POLSKAMAN TRIATHLON WOLSZTYN - ŚREDNI
PolskaMan Triathlon Wolsztyn 2021
Organizator : ​ROBUSTUS Sp. z o.o. Sp. k.
Data : 2021-08-15
Miejsce : Wolsztyn
Dystans : 113 km
Zgłoszonych : 127
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 119
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.9km | 1.9km | 16.9km | 31.9km | 46.9km | 61.9km | 76.9km | 91.9km | 91.9km | 93.1km | 95.6km | 98.3km | 100.8km | 103.5km | 106km | 108.7km | 111.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN - K | OPEN - M | M16 | K16 | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu1.9kmPoz S17
15km
Rondo
30km
S17
45km
Rondo
60km
S17
75km
Rondo
90km
Poz Stadion
1.2km
Parkowa
3.7km
Stadion
6.4km
Parkowa
8.9km
Stadion
11.6km
Parkowa
14.1km
Stadion
16.8km
Parkowa
19.3km
21.1kmPozCzas
netto
113km
Różn.
                         
1IMIANOWSKI Konrad 130M181M 12021-08-15 09:02:4800:30:52600:02:3300:21:3900:43:0901:05:2501:27:1801:50:1202:13:11300:02:1900:05:4300:16:1700:27:0400:37:4600:48:1900:58:5201:09:2901:20:4301:23:28304:12:23.55 
2JADACH Michał 133TwisterTeamM301M 22021-08-15 09:02:4900:33:021700:02:3800:22:3100:44:3901:07:2501:29:4301:52:3502:15:10500:02:4000:05:1800:15:4700:26:3200:37:2300:48:2800:59:4301:11:0401:22:2301:25:08404:18:38.30+00:06:14
3GRZYBEK Lukasz 126IM InspirationM401M 32021-08-15 09:02:4800:39:536600:00:1900:22:3800:44:3701:07:1601:29:3901:52:5902:15:31600:03:0700:05:1600:15:5800:26:4300:37:2700:48:1000:59:0001:09:2301:19:5201:22:42204:21:32.60+00:09:09
4TOMASZEWSKI Mikołaj 607M302M 42021-08-15 09:02:4900:32:061200:03:4500:23:3600:46:2601:09:5101:32:5801:56:4102:19:551200:02:3300:05:1800:16:2200:27:2500:38:2300:49:3601:00:3401:11:4901:22:5601:25:43504:24:02.40+00:11:38
5SARBAK Bartosz 602M182M 52021-08-15 09:02:4900:29:57200:02:3900:23:4300:46:3601:10:2301:34:1101:58:5602:23:102000:02:2100:05:3500:18:2800:29:5200:41:1100:52:4701:03:5201:14:5701:26:0001:28:43604:26:50.25+00:14:26
6OBUCHOWICZ Artur 169TriathlonowyTataM402M 62021-08-15 09:02:5500:30:18300:03:3400:23:1900:46:2301:10:0001:33:2301:57:3602:20:571500:02:2800:05:4200:17:0400:28:3400:40:1500:52:0001:03:5301:15:4501:27:3901:30:35904:27:52.40+00:15:28
7TOMCZAK Krystian 20412M183M 72021-08-15 09:03:0800:32:551500:02:4200:22:1400:44:5501:08:1901:30:5801:54:3502:17:54700:02:1300:05:5000:17:2200:29:2000:41:2700:53:5701:06:2701:19:0101:31:0801:34:051604:29:49.05+00:17:25
8SAŻALSKI Piotr 1881.GPRM303M 82021-08-15 09:02:5300:33:082000:03:0800:23:0300:45:5601:09:2001:32:3401:56:1002:19:251000:02:2400:05:5600:17:4200:29:3100:41:1900:53:0401:04:5301:16:4901:28:5101:31:511104:29:56.70+00:17:33
9ZADKA Paweł 615M304M 92021-08-15 09:03:0500:34:322900:02:5500:23:1700:46:2801:10:1301:33:2901:57:3102:21:121600:03:0100:05:4600:17:2600:29:1900:41:1200:53:1001:05:0201:16:5801:28:2501:31:091004:32:49.95+00:20:26
10MARKOWSKI Wojciech 160MARCUS TEAM/IM INSPIRATIONM305M 102021-08-15 09:03:1700:42:438100:03:1600:23:1900:46:2101:09:5701:32:2801:55:3302:18:30800:02:2500:05:5400:17:3000:29:0700:40:4100:52:2001:04:0201:15:4701:27:3201:30:19804:37:13.75+00:24:50
11RYNKO Paweł 185Najmowicz TriathlonM403M 112021-08-15 09:02:5600:34:473300:03:1600:23:2500:46:3701:10:3901:34:0401:58:3202:22:591700:03:1000:05:4300:17:3500:29:4800:41:5100:53:5601:06:1201:18:3401:30:5301:33:541404:38:06.45+00:25:42
12SZCZUPAK Dominik 199EDI TeamM404M 122021-08-15 09:02:5000:34:302800:03:3000:23:0500:46:1601:10:4601:34:4802:00:1002:24:582500:02:1600:05:4900:17:3000:29:2600:41:1700:53:2201:05:4301:18:0401:30:2601:33:291304:38:43.50+00:26:19
