POTĘGOWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-24
Miejsce:
Potęgowo
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
100
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
87
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkilaps
2.5km
laps
5km
laps
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KUŹMICZ Adam 270NWPL/POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-391M 100:15:0700:31:0800:47:1201:02:56.25 6:179.5
2JUREK Adam 251KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 200:15:5900:32:2100:48:4901:05:18.55+00:02:226:319.2
3WOJTASIŃSKI Daniel 315NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-491M 300:16:1300:32:3600:49:0401:05:25.40+00:02:296:329.2
4POŁUBIAK Paweł 290SIECI OM30-392M 400:16:0000:32:3600:49:4201:06:35.35+00:03:396:399
5KLIMCZAK Adam 254GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-592M 500:16:2200:33:2200:50:3601:07:42.70+00:04:466:468.9
6KUBISZYN Małgorzata 267KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-391K 100:16:4200:33:3900:50:4901:08:02.00+00:05:056:488.8
7HELWICH Stefan 245KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 600:16:3200:33:4500:51:1101:08:03.35+00:05:076:488.8
8KUŚMIEREK Jan 269BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-492M 700:17:0200:34:0600:51:3001:08:30.60+00:05:346:518.8
9DREWA Marian 235POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-692M 800:16:3100:33:4000:51:1101:09:04.65+00:06:086:548.7
10SANIUK Edward 296FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 900:16:4600:33:5900:51:2601:09:08.15+00:06:116:548.7
11KOBIELA Krzysztof 255NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM40-493M 1000:16:5400:34:0600:51:3101:09:09.40+00:06:136:558.7
12WĘŻOWICZ Ewa 312STADION ŚLĄSKISKRZYSZÓWK40-491K 200:16:3400:33:3900:51:1601:09:14.15+00:06:176:558.7
13KOZAKOWSKA Małgorzata 263KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-492K 300:16:4100:34:2000:52:0901:09:23.70+00:06:276:568.6
14KAŚNICKA Tamara 318NIECKOWOK40-493K 400:16:5400:34:2500:52:1301:09:49.60+00:06:536:598.6
15PIETRZYK Jarosław 286NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-393M 1100:16:2900:34:0500:52:2701:09:50.05+00:06:536:598.6
16ŚWISŁOCKI Bogdan 305FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 1200:16:4300:34:1700:51:5901:09:54.80+00:06:586:598.6
17MOGIŁKA Aleksander 277GDYNIAM18-291M 1300:17:1400:34:1600:52:0301:10:04.80+00:07:087:008.6
18ADAMCZYK Adam 221PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 14100:17:1800:34:5600:52:4501:10:13.80+00:07:177:018.5
19GIERSZEWSKI Arkadiusz 240CHOJNICEM40-494M 1500:16:5500:34:4100:52:5901:11:13.00+00:08:167:078.4
20KRÓLIKOWSKA Krystyna 265POLIPACK TEAM GWEKRĘPA KASZUBSKAK40-494K 5100:17:2300:35:0300:53:2001:11:51.05+00:08:547:118.4
21WEINER Jakub 311CKZIU MECHANIK NYSAPRUDNIKM18-292M 1600:17:5400:35:3700:53:2901:11:56.65+00:09:007:118.3
22RAJEK Magdalena 294NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-495K 600:17:4900:35:4800:53:5801:12:00.60+00:09:047:128.3
23GODZIŃSKI Paweł 241BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-495M 1700:17:1300:35:1200:53:3401:12:06.85+00:09:107:128.3
24OSTROCHALSKA Aleksandra 282POLIPACK TEAM GWELĘBORKK40-496K 700:17:3100:35:4500:54:0601:12:27.15+00:09:307:148.3
25HRYNDIO Jerzy 247STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-693M 1800:17:1500:35:1300:53:4701:12:41.90+00:09:457:168.3
26RASZEWSKA Izabela 295FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-497K 800:17:4700:35:5800:54:2301:13:09.40+00:10:137:188.2
