PROJEKT 21
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-03-22
Miejsce : Polska
Dystans : 105 km
Zgłoszonych : 305
Wystartowało : 266
Nie ukończyło : 132
Ukończyło : 134
Na trasie : 132
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 2M 2028:18:04.021d 01:00:39210
3KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN 1K 1031:01:59.025d 01:17:59210
4MIKOŁAJEWSKA Alicja 282K-OPEN 2K 2027:58:14.035d 01:01:45210
5JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 3K 3025:18:41.047d 00:55:55210
6LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 3M 3024:53:28.052d 00:43:58210
7RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN 4K 4011:52:05.059d 00:49:42210
8WÓJTOWICZ Grzegorz 279SELFA SZCZECINM-OPEN 4M 4012:07:25.061d 00:28:27210
9HAMERSKI Artur 277SZCZECINM-OPEN 5M 5029:33:09.061d 01:27:10210
10LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN 5K 5027:12:27.063d 01:19:41210
11GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 6M 6026:25:34.067d 01:23:54210
12KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 7M 7030:54:26.069d 01:02:28210
13PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 8M 8034:02:42.071d 01:17:59210
14PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 9M 9022:18:35.076d 00:42:39210
15PŁOSA Monika 156K-OPEN 6K 6024:30:52.077d 01:15:54210
16SOBIERAJ Marcin 281M-OPEN 10M 10013:24:56.078d 00:27:12210
17CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 278SZCZECINK-OPEN 7K 7025:32:29.080d 01:08:38210
18GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 11M 11015:41:26.082d 00:53:08210
19SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 12M 12012:37:05.084d 00:36:06210
20WESOŁA Małgorzata 284SZCZECINK-OPEN 8K 8037:29:59.084d 01:34:36210
21PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 13M 13028:25:49.088d 01:25:31210
22JAROCHA Dorota 189K-OPEN 9K 9029:09:05.089d 01:42:30210
23SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 10K 10026:18:23.090d 00:30:41210
24SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 14M 14010:43:43.099d 00:27:09210
25ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN 11K 11037:24:37.0104d 01:45:19210
26CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN 12K 12038:59:56.0104d 01:45:22210
27RACINOWSKI Marcin 262M-OPEN 15M 15016:19:10.0106d 00:41:21210
28RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN 13K 13021:21:56.0111d 00:34:30210
29NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN 14K 14021:51:23.0111d 00:35:00210
30DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN 15K 15052:25:47.0112d 02:39:17210
31CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 16M 16015:47:06.0113d 00:34:53210
32JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN 16K 16027:42:11.0115d 00:47:40210
33NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN 17K 17024:37:05.0120d 01:03:22210
34KOZŁOWSKI Łukasz 273M-OPEN 17M 17029:20:17.0121d 01:20:48210
35BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN 18K 18031:09:58.0124d 01:32:22210
36BOREK Magdalena 270SZCZECINK-OPEN 19K 19029:05:49.0125d 01:30:28210
37BOCHNIAK Katarzyna 265K-OPEN 20K 20034:50:38.0126d 01:09:14210
38SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 18M 18029:10:08.0135d 00:56:27210
39BUDNICKI Grzegorz 110SZCZECINM-OPEN 19M 19013:02:22.0143d 00:28:34210
40WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 21K 21030:26:00.0147d 01:06:17210
41PIERNICKI Zbigniew 283M-OPEN 20M 20038:27:53.0151d 01:27:37210
42CWAJDA Karolina 248K-OPEN 22K 22034:41:51.0152d 00:50:45210
43BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN 23K 23036:04:22.0154d 01:16:00210
