POTĘGOWO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-08-24
Miejsce:
Potęgowo
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
229
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
200
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkilaps
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RAJEWSKI Sebastian 135KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:14:5500:30:24.90 6:059.9
2WITUCKI Jacek 179POZNAŃM45-492M 200:14:5800:30:59.75+00:00:346:129.7
3WOROCH Roman 181KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 300:15:2800:31:05.35+00:00:406:139.7
4TOPOLNICKI Konrad 167CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM18-291M 400:15:5900:31:19.45+00:00:546:159.6
5DĘBSKI Bartłomiej 28NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 500:15:3400:31:32.85+00:01:076:189.5
6BRZOZOWSKI Piotr 6AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 600:15:3400:31:53.85+00:01:286:229.4
7ROŻYNEK Miron 137KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 700:15:5000:32:06.45+00:01:416:259.3
8SPYCHAŁA Lesław 145CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-541M 800:16:2800:33:08.30+00:02:436:379.1
9KUBIAK Przemysław 85KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-493M 9100:16:1500:33:15.85+00:02:506:399
10SAŁABON Grzegorz 141LĘBORSKIE LWYLĘBORKM50-542M 1000:16:3900:33:26.55+00:03:016:419
11OLSZAŃSKI Karol 114FEAR THE RETURNKATOWICEM40-442M 1100:16:2300:33:28.40+00:03:036:419
12WIŚNIEWSKI Sławomir 177FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-494M 1200:16:2100:33:49.40+00:03:246:468.9
13PODGÓRSKI Szymon 123CKZIU MECHANIK NYSAWĘŻAM-Jun.1M 1300:16:5900:34:05.50+00:03:406:498.8
14BREWKA Joachim 5UNIA MIASTLUBLINIECM55-592M 1400:16:5500:34:12.20+00:03:476:508.8
15HOLWEK Jarosław 54ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM55-593M 1500:16:5000:34:12.95+00:03:486:508.8
16DUSZEŃKO Zygmunt 31KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 1600:16:3400:34:16.00+00:03:516:518.8
17SZYMAŃSKI Stefan 163XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 1700:16:5600:34:16.30+00:03:516:518.8
18KUŚMIEREK Mateusz 88BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.2M 1800:17:0800:34:18.30+00:03:536:518.7
19KONKOL Andrzej 74KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKM60-642M 1900:16:4300:34:18.80+00:03:536:518.7
20KACZMAREK Eugeniusz 61SŁUPSKM70+2M 2000:16:5600:34:25.65+00:04:006:538.7
21POLISZCZUK Piotr 124PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)2M 2100:16:5300:34:26.30+00:04:016:538.7
22TOMCZYK Edward 166MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+3M 2200:17:0600:34:38.55+00:04:136:558.7
23KOS Krzysztof 200POTĘGOWOM30-392M 2300:17:1800:34:43.80+00:04:186:568.6
24KOPCZEWSKI Dariusz 77ELITE TEAMKOSZALINM50-543M 2400:16:4400:34:45.10+00:04:206:578.6
25GODZIŃSKA Dorota 41BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK30-391K 100:17:1100:34:46.45+00:04:216:578.6
26GAŁĄZKA Paweł 201MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)3M 2500:17:0900:34:58.15+00:04:336:598.6
27GIBAS Asia 39BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGK30-392K 200:17:1100:35:04.15+00:04:397:008.6
28SZYMANOWSKI Eugeniusz 162LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-643M 26100:17:0700:35:07.25+00:04:427:018.5
29DUDEK Edward 30KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-691M 2700:17:3800:35:10.00+00:04:457:028.5
30BUCZKOWSKI Jerzy 7KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-692M 2800:17:3800:35:10.70+00:04:457:028.5