13WÓJTOWICZ Wojciech 210Patra Group Wojciech WójtowiczM306M 132021-08-15 09:02:4900:31:14800:03:0300:22:1500:44:0501:06:4501:29:0301:52:0202:15:01400:02:3300:06:1200:18:3900:32:0100:45:4900:59:5501:14:2901:29:1001:43:5801:47:314104:39:22.90+00:26:59
14HAWROT Sylwester 128M501M 142021-08-15 09:03:0300:30:58700:03:1500:24:5800:49:4201:14:4001:39:1002:04:5502:30:043500:02:2200:05:5700:17:4800:29:4100:41:4800:54:0301:06:2301:18:4801:31:0201:34:001504:40:39.00+00:28:15
15SIATECKI Paweł 189M184M 152021-08-15 09:02:5100:41:577900:02:5800:23:0300:46:0101:09:3101:32:2001:55:2802:18:31900:02:3100:05:3500:17:0300:29:0200:41:1700:54:4801:06:4001:19:2201:32:1801:35:301804:41:27.30+00:29:03
16MEDYK Damian 162M307M 162021-08-15 09:02:5000:32:081300:02:5900:24:4800:49:2201:14:3501:39:0302:04:2502:29:223200:02:5100:05:5800:17:5400:30:0500:42:0600:54:1601:06:2501:18:5801:31:1701:34:131704:41:33.05+00:29:09
17ANDRZEJCZAK Adam 1003M Triathlon TeamM308M 172021-08-15 09:03:0200:34:212400:03:4900:24:4200:48:5601:13:4901:38:1002:03:1902:27:492900:02:4300:05:5200:17:2500:29:1200:41:1100:53:1301:05:1401:17:3401:29:5101:32:521204:41:34.50+00:29:10
18DZIUB Marcin 610M405M 182021-08-15 09:02:5700:41:047200:24:1800:04:0600:27:0800:51:2801:15:2301:40:1402:04:40100:02:3500:06:0100:17:1100:29:1000:40:4300:52:1501:03:3001:15:1401:27:0101:29:42704:42:19.65+00:29:56
19MATYSIAK Robert 161POWER OF SCIENCEM406M 192021-08-15 09:02:5900:37:114600:03:4200:22:5600:45:3601:09:0201:32:0901:56:1702:19:481100:02:3800:06:1000:18:5200:31:5400:44:3600:57:3201:10:3201:23:3001:36:1701:39:192604:42:38.35+00:30:14
20ŁAZOWSKI Adrian 156SKS ObornikiM309M 202021-08-15 09:03:3400:34:242500:03:0700:23:2400:46:3901:10:5401:34:3401:59:2302:23:592200:02:3500:06:0900:17:4800:29:5000:42:0000:55:0301:08:0001:21:3101:35:4201:39:082404:43:13.15+00:30:49
21WŁODARCZYK Piotr 612M407M 212021-08-15 09:03:0100:34:292600:03:2200:23:3700:46:5401:11:1001:34:5302:00:1202:24:462400:03:4800:06:1200:18:3700:31:2000:44:1600:57:2701:10:2301:23:3601:36:1901:39:112504:45:36.45+00:33:12
22KOSOWSKI Marcin 147MBC TeamM3010M 222021-08-15 09:02:5000:31:571100:03:3400:23:4200:47:0401:11:3301:35:2702:00:2602:25:132600:02:3300:06:1200:18:5000:31:4800:44:5300:58:4401:12:3401:26:2901:40:2001:43:403104:46:57.95+00:34:34
23MESSYASZ Krzysztof 608M408M 232021-08-15 09:02:4900:34:363100:02:5700:23:0500:45:5101:09:3501:32:3301:56:3802:19:571300:03:0200:05:5700:18:1600:31:3300:45:1200:59:4501:13:5901:29:0301:43:3301:46:583904:47:30.45+00:35:06
24WRÓBLEWSKI Mateusz 211Bednarski Tri TeamM3011M 242021-08-15 09:02:5600:39:266100:02:3400:23:5500:47:4801:12:0201:35:1301:59:2002:23:051900:02:5700:06:0700:18:0000:30:1500:42:5800:55:5901:09:0601:22:3301:36:1301:39:372704:47:39.05+00:35:15
25SKROBACZ Przemek 191M3012M 252021-08-15 09:03:0400:31:571000:03:0900:23:3500:46:5901:11:0801:34:4601:59:1302:23:182100:03:0000:06:3400:19:5300:33:3600:47:0801:00:4801:14:3101:28:4101:43:3501:46:594004:48:23.20+00:35:59
26GZYL Jakub 127egzyl.PolskaM3013M 262021-08-15 09:02:5200:34:343000:03:3500:23:2600:46:4201:10:3801:34:0101:58:3902:23:031800:02:3400:06:1700:19:0100:32:1100:45:3100:59:0901:12:5401:27:0501:41:2001:44:383504:48:24.05+00:36:00
27PETTERS Klaudia 174Romet Factory TeamK181K 12021-08-15 09:03:0000:30:41400:02:3000:25:4200:51:0301:16:5201:42:1602:08:5302:35:024800:02:1000:06:0500:18:1800:30:4600:43:1700:56:0601:08:5101:21:5701:35:0701:38:142104:48:37.40+00:36:13
28SABAT Piotr 187M3014M 272021-08-15 09:02:4900:30:44500:03:1000:24:3000:48:2601:13:0001:37:4402:03:4302:28:533000:03:1300:05:3900:17:4500:31:5000:47:1201:00:4701:14:1901:29:5801:43:4801:46:513804:52:51.00+00:40:27