27KOŃCZEWSKA Bożena 258BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK50-591K 900:17:4500:35:5600:54:2401:13:24.65+00:10:287:208.2
28SZCZĘŚNIAK Zbigniew 302NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-594M 1900:17:4800:36:1000:54:5801:13:43.25+00:10:477:228.1
29NETKOWSKI Wojciech 278PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-694M 2000:17:3700:36:0800:55:2401:14:12.00+00:11:157:258.1
30CZAJKA Urszula 230FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 10100:17:5700:36:1900:55:0301:14:21.50+00:11:257:268.1
31KREFFT Barbara 264PARCHOWOK50-592K 1100:18:2100:36:4600:55:2601:14:24.15+00:11:277:268.1
32KACZMAREK Maja 252POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK30-392K 1200:18:1400:36:4600:55:3601:14:25.85+00:11:297:268.1
33JAŃCZY Gracjan 248CKZIU NYSA MECHANIKZŁTOGŁOWICEM18-293M 2100:17:1400:35:2600:54:3601:14:31.45+00:11:357:278.1
34WOJDANOWSKA Małgorzata 314LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-393K 1300:18:1600:37:2200:55:5401:14:33.55+00:11:377:278
35POSIM Dariusz 292WATAHADUBIELM50-595M 2200:17:5100:36:1500:55:3101:14:59.75+00:12:037:298
36DUSIEL Ewa 237NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-593K 1400:18:0100:36:4000:55:4101:15:09.40+00:12:137:318
37HINC Iwona 246FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-498K 1500:17:5800:36:3700:55:5801:15:19.80+00:12:237:328
38KOBIELA Magdalena 256NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-499K 1600:18:3700:38:0700:57:3301:16:54.85+00:13:587:417.8
39KORYCKA Mariola 259FORMA NA PIĄTKĘ NWZGIERZK30-394K 1700:18:5000:37:5300:57:2901:17:13.45+00:14:177:437.8
40CHYRA Janusz 228UNIA MIASTLUBLINIECM40-496M 2300:19:0900:38:3300:58:0201:17:26.60+00:14:307:447.7
41CZEMPIK Kornelia 234STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-594K 1800:16:5000:37:3500:56:5001:18:09.00+00:15:127:487.7
42BOŃCZYSZYN Bożena 224CHARBROWOK50-595K 1900:18:2000:38:1700:58:1801:18:19.20+00:15:227:497.7
43STAWNIAK Karol 301KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+3M 2400:18:5400:38:2800:58:3401:18:30.85+00:15:347:517.6
44BIAŁK Roman 223GDAŃSKM60-695M 2500:19:0700:38:5200:58:5001:18:46.25+00:15:507:527.6
45GWAREK Anita 244PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4910K 2000:18:3500:38:2800:59:0001:18:52.20+00:15:557:537.6
46PONKA Radosław 291POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-497M 2600:18:5100:38:3600:58:3901:18:53.25+00:15:577:537.6
47CONTUCCI Ewa 229NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4911K 2100:19:1600:39:1400:59:1601:19:16.10+00:16:197:557.6
48FORYŚ Katarzyna 238WATAHAKWIDZYNK30-395K 2200:19:0600:39:0000:59:0501:19:33.65+00:16:377:577.5
49CZEMPIK Aniela 233STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-692K 2300:19:5400:40:0901:00:2401:20:56.45+00:18:008:057.4
50PANEK Elwira 284LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-596K 2400:19:2100:39:3501:00:2601:21:16.80+00:18:208:077.4
51RZESZOTKO Beata 320DAMNICAK40-4912K 2500:19:0600:39:3101:00:0801:21:17.15+00:18:208:077.4
52KORONKA Radosław 322DZWNÓWM40-498M 2700:19:1700:39:5001:00:3501:21:32.10+00:18:358:097.4
53PINIS Michał 287NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-394M 2800:20:0500:40:0701:01:1401:21:39.65+00:18:438:107.3
54JURCZYŃSKA Bożena 250NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-693K 2600:19:5700:40:2001:00:5301:21:46.25+00:18:508:107.3
55TURZYŃSKA-STOPA Maria 309BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-694K 2700:19:5600:40:2001:01:2401:22:36.40+00:19:408:157.3
56OMARSKA Grażyna 281PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-695K 2800:20:1500:41:1101:02:1301:23:26.15+00:20:298:207.2