31JANKOWSKI Mateusz 220POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM18-292M 2900:17:2900:35:11.95+00:04:477:028.5
32RAJEK Tomasz 134NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-544M 3000:17:1800:35:13.55+00:04:487:028.5
33JÓŹWIAK Marianna 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 300:17:1800:35:20.75+00:04:557:048.5
34WOŁK Beata 180DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMTRZCIANKAK40-441K 400:17:3200:35:22.05+00:04:577:048.5
35NACZK Wiktoria 106LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Jun.1K 500:17:2400:35:33.45+00:05:087:068.4
36GRUSZKA Michał 49UNIA MIASTLUBLINIECM40-443M 3100:17:4300:35:45.75+00:05:207:098.4
37MROZICKI Andrzej 104SZCZECINEKM55-594M 3200:17:2700:35:46.45+00:05:217:098.4
38PIĄTEK Dariusz 119POLIPACKGWE TEAMGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)4M 3300:17:4100:35:47.50+00:05:227:098.4
39SZCZUDLIK Małgorzata 153KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-393K 600:17:2500:35:48.70+00:05:237:098.4
40CZMOCH Marian 21PUKS JEDYNKAŁOSICEM65-693M 3400:17:4200:35:49.85+00:05:247:108.4
41WROŃSKI Włodzimierz 183PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-694M 3500:17:4200:35:49.90+00:05:257:108.4
42MARCZYŃSKI Adam 96POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-444M 3600:17:4800:35:54.80+00:05:297:108.4
43SZYMANOWSKA Anna 160LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)1K 700:17:3600:35:55.00+00:05:307:118.4
44GIBAS Sławek 38BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGM40-445M 3700:17:3800:35:56.65+00:05:317:118.3
45ZIELIŃSKA Jolanta 185GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-591K 800:17:3400:35:58.40+00:05:337:118.3
46TUZIMEK Agata 169STADION ŚLĄSKIKURÓWK30-394K 900:17:4400:36:00.70+00:05:357:128.3
47MARCINKOWSKA Agnieszka 94UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.2K 1000:17:4800:36:05.10+00:05:407:138.3
48PUSZKARSKA Małgorzata 128GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-442K 1100:17:4500:36:29.10+00:06:047:188.2
49MALINOWSKA Monika 92LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-395K 1200:17:3300:36:35.85+00:06:107:198.2
50SAMOJŁO Sławomir 40ŚWINOUJŚCIEM55-595M 3800:18:0200:36:42.35+00:06:177:208.2
51KOŁPAK Jan 72LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+4M 3900:17:5300:36:47.80+00:06:227:218.2
52BUGAŁA Alicja 9NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 1300:18:1600:36:50.35+00:06:257:228.1
53KOCOŃ Sławomir 257SIEMIANICEM40-446M 4000:18:1400:36:53.30+00:06:287:228.1
54GOŁĘBIEWSKI Andrzej 42KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-644M 4100:18:2500:36:54.90+00:06:307:238.1
55KOZIARZ Roman 84STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-645M 4200:18:1300:37:00.40+00:06:357:248.1
56CHYLIŃSKI Andrzej 19GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-447M 4300:18:1500:37:11.95+00:06:477:268.1
57GRYGOROWICZ Teresa 51KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 1400:18:1700:37:13.25+00:06:487:268.1
58STOLTMANN Helena 188BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-592K 1500:18:1500:37:17.10+00:06:527:278
59WITUCKA Karolina 178POZNAŃK-Dzieci1K 1600:18:2200:37:17.65+00:06:527:278
60KACZMAREK Artur 216MOLCZLAWOM40-448M 4400:18:4100:37:19.20+00:06:547:288
61KAMIŃSKA Beata 63NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-541K 1700:18:2800:37:26.60+00:07:017:298
62STAŃCZAK Grażyna 147GDAŃSKK65-692K 1800:17:5900:37:29.65+00:07:047:308