29RYŚ Sebastian 186IronPara/ŻyciówkaM409M 282021-08-15 09:02:5500:31:47900:03:3600:23:2100:46:3101:10:0901:33:2401:57:0702:20:471400:02:3800:06:5800:20:4700:35:0900:49:1601:03:5401:18:4501:34:5801:50:3501:54:085604:52:56.30+00:40:32
30KORFINI Irek 206GarbsenM502M 292021-08-15 09:03:1800:34:202300:03:1900:24:1000:52:1701:18:2001:43:3302:09:4702:34:574700:03:5900:06:0300:17:4900:29:5100:42:1800:55:1501:08:2501:21:4101:35:0101:38:202204:54:55.15+00:42:31
31TOMAKA Bogusław 203Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinM4010M 302021-08-15 09:03:0100:39:526500:02:4300:25:0300:49:4601:15:5901:41:2402:07:1902:32:214200:02:3600:06:3200:18:4600:31:2500:43:5600:56:3601:09:1901:22:1001:34:3501:37:231904:54:55.25+00:42:31
32KOZAKIEWICZ Ireneusz 148Kwidzyn Biega/4TriTeamM4011M 312021-08-15 09:02:5500:36:094000:03:2900:24:0400:46:5901:10:1501:33:5901:58:2802:24:002300:03:0200:07:0200:19:4100:32:5000:47:2301:01:4401:17:0101:32:0401:46:2601:50:014504:56:41.25+00:44:17
33NASKRĘTSKI Andrzej 164#Trimp - Triathlon ImpulseM4012M 322021-08-15 09:03:1100:37:324800:03:4000:24:4500:49:0701:14:1001:39:1202:04:4302:29:443400:02:3000:06:3200:19:4100:33:1300:46:4501:00:1801:13:4001:27:2301:40:5201:44:093304:57:35.40+00:45:11
34LUBOS Michał 154HabasitM3015M 332021-08-15 09:03:1400:38:365300:02:4400:23:4300:47:2901:12:2901:36:4002:02:3802:27:452800:02:2100:07:0300:20:4800:34:2600:48:0201:01:4201:15:2501:29:3001:43:2301:46:183704:57:44.85+00:45:21
35GÓRSKI Łukasz 121AHL-Łukasz GórskiM3016M 342021-08-15 09:03:0900:35:033600:03:5800:25:4000:50:5001:17:2501:42:4602:09:4402:35:535100:02:3100:06:3500:19:3400:32:4700:46:0000:59:3601:13:1201:26:5801:40:1801:43:263005:00:51.10+00:48:27
36GLENC Rafal 117M3017M 352021-08-15 09:03:1300:36:144100:03:2200:25:2200:50:5301:17:1501:43:2402:10:0202:36:115300:02:3000:06:1100:18:5600:32:1800:45:4000:59:1901:12:5201:27:0201:41:2201:44:373405:02:54.90+00:50:31
37DWOJAK Marcin 108BMW SmorawińskiM4013M 362021-08-15 09:02:5000:32:371400:03:1900:25:4400:51:0801:17:0301:43:0602:10:1402:36:405400:02:5200:06:2800:19:4700:33:1200:46:4501:01:0601:15:3701:30:1801:44:3501:47:494205:03:17.90+00:50:54
38SMORAWIŃSKI Wojtek 194BMW SmorawińskiM3018M 372021-08-15 09:03:0300:33:021600:03:5000:24:5000:49:2901:14:4801:39:2902:04:5902:30:333700:03:0000:06:3800:20:2700:34:5500:49:5301:05:4001:20:5701:36:1501:51:3501:55:046105:05:29.15+00:53:05
39GARCZAREK Tomasz 114piękni i młodziM4014M 382021-08-15 09:03:2000:41:397500:03:5200:24:0800:48:1101:13:3001:38:0402:03:4802:28:593100:02:5300:06:1900:18:4400:31:2900:44:2600:58:2701:12:4101:28:4301:44:5501:48:224305:05:45.60+00:53:22
40POSACKI Zbigniew 177Wołów BiegaM4015M 392021-08-15 09:03:0700:41:167300:04:1300:25:3100:50:3401:16:5601:42:3502:09:1202:35:135000:02:5000:06:1600:18:5900:32:0500:45:1000:58:5801:12:3401:26:1301:39:2501:42:302905:06:02.20+00:53:38
41LEOPOLD Marcin 152Aquanet/CityZen PoznańM4016M 402021-08-15 09:03:0900:41:007100:03:5000:26:3200:52:5601:20:2601:46:4502:13:5502:40:056600:03:4300:06:2800:19:2600:32:1500:44:5300:57:4301:10:2701:23:0401:35:0201:37:362005:06:14.90+00:53:51
42BRUKWIŃSKA Marta 104K301K 22021-08-15 09:02:4900:34:363200:03:1900:24:2500:49:1301:14:5001:39:5502:05:5502:31:524000:02:3000:07:0100:20:5600:35:1200:49:3501:05:3201:20:1901:35:3201:50:3601:54:265805:06:43.05+00:54:19
43NOWICKI Tomasz 168SZWLA STARGARDM503M 412021-08-15 09:02:5800:37:575000:03:4800:26:3700:51:3001:17:3501:42:3402:08:3102:33:294400:02:5100:06:4200:20:0600:33:5900:47:4401:02:0801:16:2001:31:0301:45:1801:48:504405:06:55.80+00:54:32
