PROJEKT 21
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-03-22
Miejsce : Polska
Dystans : 105 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 241
Nie ukończyło : 162
Ukończyło : 79
Na trasie : 162
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 2M 2028:18:04.021d 01:00:39210
3KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN 1K 1031:01:59.025d 01:17:59210
4ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN 2K 2023:57:43.035d 00:39:51210
5JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 3K 3025:18:41.047d 00:55:55210
6LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 3M 3024:53:28.052d 00:43:58210
7RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN 4K 4011:52:05.059d 00:49:42210
8WÓJTOWICZ Grzegorz 279SELFA SZCZECINM-OPEN 4M 4012:07:25.061d 00:28:27210
9HAMERSKI Artur 277SZCZECINM-OPEN 5M 5029:33:09.061d 01:27:10210
10CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 6M 6022:56:58.062d 00:36:39210
11LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN 5K 5027:12:27.063d 01:19:41210
12GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 7M 7026:25:34.067d 01:23:54210
13KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 8M 8030:54:26.069d 01:02:28210
14PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 9M 9034:02:42.071d 01:17:59210
15PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 10M 10022:18:35.076d 00:42:39210
16PŁOSA Monika 156K-OPEN 6K 6024:30:52.077d 01:15:54210
17CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 278SZCZECINK-OPEN 7K 7025:32:29.080d 01:08:38210
18GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 11M 11015:41:26.082d 00:53:08210
19SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 12M 12012:37:05.084d 00:36:06210
20PUNDYK Paulina 274SZCZECINK-OPEN 8K 8030:39:17.084d 02:21:47210
21PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 13M 13028:25:49.088d 01:25:31210
22JAROCHA Dorota 189K-OPEN 9K 9029:09:05.089d 01:42:30210
23SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 10K 10026:18:23.090d 00:30:41210
24SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 14M 14010:43:43.099d 00:27:09210
25ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN 11K 11037:24:37.0104d 01:45:19210
26CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN 12K 12038:59:56.0104d 01:45:22210
27RACINOWSKI Marcin 262M-OPEN 15M 15016:19:10.0106d 00:41:21210
28RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN 13K 13021:21:56.0111d 00:34:30210
29STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN 14K 14020:50:30.0111d 00:34:56210
30NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN 15K 15021:51:23.0111d 00:35:00210
31DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN 16K 16052:25:47.0112d 02:39:17210
32CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 16M 16015:47:06.0113d 00:34:53210
33JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN 17K 17027:42:11.0115d 00:47:40210
34NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN 18K 18024:37:05.0120d 01:03:22210
35BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN 19K 19031:09:58.0124d 01:32:22210
36BOREK Magdalena 270SZCZECINK-OPEN 20K 20029:05:49.0125d 01:30:28210
37BOCHNIAK Katarzyna 265K-OPEN 21K 21034:50:38.0126d 01:09:14210
38SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 17M 17029:10:08.0135d 00:56:27210
39SROKA Kamila 161WARZYMICEK-OPEN 22K 22032:26:30.0138d 01:32:10210
40WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 23K 23030:26:00.0147d 01:06:17210
41CWAJDA Karolina 248K-OPEN 24K 24034:41:51.0152d 00:50:45210
42BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN 25K 25036:04:22.0154d 01:16:00210
43NOWYSZ Jakub 227SZCZECINM-OPEN 18M 18040:43:35.0169d 00:47:35210
44POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 19M 19030:52:00.0174d 01:18:00210
45PINCZEWSKA Ewa 244SZCZECINK-OPEN 26K 26032:16:11.0174d 01:40:00210
46KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN 20M 20022:20:14.0175d 00:46:42210