57POHL Anna 289CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAK50-597K 2900:20:1300:41:1301:02:3201:23:29.55+00:20:338:207.2
58LITWIN Dominika 271LĘBORKK30-396K 3000:19:4500:40:3401:02:0801:23:40.30+00:20:448:227.2
59CHMIEL Beata 226NORDIC SCYZORYKIBILCZAK40-4913K 3100:19:3600:40:2301:02:3901:24:08.35+00:21:128:247.1
60TECŁAW Barbara 306DAMNICAK40-4914K 32100:21:2100:42:4901:03:5401:24:30.05+00:21:338:277.1
61SĘDZIK Katarzyna 298LECYMY DURŚBYTOMK40-4915K 33100:19:2000:40:2801:02:3901:24:55.40+00:21:598:297.1
62SCHWANN Mirosław 297WEJHEROWOM50-596M 2900:20:0900:41:1001:03:1901:25:40.25+00:22:448:347
63KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 253LECYMY DURŚCHORZÓWK30-397K 3400:21:0500:42:4401:04:3801:26:05.35+00:23:098:367
64NIKODEMSKA Joanna 325USTKAK30-398K 3500:20:3700:42:5101:05:4401:26:48.30+00:23:528:406.9
65MACUŁO Ola 274SŁUPSKK30-399K 3600:20:3700:42:5101:05:4401:26:50.85+00:23:548:416.9
66WĄTROBA Sebastian 310VITADIET ŁÓDŹWARSZAWAM40-499M 3000:20:1100:41:5601:04:1201:27:02.55+00:24:068:426.9
67CZARNIEWSKI Zdzisław 231SŁUPSKM60-696M 3100:21:2700:43:4101:05:5501:27:48.40+00:24:528:466.8
68ŁOSIAK Małgorzata 272DAMNICAK40-4916K 37100:21:3500:43:1501:05:2001:28:00.05+00:25:038:486.8
69SZYBUT Roma 304POTĘGOWOK30-3910K 3800:21:0900:43:2001:05:3201:28:45.25+00:25:498:526.8
70SZELIGA Justyna 303LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK40-4917K 3900:21:4000:43:2601:05:5001:28:53.60+00:25:578:536.7
71POSIM Bogumiła 293WATAHADUBIELK50-598K 4000:21:2000:43:2301:05:5701:29:25.15+00:26:288:566.7
72MACIŃSKA Estera 273LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-291K 4100:21:3400:44:2601:07:2101:29:31.00+00:26:348:576.7
73DROZD Krystyna 236CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-599K 4200:21:5000:44:0601:06:4601:29:35.90+00:26:398:576.7
74KOSUCHO Dorota 261DAMNICAK40-4918K 4300:21:4000:44:2001:07:2401:30:27.50+00:27:319:026.6
75SIWCZYK Grażyna 299LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-696K 4400:22:3300:45:0301:07:5701:30:29.55+00:27:339:036.6
76KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 266STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-697K 4500:22:2200:45:2401:08:3601:31:46.35+00:28:509:106.5
77OLSZYŃSKA Marzena 280WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK50-5910K 4600:22:3100:45:1301:08:1101:32:27.10+00:29:309:146.5
78DUBIEL Adela 321DARNOWOM30-395M 32100:21:2200:44:3901:08:1101:32:40.90+00:29:449:166.5
79WŁOCHOWICZ Olga 313LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3911K 4700:22:5800:46:0501:09:3001:32:55.55+00:29:599:176.5
80OWCZAREK Henryka 283MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+1K 4800:22:4200:45:5001:09:5401:33:03.00+00:30:069:186.4
81BACDORF Alicja 222LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK60-698K 4900:22:4200:45:4201:09:1401:33:15.60+00:30:199:196.4
82RZECZYCKA Jolanta 324POTĘGOWOK50-5911K 5000:21:4900:44:4301:08:5201:33:19.25+00:30:239:196.4
83JÓŹWIAK Dominik 323SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 3300:24:0600:47:3101:11:5401:35:06.00+00:32:099:306.3
84ZIĘBA Julia 316STADION ŚLĄSKIKATOWICEK70+2K 5100:22:3400:45:5001:09:5701:35:45.15+00:32:489:346.3
85MĘDRKIEWICZ Lidia 276DAMNICAK60-699K 52100:24:2000:49:1301:14:2701:39:04.40+00:36:089:546.1
86CZARNOWSKA Krystyna 232DAMNICAK60-6910K 53100:24:1900:49:1501:14:3201:39:36.95+00:36:409:576
87PLUTA Bożena 288CHODZĘ BO LUBIĘGDYNIAK60-6911K 54100:22:5000:48:4601:15:0801:43:44.35+00:40:4810:225.8
Znaleziono 87 wynik(ów)