44JANKOWIAK Łukasz 136AleTempoM3019M 422021-08-15 09:03:1100:38:455400:03:2200:25:5400:52:0301:19:5001:45:0602:11:5002:38:295900:02:5100:06:0700:18:2800:31:1000:44:0500:57:3901:11:2701:25:4801:40:4601:44:033205:07:30.85+00:55:07
45KURZAC Piotr 150M3020M 432021-08-15 09:03:2800:37:064500:04:3000:26:1600:52:0801:19:2001:45:4602:13:0502:39:246300:02:2200:06:2600:19:1700:32:1100:45:1500:58:4201:12:1401:26:5601:41:4401:45:063605:08:28.45+00:56:04
46GRYCMAN Marek 124Love the painM4017M 442021-08-15 09:03:0800:39:095800:03:1000:24:2100:48:0901:13:1001:38:0902:04:4802:31:544100:03:5400:35:0300:48:3401:03:0701:16:3701:32:0001:46:4401:50:244605:08:31.40+00:56:07
47KOMPA Marcin 145IMINSPIRATIONM185M 452021-08-15 09:02:5000:33:041800:03:1600:25:3900:51:1101:17:5001:43:4302:10:5002:37:235700:04:1800:06:0100:19:3100:34:2400:46:5201:01:3801:16:2901:31:5501:46:5001:50:344705:08:35.20+00:56:11
48GRZESIAK Marcin 125Beskid Tri TeamM4018M 462021-08-15 09:03:3100:36:063900:03:5300:25:3600:50:3001:16:3501:42:0102:08:3502:34:454600:03:3900:06:3400:19:4300:34:3100:48:2201:03:3201:17:4801:32:4101:48:3301:51:554905:10:18.25+00:57:54
49ŁUCZAK Adam 157MAVERICKSM3021M 472021-08-15 09:02:5200:41:407600:03:3800:24:2100:48:4901:14:0301:38:4802:04:3202:30:313600:02:5400:06:1200:18:5300:32:2100:46:2901:01:4201:17:0001:32:2501:47:5801:51:414805:10:24.15+00:58:00
50BANEK Eugeniusz 101TRIceratopsM4019M 482021-08-15 09:03:1700:37:024400:03:4600:25:5500:51:1501:17:2001:42:3802:08:4002:35:084900:02:5700:06:4000:20:1800:34:4300:49:5401:04:3201:19:1801:34:2701:49:4701:53:185305:12:11.95+00:59:48
51SZWED Kamil 200Firma Eventowa BAZOOKAM3022M 492021-08-15 09:03:1200:45:299500:04:0200:23:5000:47:4301:12:5601:37:0802:02:2402:27:272700:03:1200:06:2000:19:1900:33:1000:47:0401:02:2001:17:4101:33:4201:49:1901:53:045205:13:14.00+01:00:50
52PUC Adrian 180Łyda Garden Steel TeamM3023M 502021-08-15 09:02:5300:43:128600:03:2600:24:4700:50:1701:16:1701:40:1502:05:3402:31:003800:03:0400:06:5500:21:1400:35:3800:49:4401:04:3601:19:4201:35:2001:50:0201:53:395505:14:21.50+01:01:57
53BIENIAS Łukasz 102GoSwimRun.PolskaM3024M 512021-08-15 09:02:5100:33:071900:04:0400:24:5200:50:4601:17:2601:42:5302:08:1802:34:284500:03:4400:06:3400:20:0200:33:5200:47:4301:01:5801:19:1701:37:5501:55:0401:59:056905:14:28.35+01:02:04
54SOBOTA Mateusz 195M3025M 522021-08-15 09:02:4900:33:222100:03:5400:26:3600:52:4801:19:4201:45:5302:13:1902:41:326800:03:3000:06:5700:21:5100:36:1700:50:4701:05:4101:19:5601:34:3801:49:3601:52:495105:15:07.80+01:02:44
55KOLODYSTYI Vitalii 144M3026M 532021-08-15 09:03:5300:45:359700:04:2500:26:2500:52:2201:20:2401:46:5402:14:4302:42:457200:03:5900:06:0500:18:1200:31:0300:44:0000:57:1701:10:0901:23:0601:35:5201:38:572305:15:41.15+01:03:17
56ORŁOWSKI Paweł 171Go2TriM4020M 542021-08-15 09:03:1600:34:513400:04:3100:26:4200:52:5101:19:4501:45:1102:12:3402:39:096200:02:5600:06:4000:20:2100:36:0700:51:0101:06:2801:21:2301:36:3801:51:2401:54:576005:16:24.05+01:04:00
57ZIĘBA Mateusz 214FOREVER TeamM3027M 552021-08-15 09:02:5900:49:0010700:03:1900:25:0100:50:3901:18:1301:45:1402:12:3502:39:476500:03:2300:06:1800:19:1000:32:4700:45:5300:59:2701:12:1901:25:1501:38:0001:41:012805:16:30.90+01:04:07
58GOC-KOZAKIEWICZ Marta 118Kwidzyn Biega/4TriTeamK401K 32021-08-15 09:02:5200:36:244200:03:5100:26:0900:52:2201:19:1701:44:4702:12:0302:38:406000:02:5300:06:3900:21:0500:36:4600:52:1801:07:4101:22:1001:37:3201:52:3701:56:036405:17:51.75+01:05:28