44CHASZCZOWSKA Anna 229K-OPEN 24K 24016:16:12.0155d 00:44:11210
45NOWYSZ Jakub 227SZCZECINM-OPEN 21M 21040:43:35.0169d 00:47:35210
46POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 22M 22030:52:00.0174d 01:18:00210
47PINCZEWSKA Ewa 244SZCZECINK-OPEN 25K 25032:16:11.0174d 01:40:00210
48KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN 23M 23022:20:14.0175d 00:46:42210
49RITTER Beate 145JUST CRAZYK-OPEN 26K 26021:59:16.0175d 00:53:04210
50KOWALSKA Anna 47K-OPEN 27K 27031:28:21.0177d 03:22:25210
51BEKAS Agnieszka 200K-OPEN 28K 28025:58:00.0178d 01:09:00210
52ROSIŃSKI Mateusz 242IDE_BO_KOBITA_KAZAŁASZCZECINM-OPEN 24M 24026:04:40.0179d 01:13:52210
53PĘDZIK Marek 220M-OPEN 25M 25012:57:15.0180d 00:26:04210
54DOMAŃSKA Anna 246K-OPEN 29K 29026:47:30.0181d 01:11:41210
55SABAT-ŚPIEWAK Magdalena 226K-OPEN 30K 30025:59:51.0182d 01:25:27210
56PŁYTNIK Anna 239WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 31K 31023:32:22.0183d 01:04:22210
57CHABIŃSKI Artur 224M-OPEN 26M 26013:23:48.0184d 00:31:42210
58PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 32K 32027:55:08.0189d 00:58:53210
59SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 33K 33028:05:06.0189d 00:58:55210
60WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN 34K 34027:45:10.0189d 00:58:56210
61KRAJEWSKA Mariola 233INSULINKIK-OPEN 35K 35028:34:19.0190d 01:29:00210
62ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 27M 27019:47:05.0193d 00:31:06210
63MACULEWICZ Łukasz 259POLMOTORSZCZECINM-OPEN 28M 28024:07:33.0197d 01:16:24210
64STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 29M 29011:55:32.0202d 00:27:08210
65GÓRSKA Dorota 106K-OPEN 36K 36024:29:55.0208d 01:00:29210
66KANIEWSKA Magdalena 225K-OPEN 37K 37040:00:41.0208d 01:23:23210
67WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN 38K 38030:00:29.0210d 01:17:15210
68WASYLÓW Emil 202M-OPEN 30M 30029:37:32.0210d 01:17:21210
69JANIKOWSKI Daniel 240M-OPEN 31M 31022:14:47.0211d 00:39:11210
70WALENT Marta 19K-OPEN 39K 39030:32:45.0215d 01:21:20210
71SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN 40K 40024:49:30.0217d 00:31:14210
72KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 32M 32034:45:37.0217d 01:27:06210
73RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN 41K 41021:28:54.0224d 01:02:07210
74KULIŃSKA Emilia 237K-OPEN 42K 42017:23:39.0224d 01:02:13210
75URBAŃSKI Dawid 232FB.COM/PHOTO.DAWIDUSTOWOM-OPEN 33M 33024:17:25.0224d 01:10:00210
76MACZKIEWICZ Jakub 222M-OPEN 34M 34030:13:30.0226d 01:40:38210
77GÓRALCZYK Magdalena 223K-OPEN 43K 43030:35:23.0226d 01:41:55210
78PUNDYK Paulina 274SZCZECINK-OPEN 44K 44034:53:35.0227d 02:21:47210
79MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN 45K 45039:09:42.0230d 00:56:57210
80BOŚKO Paulina 107K-OPEN 46K 46039:30:56.0230d 00:57:07210
81MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 35M 35029:39:09.0230d 01:14:37210
82DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN 47K 47032:42:21.0233d 01:02:38210
83DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 36M 36027:30:44.0235d 00:38:43210
84MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN 48K 48019:09:15.0236d 00:43:51210
85JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN 49K 49041:36:12.0237d 01:39:00210
86KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN 50K 50025:22:29.0241d 00:38:22210
87WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN 51K 51035:02:35.0242d 01:29:11210
88NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 37M 37024:09:49.0243d 01:05:30210
89ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN 52K 52017:53:35.0245d 01:07:26210
90RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN 53K 53027:58:07.0246d 00:57:47210
91KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN 54K 54031:40:15.0249d 00:46:23210
92OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN 55K 55030:33:21.0253d 01:32:27210
93ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 38M 38017:18:47.0255d 00:41:25210
94DZIUBA Monika 12K-OPEN 56K 56022:12:10.0258d 00:56:01210
95DALMATA Adrianna 14K-OPEN 57K 57022:37:39.0258d 00:56:02210
96KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN 58K 58035:45:11.0262d 00:42:05210
97OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 39M 39016:30:12.0263d 00:37:10210
98SOWA Krzysztof 9M-OPEN 40M 40014:19:57.0264d 00:30:26210
99SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN 59K 59026:57:27.0264d 00:56:38210
100JASTAK Paweł 138M-OPEN 41M 41015:47:19.0264d 01:14:15210
101MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 42M 42027:55:45.0265d 01:08:42210
102MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 43M 43055:43:56.0266d 02:47:00210
103HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN 60K 60029:12:00.0267d 01:05:00210
104CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 44M 44017:07:36.0270d 00:55:49210
105MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN 61K 61031:58:12.0270d 01:19:47210
106BELING Małgorzata 118K-OPEN 62K 62027:57:28.0271d 01:10:48210
107FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 45M 45035:59:21.0276d 02:13:08210
108DYBAŁA Agata 16K-OPEN 63K 63025:07:21.0277d 00:38:09210
109ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 46M 46036:28:23.0277d 00:44:56210
110MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 47M 47017:25:58.0279d 00:40:19210
111RUBAJ Anna 17K-OPEN 64K 64036:59:21.0279d 01:45:43210
112BOHATYREWICZ Patryk 254M-OPEN 48M 48023:46:27.0307d 01:06:01210
113PODGAJNA Sandra 253K-OPEN 65K 65031:15:22.0312d 01:16:17210
114RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN 66K 66015:11:42.0319d 00:40:47210
115DYLĄG Robert 210M-OPEN 49M 49020:32:50.0325d 00:38:22210
116GODAWA-MIKOŁAJCZYK Malwina 234INSULINKISZCZECINK-OPEN 67K 67034:34:04.0325d 01:27:38210
117SZAKOŁA Paweł 94MIERZYNM-OPEN 50M 50015:38:11.0328d 00:30:13210
118GOŁUBOWICZ Marzena 206K-OPEN 68K 68027:02:24.0330d 00:34:13210
119NOWICKA Katarzyna 217SZCZECINK-OPEN 69K 69029:28:15.0336d 01:46:56210
120MINER Artur 174M-OPEN 51M 51028:56:03.0337d 01:10:18210
121SROKA Kamila 161WARZYMICEK-OPEN 70K 70032:58:18.0337d 01:32:10210
122TATARCZUK-GÓRECKA Monika 214SZCZECINK-OPEN 71K 71024:53:03.0338d 01:04:16210
123KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN 72K 72018:24:30.0347d 01:07:57210
124KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 52M 52031:12:27.0352d 01:41:40210
125RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN 73K 73031:52:16.0356d 01:15:21210
126ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN 74K 74026:11:57.0366d 01:45:08210
127MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN 75K 75024:25:07.0367d 01:20:07210
128MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 53M 53016:53:05.0369d 00:41:51210
129LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN 76K 76031:21:56.0372d 01:13:29210
130STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN 77K 77021:37:19.0376d 00:34:56210
131CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 54M 54024:06:12.0382d 00:36:39210
132ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN 78K 78024:34:12.0383d 00:39:51210
133DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN 79K 79036:34:53.0423d 01:14:31210
134BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN 80K 80037:34:13.0424d 01:15:00210
135ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 55M 55023:25:48.0241d 00:41:2719-2
136SCHEURING Dorian 173M-OPEN 56M 56018:36:04.0246d 00:41:5519-2
137ZALEPA Natalia 170K-OPEN 81K 81020:45:40.0251d 00:42:1319-2
138MACIOCHA Basia 241SZCZECINK-OPEN 82K 82022:59:10.0322d 00:40:2319-2
139BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 57M 57023:48:49.0363d 01:12:5319-2
140MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 58M 58023:20:45.0358d 01:33:0418-3
141MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 59M 59022:38:43.0280d 01:11:1717-4
142MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN 83K 83022:43:41.0280d 01:11:2117-4
143MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 60M 60022:27:54.0280d 01:11:2117-4
144BORYS Jacek 162M-OPEN 61M 61022:38:28.0363d 01:00:3017-4
145LIWUŚ Anna 24K-OPEN 84K 84026:17:21.0405d 01:11:1917-4
146STOLARCZUK Bartosz 303M-OPEN 62M 62023:10:14.055d 00:56:1216-5
147NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 63M 63023:12:56.070d 00:55:5116-5
148ZAJĄCZKOWSKA Katarzyna 184SZCZECINK-OPEN 85K 85019:35:16.092d 00:47:3216-5
149JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN 86K 86022:02:51.070d 00:53:3315-6
150NOWICKA Justyna 243H-RT ✨K-OPEN 87K 87020:43:05.0161d 01:22:1415-6
151LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN 88K 88022:04:29.0405d 01:10:1815-6
152CHAJREWICZ Patryk 295SZCZECINM-OPEN 64M 64013:19:42.091d 01:38:2513-8
153PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 65M 65012:26:42.0196d 00:34:4413-8
154SZUBRYT Dorota 261K-OPEN 89K 89020:41:48.0286d 01:23:5613-8
155SZUSTER Alex 70M-OPEN 66M 66014:57:00.064d 01:17:5612-9
156DIETRICH Agnieszka 285K-OPEN 90K 90018:11:32.0136d 01:16:5212-9
157SZAMETA Agata 286SZCZECINK-OPEN 91K 91016:52:58.0141d 01:18:1712-9
158ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN 92K 92023:25:14.0351d 02:00:0012-9
159KŁOS Sylwia 291BEZRZECZEK-OPEN 93K 93015:19:01.085d 01:13:3511-10
160ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN 94K 94011:37:41.0244d 00:55:0611-10
161DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN 95K 95015:14:07.0251d 02:30:1611-10
162BURYN Rafał 250SZCZECINM-OPEN 67M 67012:24:38.0267d 01:04:4111-10
163WÓJCICKA Marta 36K-OPEN 96K 96014:00:16.0396d 01:23:4011-10
164MOSKWA Martyna 55K-OPEN 97K 97012:22:15.0399d 01:21:4811-10
165TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN 98K 98011:35:05.0408d 00:38:0011-10
166KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 68M 68008:41:12.0412d 01:20:0011-10
167JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN 99K 99011:02:58.040d 01:13:0310-11
168KŁOS Piotr 292BEZRZECZEM-OPEN 69M 69013:38:48.085d 01:13:0010-11
169KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 70M 70010:14:01.099d 00:49:0410-11
170FYDRYCH Marta 207SZCZECINK-OPEN 100K 100016:54:18.0327d 01:38:5810-11
171CISIUK Sebastian 221M-OPEN 71M 71009:46:36.0365d 00:37:5210-11
172ZAWADZKA Anna 252SZCZECINK-OPEN 101K 101008:04:36.064d 00:53:109-12
173DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN 102K 102013:56:09.0133d 01:39:319-12
174ANIELSKA Anna 275KARLINOK-OPEN 103K 103010:05:01.0223d 01:03:099-12
175BRZEZIŃSKI Piotr 59M-OPEN 72M 72009:41:11.0253d 00:53:049-12
176KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN 104K 104011:28:01.0341d 01:20:299-12
177HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN 105K 105012:12:29.0349d 01:19:209-12
178SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 73M 73010:49:19.0349d 01:39:239-12
179DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 74M 74011:39:37.054d 01:26:218-13
180DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 75M 75011:39:37.054d 01:26:218-13
181KANAR Piotr 297M-OPEN 76M 76003:46:49.099d 00:25:388-13
182KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN 106K 106007:30:32.0100d 00:33:318-13
183CHOLEWA Łukasz 268M-OPEN 77M 77007:40:04.0122d 01:12:128-13
184MALANOWSKA Agnieszka 213SZCZECINK-OPEN 107K 107010:23:17.0375d 01:02:288-13
185NOGA Karolina 301K-OPEN 108K 108010:34:18.056d 01:20:017-14
186IMIANOWSKA Ewa 272K-OPEN 109K 109008:39:25.0196d 01:17:097-14
187JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN 110K 110008:53:10.024d 01:42:046-15
188PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN 111K 111010:56:57.083d 01:24:136-15
189KLABAN Tetiana 267KOMPAS TEAMK-OPEN 112K 112007:34:30.0269d 01:13:086-15
190ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN 113K 113008:43:17.0341d 01:15:546-15
191KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN 114K 114009:54:35.0387d 02:01:346-15
192PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 78M 78005:52:50.0392d 01:10:286-15
193JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN 115K 115005:43:49.038d 01:03:345-16
194MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 79M 79005:44:49.038d 01:03:435-16
195MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN 116K 116006:47:48.050d 00:37:365-16
196KUBICKA Karolina 288K-OPEN 117K 117002:38:31.061d 00:29:525-16
197WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN 118K 118008:35:30.069d 01:52:335-16
198CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 80M 80006:53:53.084d 01:20:145-16
199DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 81M 81005:35:59.096d 00:54:475-16
200ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN 119K 119006:14:37.0102d 01:06:295-16
201MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 82M 82006:27:53.0110d 01:01:525-16
202JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 83M 83007:12:11.0127d 01:18:375-16
203SIWEK Justyna 255K-OPEN 120K 120005:41:48.0178d 00:45:225-16
204WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN 121K 121006:08:31.0216d 01:21:265-16
205SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN 122K 122006:51:33.0217d 01:02:275-16
206MALEC Milena 18K-OPEN 123K 123005:18:52.0231d 01:21:395-16
207WOJCIK Marta 20K-OPEN 124K 124005:18:51.0231d 01:21:395-16
208GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 84M 84009:25:29.0379d 01:52:235-16
209WARTALSKA Daria 150K-OPEN 125K 125006:56:52.0401d 02:02:525-16
210LEPER Kinga 305K-OPEN 126K 126004:44:58.023d 01:09:434-17
211PELC-MALESZKA Alicja 8K-OPEN 127K 127007:10:25.036d 02:00:174-17
212SEŃ Agata 128K-OPEN 128K 128005:44:56.054d 01:08:294-17
213MARCHEWKA Jakub 280M-OPEN 85M 85006:08:29.054d 02:30:354-17
214ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 86M 86002:22:45.090d 00:29:464-17
215RYBACZEK Kamila 219WARZYMICEK-OPEN 129K 129006:55:38.091d 02:27:284-17
216ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 87M 87006:37:52.0111d 02:37:304-17
217ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN 130K 130006:20:26.0119d 02:37:304-17
218PODBRZESKI Jakub 228M-OPEN 88M 88003:40:02.0161d 00:41:244-17
219KOTWICKA Ela 256K-OPEN 131K 131003:52:10.0329d 00:47:394-17
220KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN 132K 132005:01:50.0373d 01:03:384-17
221KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 89M 89004:59:39.0373d 01:04:244-17
222BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN 133K 133005:47:57.0381d 01:43:004-17
223BOCZKOWSKI Jakub 257M-OPEN 90M 90002:02:12.012d 00:47:003-18
224KIELISZEK Anna 28K-OPEN 134K 134003:30:23.014d 01:13:263-18
225WĄSOWSKA Patrycja 302K-OPEN 135K 135008:28:21.023d 01:53:203-18
226ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 91M 91003:59:11.034d 01:31:503-18
227ZYGMUNT Radosław 271SZCZECINM-OPEN 92M 92004:54:25.047d 01:11:003-18
228KASZYŃSKI Marcin 289SZCZECINM-OPEN 93M 93004:00:45.099d 01:32:193-18
229IMIOŁEK Małgorzata 209K-OPEN 136K 136003:58:21.0105d 01:26:433-18
230SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 94M 94003:59:04.0113d 01:13:273-18
231KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN 137K 137003:25:21.0371d 00:53:043-18
232KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN 138K 138001:04:56.01d 00:30:182-19
233KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN 139K 139002:43:17.01d 01:20:562-19
234ŁOZOWSKA Natalia 296SZCZECINK-OPEN 140K 140002:54:07.01d 01:30:002-19
235BERGER Marzanna 72MIERZYNK-OPEN 141K 141003:47:57.01d 01:56:352-19
236ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN 142K 142001:53:21.02d 00:47:302-19
237GUGAŁKA Aleksandra 205SZCZECINK-OPEN 143K 143003:22:06.04d 01:30:442-19
238LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 95M 95003:03:55.08d 01:23:582-19
239SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 96M 96000:58:45.012d 00:28:452-19
240KKP Kamila 102K-OPEN 144K 144002:54:41.014d 01:28:122-19
241ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN 145K 145002:35:14.015d 01:11:482-19
242BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 97M 97000:56:16.026d 00:27:312-19
243KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN 146K 146002:46:27.033d 01:43:272-19
244KORDASZEWSKA Karolina 299SZCZECINK-OPEN 147K 147001:57:09.040d 01:05:092-19
245ANDRZEJAK Dawid 172SZCZECINM-OPEN 98M 98002:00:36.092d 01:10:182-19
246ŚWITALSKA Edyta 42SCTPK-OPEN 148K 148004:28:30.0149d 00:43:242-19
247WOROCH Tomasz 260SZCZECINM-OPEN 99M 99003:53:29.0155d 02:23:342-19
248STEMPIŃSKI Paweł 276GRYFUS SZCZECINM-OPEN 100M 100001:37:07.0235d 00:44:472-19
249BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 101M 101000:34:36.00d 00:34:361-20
250KOZŁOWSKI Grzegorz 6M-OPEN 102M 102000:35:36.00d 00:35:361-20
251DEMBCZYŃSKI Mateusz 236M-OPEN 103M 103000:43:15.00d 00:43:151-20
252ZALESKA Beata 11K-OPEN 149K 149000:49:29.00d 00:49:291-20
253WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN 150K 150000:51:08.00d 00:51:081-20
254KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 151K 151000:52:21.00d 00:52:211-20
255SKOWROŃSKI Robert 58M-OPEN 104M 104000:56:15.00d 00:56:151-20
256NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 105M 105001:03:43.00d 01:03:431-20
257JAKUBOWSKI Paweł 235M-OPEN 106M 106001:04:17.00d 01:04:171-20
258MUKAN Kamila 266SZCZECINK-OPEN 152K 152001:08:36.00d 01:08:361-20
259WÓJCIK Katarzyna 108FIZJOBIEGACZE SZCZECINSTOBNOK-OPEN 153K 153001:10:39.00d 01:10:391-20
260CRASTO Renata 204SZCZECINK-OPEN 154K 154001:27:49.00d 01:27:491-20
261KAŃKA Wojciech 230BAZYL!DZIDA!SZCZECINM-OPEN 107M 107001:30:52.00d 01:30:521-20
262JURCZYSZYN-KAŃKA Edzia 231BAZYL!DZIDA!SZCZECINK-OPEN 155K 155001:30:52.00d 01:30:521-20
263TOREBKO Dana 216K-OPEN 156K 156001:39:11.00d 01:39:111-20
264PŁAWSKI Witold 203M-OPEN 108M 108002:08:01.00d 02:08:011-20
265ZAWADZKI Piotr 163M-OPEN 109M 109001:03:38.01d 00:35:311-20
266CEGIELSKA Renata 249SZCZECINK-OPEN 157K 1570000000000069931272:390-21
Znaleziono 266 wynik(ów)