47RITTER Beate 145JUST CRAZYK-OPEN 27K 27021:59:16.0175d 00:53:04210
48KOWALSKA Anna 47K-OPEN 28K 28031:28:21.0177d 03:22:25210
49BEKAS Agnieszka 200K-OPEN 29K 29025:58:00.0178d 01:09:00210
50ROSIŃSKI Mateusz 242IDE_BO_KOBITA_KAZAŁASZCZECINM-OPEN 21M 21026:04:40.0179d 01:13:52210
51PĘDZIK Marek 220M-OPEN 22M 22012:57:15.0180d 00:26:04210
52DOMAŃSKA Anna 246K-OPEN 30K 30026:47:30.0181d 01:11:41210
53SABAT-ŚPIEWAK Magdalena 226K-OPEN 31K 31025:59:51.0182d 01:25:27210
54PŁYTNIK Anna 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 32K 32023:32:22.0183d 01:04:22210
55CHABIŃSKI Artur 224M-OPEN 23M 23013:23:48.0184d 00:31:42210
56PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 33K 33027:55:08.0189d 00:58:53210
57SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 34K 34028:05:06.0189d 00:58:55210
58WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN 35K 35027:45:10.0189d 00:58:56210
59GODAWA-MIKOŁAJCZYK Malwina 234INSULINKISZCZECINK-OPEN 36K 36033:00:11.0190d 01:27:38210
60KRAJEWSKA Mariola 233INSULINKIK-OPEN 37K 37028:34:19.0190d 01:29:00210
61ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 24M 24019:47:05.0193d 00:31:06210
62TATARCZUK-GÓRECKA Monika 214SZCZECINK-OPEN 38K 38023:55:50.0197d 01:04:16210
63STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 25M 25011:55:32.0202d 00:27:08210
64GÓRSKA Dorota 106K-OPEN 39K 39024:29:55.0208d 01:00:29210
65WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN 40K 40030:00:29.0210d 01:17:15210
66WASYLÓW Emil 202M-OPEN 26M 26029:37:32.0210d 01:17:21210
67ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN 41K 41024:40:22.0211d 01:45:08210
68LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN 42K 42029:57:27.0215d 01:13:29210
69WALENT Marta 19K-OPEN 43K 43030:32:45.0215d 01:21:20210
70SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN 44K 44024:49:30.0217d 00:31:14210
71DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN 45K 45031:28:58.0218d 01:02:38210
72RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN 46K 46021:28:54.0224d 01:02:07210
73RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN 47K 47028:01:23.0228d 01:15:21210
74MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN 48K 48039:09:42.0230d 00:56:57210
75BOŚKO Paulina 107K-OPEN 49K 49039:30:56.0230d 00:57:07210
76MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 27M 27029:39:09.0230d 01:14:37210
77DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 28M 28027:30:44.0235d 00:38:43210
78JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN 50K 50041:36:12.0237d 01:39:00210
79KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN 51K 51025:22:29.0241d 00:38:22210
80KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 29M 29033:43:17.090d 01:27:0620-1
81KANIEWSKA Magdalena 225K-OPEN 52K 52038:48:19.0188d 01:23:2320-1
82KULIŃSKA Emilia 237K-OPEN 53K 53016:13:04.0193d 01:02:1320-1
83DYBAŁA Agata 16K-OPEN 54K 54024:07:56.0221d 00:38:0920-1
84WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN 55K 55033:24:24.0230d 01:29:1120-1
85MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN 56K 56022:41:37.0232d 01:20:0720-1
86SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN 57K 57025:51:16.0250d 00:56:3820-1
87MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 30M 30051:43:56.0250d 02:47:0020-1
88MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 31M 31026:11:45.0251d 01:08:4220-1
89PODGAJNA Sandra 253K-OPEN 58K 58023:40:14.0172d 01:16:1719-2
90BOHATYREWICZ Patryk 254M-OPEN 32M 32019:21:52.0179d 01:06:0119-2
91DYLĄG Robert 210M-OPEN 33M 33017:38:24.0197d 00:38:2219-2
92URBAŃSKI Dawid 232FB.COM/PHOTO.DAWIDUSTOWOM-OPEN 34M 34022:07:25.0199d 01:10:0019-2
93GOŁUBOWICZ Marzena 206K-OPEN 59K 59023:36:07.0201d 00:34:1319-2
94NOWICKA Katarzyna 217SZCZECINK-OPEN 60K 60025:44:19.0201d 01:46:5619-2
95KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 35M 35025:47:39.0203d 01:41:4019-2
96MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN 61K 61030:00:25.0209d 01:19:4719-2
97OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN 62K 62027:44:59.0211d 01:32:2719-2
98MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN 63K 63017:35:01.0215d 00:43:5119-2
99KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN 64K 64016:39:08.0218d 01:07:5719-2
100RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN 65K 65024:09:21.0222d 00:57:4719-2
101CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 36M 36015:33:54.0238d 00:55:4919-2
102DZIUBA Monika 12K-OPEN 66K 66020:05:22.0241d 00:56:0119-2
103DALMATA Adrianna 14K-OPEN 67K 67020:35:18.0241d 00:56:0219-2
104SOWA Krzysztof 9M-OPEN 37M 37012:23:57.0249d 00:30:2619-2
105JANIKOWSKI Daniel 240M-OPEN 38M 38017:26:34.0194d 00:39:1118-3
106KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN 68K 68027:58:31.0195d 00:46:2318-3
107ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN 69K 69016:11:14.0218d 01:07:2618-3
108NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 39M 39020:47:37.0231d 01:05:3018-3
109RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN 70K 70012:40:14.0235d 00:40:4718-3
110MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 40M 40013:17:18.0235d 00:41:5118-3
111KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN 71K 71030:04:25.0238d 00:42:0518-3
112ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 41M 41031:51:27.0245d 00:44:5618-3
113HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN 72K 72025:32:00.0245d 01:05:0018-3
114PIERNICKI Zbigniew 283M-OPEN 42M 42029:27:38.023d 01:27:3717-4
115MIKOŁAJEWSKA Alicja 282K-OPEN 73K 73021:30:59.025d 01:01:4517-4
116MACULEWICZ Łukasz 259POLMOTORSZCZECINM-OPEN 43M 43019:24:50.0161d 01:16:2417-4
117MACZKIEWICZ Jakub 222M-OPEN 44M 44024:52:28.0205d 01:40:3817-4
118GÓRALCZYK Magdalena 223K-OPEN 74K 74025:12:41.0205d 01:41:5517-4
119MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 45M 45021:51:20.0217d 01:33:0417-4
120FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 46M 46030:04:27.0221d 02:13:0817-4
121RUBAJ Anna 17K-OPEN 75K 75031:04:27.0224d 01:45:4317-4
122ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 47M 47021:13:46.0229d 00:41:2717-4
123SCHEURING Dorian 173M-OPEN 48M 48017:00:09.0229d 00:41:5517-4
124ZALEPA Natalia 170K-OPEN 76K 76018:50:25.0229d 00:42:1317-4
125OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 49M 49012:58:37.0238d 00:37:1017-4
126MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 50M 50013:03:21.0247d 00:40:1917-4
127NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 51M 51023:12:56.070d 00:55:5116-5
128SZAKOŁA Paweł 94MIERZYNM-OPEN 52M 52010:02:01.0201d 00:30:1316-5
129BELING Małgorzata 118K-OPEN 77K 77022:08:32.0246d 01:10:4816-5
130DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN 78K 78027:12:08.0255d 01:14:3116-5
131BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN 79K 79028:04:01.0255d 01:15:0016-5
132JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN 80K 80022:02:51.070d 00:53:3315-6
133KOZŁOWSKI Łukasz 273M-OPEN 53M 53022:09:27.0104d 01:20:4815-6
134NOWICKA Justyna 243H-RT ✨K-OPEN 81K 81020:43:05.0161d 01:22:1415-6
135JASTAK Paweł 138M-OPEN 54M 54013:32:01.0241d 01:14:1515-6
136MINER Artur 174M-OPEN 55M 55019:23:11.0220d 01:10:1814-7
137MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 56M 56018:30:10.0231d 01:11:1714-7
138MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN 82K 82018:35:40.0231d 01:11:2114-7
139MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 57M 57018:20:12.0231d 01:11:2114-7
140SOBIERAJ Marcin 281M-OPEN 58M 58007:45:20.059d 00:27:1213-8
141PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 59M 59012:26:42.0196d 00:34:4413-8
142BORYS Jacek 162M-OPEN 60M 60016:20:59.0227d 01:00:3013-8
143SZUSTER Alex 70M-OPEN 61M 61014:57:00.064d 01:17:5612-9
144LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN 83K 83017:05:02.0231d 01:10:1812-9
145LIWUŚ Anna 24K-OPEN 84K 84017:36:50.0231d 01:11:1912-9