59RABSKI Tomek 181M3028M 562021-08-15 09:02:5000:39:466300:03:5600:26:1700:51:2601:18:2801:45:3202:14:0702:42:256900:02:4600:07:1800:22:0400:36:1200:50:1401:04:4101:19:2501:34:4601:49:5201:53:275405:22:20.30+01:09:56
60LIS Rafał 153Triathlon Club WrocławM4021M 572021-08-15 09:03:0300:38:545500:03:3100:26:5700:53:4101:21:3101:48:2902:16:5302:44:547900:03:1400:06:4500:20:1500:34:2000:48:3001:03:1401:18:0601:33:2901:48:3801:52:155005:22:48.90+01:10:25
61FAJOK Szymon 110SKS ObornikiM186M 582021-08-15 09:03:3300:40:146800:04:5300:24:1700:48:2301:14:0501:39:0302:04:3202:29:373300:03:5100:06:5900:20:5900:35:3600:50:3101:06:5601:23:1701:44:0302:00:4902:04:368005:23:11.60+01:10:48
62OSLAK Marcin 173BeskidTriM3029M 592021-08-15 09:03:3600:43:098500:03:3200:25:3400:49:5701:16:0101:42:0402:11:2802:41:116700:02:5800:08:0300:22:3900:36:5300:50:5601:05:5301:20:4701:36:3601:51:4501:55:176305:26:07.35+01:13:43
63JARECKA Beata 137Bednarski TRI TeamK302K 42021-08-15 09:03:1100:39:196000:03:5600:27:1600:54:4501:23:0501:50:4602:19:1902:47:278400:03:0000:07:1400:21:5500:36:5000:51:3901:06:5201:21:4501:36:3501:51:0601:54:355905:28:17.85+01:15:54
64RUSIN Paweł 184Beskid Tri TeamM4022M 602021-08-15 09:03:4000:38:155100:04:2400:25:2400:49:5001:16:0001:41:2902:06:5302:31:473900:02:5100:07:5800:25:2400:41:5800:58:5401:16:4601:33:0701:50:2002:07:2302:11:369305:28:53.45+01:16:29
65SZYDŁOWSKI Paweł 201M4023M 612021-08-15 09:03:0000:36:514300:05:2100:26:1100:52:2001:20:1201:47:0102:15:0502:42:317000:04:0500:07:1500:21:5000:36:5200:52:0601:08:3101:24:2201:40:1401:56:4102:00:327305:29:20.25+01:16:56
66KASOLIK Radoslaw 141Beskid Tri TeamM3030M 622021-08-15 09:03:3700:38:575600:03:5300:26:2000:52:2001:19:5001:47:1402:15:5602:43:177500:03:3100:07:0600:21:5000:37:3400:53:2301:09:4501:26:0501:42:2501:57:4002:01:217605:30:59.00+01:18:35
67WÓJTOWICZ Mateusz 209ajronmimM3031M 632021-08-15 09:03:0100:34:152200:03:5100:29:0000:56:2401:24:4901:52:3302:21:0502:49:438800:03:1300:07:1500:22:1000:37:3000:53:1701:09:1901:25:2001:41:0801:56:3702:00:137205:31:15.85+01:18:52
68WARDYŃSKI Jarosław 205Świat Maratończyka KożuchówM504M 642021-08-15 09:03:2300:43:188800:04:4900:25:0700:50:3501:17:1301:42:4202:09:3602:36:095200:04:2700:06:4400:21:1800:36:0200:51:1101:07:3901:24:1201:41:2001:58:3702:02:527805:31:35.30+01:19:11
69OLEKSY Beata 170KOŚCIAN TEAMK402K 52021-08-15 09:03:2600:44:419100:03:2400:27:1600:54:2201:22:1801:49:1202:16:3202:44:327800:02:5400:06:5500:21:0800:36:0200:52:0601:07:1201:22:1401:37:4101:52:5601:56:236505:31:54.35+01:19:30
70ORZYSZEK Roksana 172K303K 62021-08-15 09:03:1200:45:529800:04:1200:27:0000:53:2101:21:0001:47:4702:15:3002:43:337600:03:1900:06:4900:21:1400:36:3200:51:3201:06:3901:21:2601:36:4101:51:3301:55:046205:32:00.35+01:19:36
71FABIJAŃCZYK Paweł 109M3032M 652021-08-15 09:03:2400:43:399000:05:1000:27:2700:54:4301:23:3301:50:5902:18:5402:47:078300:03:1400:06:5800:20:5500:35:4600:49:5001:04:1401:18:5101:34:5601:50:0801:54:095705:33:19.05+01:20:55
72KAMIŃSKI Paweł 139IT START/ SSW TEAM KROŚNICEM3033M 662021-08-15 09:03:0600:42:538300:04:4400:26:1600:52:5201:20:4801:47:4402:15:5602:43:487700:02:5700:07:4400:23:1800:38:5700:54:1501:08:5801:24:3501:40:1401:56:2501:59:557105:34:17.95+01:21:54
73WINCZA Cezary 89Go2TriM3034M 672021-08-15 09:03:3900:41:177400:05:4000:25:4500:51:3801:18:1601:43:2302:10:0602:36:425500:03:4900:08:0800:23:1100:38:4500:54:3601:11:1201:28:4101:46:4802:04:4402:08:559205:36:23.40+01:23:59