63WALESZKO Andrzej 171PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-495M 4500:18:2200:37:31.20+00:07:067:308
64MIKUSINSKA Jola 100FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-492K 1900:18:3800:37:31.60+00:07:067:308
65TREDER Piotr 212POTĘGOWOPOTĘGOWOM45-496M 46100:19:1200:37:32.30+00:07:077:308
66CHMIEL Natalia 12NORDIC SCYZORYKIBILCZAK18-291K 2000:18:3700:37:35.60+00:07:107:318
67BERKOWSKA Marzena 3ZABORÓWK40-443K 2100:18:2500:37:38.00+00:07:137:318
68NASTAŁY Fabian 107POTĘGOWOM-Jun.3M 4700:17:4300:37:42.65+00:07:177:328
69KUŹMICZ Magdalena 190POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOK30-396K 2200:18:3600:37:48.35+00:07:237:337.9
70MROCZEK Bartosz 203WARGOWOM-Jun.4M 4800:18:3600:37:51.45+00:07:267:347.9
71SULECKA Gabriela 152ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)2K 2300:18:4500:37:51.55+00:07:267:347.9
72SZENDZIELORZ Ilona 154STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-641K 2400:18:4500:37:53.25+00:07:287:347.9
73WAWRZYNIAK Anna 175POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-493K 2500:18:3200:37:54.60+00:07:297:347.9
74PINIS Agnieszka 122NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-444K 2600:18:3400:37:56.60+00:07:317:357.9
75WOROCH Jolanta 182KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-542K 2700:18:4400:37:56.70+00:07:317:357.9
76FARON Monika 34ELITE TEAMGDYNIAK30-397K 2800:18:4100:38:00.50+00:07:357:367.9
77GRYGOROWICZ Bogdan 52KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 4900:18:3400:38:02.70+00:07:377:367.9
78KORPAL Cezary 79WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINM55-596M 5000:18:3600:38:05.60+00:07:407:377.9
79BUGAŁA Anna 8NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-445K 2900:18:4700:38:07.15+00:07:427:377.9
80SZYCKO Oliwia 158KOBYLNICAK-Dzieci2K 3000:18:4500:38:09.30+00:07:447:387.9
81JÓŹWIAK Łukasz 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 5100:18:5700:38:10.50+00:07:457:387.9
82DAROSZEWSKA Krystyna 27SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-642K 3100:19:0000:38:13.70+00:07:487:387.8
83MOTOCZYŃSKI Krzysztof 102GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-646M 5200:18:4600:38:15.95+00:07:517:397.8
84KOWAL Kamil 83AZS ŚUMGDYNIAM18-293M 5300:19:0100:38:18.95+00:07:547:397.8
85PALICZEK Paulina 189MALCZKÓWKOK-Dzieci3K 3200:18:4400:38:21.95+00:07:577:407.8
86DANA Kazimiera 22KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-693K 3300:18:5800:38:25.20+00:08:007:417.8
87PRACKI Zbigniew 127SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-545M 5400:19:0300:38:26.35+00:08:017:417.8
88SZYCKO Radek 159KOBYLNICAM40-449M 5500:18:4500:38:30.15+00:08:057:427.8
89STAŃCZAK Ryszard 146GDAŃSKM70+5M 5600:18:4500:38:31.10+00:08:067:427.8
90ŚCIBIOR Robert 164KLEMENTOWICEM45-497M 5700:18:3500:38:35.45+00:08:107:437.8
91RADZIEJOWSKI Bogusław 133NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-597M 5800:18:5500:38:36.40+00:08:117:437.8
92BARCZYK Jolanta 2NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-593K 3400:19:1300:38:39.20+00:08:147:437.8
93ŁĘCKI Jan 90CHODZEZKIJAMIELITE TEAMGDYNIAM30-393M 5900:19:1800:38:51.70+00:08:267:467.7
94KONKOL Kasia 76KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKK-Jun.4K 3500:19:0400:38:53.90+00:08:297:467.7
95PONKA Barbara 126POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-494K 3600:19:0700:38:56.40+00:08:317:477.7
96GÓRECKA Iwona 45STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-543K 3700:19:3400:38:59.35+00:08:347:477.7
