2800:56:166403:06:46.00+01:06:24
91KARYS Zbigniew 336Start ŚcinawaM506M 712021-08-15 14:00:4300:42:3610300:05:2500:18:5800:38:1300:57:4101:17:538200:03:4700:07:4500:23:2200:40:4400:56:2601:00:118003:09:52.95+01:09:31
92HAJNAS Wiktor 322M1811M 722021-08-15 14:00:5500:33:585200:05:2500:20:2700:41:0501:02:3101:24:1410700:02:3400:08:0100:24:4200:42:2001:00:3701:05:029603:11:13.50+01:10:51
93NAMYSŁ Iwona 365Tri MissionK408K 212021-08-15 14:00:4100:39:038400:04:3300:19:1900:38:3300:59:1301:19:429300:03:2400:08:1600:25:4400:43:4801:00:5801:04:459503:11:27.05+01:11:05
94JAESCHKE Jakub 601M1812M 732021-08-15 14:00:2100:30:423100:04:4600:21:1400:43:2701:04:4601:27:3011000:03:1700:07:3500:23:1700:43:2801:02:4401:06:569803:13:11.15+01:12:49
95WIŚNIEWSKI Waldek 409M4021M 742021-08-15 14:01:0800:39:408800:05:4300:17:3900:35:4900:55:3201:14:457100:04:3100:08:2800:26:4500:46:2701:04:5901:09:1410103:13:53.20+01:13:31
96KOKOSZKA Marcin 339M1813M 752021-08-15 14:01:1400:41:019500:05:0000:20:4100:41:1901:01:5701:23:1810600:02:5000:08:0800:24:4500:41:4700:58:3201:02:258803:14:34.25+01:14:12
97BOGACZYK Robert 306M4022M 762021-08-15 14:01:1000:46:3011200:03:5100:19:1400:39:2900:58:1001:18:318500:04:1300:07:4900:23:5700:40:1800:57:4201:01:388503:14:43.55+01:14:22
98FIJAŁKOWSKI Robert 315KKFP WolsztynM507M 772021-08-15 14:00:2200:38:308000:04:2300:18:0100:35:4800:54:1401:12:426300:03:5600:10:4400:30:3500:51:1801:11:0501:15:1310703:14:44.30+01:14:22
99WIELGUS Mariusz 406MarianTEAMM3032M 782021-08-15 14:00:3400:34:426100:04:4600:18:5200:38:2500:58:4601:19:559400:04:1600:09:5000:28:0900:47:2801:07:2401:11:5210203:15:31.95+01:15:10
100SPUŁTOWSKA Joanna 390VEOLIAK409K 222021-08-15 14:01:1500:46:1411000:05:2600:21:5300:43:5101:06:3101:28:1411300:03:2900:06:3900:20:2800:35:0600:49:2000:52:345003:15:57.95+01:15:36
101KOŁCZYŃSKA Marta 340K309K 232021-08-15 14:01:1900:37:537800:05:2600:19:2200:39:1600:59:1401:19:589500:04:3500:08:5500:26:5400:45:5801:04:3701:08:259903:16:17.65+01:15:56
102RABIEGA Dionizy 377M3033M 792021-08-15 14:00:4900:43:3310700:04:4900:19:5200:40:1400:59:5901:20:299700:02:2800:08:1000:25:2500:44:1201:02:3701:06:559703:18:14.00+01:17:52
103SIDOR Maja 384K161K 242021-08-15 14:00:2400:36:557100:04:3400:19:3700:39:3200:59:4801:21:0010000:04:4800:09:1900:28:1100:48:2801:08:0601:12:1910303:19:36.40+01:19:14
104BIENIECKI Jacek 304Biniolsteam/KB SzamotułyM508M 802021-08-15 14:01:0800:42:1610200:05:1700:17:1100:35:2800:54:1501:13:046500:04:5600:08:5600:28:0000:47:4901:08:0101:14:3310603:20:06.35+01:19:44