74GRODOMIŃSKI Hubert 123TRI for MEM4024M 682021-08-15 09:03:4500:41:427700:04:3100:25:4800:51:1401:18:1401:44:1302:12:0802:39:356400:03:5700:07:3600:23:3600:39:3800:55:5501:12:2401:29:3401:45:5302:02:4402:07:028705:36:47.10+01:24:23
75JAMKA Jaroslaw 134M505M 692021-08-15 09:03:3400:42:158000:05:2700:25:1800:50:1401:16:4601:41:3702:07:2802:32:324300:04:1400:07:1600:21:3000:36:5200:53:2501:10:5101:29:4901:49:0702:08:2502:13:149505:37:42.30+01:25:18
76LUCKA Judyta 155Beskid Triathlon CenterK403K 72021-08-15 09:03:2900:39:015700:03:5900:28:1400:56:5001:26:3801:54:5602:24:5002:54:409600:03:4200:08:0000:21:5800:36:4700:51:3701:07:0901:22:2101:37:5701:53:3601:57:226605:38:44.35+01:26:20
77NOWAK Antoni 165EL-KIBAM187M 702021-08-15 09:03:1500:35:003500:04:3600:27:0500:55:2301:24:3801:53:0302:22:2602:51:449100:02:5300:07:1100:21:2500:35:4600:51:0201:07:3001:25:0001:42:4602:00:5802:04:468105:38:59.65+01:26:36
78FURMANEK Jarosław 113Go2triM506M 712021-08-15 09:03:3900:39:486400:05:2900:26:5100:52:5501:20:2201:47:1602:15:3702:42:577400:03:2400:07:0800:21:2300:36:4900:52:5401:11:0701:28:2001:48:0202:04:1502:08:008805:39:38.75+01:27:15
79KACZMAREK Karol 603M4025M 722021-08-15 09:02:5600:34:302700:05:1400:26:2400:52:0801:19:0001:44:4602:12:1902:38:476100:03:1300:08:2100:24:3800:42:2100:59:3001:18:0101:36:5801:59:1302:16:3702:20:1510705:41:59.35+01:29:35
80GRANICZNY Krzysztof 122M507M 732021-08-15 09:03:4400:45:059200:03:4900:26:4300:52:2401:19:3501:47:0302:15:0602:42:487300:03:4800:07:1500:22:3300:38:4000:54:5801:11:3301:28:2401:45:3902:02:3502:06:458405:42:15.15+01:29:51
81GLENC Liliana 116K304K 82021-08-15 09:03:2100:48:3710600:03:3900:27:2400:54:3901:23:0901:51:0602:20:1002:48:428600:02:5200:07:1100:21:4800:36:5700:52:0901:07:5101:23:3801:39:3001:55:0101:58:316805:42:21.05+01:29:57
82CZEKALSKA Maria 106K305K 92021-08-15 09:03:2300:40:557000:04:5000:29:0700:57:2701:26:1601:55:1302:25:2102:54:519800:03:2800:07:3300:22:5300:38:3300:53:5901:09:2601:25:0201:40:4201:56:0001:59:357005:43:39.95+01:31:16
83KLIMKOWSKI Piotr 142ZG LUBINM508M 742021-08-15 09:03:0800:39:336200:05:1700:27:0900:55:1301:25:0401:53:5902:24:3102:55:049900:03:5300:08:0500:22:3300:37:3700:52:5001:08:4401:24:3401:41:2101:57:1402:00:527405:44:39.45+01:32:15
84KAPITSA Aleksey 140Proswim Grupa TriathlonowaM3035M 752021-08-15 09:03:0200:35:483700:05:0800:26:4600:52:2801:18:5201:44:2202:10:5702:37:225600:04:4200:08:0100:24:2900:42:0301:00:2101:19:2201:39:2901:59:0802:19:4402:23:5611005:46:56.25+01:34:32
85WITKO-BŁASZCZYK Sebastian 207Żelazna ŚwidnicaM4026M 762021-08-15 09:03:1600:43:398900:06:0500:27:2800:55:3301:25:0601:53:4602:23:3102:52:109200:03:5300:07:4200:23:1100:39:1300:54:5401:10:4401:26:2601:42:2401:57:5102:01:167505:47:03.60+01:34:40
86BYLINA Bartosz 105M4027M 772021-08-15 09:03:1300:40:296900:05:3600:27:3500:55:4001:24:5601:53:5102:24:2602:54:459700:04:3900:07:0300:22:1200:37:0500:52:3901:09:0501:25:5001:42:3901:58:2402:01:447705:47:13.60+01:34:50
87GAWEŁ Daniel 115M4028M 782021-08-15 09:03:1800:38:305200:05:4400:28:3700:57:1001:26:3001:55:1502:24:4202:53:529500:03:3800:07:4900:23:2500:39:3100:55:4001:12:3501:29:4701:46:1902:02:4802:06:578605:48:41.00+01:36:17
88JACKOWSKI Daniel 132Kasztelanka MiędzyrzeczM3036M 792021-08-15 09:03:0800:42:508200:03:2300:28:1900:55:1101:23:3401:51:3002:18:4602:47:338500:03:0400:07:2100:23:1800:39:5600:57:0601:14:5501:32:4301:51:3402:10:2502:15:129705:52:02.90+01:39:39
89KABACINSKI Piotr 138TriKabaTeamM4029M 802021-08-15 09:03:4600:41:437800:04:1000:26:4800:53:1501:21:0201:48:1402:16:5702:46:038000:05:0100:07:5200:24:1400:41:1300:58:3501:16:3101:35:1001:53:1702:11:4002:15:5010005:52:47.30+01:40:23