97CHOJNACKA Magdalena 14GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-446K 3800:19:2200:39:07.90+00:08:437:497.7
98WAWRZYNIAK Igor 174POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Dzieci1M 60100:18:5500:39:11.15+00:08:467:507.7
99GRABOWSKA Bożena 47LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-495K 3900:19:1300:39:14.60+00:08:497:507.6
100CYRNY Bogusław 18SP ŁUPAWAPOTĘGOWOM50-546M 6100:19:1500:39:21.70+00:08:567:527.6
101KUSIAK Włodzimierz 87GDAŃSKM65-695M 6200:19:1000:39:27.30+00:09:027:537.6
102WALESZKO Anna 172PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-496K 4000:19:3800:39:28.85+00:09:037:537.6
103DARGAS Sandra 26BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci4K 4100:18:5800:39:36.95+00:09:127:557.6
104KOTUSIEWICZ Maria 191POTĘGOWOK55-594K 4200:19:1100:39:41.30+00:09:167:567.6
105BURY Liliana 10ZMOTYWOWANIREDAK30-398K 4300:19:3100:39:45.55+00:09:207:577.5
106ŁOZIŃSKA Wioletta 91POŁCZYN-ZDRÓJK50-544K 4400:19:2000:39:51.65+00:09:267:587.5
107KWIDZIŃSKA Emilia 329POLIPACK TEAM GWELUZINOK18-292K 4500:19:3500:40:11.95+00:09:478:027.5
108KONKOL Zosia 75KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKK-Dzieci5K 4600:19:5400:40:18.75+00:09:538:037.4
109PANKIEWICZ Bartosz 116FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOM-Jun.5M 6300:19:3600:40:19.10+00:09:548:037.4
110WIĘCKOWSKI Bartłomiej 113POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-4410M 6400:19:2500:40:26.30+00:10:018:057.4
111NIESŁONY Ryszard 109STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-598M 6500:19:5100:40:37.20+00:10:128:077.4
112RURAŃSKI Jerzy 138STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+6M 6600:19:5500:40:38.50+00:10:138:077.4
113SZYBUT Weronika 157POTĘGOWOK-Dzieci6K 4700:20:1900:40:45.75+00:10:208:097.4
114TREDER Maria 211SKÓROWOK-Jun.5K 4800:20:3700:40:49.25+00:10:248:097.3
115RADOMSKA Joanna 132CIEPLEWOK45-497K 4900:20:2600:40:56.75+00:10:318:117.3
116KUTNIEWSKA Maria 89FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-643K 5000:20:3900:40:57.15+00:10:328:117.3
117SIBIK Beata 143LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-545K 5100:20:1100:41:02.80+00:10:378:127.3
118PESTA Katarzyna 118OLSZTYNK18-293K 5200:20:3800:41:11.75+00:10:468:147.3
119ANGIELCZYK Małgorzata 1MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-694K 5300:20:2200:41:17.00+00:10:528:157.3
120STOLARSKA Magdalena 97NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-546K 5400:20:1600:41:18.35+00:10:538:157.3
121FLORKOWSKI Adam 35OLSZTYNM18-294M 6700:20:0900:41:22.30+00:10:578:167.2
122ZIELIŃSKI Jacek 186GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-696M 6800:20:4100:41:23.55+00:10:588:167.2
123GOMÓŁKA-BIGUS Monika 43STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDYNIAK45-498K 5500:20:2000:41:25.60+00:11:008:177.2
124MIELEWCZYK Justyna 99ZMOTYWOWANIREDAK30-399K 5600:21:0200:41:27.00+00:11:028:177.2
125ŻEBROWSKA Karolina 327WARSZAWAK18-294K 5700:20:5500:41:27.55+00:11:028:177.2
126KWIDZYŃSKA Dorota 328POLIPACK TEAM GWELUZINOK30-3910K 5800:20:1600:41:28.40+00:11:038:177.2
127KLOSKA Kazimierz 68BYTÓW-RZEPNICAM70+7M 6900:20:2900:41:28.50+00:11:038:177.2
128KOCOŃ Sylwia 69SIEMIANICEK40-447K 5900:20:3400:41:29.80+00:11:048:187.2
129SZOTT Renata 155WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK40-448K 6000:20:1800:41:29.85+00:11:048:177.2
130UKLEJA Justyna 170POTĘGOWOK30-3911K 6100:20:2800:41:30.20+00:11:058:187.2
131KONKOL Krystyna 73KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKK55-595K 6200:20:5600:41:32.30+00:11:078:187.2