105STASIAK-SMOLSKA Małgorzata 394K4010K 252021-08-15 14:01:0000:43:1310500:07:0000:19:1500:39:4401:00:1101:21:2010200:04:2600:08:0400:25:0700:42:4401:00:2201:04:329403:20:31.55+01:20:10
106TESZKA Wojciech 402M3034M 812021-08-15 14:01:1600:50:4811500:07:2400:19:1100:38:4300:58:2701:18:508800:04:4300:07:5500:27:0300:43:0100:59:5801:04:099203:25:54.10+01:25:32
107DELIK Jon 103Secure_ITM509M 822021-08-15 14:01:0400:42:4210400:05:4600:18:3900:38:1400:58:3401:20:069600:04:4000:09:1400:27:2000:48:0301:08:1001:13:0010403:26:14.05+01:25:52
108FRITZSCHE Victoria 316K3010K 262021-08-15 14:00:5300:40:079200:05:0300:20:5000:42:0401:03:0001:24:1610800:03:5800:10:2400:28:4500:47:5101:09:1201:13:2910503:26:53.75+01:26:32
109SZAFRAŃSKI Maciej 398M4023M 832021-08-15 14:01:0300:41:109600:04:4800:20:0200:40:4001:01:3601:23:0410500:03:5400:10:0400:30:3100:51:0701:11:5801:16:5811203:29:54.80+01:29:33
110SALEJ Paweł 380M1814M 842021-08-15 14:01:0000:37:387600:06:5600:21:0300:42:2801:04:5801:27:3411100:02:3700:09:5200:30:0100:51:0901:11:1901:15:2310903:30:08.95+01:29:47
111GÓRNIAK Paweł 9M4024M 852021-08-15 14:01:1400:45:2910900:06:3600:18:5200:38:1000:57:4501:16:598000:03:4200:11:1900:32:0500:53:0501:14:4101:19:2311303:32:09.40+01:31:47
112KOŁCZYŃSKA Barbara 43JEDNOOSOBOWY WSZECHSTRONNY EMERYTOWANY KLUB SPORTOWY "NO, BUJAJ SIE BAŚKA"K60+2K 272021-08-15 14:01:2100:47:2211300:06:2600:20:3000:42:0301:03:3601:25:3410900:04:1900:10:0100:28:2000:49:4801:10:1901:15:2010803:39:01.85+01:38:40
113IDZIASZEK Tomasz 327ŁapserdakiM3035M 862021-08-15 14:01:0400:46:1611100:05:2400:20:3300:43:0801:06:3301:31:1311400:04:3900:09:5200:30:3700:51:1601:11:4301:16:4011103:44:12.90+01:43:51
114JĘCZMIONKA Andrzej 331Projektowanie i Nadzór Budowlany Andrzej JęczmionkaM60+3M 872021-08-15 14:00:4401:10:0311600:04:2000:18:2600:38:1000:58:1001:18:208400:05:0500:09:4700:30:0500:50:5201:11:1101:15:5211003:53:40.90+01:53:19
115MAJEWSKA-WENDROWICZ Iwona 356Sauerland Taem Tarnowo PodgórneK501K 282021-08-15 14:01:1000:49:1211400:06:1700:21:1100:42:5301:05:1801:28:1111200:06:3300:11:1200:33:1300:55:3601:18:4901:23:5711403:54:10.90+01:53:49
116MIKOŁAJCZYK Jacek 361M5010M 882021-08-15 14:00:5200:36:076800:00:1100:27:1100:48:2101:09:5201:32:5611500:07:2700:13:3600:39:5601:07:0901:33:5001:39:5611503:56:37.70+01:56:16
Niesklasyfikowani
MENDYKA Paweł 620M302021-08-15 14:00:4000:34:185500:03:4200:15:3500:31:3100:48:58 DNF
GŁOWIŃSKA-WIŚNIEWSKA Anna 319Sauerland TeamK402021-08-15 14:01:09  DNF
Znaleziono 118 wynik(ów)