90KIRYLCZUK Piotr 606M4030M 812021-08-15 09:03:2800:48:1910400:04:1200:29:0100:56:5301:25:4001:54:1602:23:0802:51:309000:05:3400:07:4300:23:2800:39:5100:56:2101:13:2501:29:5901:46:1702:01:2602:04:578205:54:32.80+01:42:09
91KŁOS Jan 143#TEAMKALACHM4031M 822021-08-15 09:03:3201:00:2812000:05:3500:26:3300:53:4301:21:5501:49:1202:17:3402:46:078100:04:2500:07:2000:23:0300:38:1600:53:1401:08:4401:24:1101:39:5301:54:4601:58:006705:54:35.20+01:42:11
92SMAL Tomasz 193M509M 832021-08-15 09:03:1900:37:404900:05:1700:28:3800:57:2501:27:0901:56:2602:26:4902:56:4510200:03:3100:07:2100:23:0400:39:3800:56:2001:14:2701:32:0601:50:3802:08:3202:12:259405:55:38.00+01:43:14
93SULKA Michał 197TEAM KaraśM3037M 842021-08-15 09:03:4200:40:136700:04:0600:27:1900:55:3301:25:1301:54:0702:24:1102:53:269300:03:1400:08:1800:25:1600:42:5201:00:4601:18:3201:35:5001:53:5502:11:0802:14:499605:55:48.55+01:43:25
94ZGIERSKI Karol 213Sauerland Team Tarnowo PodgórneM3038M 852021-08-15 09:03:2200:47:0210000:04:0100:26:4800:53:1801:21:0001:47:3402:15:1702:42:417100:03:4300:07:1700:22:3100:39:5200:57:1301:14:5901:35:4001:54:0602:14:5902:18:3910505:56:06.95+01:43:43
95KACZAMAREK Katarzyna 604K404K 102021-08-15 09:03:3000:42:598400:04:5900:27:4100:55:5901:26:0801:56:0502:26:3402:56:0910000:05:2700:07:1600:25:0400:41:4300:58:0001:14:2501:31:1701:47:3502:03:1402:06:478505:56:21.60+01:43:58
96JACKOWSKA Paulina 131Kasztelanka MiędzyrzeczK306K 112021-08-15 09:03:1300:46:179900:04:1900:29:1100:58:3601:28:3301:58:3502:29:5503:01:5611000:03:1800:06:5700:21:3500:37:3400:53:4801:11:0401:27:5101:45:1502:00:4602:04:087905:59:58.25+01:47:34
97POPIEL Iwona 176TGV CLUBK405K 122021-08-15 09:03:2000:45:219400:03:4400:27:1700:54:1901:23:2001:51:5002:20:4202:49:348700:03:2700:07:4500:25:2600:43:1201:00:5401:19:2701:37:2101:56:3602:14:0002:18:0010306:00:06.25+01:47:42
98DURA Zofia 107K182K 132021-08-15 09:03:0700:39:165900:04:0800:29:3200:59:0001:29:0401:58:1602:28:1802:58:0010500:03:5800:08:0900:24:1900:41:4400:59:0601:16:4001:34:2501:53:5302:12:2502:16:3610106:01:58.15+01:49:34
99NOWAK Piotr 166Sauerland Team Tarnowo PodgórneM5010M 862021-08-15 09:03:4800:50:1211200:06:1500:26:2900:53:2701:21:2501:50:2002:18:4202:46:538200:05:4100:09:0600:26:1400:43:4801:00:4801:18:4301:35:5101:54:0702:11:3402:15:399906:04:40.30+01:52:16
100MALISZEWSKI Bolesław 159M4032M 872021-08-15 09:03:0600:43:158700:04:2300:28:0200:56:0801:26:3201:57:3202:31:5303:04:5411200:03:2600:07:0600:22:4000:39:1600:56:1101:13:2501:30:2801:47:4502:04:5402:08:499106:04:47.35+01:52:23
101GOŁEK Mateusz 120BeskidTRI TeamM3039M 882021-08-15 09:03:3600:45:209300:05:1200:27:4800:55:3101:24:2001:53:1102:22:5802:53:279400:03:0900:07:4200:23:4800:40:5600:58:3401:17:3101:36:3201:55:5202:15:4202:19:5410606:07:02.75+01:54:39
102GMEREK Pawel 20M4033M 892021-08-15 09:03:2100:50:1011100:07:0700:29:2900:59:0701:29:1301:59:0502:28:4902:58:5210800:06:4800:10:4800:26:3000:42:4300:58:4301:15:2101:30:5801:47:3402:02:5002:06:278306:09:24.75+01:57:01
103RASZKE Łukasz 183REAL TEAMM3040M 902021-08-15 09:03:4200:55:2911800:05:3700:28:1800:56:5501:26:2001:55:3302:25:5702:56:2710100:05:1500:07:0000:21:0800:36:3500:52:5301:09:4201:27:4101:45:2302:03:5502:08:148906:11:02.90+01:58:39
104SKORUPINSKI Jarosław 190OPONYEXPRESSM5011M 912021-08-15 09:03:5100:54:1711700:03:5700:29:2900:58:3901:28:5601:58:4302:29:5403:01:0610900:03:3100:08:1200:25:3600:45:2501:03:0001:20:1501:37:3101:55:2502:11:2402:15:299806:18:20.45+02:05:56