132NIECHWIEJCZYK Kinga 108UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.6K 6300:20:2700:41:37.05+00:11:128:197.2
133DYBEŁ Agnieszka 33NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)3K 6400:20:2600:41:42.45+00:11:178:207.2
134URBANEK Arkadiusz 192POTĘGOWOM45-498M 7000:20:5200:41:44.75+00:11:198:217.2
135UKLEJA Katarzyna 215NOWA DĄBROWAK18-295K 6500:20:4100:41:58.45+00:11:338:237.1
136RUTZ Justyna 140POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK40-449K 6600:20:4100:42:01.15+00:11:368:247.1
137KOPCZYŃSKA Irena 78BORKOWOK60-644K 6700:20:5300:42:14.30+00:11:498:267.1
138OWCZAREK Magdalena 115MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-547K 6800:21:0000:42:15.40+00:11:508:277.1
139KUMPIŚ Izabela 58POTĘGOWOK45-499K 6900:20:3300:42:18.45+00:11:538:277.1
140NIEDŹWIEDZKI Dominik 326BIELSK PODLASKIM30-394M 71100:21:5700:42:24.20+00:11:598:287.1
141GÓRA Beata 44GDAŃSKK45-4910K 7000:20:5700:42:32.55+00:12:078:307.1
142WALESZKO Adam 173PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.6M 7200:20:4200:42:36.15+00:12:118:317
143PYKA Aleksandra 130UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci7K 7100:20:3100:42:42.55+00:12:178:327
144PINIS Gabriela 121NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci8K 7200:20:3100:42:46.20+00:12:218:337
145RACZYŃSKA Aleksandra 131STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70+1K 7300:20:5800:42:48.25+00:12:238:337
146RICHERT Sonira 136POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK18-296K 7400:20:3600:43:02.05+00:12:378:367
147SAWA Helena 142LĘBORSKIE LWYLĘBORKK70+2K 7500:21:0200:43:13.15+00:12:488:386.9
148MAŃSKA Bogda 93LĘBORSKIE LWYLĘBORKK55-596K 7600:21:0600:43:25.30+00:13:008:416.9
149SZYBUT Sebastian 156POTĘGOWOM30-395M 7300:21:5400:43:28.70+00:13:038:416.9
150CHOJNACKI Piotr 15GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM45-499M 7400:21:1100:43:39.90+00:13:158:446.9
151KORPAL Grażyna 80WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK55-597K 7700:21:0800:43:40.25+00:13:158:446.9
152KARCZMARSKI Krzysztof 64IPA RADOMKOZIENICEM60-647M 7500:21:2200:43:44.75+00:13:198:456.9
153HANUS Stanisław 193POTĘGOWOPOTĘGOWOM60-648M 7600:21:5800:43:57.90+00:13:338:476.8
154DARGAS Małgorzata 24BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4410K 7800:21:3100:44:06.90+00:13:428:496.8
155PUSZKARSKI Adam 129GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci2M 7700:21:3800:44:11.30+00:13:468:506.8
156UKLEJA Monika 219NOWA DĄBROWAK18-297K 7900:20:5300:44:13.90+00:13:498:506.8
157CHRAPEK Urszula 187NORDUMRUDNICAK30-3912K 8000:22:2400:44:20.70+00:13:558:526.8
158RUTKOWSKA Patrycja 139PISZCZACK18-298K 8100:21:5600:44:29.45+00:14:048:536.7
159PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 117FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+3K 82100:22:0100:44:31.05+00:14:068:546.7
160STAWNIAK Wanda 148KS METRACO POLKOWICEŻNINK65-695K 8300:22:0400:44:33.70+00:14:088:546.7
161HINEBORG Bogumiła 53KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-548K 8400:22:1000:44:37.45+00:14:128:556.7
162ZDUNEK Martyna 184OLSZTYNK18-299K 8500:22:2900:44:47.35+00:14:228:576.7
163TARAPATA Justyna 165OLSZTYNK18-2910K 8600:22:2900:44:54.35+00:14:298:586.7
164SOCHA Marlena 227POTĘGOWOK40-4411K 8700:22:0000:44:55.90+00:14:318:596.7
165MOTOCZYŃSKA Aleksandra 101GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-645K 8800:22:1100:45:06.45+00:14:419:016.6
166KĘDZIERSKA Etyda 207PFNWGDAŃSKK45-4911K 8900:22:5300:45:43.55+00:15:189:086.6