146BUDNICKI Grzegorz 110SZCZECINM-OPEN 62M 62005:31:43.080d 00:28:3411-10
147ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN 85K 85011:37:41.0244d 00:55:0611-10
148ZAJĄCZKOWSKA Katarzyna 184SZCZECINK-OPEN 86K 86009:05:52.024d 00:47:3210-11
149JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN 87K 87011:02:58.040d 01:13:0310-11
150KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 63M 63010:14:01.099d 00:49:0410-11
151SZUBRYT Dorota 261K-OPEN 88K 88015:52:09.0144d 01:23:5610-11
152BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 64M 64012:52:45.0213d 01:12:5310-11
153DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN 89K 89013:43:07.0231d 02:30:1610-11
154ZAWADZKA Anna 252SZCZECINK-OPEN 90K 90008:04:36.064d 00:53:109-12
155DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN 91K 91013:56:09.0133d 01:39:319-12
156MOSKWA Martyna 55K-OPEN 92K 92010:21:54.0218d 01:21:489-12
157DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 65M 65011:39:37.054d 01:26:218-13
158DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 66M 66011:39:37.054d 01:26:218-13
159KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN 93K 93007:30:32.0100d 00:33:318-13
160CHASZCZOWSKA Anna 229K-OPEN 94K 94006:45:40.0133d 00:44:118-13
161WÓJCICKA Marta 36K-OPEN 95K 95010:12:01.0134d 01:23:408-13
162CISIUK Sebastian 221M-OPEN 67M 67007:17:21.0185d 00:37:528-13
163FYDRYCH Marta 207SZCZECINK-OPEN 96K 96014:25:08.0198d 01:38:588-13
164KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 68M 68005:45:31.0238d 01:20:008-13
165TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN 97K 97007:17:22.081d 00:38:007-14
166BRZEZIŃSKI Piotr 59M-OPEN 69M 69006:26:55.096d 00:53:047-14
167ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN 98K 98012:53:16.0204d 02:00:007-14
168JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN 99K 99008:53:10.024d 01:42:046-15
169IMIANOWSKA Ewa 272K-OPEN 100K 100007:59:25.035d 01:17:096-15
170PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN 101K 101010:56:57.083d 01:24:136-15
171MACIOCHA Basia 241SZCZECINK-OPEN 102K 102004:59:21.089d 00:40:236-15
172BURYN Rafał 250SZCZECINM-OPEN 70M 70006:22:37.0107d 01:04:416-15
173HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN 103K 103007:45:33.0210d 01:19:206-15
174PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 71M 71005:23:08.012d 01:10:285-16
175JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN 104K 104005:43:49.038d 01:03:345-16
176MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 72M 72005:44:49.038d 01:03:435-16
177MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN 105K 105006:47:48.050d 00:37:365-16
178WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN 106K 106008:35:30.069d 01:52:335-16
179CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 73M 73006:53:53.084d 01:20:145-16
180DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 74M 74005:35:59.096d 00:54:475-16
181ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN 107K 107006:14:37.0102d 01:06:295-16
182KLABAN Tetiana 267KOMPAS TEAMK-OPEN 108K 108006:40:12.0107d 01:13:085-16
183MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 75M 75006:27:53.0110d 01:01:525-16
184CHOLEWA Łukasz 268M-OPEN 76M 76006:10:04.0122d 01:12:125-16
185JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 77M 77007:12:11.0127d 01:18:375-16
186SIWEK Justyna 255K-OPEN 109K 109005:41:48.0178d 00:45:225-16
187KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN 110K 110007:39:00.0205d 02:01:345-16
188WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN 111K 111006:08:31.0216d 01:21:265-16
189SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN 112K 112006:51:33.0217d 01:02:275-16
190ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 78M 78004:15:29.0220d 00:41:255-16
191MALEC Milena 18K-OPEN 113K 113005:18:52.0231d 01:21:395-16
192WOJCIK Marta 20K-OPEN 114K 114005:18:51.0231d 01:21:395-16
193ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN 115K 115006:22:26.020d 01:15:544-17
194GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 79M 79007:53:27.042d 01:52:234-17
195SEŃ Agata 128K-OPEN 116K 116005:44:56.054d 01:08:294-17
196MARCHEWKA Jakub 280M-OPEN 80M 80006:08:29.054d 02:30:354-17
197WARTALSKA Daria 150K-OPEN 117K 117005:43:29.062d 02:02:524-17
198ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 81M 81002:22:45.090d 00:29:464-17
199RYBACZEK Kamila 219WARZYMICEK-OPEN 118K 118006:55:38.091d 02:27:284-17
200ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 82M 82006:37:52.0111d 02:37:304-17
201ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN 119K 119006:20:26.0119d 02:37:304-17
202SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 83M 83004:55:56.0142d 01:39:234-17
203WESOŁA Małgorzata 284SZCZECINK-OPEN 120K 120004:26:47.07d 01:34:363-18
204KOTWICKA Ela 256K-OPEN 121K 121002:47:39.011d 00:47:393-18
205BOCZKOWSKI Jakub 257M-OPEN 84M 84002:02:12.012d 00:47:003-18
206BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN 122K 122004:46:00.012d 01:43:003-18
207KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN 123K 123003:31:08.015d 01:03:383-18
208KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 85M 85003:31:51.015d 01:04:243-18
209KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN 124K 124004:24:11.027d 01:20:293-18
210ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 86M 86003:59:11.034d 01:31:503-18
211ZYGMUNT Radosław 271SZCZECINM-OPEN 87M 87004:54:25.047d 01:11:003-18
212IMIOŁEK Małgorzata 209K-OPEN 125K 125003:58:21.0105d 01:26:433-18
213SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 88M 88003:59:04.0113d 01:13:273-18
214KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN 126K 126001:04:56.01d 00:30:182-19
215KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN 127K 127002:43:17.01d 01:20:562-19
216ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN 128K 128001:53:21.02d 00:47:302-19
217GUGAŁKA Aleksandra 205SZCZECINK-OPEN 129K 129003:22:06.04d 01:30:442-19
218LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 89M 89003:03:55.08d 01:23:582-19
219SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 90M 90000:58:45.012d 00:28:452-19
220KKP Kamila 102K-OPEN 130K 130002:54:41.014d 01:28:122-19
221ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN 131K 131002:35:14.015d 01:11:482-19
222BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 91M 91000:56:16.026d 00:27:312-19
223KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN 132K 132002:46:27.033d 01:43:272-19
224ANIELSKA Anna 275KARLINOK-OPEN 133K 133002:11:26.049d 01:03:092-19
225ANDRZEJAK Dawid 172SZCZECINM-OPEN 92M 92002:00:36.092d 01:10:182-19
226WOROCH Tomasz 260SZCZECINM-OPEN 93M 93003:53:29.0155d 02:23:342-19
227BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 94M 94000:34:36.00d 00:34:361-20
228PODBRZESKI Jakub 228M-OPEN 95M 95000:41:24.00d 00:41:241-20
229DEMBCZYŃSKI Mateusz 236M-OPEN 96M 96000:43:15.00d 00:43:151-20
230STEMPIŃSKI Paweł 276GRYFUS SZCZECINM-OPEN 97M 97000:44:47.00d 00:44:471-20
231WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN 134K 134000:51:08.00d 00:51:081-20
232KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 135K 135000:52:21.00d 00:52:211-20
233KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN 136K 136000:53:04.00d 00:53:041-20
234MALANOWSKA Agnieszka 213SZCZECINK-OPEN 137K 137001:02:28.00d 01:02:281-20
235NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 98M 98001:03:43.00d 01:03:431-20
236JAKUBOWSKI Paweł 235M-OPEN 99M 99001:04:17.00d 01:04:171-20
237MUKAN Kamila 266SZCZECINK-OPEN 138K 138001:08:36.00d 01:08:361-20
238KAŃKA Wojciech 230BAZYL!DZIDA!SZCZECINM-OPEN 100M 100001:30:52.00d 01:30:521-20
239JURCZYSZYN-KAŃKA Edzia 231BAZYL!DZIDA!SZCZECINK-OPEN 139K 139001:30:52.00d 01:30:521-20
240TOREBKO Dana 216K-OPEN 140K 140001:39:11.00d 01:39:111-20
241PŁAWSKI Witold 203M-OPEN 101M 101002:08:01.00d 02:08:011-20
Znaleziono 241 wynik(ów)