PROJEKT 21

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2021-03-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
105 km
Zgłoszonych:
196
Wystartowało:
142
Nie ukończyło:
140
Ukończyło:
2
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN 1K 1031:01:59.025d 01:17:59210
3ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN 2K 2019:38:43.027d 00:39:5117-4
4LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 2M 2017:07:48.023d 00:43:5815-6
5CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 3M 3005:38:59.018d 00:36:398-13
6SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 4M 4004:38:41.019d 00:36:068-13
7JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 3K 3008:08:05.013d 00:55:557-14
8MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 5M 5008:37:28.022d 01:14:377-14
9LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN 4K 4008:43:32.023d 01:19:417-14
10KOWALSKA Anna 47K-OPEN 5K 5010:57:56.022d 03:22:256-15
11JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN 6K 6006:40:33.024d 01:13:036-15
12WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 7K 7008:19:13.026d 01:06:176-15
13PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 6M 6005:23:08.012d 01:10:285-16
14GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 7M 7007:40:01.012d 01:23:545-16
15SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 8K 8006:38:11.013d 00:30:415-16
16JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN 9K 9004:38:05.015d 00:47:405-16
17STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 8M 8002:05:32.018d 00:27:085-16
18PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 10K 10004:53:47.019d 00:58:535-16
19DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 9M 9007:42:01.019d 01:26:215-16
20DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 10M 10007:42:01.019d 01:26:215-16
21SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 11M 11002:16:39.020d 00:27:095-16
22SZUSTER Alex 70M-OPEN 12M 12006:10:04.020d 01:17:565-16
23FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 13M 13008:19:34.023d 02:13:085-16
24DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN 11K 11007:31:42.024d 01:14:315-16
25BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN 12K 12006:39:26.024d 01:15:005-16
26RUBAJ Anna 17K-OPEN 13K 13008:19:34.026d 01:45:435-16
27PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 14M 14005:55:35.07d 01:25:314-17
28JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN 14K 14007:28:51.07d 01:39:004-17
29SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN 15K 15004:21:21.010d 00:31:144-17
30PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 15M 15003:27:59.011d 00:42:394-17
31MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN 16K 16004:57:59.012d 00:37:364-17
32MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN 17K 17006:44:42.013d 01:19:474-17
33SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 18K 18006:06:50.014d 00:58:554-17
34LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN 19K 19005:56:30.014d 01:10:184-17
35LIWUŚ Anna 24K-OPEN 20K 20006:05:28.014d 01:11:194-17
36CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 16M 16002:24:28.016d 00:34:534-17
37MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 17M 17006:01:28.017d 01:11:174-17
38MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 18M 18006:02:12.017d 01:11:214-17
39MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN 21K 21006:02:56.017d 01:11:214-17
40BELING Małgorzata 118K-OPEN 22K 22006:09:53.018d 01:10:484-17
41WÓJCICKA Marta 36K-OPEN 23K 23005:46:50.018d 01:23:404-17
42WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN 24K 24003:49:37.019d 00:58:564-17
43MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 19M 19013:15:42.023d 02:47:004-17
44JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN 25K 25003:58:59.02d 00:53:333-18
45NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 20M 20003:59:54.02d 00:55:513-18
46KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 21M 21003:34:11.03d 01:00:393-18
47BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN 26K 26003:51:00.05d 01:16:003-18
48MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN 27K 27004:00:30.07d 01:20:073-18
49PŁOSA Monika 156K-OPEN 28K 28004:26:34.010d 01:15:543-18
50RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN 29K 29001:59:12.011d 00:49:423-18
51DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 22M 22003:00:03.012d 00:38:433-18
52BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN 30K 30004:46:00.012d 01:43:003-18
53GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 23M 23001:57:10.013d 00:53:083-18
54MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN 31K 31003:34:54.013d 00:56:573-18
55BOŚKO Paulina 107K-OPEN 32K 32003:38:26.013d 00:57:073-18
56LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN 33K 33005:00:54.013d 01:13:293-18
57WALENT Marta 19K-OPEN 34K 34005:48:52.013d 01:21:203-18
58RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN 35K 35003:59:39.017d 00:34:303-18
59STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN 36K 36004:00:41.017d 00:34:563-18
60NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN 37K 37004:31:06.017d 00:35:003-18
61DYBAŁA Agata 16K-OPEN 38K 38003:00:06.018d 00:38:093-18
62KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN 39K 39002:59:38.018d 00:38:223-18
63SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 24M 24003:56:06.018d 00:56:273-18
64SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN 40K 40003:48:30.019d 00:56:383-18
65CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 25M 25002:30:39.020d 00:55:493-18
66MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 26M 26003:57:43.020d 01:08:423-18
67MALEC Milena 18K-OPEN 41K 41004:18:52.020d 01:21:393-18
68WOJCIK Marta 20K-OPEN 42K 42004:18:51.020d 01:21:393-18
69JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN 43K 43004:22:58.020d 01:42:043-18
70KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 27M 27002:56:35.021d 00:49:043-18
71KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 28M 28002:51:28.021d 01:20:003-18
72WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN 44K 44005:58:45.021d 01:52:333-18
73PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 29M 29002:23:39.022d 00:34:443-18
74KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN 45K 45001:04:56.01d 00:30:182-19
75ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 30M 30001:52:09.01d 00:41:272-19
76ZALEPA Natalia 170K-OPEN 46K 46001:53:01.01d 00:42:132-19
77KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN 47K 47002:14:09.01d 01:03:382-19
78KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 31M 31002:14:38.01d 01:04:242-19
79KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN 48K 48002:43:17.01d 01:20:562-19
80ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN 49K 49004:20:00.01d 02:00:002-19
81DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN 50K 50004:05:33.01d 02:39:172-19
82RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN 51K 51001:16:46.02d 00:40:472-19
83MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 32M 32001:18:43.02d 00:41:512-19
84ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN 52K 52001:53:21.02d 00:47:302-19
85PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 33M 33002:51:28.02d 01:17:592-19
86MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 34M 34002:58:42.03d 01:01:522-19
87JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN 53K 53002:07:53.03d 01:03:342-19
88MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 35M 35002:09:17.03d 01:03:432-19
89ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN 54K 54002:24:58.04d 01:06:292-19
90OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 36M 36001:11:13.05d 00:37:102-19
91OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN 55K 55003:09:02.05d 01:32:272-19
92CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 37M 37002:30:03.06d 01:20:142-19
93PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN 56K 56002:50:36.06d 01:24:132-19
94KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN 57K 57003:11:48.06d 02:01:342-19
95DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN 58K 58003:25:29.06d 02:30:162-19
96KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN 59K 59001:28:51.07d 00:42:052-19
97NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN 60K 60002:21:12.07d 01:03:222-19
98JASTAK Paweł 138M-OPEN 38M 38002:27:13.07d 01:14:152-19
99KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN 61K 61001:29:34.08d 00:33:312-19
100MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 39M 39001:15:18.08d 00:40:192-19
101BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN 62K 62002:26:49.08d 01:32:222-19
102ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN 63K 63003:09:58.08d 01:45:082-19
103ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 40M 40001:32:31.09d 00:31:062-19
104ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN 64K 64001:46:11.09d 00:55:062-19
105WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN 65K 65002:37:25.013d 01:21:262-19
106MOSKWA Martyna 55K-OPEN 66K 66002:36:00.013d 01:21:482-19
107TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN 67K 67001:14:24.014d 00:38:002-19
108KKP Kamila 102K-OPEN 68K 68002:54:41.014d 01:28:122-19
109GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 41M 41004:01:37.019d 01:52:232-19
110BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 42M 42000:27:31.00d 00:27:311-20
111SOWA Krzysztof 9M-OPEN 43M 43000:30:26.00d 00:30:261-20
112BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 44M 44000:34:36.00d 00:34:361-20
113ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 45M 45000:41:25.00d 00:41:251-20
114SCHEURING Dorian 173M-OPEN 46M 46000:41:55.00d 00:41:551-20
115ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 47M 47000:44:56.00d 00:44:561-20
116WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN 69K 69000:51:08.00d 00:51:081-20
117KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 70K 70000:52:21.00d 00:52:211-20
118KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN 71K 71000:53:04.00d 00:53:041-20
119DZIUBA Minika 12K-OPEN 72K 72000:56:01.00d 00:56:011-20
120DALMATA Adrianna 14K-OPEN 73K 73000:56:02.00d 00:56:021-20
121GÓRSKA Dorota 106K-OPEN 74K 74001:00:29.00d 01:00:291-20
122BORYS Jacek 162M-OPEN 48M 48001:00:30.00d 01:00:301-20
123RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN 75K 75001:02:07.00d 01:02:071-20
124SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN 76K 76001:02:27.00d 01:02:271-20
125HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN 77K 77001:05:00.00d 01:05:001-20
126NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 49M 49001:05:30.00d 01:05:301-20
127MINER Artur 174M-OPEN 50M 50001:10:18.00d 01:10:181-20
128ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN 78K 78001:11:48.00d 01:11:481-20
129BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 51M 51001:12:53.00d 01:12:531-20
130RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN 79K 79001:15:21.00d 01:15:211-20
131ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN 80K 80001:15:54.00d 01:15:541-20
132JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 52M 52001:18:37.00d 01:18:371-20
133HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN 81K 81001:19:20.00d 01:19:201-20
134WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN 82K 82001:29:11.00d 01:29:111-20
135ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 53M 53001:31:50.00d 01:31:501-20
136DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN 83K 83001:39:31.00d 01:39:311-20
137KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN 84K 84001:43:27.00d 01:43:271-20
138ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN 85K 85001:45:19.00d 01:45:191-20
139CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN 86K 86001:45:22.00d 01:45:221-20
140WARTALSKA Daria 150K-OPEN 87K 87002:02:52.00d 02:02:521-20
141ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 54M 54002:37:30.00d 02:37:301-20
142ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN 88K 88002:37:30.00d 02:37:301-20
Znaleziono 142 wynik(ów)