167BRZEZIŃSKI Jan 208OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci3M 7800:22:2500:45:44.75+00:15:199:096.6
168KULCZYCKI Jan 86GDAŃSKM65-697M 7900:23:1500:45:49.95+00:15:259:106.5
169KACZMAREK Anna 217MALCZKOWOK40-4412K 9000:22:4600:45:56.15+00:15:319:116.5
170KACZMAREK Tomasz 218MALCZKOWOM-Dzieci4M 8000:23:1400:46:07.00+00:15:429:136.5
171DARGAS Marta 25BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci9K 9100:22:5400:46:43.00+00:16:189:206.4
172DUSZEŃKO Elwira 32KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)4K 9200:22:5500:47:02.60+00:16:379:246.4
173SOCHA Aleksandra 330BIELSK PODLASKIK-Dzieci10K 9300:23:1600:47:13.30+00:16:489:266.4
174DWORNICKA Anna 197POTĘGOWOK30-3913K 9400:23:4300:47:24.85+00:16:599:286.3
175NOWICKA Agnieszka 198POTĘGOWOK30-3914K 9500:23:4500:47:25.65+00:17:009:296.3
176PIEPKA Przemysław 209POTĘGOWOM30-396M 8100:21:3200:47:26.70+00:17:019:296.3
177RÓŻAŃSKA Małgorzata 195WACIMINOSZK30-3915K 9600:23:4700:47:27.15+00:17:029:296.3
178MÓRAWSKA Zdzisława 103TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-549K 9700:23:4400:47:28.95+00:17:049:296.3
179BIKOWSKI Marek 4LĘBORSKIE LWYLĘBORKM55-599M 8200:23:1800:47:39.35+00:17:149:326.3
180MARCZYŃSKA Marta 95POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK30-3916K 98100:24:5200:47:39.80+00:17:149:326.3
181GWÓŹDŹ Artur 199POTĘGOWOM30-397M 8300:23:2300:47:49.60+00:17:249:346.3
182OGONOWSKA Edyta 111KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-598K 9900:23:3700:47:51.50+00:17:269:346.3
183KĘDRA Mateusz 206POTĘGOWOM-Dzieci5M 8400:23:1400:48:39.90+00:18:159:446.2
184ULANOWSKA Ewa 196POTĘGOWOK65-696K 10000:24:0300:48:54.70+00:18:299:466.1
185PIEPKA Alan 210POTĘGOWOM-Dzieci6M 8500:23:2500:49:18.65+00:18:539:516.1
186HANUS Danuta 194DARŻYNOK60-646K 10100:23:3300:49:36.65+00:19:119:556
187CZARNIEWSKA Bożena 20SŁUPSKK55-599K 10200:25:0000:50:22.35+00:19:5710:046
188STEFAŃSKI Ksawery 151SP W POTĘGOWIEDARŻYNOM-Dzieci7M 8600:23:1500:51:26.30+00:21:0110:175.8
189SOBIERAŃSKA Kinga 204DĄBRÓWNOK-Dzieci11K 10300:24:5400:51:29.85+00:21:0410:185.8
190GAPIŃSKI Kamil 308KS METRACO POLKOWICEPOTĘGOWOM30-398M 8700:23:0900:51:31.35+00:21:0610:185.8
191POŁUBIAK Sylwia 125SIECINOK30-3917K 10400:25:5200:51:34.65+00:21:0910:185.8
192WIĘCKOWSKI Piotr 279POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM-Dzieci8M 8800:25:5400:51:43.20+00:21:1810:205.8
193WASILEWSKA Maja 202GRASKOWOK-Dzieci12K 10500:24:5400:51:46.40+00:21:2110:215.8
194DROP Mieczysław 29KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+8M 8900:26:2400:51:51.00+00:21:2610:225.8
195WYCISŁO Romuald 213DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)3M 9000:26:0600:52:47.30+00:22:2210:335.7
196SIEMASZKO Wojciech 319POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Dzieci9M 9100:25:0300:53:23.20+00:22:5810:405.6
197KAŁAMAJSKA Barbara 62KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-647K 10600:27:1200:55:47.10+00:25:2211:095.4
198STEFAŃSKA Agnieszka 149DARŻYNOK30-3918K 10700:22:4600:55:54.90+00:25:3011:115.4
199STEFAŃSKA Eliza 150SP W POTĘGOWIEDARŻYNOK-Dzieci13K 10800:22:5700:57:06.55+00:26:4111:255.3
200CHWALISZEWSKI Michał 17GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM70+9M 9200:29:0300:57:22.20+00:26:5711:285.2
201KOTECKA Małgorzata 214POTĘGOWOK-Niepełnosprawni(A)5K 10900:34:19+00:19:2413:434.4
202KITOWSKI Oliwier 67LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-Dzieci10M 93   
203KITOWSKA Maja 66LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Dzieci14K 110   
Znaleziono 203 wynik(ów)