105LASKOWSKA Aneta 151Sauerland Team Tarnowo PodgórneK501K 142021-08-15 09:03:1000:48:1710300:05:1200:29:4000:59:3801:31:0802:02:1402:35:0603:07:1811300:03:3500:07:5800:23:4000:41:0200:58:3001:16:3701:35:0401:54:3002:13:3702:18:0010406:22:22.15+02:09:58
106SURMA Henryk 198Beskid Tri TeamM4034M 922021-08-15 09:03:3700:49:2210900:04:4400:26:5200:53:0801:21:5801:50:0402:20:3902:51:208900:04:1100:08:4700:26:4700:45:4901:04:2301:25:1401:46:5602:09:3302:30:5602:35:2611506:25:03.10+02:12:39
107GOLEŃ Waldek 119M188M 932021-08-15 09:03:4200:53:4811600:05:3700:28:0600:57:0301:26:1101:54:5902:26:0302:57:2010400:07:3400:08:1400:27:0100:44:5201:03:0301:21:1101:40:3901:59:5002:19:5302:24:3811106:28:57.85+02:16:34
108WOŚ Amadeusz 208M189M 942021-08-15 09:03:3500:49:4311000:05:4900:28:1800:56:2301:26:0001:54:5702:26:1102:57:1110300:04:3100:07:4200:23:4300:43:2401:02:1601:21:5501:42:2402:04:3002:26:3102:31:4811406:29:02.95+02:16:39
109WAŃSKI Robert 25Tri Endurance GermanyWOLSZTYNM4035M 952021-08-15 09:03:1800:49:1810800:07:4100:29:0700:59:0901:29:2801:59:1402:29:0802:58:5110700:06:5800:08:3600:26:4000:46:3401:04:3901:25:0301:44:4702:04:3802:23:2602:27:4611206:30:34.05+02:18:10
110MOLSKI Piotr 163M3041M 962021-08-15 09:03:2500:48:3510500:07:0600:32:3701:04:4401:37:5102:10:5502:45:2703:19:4311800:06:4900:07:0700:21:4800:37:5800:54:5701:12:2101:30:1601:47:4202:04:3102:08:279006:30:40.95+02:18:17
111KONARSKA Edyta 146K406K 152021-08-15 09:03:3100:47:4810200:05:0300:31:3301:03:2801:36:1802:07:1002:39:4603:12:0711600:04:1800:09:1600:27:5000:45:5101:04:2601:23:5501:42:2002:00:4002:18:3402:22:5110806:32:07.80+02:19:44
112PRZĄDKA Dawid 178Czarny koń XDM3042M 972021-08-15 09:03:4300:56:2611900:05:3500:31:2701:02:5501:34:5802:07:1002:39:0203:11:0911500:04:3100:08:1100:24:2100:41:0300:58:2101:16:1501:34:0001:53:2902:12:5502:17:2110206:35:02.30+02:22:38
113PIECHULEK Szymon 175M3043M 982021-08-15 09:03:1700:53:1011500:04:0200:29:4000:59:2501:30:1902:00:4302:32:4403:04:4211100:05:0800:09:3100:27:4200:46:3701:06:3601:27:2201:46:2402:05:3702:24:2902:28:4311306:35:45.15+02:23:21
114SZYMAKOWSKI Marcin 202M3044M 992021-08-15 09:03:1200:52:0411400:05:0300:29:0700:58:3701:28:5701:58:4502:29:1002:58:5110600:05:4000:09:3100:29:5800:52:1501:12:2301:31:5201:55:4702:20:1602:41:2002:45:1111606:46:49.10+02:34:25
115ZAKRZEWSKI Adam 212M4036M 1002021-08-15 09:03:2000:47:0210100:05:2500:29:0800:57:3901:28:0001:59:1602:32:2303:07:2811400:06:3500:13:3700:34:0600:54:4001:16:2901:38:4502:02:5802:24:5402:44:3502:49:1711706:55:47.50+02:43:23
116FARAN Grzegorz 111GTSulminM4037M 1012021-08-15 09:03:1500:36:023800:04:3100:39:3901:18:2001:57:1102:35:0603:16:2603:56:2712000:04:0600:08:0700:25:4600:43:3801:02:2601:22:0801:40:3402:01:1102:19:0502:23:1210907:04:18.60+02:51:55
117PRZEZAK Jakub 179M1810M 1022021-08-15 09:03:2500:45:329600:06:4300:31:4701:03:2501:35:5202:08:5002:43:5903:19:0611700:10:2100:11:3800:31:3800:52:3401:12:3801:35:0902:00:2302:24:4202:46:5702:51:3011807:13:12.50+03:00:48
118MAJCHRZAK Krystian 158M4038M 1032021-08-15 09:03:2900:51:1911300:06:2300:33:2501:06:4301:41:1802:17:5602:57:4903:37:1911900:10:2600:09:2000:29:4000:52:3601:18:3901:42:5602:05:2902:28:3402:50:1502:55:2211907:40:49.85+03:28:26
Niesklasyfikowani
DQSŁUPIK Tomasz 192Endless PainM182021-08-15 09:02:48 DQ1 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ2 DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ104:04:14.35 DQ
IMIANOWSKI Eryk 129M182021-08-15 09:02:4900:37:154700:02:5600:26:0000:51:4801:18:2801:44:2202:10:5102:37:295800:04:0700:07:21 DNF
Znaleziono 120 wynik(ów)